УЗГОДЖЕНО РОЗГЛЯНУТО


НазваУЗГОДЖЕНО РОЗГЛЯНУТО
Дата30.04.2013
Розмір82.7 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи

ЗАТВЕРДЖУЮ

УЗГОДЖЕНО

РОЗГЛЯНУТО

Заступник директора з НВР

Старший майстер

На засіданні МК

Тютюнник М.М.

Малітко О.Ф.

Протокол № _____ « ____» ________2009 р.

____________________________

____________________

_________________________________

 

 

 

 

Перелік 

кваліфікаційних пробних робіт

 

 

з професії

Оператор комп’ютерного набору”

 

 

 

 

Код – 4112

 

 

Кваліфікація: ІІ категорія

 

 

час виконання – 7 годин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця 2009 р.

 

Варіант 1

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по автомобілям; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 2

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по будівельним товарам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 3

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по лікарським засобам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 4

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по господарчим товарам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 5

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по периферійному обладнанню для комп’ютерів; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 6

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по відеотехніці; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 7

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по музичним CD; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 8

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по товарам для туризму; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 9

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по фототоварам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 10

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по спортивним товарам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 11

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по мобільним телефонам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 12

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по побутовій техніці; створити базу даних за варіантом.

 

 

Варіант 13

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по електротоварам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 14

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по іграшкам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 15

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по тканині; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 16

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по продовольчим товарам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 17

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по одягу; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 18

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по взуттю; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 19

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по канцелярським товарам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 20

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по сільськогосподарській техніці; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 21

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по комп’ютерам та комплектуючим; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 22

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по електронним приладам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 23

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по телевізорам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 24

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по книгам (технічна література); створити базу даних за варіантом.

 

 

Варіант 25

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по музичним інструментам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 26

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по аудіотехніці; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 27

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по меблям; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 28

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по підручникам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 29

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по мото- та вело товарам; створити базу даних за варіантом.

 

Варіант 30

Створити рекламу підприємства, в програмі Word – оформити відповіді; в Excel – обробити дані по посуду; створити базу даних за варіантом.

 

Схожі:

ЗАТВЕРДЖЕНО                                      УЗГОДЖЕНО                        РОЗГЛЯНУТО

ЗАТВЕРДЖЕНО                                      УЗГОДЖЕНО                        РОЗГЛЯНУТО

Перелік завдань до кваліфікаційних пробних робіт
ЗАТВЕРДЖЕНО УЗГОДЖЕНО РОЗГЛЯНУТО
ЗАТВЕРДЖЕНО: УЗГОДЖЕНО
Проведення зборів по ознайомленню з правилами проживання із студентами 1-го курсу
Програму рекомендовано Узгоджено з кафедрами
Завданнями навчальної дисципліни є – з метою забезпечення умов виконання випускниками всіх виробничих функцій та типових задач діяльності...
The cycle of Kuznets and basic phases of cycles of business activity...
В статті розглянуто сутність терміну «цикл», проаналізовано тенденції розвитку машинобудівної галузі України за 25 років. Розглянуто...
УЗГОДЖЕНО
Конкурс професійної майстерності на кращого по професії проводиться з метою підвищення  рівня професійної підготовки, розвитку творчої...
РОЗГЛЯНУТО

РОЗГЛЯНУТО
Засоби створення електронного документа. Автоматизація введення інформації в комп'ютер
РОЗГЛЯНУТО
Соціально-педагогічні аспекти організації навчально-виховного процесу в сучасній школі (Ведмеденко Д. В.)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка