ПЛАН на проведення семінарського заняття з функціональної підготовки з особовим складом чергових караулів СДПЧ-25


Скачати 57.38 Kb.
НазваПЛАН на проведення семінарського заняття з функціональної підготовки з особовим складом чергових караулів СДПЧ-25
Дата10.08.2013
Розмір57.38 Kb.
ТипЗакон
bibl.com.ua > Право > Закон
«Затверджую»

Начальник Миколаївського РВ

підполковник вн. служби

О.В. Аралін

___” _____________2007 р .


ПЛАНна проведення семінарського заняття з функціональної підготовки

з особовим складом чергових караулів СДПЧ-25.
Тема № 1.2. Закон України „ Про правові засади цивільного захисту .
Мета: Вивчити організаційний устрій та функціонування цивільного захисту країни.
Час: 1 година ( семінар ).
Місце проведення: учбовий клас.
Література: Закон України от 24.06.2004 року 1889- IV “Про правові засади цивільного захисту”.
ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТТЯ:
1.Організаційний момент – 2 хв.

 • перевірка присутніх;

 • оголошення теми, мети заняття ;


2. Контроль знань –3хв.

- перевірка засвоєння раніше пройденого матеріалу.
3. Питання семінарського заняття – 35 хв.

3.1 загальні положення ;

3.2 мета та завдання цивільного захисту ;

3.3 устрій і функціонування цивільного захисту;


Короткий зміст


Методичні вказівки


Цей Закон визначае правові та організаційні засади у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, повноваження органів виконавчої влади та інших органів управління, порядок створення і застосування сил, їх комплектування. Проходження служби, а також гарантії соціального і правового захисту особового складу органів та підрозділів цивільного захисту.

Засади соціального і правового захисту осіб рядового і начальницького складу та працівників органів і підрозділів цивільного захисту.

Держава забезпечуе соціальний і правовий захист осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та членів їх сімей відповідно до Конституції України, цього Закону та інших актів законодавства.
Особи рядового і начальницького складу та працівники органів і підрозділів цивільного захисту мають право на підвищення рівня теоритичних знань, практичних навичок, професійної майстерності в робочий час.
Робочий час в органах і підрозділах цивільного захисту.

Для осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту встановлюеться 40-годинний робочий тиждень. У необхідних випадках вони несуть службу понад встановлену тривалість робочого часу, а також у вихідні та святкові дні з оплатою згідно із трудовим законодавством.
Медичне та санаторно-курортне забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та членів їх сімей.

Особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту створюються необхідні санітарно-гігіенічні та соціально-психологічні умови. Зазначені особи забезпечуються безоплатною кваліфікованою медичною допомогою в медичних закладах Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоровя України за рахунок бюджетних коштів, передбачиних на утримання спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питаньцивільного захисту, за угодами, укладеними цим органом із зазначеними міністерствами. У разі відсутності за місцем служби чи проживання осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту медичних закладів Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справУкраїни, Міністерства охорони здоровя України медична допомога надаеться відповідно до законодавства в інших державних або комунальних закладах охорони здоровя. При цьому витрати на лікування осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту здійснюються зарахунок бюджетних коштів, передбачених на утримання спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту.

Особи рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та члени їх сімей мають право на санаторно-курортне лікування та організований відпочинок у відповідних закладах спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту, а також у санаторно-курортних закладах Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоровя України за рахунок бюджетних коштів, передбачених на утримання спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту, на основі укладених з ними угод згідно із законодавством.

Державне страхування і компенсація шкоди в разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) або захворювання чи інвалідності.

Особи рядового і начальницького складу оргнів і підрозділів цивільного захисту підлягають обовязковому державному особистому страхуванню за рахунок коштів Державного бюджету України на випадок загибелі або смерті на суму десятирічого грошового утримання за останньою посадою, яку вони займали, а в разі поранення, захворювання чи інвалідності , отриманих під час проходження служби, - у розмірі від шестимісячного до пятирічного грошового утримання за останньою посадою. Порядок та умови страхування осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту встановлюються Кабінетом Міністрів України.

У разі загибелі особи рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту у звязку з виконанням службових обовязків сімї загиблого або його утриманцям виплачуеться одноразова допомога в розмірі десятирічного грошового утримання

Загиблого за останьою посадою, яку він займав , за рахунок коштів Державного бюджету України з наступним стягненням цієї суми з винних осіб у порядку , встановленому законом.

Забезпечення житлом осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту .

Особи рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та члени їх сімей забезпечуються жилими приміщеннями державою.

Жила площа особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту ,які потрбують полібшення житлових умов, надається центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в першочерговому порядку.
Оплата комунальних послуг.

Особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту та членам їх сімей, які перебувають на їх утриманні, батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, які загинули, пропали безвесті або стали інвалідами при проходженні служби, надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом та плата за комунальні послуги в межах норм, передбачених законодавством.Дати під запис


Дати під запис

Дати під запис

Дати під запис


4.Закріплення вивченого матеріалу – 3хв.
Питання закріплення:

 • загальні положення ;

 • мета та завдання ц.з. ;

 • правова основа ц.з;

 • оповіщення та інформування;

 • укриття у захисних спорудах;

 • психологічний захист;


5.Підбиття підсумків – 2хв.

 • вказати на питання які вимагають підвищеної уваги

 • оголосити оцінки

 • відповісти на питання

Склав:

Заступник начальника Миколаївського РВ

капітан вн.служби О.О. Бондаренко.

Схожі:

ПЛАН-КОНСПЕКТ для проведення заняття з особовим складом чергових...
МЕТА: вивчити з особовим складом чергових караулів основні положення Закону України
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення семінарського заняття по функціональній...
Процес підготовки проекту Основного Закону почався після проголошення державного суверенітету України
ПЛАН-КОНСПЕКТ для проведення заняття з особовим складом СДПЧ-3 з...
МЕТА: вивчити з особовим складам чергових караулів Державні символи України, та їх походження
ПЛАН-КОНСПЕКТ для проведення заняття з функціональної підготовки...
ТЕМА: Наказ МНС України №226 від 10. 07. 2003 року “Про затвердження Настанови з організації виховної роботи з особовим складом МНС...
ПЛАН-КОНСПЕКТ для проведення заняття з особовим складом СДПЧ-3 з...
МЕТА: довести до особового складу чергових караулів відомості щодо економічного стану в країні
ПЛАН-КОНСПЕКТ для проведення заняття з функціональної підготовки...
ТЕМА: Організація професійної підготовки працівників МНС України. Вимоги наказу МНС України №455 від 27. 11. 2003 року
ПЛАН-КОНСПЕКТ для проведення заняття з особовим складом СДПЧ-3 з...
МЕТА: ознайомити особовий склад чергових караулів з основними напрямками діяльності та станом речей в освіті та культурі України
ПЛАН-КОНСПЕКТ для проведення заняття з особовим складом СДПЧ-3 з...
МЕТА: ознайомити особовий склад чергових караулів з основними положеннями ЗУ “Про мови”, історією розвитку державної мови
ПЛАН-КОНСПЕКТ на проведення занять з пожежно-тактичної підготовки...
Тренувати начальника караулу щодо виконання ним обов’язків КГП під час гасіння пожежі, та відпрацювати дії особового складу чергових...
ПЛАН-КОНСПЕКТ на проведення нічних перевірочних пожежно-тактичних...
ТЕМА ЗАНЯТТЯ: Гасіння пожеж на енергетичних підприємствах і в приміщеннях з електроустановками
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка