ПРОТОКОЛ №36


Скачати 36.15 Kb.
НазваПРОТОКОЛ №36
Дата17.08.2013
Розмір36.15 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи
ПРОТОКОЛ № 36

засідання тендерного комітету

управління охорони здоров’я облдержадміністрації
_23_” грудня 2009р. м. Хмельницький
Присутні:

________________________________


________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

________________________________

П О Р Я Д О К Д Е Н Н И ЙЗатвердження порядку розгляду скарг (далі по тексту-Порядок) тендерним комітетом управління охорони здоров’я ОДА

СЛУХАЛИ:

Федів Н.В.., яка повідомила всіх про норми Положення про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти, що стосуються оскарження процедур закупівель, а саме п.85-91.
ВИРІШИЛИ:

1. Порядок розгляду скарг тендерним комітетом управління охорони здоров’я облдержадміністрації, поданих учасниками до моменту укладення договору про закупівлю - затвердити.
2. На виконання п.3 Наказу Міністерства економіки України від 20.05.09 №470 секретарю тендерного комітету Похвату А.І. забезпечити оприлюднення затвердженого Порядку на веб-сайті Державного казначейства України протягом 10 календарних днів з дати затвердження.
ГОЛОСУВАЛИ: ЗА – 6, ПРОТИ – НЕМАЄ,

УТРИМАЛИСЬ – НЕМАЄ.

Голова тендерного комітету: ________________ Н.В.Федів
Секретар тендерного комітету: ________________ А.І.Похвата
Заступник голови тендерного

комітету : ________________ В.І.Паламарчук
Члени тендерного комітету: ________________ Т.П.Косовська

________________ А.І.Суходоля

________________ В.М.Демчук

________________В.І.Руда

________________П.П.Рокоман

________________ А.С.Флаксемберг


Додаток до протоколу

засідання тендерного комітету

УОЗ ОДА

від _23_ грудня 2009 року № 36
ПОРЯДОК

розгляду скарг учасників процедур державних закупівель тендерним комітетом управління охорони здоров’я ОДА

Цей Порядок визначає процедуру розгляду тендерним комітетом управління охорони здоров’я ОДА (далі по тексту - УОЗ ОДА) скарг, поданих учасниками процедур державних закупівель до моменту укладення договору про закупівлю (далі - скарга, скарги).
У разі надходження скарги на адресу Головного управління тендерний комітет УОЗ ОДА здійснює її розгляд таким чином:
1) Після надходження скарги УОЗ ОДА процедура закупівлі зупиняється на строк, що не може перевищувати 20 робочих днів. Днем надходження скарги вважається день її реєстрації як вхідної кореспонденції. Голова (заступник голови) та секретар тендерного комітету УОЗ ОДА повинні бути негайно поінформовані про надходження скарги. У разі коли на день надходження скарги укладено договір про закупівлю, тендерний комітет УОЗ ОДА не приймає рішення за даною скаргою, про що скаржник повідомляється протягом трьох робочих днів з дня надходження скарги.
2) Скарга може повертатися без розгляду згідно з частиною другою статті 86 Положення Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, якщо її було подано пізніше ніж протягом 15 календарних днів з дня настання підстави для її подання. Якщо оскаржується кілька дій або бездіяльність УОЗ ОДА, строк подання скарги відраховується від дати останньої за часом такої дії або бездіяльності. Днем настання підстави для подання скарги вважається день допущення УОЗ ОДА порушення процедури закупівлі. Рішення тендерного комітету УОЗ ОДА про повернення скарги без розгляду надається скаржнику протягом трьох робочих днів з дня його прийняття.
3) У разі відсутності підстав для повернення скарги без розгляду тендерний комітет УОЗ ОДА має не пізніше п'яти робочих днів після отримання скарги повідомити учасника, який подав скаргу, учасника - переможця процедури закупівлі про її зміст, час і місце розгляду. Під час розгляду скарги зазначені особи мають право взяти участь у її розгляді.
4) Розгляд скарги проводиться на відкритому засіданні тендерного комітету УОЗ ОДА, на якому заслуховуються представники скаржника, розглядаються подані ним документи, матеріали, коментарі, експертні висновки. Відсутність на відкритому засіданні скаржника, уповноважених представників інших учасників процедур державних закупівель, яких стосується ця скарга, не може бути підставою для непроведення засідання або його відкладення, не перешкоджає і не впливає на прийняте за результатами розгляду скарги рішення.
5) Якщо скаргу не врегульовано шляхом переговорів на підставі взаємної згоди, тендерний комітет УОЗ оДА протягом 20 робочих днів з дня надходження скарги приймає обґрунтоване рішення, в якому необхідно зазначити:

  • у разі, коли скаргу не задоволено, - причини прийняття такого рішення;

  • у разі, коли скаргу задоволено повністю або частково, - заходи, що вживатимуться для врегулювання конфлікту.


Рішення тендерного комітету УОЗ ОДА щодо розгляду скарги надсилається уповноваженому органу протягом трьох робочих днів з дня його прийняття. Примірник рішення за результатами розгляду скарги УОЗ ОДА протягом п'яти робочих днів з дня його прийняття надсилає учаснику, який подав скаргу.


Голова тендерного комітету Н.В.Федів

Схожі:

Кіотський протокол
Протокол встановлює граничні обсяги викидів парникових газів основних промислових країн (Додаток В), сумарні викиди яких мають скоротитись...
Укладач: Баришполець О. Т., кандидат історичних наук, доцент Програму...
Курс є базовим для практичної підготовки фахівців за спеціальністю “Соціологія”. Його мета
1. Необхідність і суть макроекономічного регулювання. Предмет та...
Розглянуто та затверджено на засіданні кафедри економічної теорії та конкурентної політики від 24 грудня 2008 р., протокол №8 та...
Дудар Н. П., Филипович Л. О. Д81 Нові релігійні течії: український...
Рекомендовано до друку вченою радою Відділення реліг­ієзнавства Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН Ук­раїни (протокол №8...
Розглянуто та схвалено методичною радою Українського державного центру...
Розглянуто та схвалено методичною радою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (протокол від 13....
Розглянуто та схвалено методичною радою Українського державного центру...
Розглянуто та схвалено методичною радою Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (протокол від 13....
Відділ з питань фізичної культури та спорту Чернігівської облдержадміністрації...
Протокол результатів Чемпіонату Чернігівської області зі спортивного орієнтування
Хрестителівський навчально-виховний комплекс „Дошкільний навчальний...
Матеріали схвалено педагогічною радою Хрестителівського НВК Протокол №4 від 26. 03. 2010 ро
УНІФІКОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ ПЕРВИННОЇ, ВТОРИННОЇ (спеціалізованої)...
УНІФІКОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ ПЕРВИННОЇ, ВТОРИННОЇ (спеціалізованої) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
Картахенський протокол про біобезпеку

Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка