1. Визначення


Скачати 54.26 Kb.
Назва1. Визначення
Дата22.02.2016
Розмір54.26 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > ДокументиДодатковий договір «Get Genuine Windows Agreement»

Додатково до договору «Open License Agreement» будь-які продукти Get Genuine, що були придбані у межах програми Open, підпадають під такі додаткові умови та вимоги.

Терміни, які використовуються в даному документі, але які не зазначено у списку нижче, мають значення, передбачені в договорі «Microsoft Open License Agreement».

Цей Додатковий договір «Get Genuine Windows Agreement» («Додатковий договір») складається з (1) цих умов і положень і (2) прав на використання Продуктів, які застосовуються до Продуктів, ліцензованих за цим Додатковим договором, і містяться за адресою http://microsoft.com/licensing/contracts.

1. Визначення. 1

2. Як працює програма Microsoft Get Genuine Windows. 2

3. Придбання нових додаткових Настільних комп’ютерів. 2

4. Як підтвердити замовлення. 3

5. Надання Ліцензії. 3

Цей договір «Microsoft Get Genuine Windows Agreement» для малих та середніх організацій укладено між Майкрософт і Клієнтом.

Друковані копії всіх документів, на які є посилання в цьому Додатковому договорі, Клієнт може отримати від Торгівельного партнера за запитом.

Дата набуття чинності. Датою набуття чинності є дата підписання Майкрософт цього Додаткового договору.

Умови та положення

Примітка щодо анотацій до розділів. Деякі розділи цього Додаткового договору починаються з анотацій. Ці анотації полегшують пошук потрібної інформації, але не є частиною Додаткового договору. Якщо будь-яка анотація суперечить розділу, положення якого вона підсумовує, саме розділ Додаткового договору, а не анотація, матиме переважну юридичну силу.

1. Визначення.


У цьому Додатку до договору використовуються такі визначення:

«наявний» означає, що Майкрософт надала ліцензії на такий Продукт або Послуги є доступними у Списку Продуктів і Послуг для замовлення в межах певної програми ліцензування чи договору про надання Послуг;

«Комерційний продукт» означає будь-який Продукт, на який Майкрософт надає ліцензію за оплату;

«Підрядники» означає будь-якого стороннього постачальника або іншого постачальника комп’ютерних технологій або пов’язаних послуг;

«Визначений регіон» означає географічний регіон, указаний у регіональному реєстрі на веб сайті http://www.microsoft.com/licensing/programs/open/openregional.mspx, де зареєстрований та працює Початковий клієнт.

«Настільний комп’ютер» означає будь-який персональний настільний комп’ютер, який відповідає мінімальним технічним вимогам для запуску Продукту. Настільними комп’ютерами не вважаються (а) сервери, (б) комп’ютери, на яких інстальовано лише спеціалізоване програмне забезпечення для бізнесу, або (3) системи, у яких інстальовано вбудовані операційні системи;

«Безкоштовний продукт» означає будь-який Продукт, ліцензію на який Майкрософт надає безкоштовно;

«Торгівельний партнер» означає Торгівельного партнера з роботи з корпоративними клієнтами, уповноваженого Майкрософт перепродавати ліцензії на території Визначеного регіону Клієнта за цією програмою;

2. Як працює програма Microsoft Get Genuine Windows.


За програмою Microsoft Get Genuine Windows Клієнт може придбати ліцензії для повної версії Операційної системи Microsoft для настільних комп’ютерів для власних існуючих Настільних комп’ютерів, які потребують належних ліцензій. Після виконання умов Додатку до договору й оплати Клієнт отримує підтвердження щодо придбання Клієнтських ліцензій за цим Додатком до договору.

За програмою Microsoft Get Genuine Windows Клієнт може придбати ліцензії для повної версії Операційної системи Microsoft для Настільних комп’ютерів для власних існуючих Настільних комп’ютерів, які потребують належних ліцензій. Клієнт може замовити ліцензії для існуючих Настільних комп’ютерів, які потребують ліцензій його Афілійованих осіб, які зареєстровані та працюють відповідно до місцевого законодавства у Визначеному регіоні Клієнта. Після обробки цього Додатка до договору Клієнт отримує підтвердження на придбання ліцензії за цим Додатком до договору. Майкрософт залишає за собою право здійснювати аудит дотримання Клієнтом положень цього Додатку до договору. Цей Додаток до договору не передбачає надання підтримки Продукту разом із Ліцензіями. Компенсації та повернення не передбачаються.

За умовами цієї угоди клієнт має право отримати один сертифікат автентичності для кожної замовленої ліцензії.   Клієнт повинен прикріпити сертифікат автентичності до кожного комп’ютера, що легалізується, протягом 30 днів після отримання сертифіката. 

Якщо ліцензії придбано через Торгівельного партнера. Клієнт повинен вибрати Торгівельного партнера у своєму Визначеному регіоні, установити й підтримувати з ним договірні відносини. Замовлення за цим Додатком до договору будуть створені та подані Торговельному партнеру Клієнта. Майкрософт виставляє рахунок цьому Торгівельному партнеру (через дистриб’ютора, якщо такий є) згідно з умовами цього Додатку. Торгівельний партнер і Клієнт визначають фактичну ціну для Клієнта та умови оплати.

Амністування заборонено. Забороняється укладати Угоду «Get Genuine Windows Agreement» з Клієнтами, які очікують на рішення щодо стягнення, або щодо яких подано судовий позов з боку Майкрософт у зв’язку з підозрами щодо використання неліцензійного програмного забезпечення Microsoft.

3. Придбання нових додаткових Настільних комп’ютерів.


Для кожного випадку заміни та/або придбання додаткового настільного комп’ютера після дати набуття чинності цього Додатку до договору, Клієнт погоджується забезпечувати установку на цей настільний комп’ютер повної оригінальної версії операційної системи Microsoft для настільних компьютерів.

Для кожного випадку заміни та/або придбання додаткового настільного комп’ютера після дати набуття чинності цього Додатку до договору, Клієнт погоджується забезпечувати установку на цей настільний комп’ютер повної оригінальної версії операційної системи Microsoft для настільних компьютерів.

Клієнти, які придбають ліцензії для настільних операційних систем Windows за цим Додатком до договору, можуть отримати підтримку програмного забезпечення для настільних операційних систем Windows у варіантах угоди Select, Open і Open Value (не загальнокорпоративний варіант) програми ліцензування на термін 90 днів із дати придбання ліцензії за цим додатком до договору.

4. Як підтвердити замовлення.


Майкрософт надішле Клієнтові електронне повідомлення з підтвердженням його замовлення.

Майкрософт надішле Клієнтові електронне повідомлення з підтвердженням його замовлення. Після прийняття цього Додаткового договору Майкрософт відповідна зазначена контактна особа одержить електронне повідомлення.

5. Надання Ліцензії.


Клієнту надаються ліцензії для повної версії Операційної системи для настільних комп’ютерів для існуючих Настільних комп’ютерів Клієнта, які потребують належних ліцензій.

    1. Надання Ліцензії. За цією програмою Клієнтові надаються ліцензії для повної версії Операційної системи для настільних комп’ютерів для існуючих Настільних комп’ютерів Клієнта, які потребують належних ліцензій.

  1. Юрисдикція США щодо експорту. Продукти та Виправлення регламентуються юрисдикцією США з питань експорту. Додаткову інформацію див. на веб-сторінці http://www.microsoft.com/exporting.

  2. Попередня версія або інша мовна версія. Клієнт може запускати замість будь якої версії Продукту, на яку у нього є ліцензія за цим Додатком до договору, попередню версію або іншу мовну версію того самого Продукту (за умови, що у випадку з іншою мовною версією, ліцензія на цю іншу мовну версію є наявною за такою самою або нижчою ціною, ніж оплачена вартість відповідного типу ліцензії на замовлену версію).

Open2008(GGWA)(SMSP)(USD)(Ind)(SuppAgr)(EMEA)(UKR)(Nov2008)

Page of

Document X20-01516
Схожі:

Тема Теоретичні відомості
Засвоєння визначення поняття серйозна, легка музика, естрада, токата; закріплення визначення понять стиль, фуга, поліфонія
ВИЗНАЧЕННЯ ЧИСЛА, ПОДІЛ ЧИСЕЛ ТА ЇХНІ ОЗНАКИ, ВИЗНАЧЕННЯ ЧИСЛЕННЯ...

ТЕМА: Облік господарських процесів
Мета заняття: навчити обліку процесу постачання та визначення фактичної собівартості поставленої продукції, розрахунку розподілу...
1. Науково-правничі школи в Україні
Законодавство не дає визначення поняття правнича школа, однак на локальному рівні є визначення поняття наукової школи вКНУ ім. Ш....
Сутність та основні ознаки держави
Складність і багатоманітність виявів держави об'єктивно утруднюють з'ясування та визначення її сутності. До того ж, кожна із суспільствознавчих...
План Дія електричного струму на організм людини Поділ величин струму в залежності від його дії
...
4. Визначення, декларування та погашення обсягу податкових зобов”язань
Визначення податкових зобов язань платником податків. Податкові декларації, їх види та терміни подання
Визначення готовності до навчальної діяльності по темі: «Степенева функція»
Даний ресурс може бути використаний як індивідуальне домашнє завдання для визначення готовності до вивчення теми: “Степенева функція....
Тема Тіла і речовини, що оточують людину
У лівій колонці терміни, а у правій визначення цих термінів, але вони повинні бути розміщенні в іншій послідовності. У разі командної...
7. Технології дослідження конкурентного середовища та визначення конкурентних переваг
Аналіз внутрішнього конкурентного потенціалу підприємства та визначення конкурентних переваг
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка