ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ


Скачати 72.71 Kb.
НазваЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ
Дата08.05.2013
Розмір72.71 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи
ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ

Інформація

про реалізацію Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства в Петрівському районі у 2010 році
Розпорядженям голови районної державної адміністрації від 10 березня 2010 року № 137-р „Про сприяння розвитку в районі громадянського суспільства” затверджений План заходів Петрівської районної державної адміністрації з реалізації у 2010 році Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства.

Він містить п’ять розділів:

1. Проведення консультацій з громадськістю, інших публічних заходів

2. Взаємодія з громадською радою

3. Взаємодія з громадськістю за допомогою веб-сайту районної державної адміністрації, її структурних підрозділів

4. Взаємодія з громадськими організаціями, представниками засобів масової інформації, іншими групами громадськості

Аналізуючи виконання даного плану заходів, бачимо, що у порівнянні з минулими роками в 2010 році проведено чи не найбільше зустрічей з громадськістю керівництвом районної державної адміністрації та її структурних підрозділів. Протягом березня 2010 року на території району проходили виїзні наради з проблемних питань соціально-економічного розвитку територій в галузях промисловості, сільського господарства, будівництва, торгівлі та соціального захисту населення за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, голови та заступників голови райдержадміністрації. В цих нарадах брали участь сільські, селищні голови, керівники підприємств, установ, організацій, розміщених на території сільських та селищних рад.

Протягом серпня – вересня у рамках проведення широкої роз’яснювальної роботи щодо формування обласної Програми „Центральний регіон – 2015” майже в кожному населеному пункті району відбулися сходи громадян, консультації з громадськістю. На кожній території обговорювалися наявні проблемні питання та шляхи їх вирішення. Було зібрано понад 2 тисячі пропозицій від громадян, які проаналізовано та внесено до програми.

В цих зустрічах брали участь голова районної державної адміністрації Самохвал Ю.Г., голова районної ради Затинацька Л.Г., заступники голови райдержадміністрації, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, розташованих на території Петрівського району. Ці заходи та пропозиції, що надійшли від громадськості широко висвітлювалися в засобах масової інформації.

В населених пунктах району, також, неодноразово відбувалися сходи громадян по різних питаннях, в яких брав участь голова районної державної адміністрації Самохвал Ю.Г.. Так, в селах Ганнівці та Рядовому – з питань газифікації, в с.Новому Стародубі – з житлово-комунальних питань, у с. Олександрівці – із земельних питань, в смт Петровому – з питання створення об`єднань співвласників багатоповерхових будинків та ремонту дахів. Під час проведення таких зустрічей з населенням вівся протокол та за наслідками давалися відповідні протокольні доручення.

Петрівським районним управлінням юстиції зареєстровано та легалізовано шляхом повідомлення 30 громадських організацій. Багато з них існують фактично лише на папері. В 2010 році активно діяли: Петрівська районна організація ветеранів України, Петрівська районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів), Петрівська районна організація Всеукраїнської громадської організації “Захист дітей війни”, Петрівська районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу, Петрівський районний осередок Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств України.

Громадські організації постійно запрошуються, залучаються до участі в різних заходах, що проводяться в райдержадміністрації або організовуються нею.

Так, в сесійному залі Петрівської районної ради 18 березня відбулося публічне представлення звіту про виконання районного бюджету за 2009 рік. В цьому заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної ради, голови постійних комісій районної ради, розпорядники коштів районного бюджету, одержувачі коштів районного бюджету, громадськість.

В сесійному залі Петрівської районної ради 24 червня 2010 року відбулося обговорення Програми економічних реформ на 2010-2014 роки. Загальну концепцію програми представив начальник фінансового управління облдержадміністрації Шеремет С.В. Взяли участь голова районної державної адміністрації Самохвал Ю.Г., голова районної ради Затинацька Л.Г., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови постійних комісій районної ради.

В районній центральній бібліотеці 12 липня 2010 року відбулося засідання „круглого столу” з нагоди 20-ї річниці Декларації про незалежність України за участю представників громадських організацій району, політичних партій, вихованців Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств, завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдержадміністрації Волощенко Т.М.

Петрівською районною державною адміністрацією 20 серпня 2010 року організовано проведення громадського обговорення проекту Закону України „Про громадські організації”. В обговоренні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Кисіль О.Б., завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдержадміністрації Волощенко Т.М., начальник Петрівського районного управління юстиції Вацюк М.В., члени громадської ради при райдержадміністрації та члени Петрівської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти. За результатами обговорення вирішено підтримати проект Закону України „Про громадські організації”.

Громадська рада при районній державній адміністрації проводила свої засідання протягом 2010 року . Серед питань, розглянутих на засіданнях: Про затвердження плану роботи громадської ради при районній державній адміністрації на 2010 рік, Про виконання зведеного та районного бюджету за 2009 рік, Про Програму економічного та соціального розвитку Петрівського району на 2010 рік, Про виконання Програми соціального і економічного розвитку Петрівського району за 2009 рік, Про результати виборів Президента України в Петрівському районі тощо. У зв`язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” склад громадської ради при районній державній адміністрації до кінця 2010 року буде оновлено.

Розроблений проект розпорядження голови райдержадміністрації про створення постійно діючої правової приймальні при Петрівській центральній районній бібліотец для надання безкоштовної правової та консультативної допомоги малозабезпеченим громадянам. До чергування в громадській правовій приймальнія будуть залучатися спеціалісти Петрівського районного управління юстиції, члени районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, представники інших служб і відомств.

В районі налагоджено чітку систему організації особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, який здійснюється відповідно до затверджених графіків. Ці графіки публікуються у районній газеті та розміщені на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

За січень-вересень 2010 року до райдержадміністрації надійшло 230 звернень громадян, з них 60 колективних. На «гарячу», пряму телефонні лінії, телефон довіри райдержадміністрації звернулося більше 20 громадян. На більшість з них дозвонювачі отримали роз’яснення керівництва райдержадміністрації, керівників її структурних підрозділів, на інші – надано відповіді в установлені законом терміни.

Запроваджено опрацювання звернень громадян, отриманих електронною поштою та через мережу Інтернет.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації, радіомовленні та в районній газеті «Трудова слава» щомісяця розміщуються як узагальнені відомості, так і поточна інформація про роботу зі зверненнями громадян, «гарячої» телефонної лінії, здійснюється надання необхідної правової консультативно-роз’яснювальної допомоги з вирішення нагальних проблем громадян.

Висвітлення діяльності райдержадміністрації та проведення консультацій з громадськістю району забезпечується через офіційний веб-сайт райдержадміністрації (www.rda.petrovo.net).

У розділі «Інтернет-приймальня» офіційного веб-сайту райдержадміністрації, розміщено зразок заяви на ім`я голови райдержадміністрації та вказано адресу електронної пошти райдержадміністрації, на яку можна надсилати звернення.

На сайті райдержадміністрації забезпечено висвітлення аналітичної інформації щодо реалізації на Петрівщині державної політики у різних галузях, у тому числі Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства в розділі „Розвиток громадянського суспільства”.

У 2010 році запроваджено моніторинг ефективності надання органами виконавчої влади інформаційних послуг на офіційному веб-сайті райдержадміністрації. Крім того, веб-сторінка райдержадміністрації наповнена довідковою інформацією щодо різних галузей району, а також розміщені різні нормативні, розпорядчі та законодавчі документи, що стосуються діяльності райдержадміністрації. Постійно оновлюються такі розділи, як „Виконання Програми економічного і соціального розвитку Петрівського району” та „Виконання бюджетів”, „Вакансії” тощо. В розділі „Новини”, що оновлюється найчастіше, за звітний період було розміщено близько 100 повідомлень. Розпорядження голови райдержадміністрації також розміщуються у відповідному розділі (всього більше 40).

З метою забезпечення прозорості та відкритості діяльності райдержадміністрацією налагоджено тісну співпрацю з засобами масової інформації.

Журналісти КП „Редакція районної газети та радіомовлення Петрівського району” протягом 2010 року постійно брали участь у нарадах, засіданнях колегій райдержадміністрації, робочих поїздках голови райдержадміністрації та в інших заходах.

Постійно проводиться моніторинг оприлюднених у місцевих засобах масової інформації зауважень і пропозицій громадських організацій і окремих громадян щодо діяльності органів виконавчої влади.

Шановні лідери громадських організацій району!

Запрошуємо вас до обговорення даної інформації. Свої думки, позицію з даного приводу надсилайте на адресу редакції, райдержадміністрації, електронну пошту райдержадміністрації (petrovo-a@mail.ru).

Зараз триває підготовка плану консультацій з громадськістю на 2011 рік. Прошу надати свої пропозиції щодо тематики, форми та орієнтовних термінів проведення консультацій з громадськістю в 2011 році до сектору з питань внутрішньої політики, зв`язків з громадськістю та у справах преси інформації апарату райдержадміністрації.
Завідувач сектору з питань внутрішньої

політики, зв`язків з громадськістю та у

справах преси і інформації апарату районної

державної адміністрації Т.Волощенко

Схожі:

ЗАПРОШУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ Інформація
Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства в Ульяновському районі
Запрошуємо до обговорення проекту наказу «Про затвердження Положення...
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про оприлюднення на офіційному сайті (рубрика «Громадське обговорення»)...
Запрошуємо до обговорення проекту Програми розвитку дітей 5-ти річного віку «Впевнений старт»
...
Обговорення проекту Закону «Про громадські організації»
Проект Закону України «Про громадські організації», який запропонований Міністерством юстиції України до обговорення, містить ряд...
Семінар № Теорія держави і права
Заняття по запропонованій темі проходить у формі обговорення і дискусії. Тривалість: заняття по темі проходить у формі обговорення...
Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від...
Про проведення в районі обговорення проекту Закону України „Про внесення змін до Конституції України”
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної заочної
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної заочної конференції
Запрошуємо Вас на XVI конференцію української протиепілептичної ліги...
Запрошуємо Вас на XVI конференцію української протиепілептичної ліги «Новітні терапевтичні та хірургічні методи лікування епілепсії»,...
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
Запрошуємо взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції
ПРОТОКОЛ СХОДУ ЖИТЕЛІВ
Про обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка