Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 9 місяців 2012 року


Скачати 52.47 Kb.
НазваАналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 9 місяців 2012 року
Дата25.03.2013
Розмір52.47 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фізика > Документи
Аналіз роботи промислових підприємств міста

за підсумками 9 місяців 2012 року
За даними Головного управління статистики у Запорізькій області за січень-вересень 2012 року промисловими підприємствами міста реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1354,6 млн.грн., або 117,4% у порівнянні з відповідним періодом 2011 року.

За 9 місяців 2012 року відбулося збільшення виробництва деяких видів промислової продукції по основних галузях промисловості. Так, у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилося виробництво косарок на 36,0% (1867 од.), теплоенергії на 12,5% (167,2 тис.Гкал.), риби мороженої на 14,5% (2001 т.).

Але за січень-вересень 2012 р. відбулося зменшення виробництва машин збиральних на 33,9% (774 од.), проводів та кабелів електричних низьковольтних на напругу до 1000 В на 25,0% (8849 км.). Основними причинами є відсутність замовлень на зернозбиральну техніку в осінньо-зимовий період та недостатність у весняно-літній період, високі відсотки кредитів, неповернення державою ПДВ, нестабільність цін (постійне зростання) на металопрокат, енергоносії, нестабільність курсу гривні, що призводить до втрат при експорті продукції, незахищеність вітчизняного виробника перед імпортом зарубіжної сільгосптехніки, яка виробляється, або може вироблятися в Україні (необхідне відповідне ввізне мито).

За інформацією, наданою промисловими підприємствами міста, управлінням економіки виконкому проведено аналіз роботи промислових підприємств міста за 9 місяців 2012 року по основних економічних показниках.

Відбулося збільшення обсягів реалізованої продукції (робіт, послуг) на таких підприємствах, як: ПАТ „Азмол”, ПрАТ „Берті”, ТОВ”Азовкабель-Донелектро”, ПрАТ ВО „Бердянський кабельний завод”, ТОВ „Атей”, ТОВ „Азовгідромаш”.

У січні-вересні 2012 року три підприємства займалися інноваційною діяльністю: ПрАТ „Азовкабель”, ПАТ „Бердянськсільмаш”, ТОВ „Бердянські ковбаси”.

За 9 місяців 2012 року промисловими підприємствами у розвиток виробництва вкладено інвестицій у сумі більше 15,0 млн. грн. Інвестиційні кошти було спрямовано в основному на розширення асортименту, реконструкцію основних засобів, заміну основного обладнання.

У звітному періоді 9 підприємств займалися зовнішньоекономічною діяльністю. Обсяг зовнішньоторговельного обороту у січні-вересні 2012 року склав 60,6 млн. грн., або 105,5% до відповідного періоду 2011 року. У тому числі експорт – 46,7 млн. грн.(77,4%), імпорт –22,6 млн. грн. (22,6%).

Експортом товарів займаються такі підприємства, як: ПрАТ „Берті”, ТОВ „Азовські гідравлічні машини”, ТОВ „Азовська кабельна компанія”, ПрАТ „Азовкабель”, ТОВ „НВО „Азов текнолоджі електрик”, ТОВ „Південний завод гідравлічних машин”, ПАТ „БЗПТО”.

Імпортом товарів займаються такі підприємства, як: ПрАТ „Берті”, ТОВ „Склопластик”, ТОВ „Азовгідромаш”, ТОВ „Азовська кабельна компанія”, ПрАТ „Азовкабель.

За звітний період на всіх промислових підприємствах спостерігається тенденція збільшення фонду заробітної плати. Зростання відбулося на таких підприємствах, як: ПрАТ „Берті”, ТОВ „Азовська кабельна компанія”, ПрАТ „Азовкабель”, ТОВ „НВО „Азов текнолоджі електрик”, ТОВ „Південний завод гідравлічних машин”, ТОВ ВКП „Азовенергомаш”, ПАТ „БЗПТО”, ТОВ „Азовкабель-Донелектро”, ПрАТ „ВО „Бердянський кабельний завод”, ПрАТ „ШТП „Гармонія”, ПАТ „Бердянський хлібокомбінат”. Відповідно збільшується й середньомісячна заробітна плата працівників підприємств.

За результатами проведеного аналізу відбулося збільшення чисельності працюючих у порівнянні з початком року на 17 осіб на таких підприємствах, як: ПрАТ „Азовкабель”, ТОВ „НВО „Азов текнолоджі електрик”, ТОВ „Південний завод гідравлічних машин”, ТОВ „Азовкабель-Донелектро”, ТОВ „Азовські гідравлічні машини”, ТОВ „Азовська кабельна компанія”, ПрАТ „ШТП „Гармонія”.

За 9 місяців 2012 року на промислових підприємствах міста проводилися заходи щодо збільшення обсягів реалізації продукції, реконструкції виробництва, реалізації інвестиційних проектів, освоєння нових видів продукції, впровадження сучасних технологій.

Так, на ПрАТ „Азовкабель” відбулося освоєння випуску нової продукції – високочастотних кабелів. Працює система управління якістю продукції. У перспективі - освоєння нових видів продукції та випуск високовольтних кабелів для напруги, випуск пластикату для власних потреб та продажу іншим споживачам.

ТОВ „Азовська кабельна компанія” здійснювалося поліпшення маркетингової діяльності, освоєння нових технологічних процесів, розробка та впровадження нових видів кабельно-провідникових виробів, відповідаючих сучасним вимогам щодо надійності та безпеки (пожежно-стійкі, безгалогенні, малодимлячі). Підприємство постійно брало участь у профільних виставках, у перспективі - будівництво нового цеху, серійне виробництво кабелів для гірничодобувної промисловості, придбання нового високо-технологічного обладнання, розширення ринків збуту по Україні та СНД, а також міжнародного ринку.

ПрАТ „ВО „Бердянський кабельний завод” та ТОВ „Азовкабель-Донелектро”- функціонує система управління якості, освоєно виробництво нових видів шахтних кабелів. Підприємство брало участь у виставках-ярмарках у м.м. Київ, Донецьк, Бердянськ. Планується розробка спільно з Макіївським науковим інститутом та освоєння виробництва нових силових кабелів.

ТОВ „НВО „Азов текнолоджі електрик” - відбулося освоєння виробництва кабелів вогнестійких, зниженої пожежонебезпеки.

ТОВ „Південний завод гідравлічних машин” розроблено та освоєно нові насоси для нафтових родовищ, для подачі води в котлах, подачі олії в системі мастил. Вся продукція на підприємстві сертифікована згідно з ДСТ ISO 9001:2009, діє сертифікат системи якості на проектування, виробництво та ремонт насосів. Планується розробка та впровадження нових марок насосів, розширення можливостей більш повного задоволення ринку насосної продукції України та країн близького і дальнього зарубіжжя.

ПАТ „Бердянськсільмаш” - відбулася розробка та освоєння модифікацій жниварок для збирання соняшнику, пристроїв для збирання ріпаку, платформи-підбирача. На підприємстві діє система управління якістю, вся продукція сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2009. Планується розробка та освоєння нових виробів сільськогосподарської техніки, модернізація раніше освоєних в частині застосування прогресивних покупних виробів, підвищення технічного рівня та конкурентоспроможності продукції, технічне переозброєння та реконструкція підприємства.

ПАТ „БЗПТО” освоєно цілий ряд нових видів продукції, впроваджено оцінку та сертифікацію системи забезпечення якості продукції. На перспективу планується освоєння нових видів продукції.

ПАТ „Азмол” - відбулося збільшення обсягів виробництва за рахунок переходу на давальницьку сировину.

ПрАТ „Берті” - відбулося збільшення виробництва пасів гумових з тканини БКНЛ. Планується до кінця року вдосконалення процесу розвитку виробництва.

ТОВ „Склопластик” проведено сертифікацію продукції та реєстрацію торгівельної марки. До кінця 2012 року планується проведення модернізації та придбання нового обладнання.

ПраТ „ШТП „Гармонія” освоєно та впроваджено у виробництво нові моделі трикотажних та швейних виробів. На перспективу планується впровадження комп’ютерного та програмного забезпечення для створення нових якісних моделей.

ПАТ „Бердянський хлібокомбінат” підтверджено Міжнародний сертифікат на впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів. Проведено роботи з реконструкції лінії з виробництва хліба та батонів безопарного методу виготовлення хлібу. Планується впровадження нових вдосконалених видів хлібобулочних виробів.

ТОВ „Бердянські ковбаси” - відбулася комп’ютеризація обліку та звітів, розширення асортименту ковбасних виробів до 220 найменувань та збільшення їх виробництва. Підприємство постійно брало участь у міських виставках ярмарках та ярмарках у м. Запоріжжя та м. Бердянськ.

Бердянським УВП УТОС розпочато випуск електричних шнурів з 3-х полюсною виделкою та електричних подовжувачів одномісцевих.

За 9 місяців 2012 року промисловими підприємствами перераховано до бюджетів усіх рівнів 48,5 млн.грн., (22,3% загальної суми надходжень), у тому числі державний бюджет – 28,1 млн.грн., місцевий бюджет – 20,4 млн.грн., у тому числі 13,4 млн.грн – прибутковий податок.

Схожі:

Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками першого півріччя 2012 року
Бердянську займаються 29 підприємств. За січень-червень 2012 року промисловими підприємствами міста реалізовано промислової продукції...
Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 2011 року
За даними Головного управління статистики у Запорізькій області за 2011 рік промисловими підприємствами міста реалізовано промислової...
Аналіз роботи промислових підприємств міста за підсумками 2012 року
За 2012 рік промисловими підприємствами перераховано до бюджетів усіх рівнів 63,4 млн грн., що складає 26,0% від загальної суми надходжень,...
Розвиток машинобудівної галузі промисловості міста за підсумками першого півріччя 2012 року
До кола основних підприємств машинобудування входить 14 промислових підприємств, обсяг продукції машинобудування у загальному обсязі...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Нікополя на 2012 рік робота виконавчих органів міської ради, організацій та установ, комунальних та промислових підприємств міста...
На виконання статті 78 Бюджетного кодексу України міським фінансовим...
За І півріччя 2011 року до загального фонду міського бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 14618,6 тис. грн.,...
УКРА Ї Н А Ш ПОЛЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І ШЕНН Я
Антимонопольного комітету України від 18. 12. 2012 року №04/3270, враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань регулювання...
Інформація про виконання бюджету міста за 9 місяців 2012 року
За 9 місяців 2012 року до бюджету міста надійшло доходів з урахуванням трансфертів у сумі 277206,5 тис грн., в тому числі до загального...
Аналіз діяльності малих підприємств м. Бердянська за 2011 рік
За підсумками 2011 року в м. Бердянську на 10 тис осіб наявного населення припало 46 малих підприємств
М. Бердянськ за підсумками 2011 року
Станом на 01. 01. 2012 року в місті працює 30 підприємств з виробництва промислової продукції
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка