Тема. Дії з десятковими дробами


Скачати 160.77 Kb.
НазваТема. Дії з десятковими дробами
Дата08.02.2014
Розмір160.77 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Музика > Документи
МАТЕМАТИКА 5 КЛАС
Тема. Дії з десятковими дробами.

Мета: - формувати загальнонавчальні вміння і навички: повторити та узагальнити дії з десятковими дробами;

  • формувати вміння творчої діяльності учнів: самостійно застосовувати знання до вирішення практичних завдань;

  • виховувати почуття краси.

Тип: урок – гра (узагальнення ЗУН)

ХІД УРОКУ
І. Вступна частина.

Учні знайомляться із темою уроку та його метою.

Клас об’єднано в три групи. Завдання кожної групи провести обліково порівняльну роботу по визначенню переможців танцювального конкурсу.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
Виконати дії усно:


90,1+9,9




0,47-0,42




0,7:7




7,5+2




3,4+1,8




5,4·0,1




6,1+3,47




6,3:3




1,5·3




7,6:2




8,6-4,4




16,6:0,1




9,68-5,28




3,9:3




2,7:3





Заповнити таблицю розшифровку


А

100

1

В

9,5

2

Г

9,57

3

Е

3,8

4

І

4,4

5

К

0,05

6

Л

5,2

7

Н

2,1

8

О

4,2

9

П

1,3

10

Р

0,1

11

С

0,54

12

Т

4,5

13

Ф

166

14

Ь

0,9

15


















2

1

7

15

12



















13

1

8

3

9




























14

9

6

12

13

11

9

13




























6

2

5

6

12

13

14

15


ІІІ. Реалізація плану діяльності.

Якщо ми правильно виконали дії і провели розшифровку, то ви бачите, що ми отримали чотири слова: ВАЛЬС, ТАНГО, ФОКСТРОТ, КВІКСТЕП. Це назви танців, які входять до змагань із бальних танців.

Танець - вид мистецтва, в якому художні образи створюються засобами пластичних рухів і ритмічно чіткої і безперервної зміни виразних положень людського тіла. Танець нерозривно пов'язаний з музикою, емоційно-образний зміст якої знаходить своє втілення в його хореографічній композиції, рухах, фігурах. Бальні танці - це парні танці, які мають народні витоки, виконуються на вечорах, балах, змаганнях, які проводяться в приміщеннях застелених, як правило, паркетом, в спеціальному танцювальному взутті та одязі. З величезного розмаїття як елітних історико-побутових, так і народних танців в групу бальних потрапили танці, що характеризуються двома ознаками: всі бальні танці є парними, а пару складають чоловік і жінка, які танцюють у фізичному контакті. Бальні танці мають унікальну історію, яка багато в чому визначила їх популярність, як спосіб відпочинку, а також як змагальний вид спорту. Бальні танці, в тому вигляді, як ми знаємо їх сьогодні, зародилися в Англії наприкінці XVIII - початку XIX століття. У цей період танці були привілеєм вищого суспільства, невід'ємною рисою великосвітських балів. Наприкінці XIX - початку XX століття вони стали популярні серед нижчих шарів суспільства, які відвідували публічні танцювальні зали або "громадські асамблеї". На початку 20-х років минулого століття отримали розвиток змагання з бальних танців. У 1924 році в Англії при Імперському Товаристві Вчителів Танцю було створено Відділення бальних танців. Його завданням було вироблення стандартів на музику, кроки і техніку виконання бальних танців. Поступово спортивні бальні танці розповсюдилися по всій Європі, досягли Азії і Америки.

Програму Європейських танців чи Стандарт (Standard) складають 5 основних танців: Повільний Вальс (Slow або English Waltz), Повільний Фокстрот (Slow Foxtrot), Танго (Tango), Квікстеп або Швидкий Фокстрот (Quickstep) і Віденський Вальс (Viennesse Waltz ).


Сьогодні на уроці ми будемо допомагати суддям в проведені курсу бальних танців в програмі Стандарт.

В конкурсі приймають участь три пари: Едельвейс, Троянда , Бузок.

Завдання І

Показується презентація: Повільний вальс.( Додаток 1)

В нашу розрахункову комісію судді подали три протоколи. Наше завдання вивести середній бал для кожної пари.

Едельвейс

1

2

3

4

5

сума

середній бал

7,1

7,5

7,4

7,7

7,6

37,3

7,46




Троянда

1

2

3

4

5

сума

середній бал

7,9

7,6

7,8

7,4

7,9

38,6

7,72




Бузок

1

2

3

4

5

сума

середній бал

7,3

7,6

7,5

7,8

7,7

37,9

7,58


Завдання ІІ.

Показується презентація: Фокстрот.( Додаток 2)


Едельвейс

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,4

8,6

8,5

8,4

8,7

42,6

8,52




Троянда

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,3

8,6

8,4

8,3

8,6

42,2

8,44




Бузок

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,7

8,8

8,7

8,8

8,6

43,6

8,72



Завдання ІІІ.

Показується презентація: Танго.( Додаток 3)


Едельвейс

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,9

8,8

9,0

8,8

8,9

44,4

8,88




Троянда

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,7

8,5

8,9

8,7

8,8

43,6

8,72




Бузок

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,6

8,8

8,5

8,8

8,7

43,4

8,68


Завдання ІV.

Показується презентація: Квікстеп.( Додаток 4)



Едельвейс

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,5

8,3

8,6

8,4

8,6

42,4

8,48




Троянда

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,6

8,8

8,7

8,6

8,7

43,4

8,68




Бузок

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,6

8,5

8,7

8,7

8,6

43,1

8,62


Завдання V.

Показується презентація: Віденський вальс.( Додаток 5)




Едельвейс

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,8

8,7

8,6

8,7

8,9

43,7

8,74




Троянда

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,9

8,9

8,9

8,9

9,0

44,6

8,92




Бузок

1

2

3

4

5

сума

середній бал

8,8

8,8

8,9

8,9

8,8

44,2

8,84


Підсумок програми СТАНДАРТ




І

ІІ

ІІІ

ІV

V

Сума

Місце

Едельвейс

7,46

8,52

8,88

8,48

8,74

42,08

ІІІ

Троянда

7,72

8,44

8,72

8,68

8,92

42,48

І

Бузок

7,58

8,72

8,68

8,62

8,84

42,44

ІІ



ІV. Етап контрольно- оцінюючий .

Учитель оцінює роботу кожної групи, коментує припущені помилки, виділяє тих, хто застосовував раціональний розв’язок.
V. Підсумок уроку
Учням пропонується самостійно зробити підсумок уроку, поділитися враженням від побаченого та почутого.
VІ. Домашнє завдання.

Кожному учневі привести приклад та скласти задачу на практичне застосування дій із десятковими дробами.

Схожі:

УРОК 107. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ВПРАВ НА ВСІ ДІЇ З ДЕСЯТКОВИМИ ДРОБАМИ Мета
Тема Ділення десяткових дробів. Дії з десятковими дробами. Середнє арифметичне
УРОК 114. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ВПРАВ. САМОСТІЙНА РОБОТА Мета
Тема Ділення десяткових дробів. Дії з десятковими дробами. Середнє арифметичне
УРОК 103. ДІЛЕННЯ ДЕСЯТКОВОГО ДРОБУ НА НАТУРАЛЬНЕ ЧИСЛО Мета
Тема Ділення десяткових дробів. Дії з десятковими дробами. Середнє арифметичне
УРОК 102 Тема: Ділення на десятковий дріб
ЗВИЧАЙНІ ДРОБИ. ДЕСЯТКОВІ ДРОБИ ТЕМА ДІЛЕННЯ ДЕСЯТКОВИХ ДРОБІВ. ДІЇ З ДЕСЯТКОВИМИ ДРОБАМИ
Розв ’ язування вправ на всі дії з десятковими дробами
Повторити поняття десяткового дробу, додавання та віднімання, множення та ділення десяткових дробів
Урок №38 Тема. Розв'язування задач на всі дії з дробами Мета: підготувати учнів до
...
Уроку I. Організаційний момент
Мета. Учити учнів перетворювати звичайні дроби у десяткові, ознайомити учнів з періодичними десятковими дробами. Продовжити формування...
УРОК 27 Тема: Ділення. Компоненти ділення. Самостійна робота № Мета:...
НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА І ДІЇ НАД НИМИ ТЕМА МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ НАТУРАЛЬНИХ ЧИСЕЛ. ВЛАСТИВОСТІ МНОЖЕННЯ ТА ДІЛЕННЯ НАТУРАЛЬНИХ ЧИСЕЛ
1. Підготовчі дії зі сторони ЕВ
Перед початком роботи необхідно в особистому кабінеті в системі "Електронний вступ" виконати наступні дії
Тема заняття
П. з Визначення особливостей дії ультразвуку й інфразвуку на біологічні тканини
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка