Рішення виконавчого комітету міської ради, прийняті 25 липня 2007 року


Скачати 162.45 Kb.
НазваРішення виконавчого комітету міської ради, прийняті 25 липня 2007 року
Дата14.04.2013
Розмір162.45 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи
Рішення виконавчого комітету міської ради, прийняті 25 липня 2007 року
Про випуск інформаційного бюлетеня Тернопільської міської ради

З метою інформування громадськості міста про роботу Тернопільської міської ради, відповідно до. п.З протокольного доручення наради при міському голові від 18 червня 2007 року, керуючись статтею 14 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Прес-службі (О.Є.Удич):

1.1.організувати і забезпечити на договірних умовах випуск та розповсюдження в кожну поштову скриньку інформаційного бюлетеня Тернопільської міської ради.

1.2.випуск інформаційного бюлетеня Тернопільської міської ради здійснювати двічі на місяць: другий і останній тижні місяця.

2.Відділу фінансового забезпечення проводити оплату випуску та розповсюдження інформаційного бюлетеня Тернопільської міської ради.

3.Начальникам структурних підрозділів міської ради постійно надавати в прес-службу інформацію про виконану та заплановану роботу в межах власної компетенції.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника прес- служби міської ради О.Є.Удича.
Про рейтингову систему комплексної оцінки діяльності загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя
На виконання рішення міської ради від 07.03.2007 року № 5/7/9 «Про затвердження міської програми «Освіта. Тернопіль. 2007-2011 рр.», з метою стимулювання колективів загальноосвітніх навчальних закладів, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ: 1.Затвердити:

1.1. Положення про рейтингову систему комплексної оцінки діяльності загальноосвітніх навчальних закладів м. Тернополя, згідно з додатком 1 (додається).

1.2. Критерії оцінки діяльності загальноосвітніх навчальних закладів м.Тернополя, згідно з додатком 2 (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних питань О.О.Марушія.
Про реєстрацію об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Житло"
На підставі доданих документів та керуючись Законом України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зареєструвати об'єднання співвласників багатоквартирного будинку „Житло", за адресою вул.Збаразька 29/4, яке діє згідно Статуту (додається).
Про надання адресної безготівкової допомоги сім’ям, включених до “Соціального реєстру сімей м. Тернополя, що перебувають у складних фінансових та життєвих обставинах” та надання громадянам матеріальної допомоги
Розглянувши протокол засідання комісії про надання грошової допомоги громадянам міста від 11.07.2007 р. № 11, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати адресну безготівкову допомогу 71 сім’ям на оплату житлово-комунальних послуг в межах норм споживання на 50 % з 1 липня по 31 грудня 2007 року, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 59 громадянам на суму 12900грн. (дванадцять тисяч дев’ятсот грн.), згідно з додатком 2 (додається).

3.Відмовити у наданні грошової допомоги 18 громадянам, згідно з додатком 3 (додається).

4.Управлінню фінансів та бюджету профінансувати управління праці та соціальної політики на суму 12900грн. (дванадцять тисяч дев’ятсот грн.)
Про надання грошової допомоги громадянам міста Тернополя, які досягли 100-річного (і більше) віку
Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою посилення соціального захисту громадян похилого віку, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Управлінню праці та соціальної політики щоквартально надавати грошову матеріальну допомогу в розмірі по 150 гривень громадянам міста, які досягли 100-річного (і більше) віку за рахунок коштів, передбачених в бюджеті на 2007 рік по КФК 090412 "Допомога одиноким малозабезпеченим громадянам".

2.Управлінню фінансів та бюджету забезпечувати фінансування п. 1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціальних питань Р.І. Легкого та заступника міського голови з фінансових питань- начальника управління фінансів та бюджету З.М. Новосельського.
Про проведення комплексного благоустрою на вул. Руській

З метою дотримання «Правил благоустрою міста Тернополя» та забезпечення належного санітарного стану об’єкту, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити ескізний «Проект благоустрою прибудинкової території житлових будинків №18, 20 на вул. Руській».

2.Визначити замовником робіт із забезпечення комплексного благоустрою об’єкта управління житлово-комунального господарства та екології.

3.Після проведення вказаних робіт об’єкт передати на баланс відділу технагляду за ремонтом та утриманням шляхово-мостового господарства, об’єктами зовнішнього благоустрою та капремонтом, реконструкцією житлового фонду Тернопільської міської ради.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М. Марценюка.
Про виділення коштів з цільового фонду соціально- економічного розвитку міста Тернополя
З метою належного утримання зелених насаджень та забезпечення організації виконання робіт з видалення аварійних та сухостійних дерев на території міста, на виконання вимог Правил благоустрою м.Тернополя, , керуючись рішенням міської ради від 07.06.2007р. №5/10/5 ''Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку м.Тернополя'', виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити з цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя 38,50 тис.грн. на виконання робіт з видалення аварійних та сухостійних дерев.

2.Управлінню житлово-комунального господарства та екології виступити замовником на виконання робіт з видалення аварійних та сухостійних дерев : - на території міста на суму 19,0 тис.грн. - на території міського кладовища за адресою вул.Микулинецька,29 на суму 19,5тис.грн.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології.
Про надання дозволу на видалення

Керуючись постановою Кабінету Міністрів зелених насаджень на вул. Поліській України від 01.08.2006р. за №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», згідно рішення виконавчого комітету від 20.02.2007 р. №169 «Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень у м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл приватному підприємцю Дреботу М.М. на видалення зелених насаджень на вулиці Поліській у зв’язку з влаштуванням заїзду до підприємства, згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, затвердженого комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень та погодженого державним управлінням охорони природного навколишнього середовища в Тернопільській області (акт додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології (Г.М. Муца).
Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на вул.Кривоноса,7, вул.Миру,1а,2а
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. за №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», згідно рішення виконавчого комітету від 20.02.2007 р. №169 «Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень у м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл комунальному житлово-експлуатаційному підприємству «Фаворит» на видалення зелених насаджень на вул.Миру,1а,2а, вул.Кривоноса,7, в зв’язку з попередженням аварійної ситуації, згідно актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, затверджених комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень та погоджених державним управлінням охорони природного навколишнього середовища в Тернопільській області ( акти додаються)

2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології (Г.М. Муца).
Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на вул.Вільхова,10
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. за №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», згідно рішення виконавчого комітету від 20.02.2007 р. №169 «Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень у м.Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл комунальному підприємству «Новий світ» на видалення зелених насаджень на вул.Вільхова,10, в зв’язку з їх аварійним станом, згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, затвердженого комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень та погодженого державним управлінням охорони природного навколишнього середовища в Тернопільській області ( акт додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології (Г.М. Муца).
Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території парку «Топільче»
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. за №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», згідно рішення виконавчого комітету від 20.02.2007 р. №169 «Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень у м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл комунальному підприємству «Обєднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» на видалення зелених насаджень на території парку «Топільче», в зв’язку з попередженням аварійної ситуації, згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, затвердженого комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень та погодженого державним управлінням охорони природного навколишнього середовища в Тернопільській області ( акт додається)

2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології (Г.М. Муца).
Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на вул.Збаразькій,31, вул.Лозовецькій,3, вул.Чалдаєва,5,11,12, вул.Фабричній,3,5,7
Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. за №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», згідно рішення виконавчого комітету від 20.02.2007 р. №169 «Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень у м.Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл приватному підприємству «Дім-житло-6» на видалення зелених насаджень на вул.Збаразькій,31, вул.Лозовецькій,3,вул. Чалдаєва,5,11,12, вул.Фабричній,3,5,7, в зв’язку з їх аварійним станом, згідно акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, затвердженого комісією з оцінки стану та вартості зелених насаджень та погодженого державним управлінням охорони природного навколишнього середовища в Тернопільській області ( акт додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології (Г.М. Муца).
Про розгляд заяви гр. Королюк Л.Б. щодо виведення квартири з житлового фонду міста

Про розгляд заяви гр. Ясинчука В.М. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви гр. Міщанін М.І. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви гр. Лисак О.І. гр. Лисака А.М. гр. Дині Н.М. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви гр. Сушко О.Т. гр. Сушка М.Г. гр. Сушка В.М. гр. Сушко О.В.щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви гр. Ковальчук Г.В. щодо надання дозволу на реконструкцію квартири

Про розгляд заяви гр. Васильківа М.М. щодо надання дозволу на реконструкцію квартир

Про розгляд заяви гр. Козар В.І. щодо надання дозволу на реконструкцію квартири

Про розгляд заяви гр. Громадського Я.Д. щодо надання дозволу на реконструкцію квартири

Про розгляд заяви гр.Чурилової О.А. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про монтаж спеціальних рекламних конструкцій СПДФО Метельського В.Л.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.08.2006 р. № 1031.
Розглянувши звернення Державної податкової адміністрації в Тернопільській області, керуючись Законами України "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни в п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 04.08.2006 р. № 1031 «Про розгляд звернення Державної податкової адміністрації в Тернопільській області» і замість слів «...спального корпусу...» читати «...під літерою «А», згідно інвентаризаційної справи,...» а далі по тексту.
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 04.08.2006 р. №1025 "Про розгляд звернення ТзОВ "Теркон-буд"
Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Теркон-буд", враховуючи висновок міської санепідемстанції та погодження Державного пожежного нагляду Тернопільської області, керуючись Законами України "Про основи містобудування", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни в пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 04.08.2006 р. №1025 "Про розгляд звернення ТзОВ "Теркон-буд", і після слів "критими стоянками для автомобілів" читати: "на приватних земельних ділянках загальною площею 0,1800 га за адресами вул. Пирогова, 48 та вул. Пирогова, 50".
Про розгляд звернення ПП “Зубр.А” щодо внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 13.08.2003 р. №899 “Про розгляд звернення ПМП “Зубр.А”
Розглянувши звернення приватного підприємства “Зубр.А”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни в пункт 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 13.08.2003 р. №899 “Про розгляд звернення ПМП “Зубр.А” і замість слів “реконструкцію викуплених приміщень за адресою вул. Над Ставом, 6 площею 32,5 кв.м під офіс” читати: “реконструкцію викуплених приміщень площею 32,5 кв.м та орендованих приміщень площею 3,2 кв.м за адресою вул. Над Ставом, 6 під офіс”.
Про розгляд звернення ТОВ “Тернопіль Вечірній” з питань перепланування за адресою вул. В.Чорновола, 3
Розглянувши звернення ТОВ “Тернопіль Вечірній”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Погодити товариству з обмеженою відповідальністю “Тернопіль Вечірній” (ід.код 21139914) виконане перепланування власних приміщень торгового павільйону за адресою вул. В.Чорновола, 3, в результаті чого загальна площа зменшилась на 4,4 кв.м.
Про розгляд звернення ПП "Ідеал" з питань будівництва за адресою вул. Руська, 41
Розглянувши звернення ПП "Ідеал", керуючись Законами України "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити приватному підприємству "Ідеал" (ід.код 32295364) переобладнання власних приміщень громадського харчування №2 за адресою вул. Руська, 41 з розширенням на земельній ділянці, наданій рішенням міської ради від Ю.Гі.2005 р. №4/17/57 "Про затвердження проекту відведення земельної ділянки щодо розширення підприємства громадського харчування приватному підприємству "Ідеал" за адресою вул. Руська, 41', під магазин промислових товарів із збільшенням загальної площі приміщень на 48,0 кв.м.

2.Зобов'язати приватне підприємство "Ідеал" здати об'єкт в експлуатацію в порядку, визначеному чинним законодавством.
Про розгляд звернення гр. Чарнош Л.М. з питань будівництва

Про затвердження акта державної приймальної комісії гр. Фальчуку С.Є.

Про затвердження акту державної приймальної комісії ТзОВ "Житло"
Розглянувши акти державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкту, у відповідності з “Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів”, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 р. №1243, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію 70- квартирного житлового будинку з вбудованими стоянками для машин за адресою вул.Довженка,6а загальною площею 7435,5 кв.м, житловою площею 3557,6 кв.м, збудованого товариством з обмеженою відповідальністю “Житло” (ід.код 30249887) на підставі рішень міської ради від 12.12.2003 р. №4/9/107 та виконавчого комітету міської ради від 27.07.2004 р. №729 “Про розгляд звернення ТОВ “Житло” та від 22.11.2006 р. №348 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради” (акт додається).
Про затвердження акта державної приймальної комісії суб'єкту підприємницької діяльності Четвертаку Ю.В.

Розглянувши акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, у відповідності з "Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 р. №1243, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію реконструкції зупинки громадського транспорту з влаштуванням перукарні в торговельному павільйоні за адресою вул. Миру загальною площею 29,8 кв.м, виконаної суб'єктом підприємницької діяльності Четвертаком Ю.В. (ід. номер 2576615739) на підставі рішень міської ради від 09.10.2003 р. №4/9/25 та виконавчого комітету від 21.03.2005 р. №314 (акт додається).
Про затвердження акта державної приймальної комісії ТОВ "Взуття
Розглянувши акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, у відповідності з "Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 р. №1243, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію реконструкції власних будівель під літерами "А", "Б", "В" згідно реєстраційного посвідчення за адресою вул. Бродівська, 44 під магазин-склад будівельних матеріалів з адміністративним корпусом, частковою надбудовою адміністративних приміщень загальною площею 5129,3 кв.м та реконструкції благоустрою прилеглої території загальною площею 4025,0 кв.м, виконану товариством з обмеженою відповідальністю "Взуття" (ід.код 01554634) на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 14.10.2004 р. №1019 "Про розгляд звернення ТОВ "Взуття" (акт додається).
Про затвердження акта державної приймальної комісії гр. Кульгавець Н.В.
Розглянувши акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, у відповідності з "Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів", затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 р. №1243, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію реконструкції .квартири; №31 за адресою вул. Гетьмана Мазепи, 28 під магазин промислових товарів загальною площею 48,7 кв.м, проведеної гр. Кульгавець Наталією Василівною на підставі рішення виконавчого комітету міської ради від 09.03.2006 р. №269 "Про розгляд заяви" (акт додається).
Про демонтаж самовільно встановлених спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами
Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Статутом Комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради, затвердженого рішенням одинадцятої сесії Тернопільської міської ради від 05.07.2007 р. №5/11/6, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради організувати проведення демонтажу спеціальних конструкцій, що встановлені самовільно згідно цього рішення.

2.Комунальному підприємству «Тернопільській міській шляхово-експлуатаційній дільниці» виділити на вимогу госпрозрахункової адміністративно-технічної інспекції спеціальну техніку та засоби для проведення демонтажу спеціальних конструкцій, що встановлені самовільно, згідно з додатком (додається).

3.Комунальному підприємству «Тернопільміськсвітло» на вимогу Комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради провести відключення рекламних засобів від електричних мереж.

4.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради забезпечити зберігання демонтованих спеціальних конструкцій та оформити відповідними актами.

5.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити МВ УМВС України в Тернопільській області.

6.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради профінансувати роботи наведені в пункті другому та третьому цього рішення згідно договору та акту виконаних робіт, на підставі рішення одинадцятої сесії Тернопільської міської ради «Про затвердження статуту комунального підприємства «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в новій редакції» від 05.07.2007 р. №5/11/6.

7.Прес-службі міської ради опублікувати дане рішення в газеті «Тернопіль Вечірній».

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В. Є.

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від 25.07.2007 р. №1010
Список спеціальних конструкцій, що підлягають демонтажу спеціальною технікою та засобами КП «Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»
1.Власник невідомий

Рекламне панно 3м*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Фарби Колорит» вул. Бродівська, 44

2.Власник невідомий

Рекламне панно 3*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Довготривалий захист деревини» вул. Бродівська, 44

3.Власник невідомий Рекламне панно 3*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Професійні матеріали для облицювання» вул. Бродівська, 44

4.Власник невідомий

Рекламне панно 3*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Меблі для ванної кімнати» вул. Бродівська, 44

5.Власник невідомий

Рекламне панно 3*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Будівельні матеріали, ферозіт» вул. Бродівська, 44

6.Власник невідомий Рекламне панно 3*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Високотехнологічна будівельна хімія» вул. Бродівська, 44

7.Власник невідомий Рекламне панно 3*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Професійні фарби, штукатурка» вул. Бродівська, 44

8.Власник невідомий Рекламне панно 3*6м на об’єкті шляхово-мостового господарства із надписом «Клеї, штукатурки, грунтівки» вул. Бродівська, 44

9.Власник невідомий Окремостоячий рекламний щит розмірами 3*6 м (кількість площин три) вул. О. Живова (в районі видавництва «Збруч»)

10.Власник невідомий Окремостоячий рекламний щит розмірами 3*6 м в кількості трьох штук вул. О. Живова (в районі ринку «Купон»)
Заступник міського голови – керуючий справами Л.О. Бицюра

Про затвердження акта державної приймальної комісії ТзОВ “Технотерн Плюс”
Розглянувши акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, у відповідності з “Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2004 р. №1243, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію 71-квартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованим магазином та гаражами за адресою провулок Цегельний загальною площею 6162,3 кв.м, житловою площею 2705,4 кв.м, збудованого товариством з обмеженою відповідальністю “Технотерн Плюс” (ід.код 31463005) на підставі рішення міської ради від 24.06.2004 р. №4/11/138 “Про затвердження проекту відведення щодо зміни цільового використання земельної ділянки ТОВ “Технотерн Плюс” за адресою провулок Цегельний, 1” (акт додається).

2.Присвоїти об’єкту, вказаному в п.1 даного рішення, адресний номер вул. Карпенка, 44.
Про оформлення права власності Хомі Р.В.

Про оформлення права власності Яковлєву В.Є.

Про оформлення права власності суб’єкту підприємницької діяльності Подольчаку Я.М.

Про оформлення права власності на кооперативну квартиру

Про оформлення права власності на кооперативні квартири

Про оформлення права власності на кооперативні квартири

Про оформлення права власності на гаражі

Про продовження терміну дії договорів оренди

Про виділення коштів для проведення аудиторських перевірок

Про виділення коштів

Про виділення коштів

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав гр.Стахурського І.І. стосовно дитини Стахурської А.І.

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав гр.Сахно Т.Я. стосовно дитини Сахно О.О.

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав гр.Корендія А.Р. стосовно дитини Корендій Я.А.

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав гр.Мартинюка А.П. стосовно дітей Мартинюка А.А., Мартинюк Г.А.

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав гр.Раєвської І.І. стосовно дітей Раєвської К.І., Раєвської В.І.та погодження кандидатури опікуна малолітніх дітей

Про розгляд заяви гр. Типила С.М. гр. Собчука А.Г. щодо виведення частини квартир з житлового фонду міста

Схожі:

Рішення, прийняті на засіданні
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 17 жовтня 1995 року №668 «Про створення жіночої...
Рішення, прийняті на засіданні
Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 16. 01. 2008 №3
Порядок денний засідання виконавчого комітету
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету М. М. Окаринський Тернопільської міської ради №152 від 14. 02. 2007 року «Про затвердження...
ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської...
Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2008року
Розглянувши пропозиції управлінь та відділів міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив: Затвердити план роботи виконавчого...
Паспорт документа
Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради «Про затвердження цін на роботи(послуги), що виконуються архівним відділом...
П Л А Н роботи виконавчого комітету Синельниківської міської ради...
Питання, внесені на розгляд виконавчими органами міської ради Синельниківської міської ради
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08. 10. 2008р....
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08. 10. 2008р. №1995 «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської...
Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІІ квартал 2013 року
На підставі Регламенту виконавчого комітету, його апарату, управлінь та відділів міської ради, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону...
Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІV квартал 2013 року
На підставі Регламенту виконавчого комітету, його апарату, управлінь та відділів міської ради, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка