ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ


Скачати 130.41 Kb.
НазваХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Дата26.03.2013
Розмір130.41 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фінанси > Документи


УКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ

НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 24 грудня 2012 року № 8 - п/2012

смт Нова Ушиця


Про програму поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2013-2017 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію директора Новоушицького районного центру кінообслуговування населення про виконання Програми поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2009-2012 роки взяти до відома.

2. Затвердити програму поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2013-2017 роки (далі - Програма, додається).

3. Управлінню фінансів районної державної адміністрації щороку при підготовці проекту районного бюджету на 2013 і наступні роки передбачати видатки на реалізацію заходів Програми, при наявності коштів.

4. Новоушицькому районному центру кінообслуговування населення щорічно інформувати районну раду про хід виконання Програми.

5. Рішення районної ради від 25 листопада 2008 року № 5 «Про програму поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2009-2012 роки» зняти з контролю в зв’язку із закінченням терміну дії.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради М.Дергунову і постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та молодіжної політики (голова Власова М.М.).
Голова ради В.Барчишин

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням районної ради

від 24 грудня 2012 року № 8
ПРОГРАМА
поліпшення кінообслуговування населення


Новоушицького району на 2013-2017 роки
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Програма поліпшення кінообслуговування населення у Новоушицькому районі на 2013-2017 роки (далі – Програма) розроблена на підставі Закону України «Про кінематографію», інших законів України щодо підтримки виробництва національних фільмів, Указу Президента України від 3 липня 2012 року № 430/2012 «Про відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка», постанови Верховної Ради України від 18 березня 2005 року № 2497–ІV «Про рекомендації парламентських слухань «Національна кінематографія: стан проблеми та шляхи їх вирішення», з метою створення умов для забезпечення доступу громадян до кінопослуг шляхом збереження і розвитку закладів кіномережі, посилення впливу національного кіно на громадськість, підвищення інтересу до нього масового глядача в районі.

Протягом останніх років все більш гострою стає проблема доступності кінопослуг для жителів району, особливо у сільській місцевості району. Вирішення цього питання суттєво впливає на якість кінообслуговування населення, пропаганду здорового способу життя, моральних і духовних цінностей громадян, формування світогляду та світосприйняття у підростаючого покоління. Причиною такого стану є недостатнє фінансування цієї галузі з місцевих бюджетів, високі комунальні платежі.

ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМ, НА РОЗВ'ЯЗАННЯ ЯКИХ СПРЯМОВАНА ПРОГРАМА

Незважаючи на низку законодавчих та інших нормативно-правових актів, прийнятих протягом останніх п’яти років, система кінообслуговування населення в районні перебуває у стані, що не задовольняє вимоги, які постають перед цією складовою кінематографії в умовах розбудови української держави, культурного та духовного відродження українського народу.

У зв’язку з недостатнім фінансуванням в кінотеатрі «Юність» не завершено ремонт глядацької зали.

Програма розроблена з метою забезпечення конституційного права громадян на вільний доступ до національних кінематографічних творів та кращих зразків світового кіномистецтва.

Виконання Програми стане важливим етапом у призупиненні негативних процесів у сфері кінообслуговування населення. Програму зосереджено на вирішення таких проблем: збереження та розвиток мережі закладів кінопоказу; подолання технічної відсталості кіномережі та кіновідеопрокату; поповнення фільмофонду на електронних носіях зображення для роботи мобільних відеопроекційних систем, що працюють у режимі відеопересувок з обслуговування сільського населення.

МЕТА ПРОГРАМИ

Головною метою Програми є поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району:

забезпечення в районі належних організаційних, економічних, технологічних умов для покращення доступу глядачів до творів національного кіномистецтва;

поліпшення якості кінопослуг;

збільшення кількості відвідувань закладів кінопоказу;

створення належних умов для доступу жителів райцентру та сіл до творів національного і світового мистецтва, проведення різноманітних кінозаходів, присвячених знаменним подіям держави, області, боротьбі українського народу за незалежність України, сучасним процесам її державотворення, видатним особистостям вітчизняної історії тощо;

формування та надання програм фільмів історичного, патріотичного, культурологічного спрямування для обслуговування учнів загальноосвітніх шкіл району, проведення безкоштовних сеансів для інвалідів, малозабезпечених верств населення;

здійснення контролю за дотриманням порядку публічного демонстрування кінофільмів у кінотеатрах, кіноустановках.

ЗАХОДИ ПРОГРАМИ

Відображені у додатку 1 до Програми.

ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

Видатки на виконання заходів програми передбачаються щороку при підготовці проекту районного бюджету на відповідний рік при наявності коштів в районному бюджеті.

Джерелами фінансового забезпечення реалізації заходів Програми є також кошти з інших джерела, не заборонених чинним законодавством України.

Фінасові розрахунки на забезпечення виконання заходів Програми відображені у додатку 2.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Реалізація заходів Програми дасть змогу вирішити комплекс питань, пов’язаних з подальшим розвитком та збереженням кіно як галузі, передусім, це удосконалення системи прокату, збереження існуючої матеріально-технічної бази, посилення впливу національного кіно на громадськість, підвищення інтересу до нього масового глядача. Також втілення в життя заходів Програми сприятиме відновленню та популяризації творів вітчизняної і зарубіжної класики, зокрема через впровадження екранного мистецтва для школярів середніх і старших класів у загальноосвітніх школах. Результативність виконання програми значною мірою залежатиме від якості та рівня організації заходів, забезпечення належного контролю за їх виконанням.

Запровадження відеопроекційних комплексів, що працюють у режимі відеопересувок дозволить відновити кінообслуговування населення в селах, при цьому значно зменшаться витрати, пов'язані з експлуатацією обладнання, доставкою кінофільмів. Крім того, показ фільмів на електронних носіях дасть змогу частіше оновлювати репертуар фільмів, знайомити населення з найновішими творами кіномистецтва.

МЕХАНІЗМ ОРГАНІЗАЦІЇ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Комплексне управління, пов’язане з реалізацією Програми та її заходів покладається на відділ культури райдержадміністрації, дирекцію Новоушицького районного центру кінообслуговування населення, які мають спрямовувати діяльність з цих питань інших зацікавлених підприємств, установ, організацій.

Заступник голови районної ради М.Дергунова


Додаток 1

до програми поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2013-2017 роки
ЗАХОДИ
програми поліпшення кінообслуговування населення
Новоушицького району на 2013-2017 рокизп

Назва заходу

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1

Збільшити кількість демонстрування дитячих та просвітницьких фільмів у кінотеатрі

Постійно

Районний центр кінообслуговування населення

2

Розробити програми перегляду фільмів історичного, патріотичного значення для обслуговування дитячого глядача під час шкільних канікул, у літній період

Щороку

Районний центр кінообслуговування населення

3

Забезпечити планомірне цільове поповнення фільмофонду кращими вітчизняними та зарубіжними фільмами, фільмами на електронних носіях, для роботи кіномережі, передбачивши відповідне фінансування.

Постійно

Районний центр кінообслуговування населення

4

Провести ремонт тильної стіни кінотеатру «Юність»

2013 рік

Районний центр кінообслуговування населення

5

Провести ремонт великої глядацької зали кінотеатру «Юність»

2013-2014 роки

Районний центр кінообслуговування населення

6

Провести ремонт фасаду будівлі кінотеатру «Юність»

2013-2015 роки

Районний центр кінообслуговування населення

7

Проводити благодійні кінопокази для інвалідів, дітей з багатодітних сімей, пенсіонерів, сиріт та інших категорій малозабезпечених верств населення на безкоштовній основі

Постійно

Районний центр кінообслуговування населення

8

Проводити в районі широкомасштабні акцію показу кінофільмів з профілактики захворювання на туберкульоз та ВІЛ/ СНІД

2013-2017 роки

Районний центр кінообслуговування населення

9

Проводити прем'єри кращих стрічок виробництва українських кіностудій, вітчизняних кінофільмів, приурочених до знаменних дат у державі, області, містах і районах області на безкоштовній основі

Постійно

Районний центр кінообслуговування населення

10

Організувати широкий ретроспективний показ кінофільмів присвячених 120-річчю від дня народження Олександра Довженка

2014 рік

Районний центр кінообслуговування населенняЗаступник голови районної ради М.Дергунова


Додаток 2

до програми поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2013-2017 роки
ФІНАСОВІ РОЗРАХУНКИ
на забезпечення виконання заходів програми поліпшення кінообслуговування населення Новоушицького району на 2013-2017 рокизп

Показники

Роки

2013

2014

2015

2016

2017

1

Кількість продемонстрованих фільмів

170

200

220

250

270

2

Обслужено глядачів, всього осіб

2500

2800

3000

3100

3300
у тому числі діти

2000

2250

2400

2500

2600

Доходи
1

Виручка від демонстрація фільмів, тис. грн.

5

5,5

6

6,5

7

2

Інші (оренда), тис. грн.

24,9

24,9

24,9

24,9

24,9
Всього:

29,9

30,4

30,9

31,4

31,9

Видатки
1

Витрати на демонстрування фільмів

3,7

4

4,2

4,5

5

2

Зарплата

35

40

44

50

55

3

Нарахування

5,1

6,5

7,1

7,8

8,3

4

Податки

1

1,5

1,5

2

2

5

Безкоштовні фільми

0,9

1,2

1,5

1,7

2

6

Інші витрати (електроенергія,послуги зв’язку господарські витрати, послуги банку водопостачання,вивіз сміття тощо)

16

19

21

23

25

7

Проведення ремонту тильної стіни кінотеатру

40

8

Проведення ремонту великого залу кінотеатру
30


9

Проведення ремонту фасаду будівлі кінотеатру30


Всього:

101,7

102,2

109,3

89

97,3
Дотація

71,8

71,8

78,4

57,6

65,4


Заступник голови районної ради М.Дергунова

Схожі:

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Затвердити Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та селища району, управління якими здійснює Новоушицька...
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 6 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ НОВОУШИЦЬКА РАЙОННА РАДА ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка