У зв`язку з відзначенням знаменних дат, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ


Скачати 211.49 Kb.
НазваУ зв`язку з відзначенням знаменних дат, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ
Дата24.03.2013
Розмір211.49 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фінанси > Документи
1451 30 липня

Про виділення коштів

У зв`язку з відзначенням знаменних дат, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Виділити за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських та інших організацій і заходів ( КФК 250404 ), кошти для придбання квітів в сумі 20 000 (двадцять тисяч ) гривень. 2.Відділу фінансового забезпечення забезпечити своєчасне фінансування згідно з п.1 даного рішення.
1452 30 липня

Про видачу дубліката свідоцтва на квартиру №71 по вул.В.Чалдаєва,10
1453 30 липня

Про надання адресної безготівкової допомоги сім’ям, включених до “Соціального реєстру сімей м. Тернополя, що перебувають у складних фінансових та життєвих обставинах” та надання громадянам матеріальної допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії про надання грошової допомоги малозабезпеченим громадянам міста від 23.07.2008 р. №11, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати адресну безготівкову допомогу 61 сім’ї на оплату житлово-комунальних послуг в межах норм споживання на 50 % з 1 липня по 31 грудня 2008 року, згідно з додатком 1 (додається). 2.Надати грошову допомогу 59 громадянам на суму 13250 ( тринадцять тисяч двісті п’ятдесят ) грн., згідно з додатком 2 (додається). 3.Управлінню фінансів та бюджету профінансувати управління праці та соціальної політики на суму 13250 ( тринадцять тисяч двісті п’ятдесят ) грн.
1454 30 липня

Про затвердження типового договору на встановлення та експлуатацію телекомунікаційних мереж

З метою надання населенню якісних телекомунікаційних послуг керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити типовий договір на встановлення та експлуатацію телекомунікаційних мереж згідно з додатком (додається). 2. Визначити уповноваженою особою на укладання угод управління транспорту та зв’язку і управління житлово – комунального господарства та екології Тернопільської міської ради. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства Марценюка М.Я.
1455 30 липня

Про надання в оренду нежитлового приміщення комунального підприємства «Тернопільелектротранс»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», Порядком надання в оренду комунального майна міста Тернополя та відповідно до рішення конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення комунального підприємства «Тернопільелектротранс» суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Денисіву Василю Мироновичу , згідно з додатком (додається). 2. КП «Тернопільелектротранс» в 15- денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення. 3. Зобов’язати орендаря питання перепланування та реконструкцій приміщення погоджувати з управлінням містобудування та архітектурного комплексу міської ради у встановленому законом порядку. 4. Зобов’язати орендаря в 10 – денний термін звернутися в КП «Земельно – кадастрове бюро» для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки – розрахунку місячного розміру плати за землю. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово – комунального господарства М.Я. Марценюка.
1456 30 липня

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету
1457 30 липня

Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт фасаду адмінбудівлі Тернопільської міської ради за адресою вул. Листопадова, 5

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням Тернопільської міської ради від 26.06.2008 року № 5/18/5 “Про внесення змін до бюджету міста Тернополя на 2008 рік “, рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 23.07.2008 р. № 1394 “Про затвердження замовника на капремонт відділів та управлінь Тернопільської міської ради ”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити кошторисну документацію на капітальний ремонт фасаду адмінбудівлі Тернопільської міської ради за адресою вул. Листопадова, 5 загальною вартістю 15 957,00 (п’ятнадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят сім) грн. (додається). 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки П. С. Гринчишина.
1458 30 липня

Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт приміщень кабінетів відділу звернень та контролю документообігу Тернопільської міської ради за адресою вул. Листопадова, 6

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та рішенням Тернопільської міської ради від 26.06.2008 року № 5/18/5 “Про внесення змін до бюджету міста Тернополя на 2008 рік “, рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 23.07.2008 р. № 1394 “Про затвердження замовника на капремонт відділів та управлінь Тернопільської міської ради ”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити кошторисну документацію на капітальний ремонт приміщень кабінетів відділу звернень та контролю документообігу Тернопільської міської ради за адресою . вул. Листопадова, 6 загальною вартістю 5 233,00 (п’ять тисяч двісті тридцять три) грн. (додається). 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки П. С. Гринчишина.
1459 30 липня

Про затвердження протоколу конкурсної комісії та надання в оренду нежитлових приміщень

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити протокол засідання конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності від 14.07.2008 року №19 (додається). 2.Надати в оренду нежитлові приміщення комунальної власності суб’єктам підприємницької діяльності згідно з додатком (додається). 3.Управлінню комунальної власності укласти договори оренди на приміщення, вказані в п.2 даного рішення. 4. Зобов’язати орендарів питання перепланування та реконструкції приміщень погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу міської ради у встановленому порядку. 5. Зобов’язати орендарів в 10-ти денний термін звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
1460 30 липня

Про затвердження технічних регламентів дозвільно-погоджувальних процедур, з видачі документів дозвільного характеру через Єдиний дозвільний офіс Тернопільської міської ради

З метою спрощення і встановлення єдиного підходу при здійсненні дозвільно- погоджувальних процедур, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити технічні регламенти здійснення дозвільно-погоджувальних процедур для отримання документів дозвільного характеру управління земельних ресурсів у місті Тернополі, що видаються через Єдиний дозвільний офіс Тернопільської міської ради. 2.Встановити, що прийом документів для отримання дозволів (погоджень, висновків тощо), процедура отримання яких передбачена даними технічними регламентами, здійснюється в Єдиному дозвільному офісі. 3.Рішення вступає в силу з дня прийняття. 4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки.
1461 30 липня

Про затвердження технічних регламентів дозвільно-погоджувальних процедур, з видачі документів дозвільного характеру через Єдиний дозвільний офіс Тернопільської міської ради

З метою спрощення і встановлення єдиного підходу при здійсненні дозвільно- погоджувальних процедур, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити технічні регламенти здійснення дозвільно-погоджувальних процедур для отримання документів дозвільного характеру Тернопільської міської санітарно-епідеміологічної станції, що видаються через Єдиний дозвільний офіс Тернопільської міської ради. 2.Встановити, що прийом документів для отримання дозволів (погоджень, висновків тощо), процедура отримання яких передбачена даними технічними регламентами, здійснюється в Єдиному дозвільному офісі. 3.Рішення вступає в силу з дня прийняття. 4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки.
1462 30 липня

Про розгляд заяви. щодо надання дозволу на реконструкцію квартири
1463 30 липня

Про розгляд заяви щодо надання дозволу на реконструкцію квартири
1464 30 липня

Про розгляд заяви щодо надання дозволу на реконструкцію частини квартири
1465 30 липня

Про розгляд заяви щодо надання дозволу на реконструкцію частини індивідуального житлового будинку
1466 30 липня

Про виділення коштів з цільового фонду на виконання ремонту в’їзної стели в місто Тернопіль із сторони міста Львова з встановленням геральдичного знаку

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт в’їзної стели в місто Тернопіль, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням міської ради від 07.06.07р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного розвитку міста Тернополя», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства та екології виділити з цільового фонду міської ради 39993 грн. ( Тридцять дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто три гривні ) для виконання ремонту в’їзної стели в місто Тернопіль із сторони міста Львова з встановленням геральдичного знаку. 2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на управління житлово- комунального господарства та екології.
1467 30 липня

Про розгляд заяви щодо виведення квартири з житлового фонду міста
1468 30 липня

Про розгляд заяви щодо виведення квартири з житлового фонду міста
1469 30 липня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
1470 30 липня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
147130 липня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
1472 30 липня

Про розгляд заяви щодо погодження проведеного перепланування квартири
1473 30 липня

Про розгляд клопотання об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Родина Барвінських,2» щодо передачі будинку на баланс

Розглянувши клопотання об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Родина Барвінських,2», подані матеріали, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Комунальному житлово-експлуатаційному підприємстві «Залізничник» передати, а об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Родина Барвінських,2» прийняти безкоштовно на баланс і технічне обслуговування житловий будинок за адресою вул. Родини Барвінських,2, оформивши прийняття-передачу відповідними документами, згідно чинного законодавства. 2.Затвердити розподільчий баланс між комунальним житлово-експлуатаційним підприємством «Залізничник» та об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Родина Барвінських,2» по будинку, вказаному в п.1 рішення. 3.Внести зміни в перелік об'єктів житлового фонду, що перебувають на балансі і утриманні в Комунальному житлово-експлуатаційному підприємстві «Залізничник», затверджений рішенням виконавчого комітету „Про передачу об’єктів житлового фонду” від 08.06.2005р. №723 та виключити з нього п. 15. 4.Контроль за виконанням рішення покласти на управління житлово-комунального господарства та екології.
1474 30 липня

Про затвердження акта державної приймальної комісії.
1475 30 липня

Про розгляд звернення релігійної громади церкви Святого Архистратига Михаїла Тернопільської Єпархії Української Автокефальної православної церкви Київського Патріархату з питань будівництва за адресою вул. Калинова

Розглянувши звернення релігійної громади церкви Святого Архистратига Михаїла Тернопільської Єпархії Української автокефальної православної церкви Київського Патріархату з питань будівництва, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити релігійній громаді церкви Святого Архистратига Михаїла Тернопільської Єпархії Української автокефальної православної церкви Київського Патріархату будівництво парафіяльного житлового будинку на орендованій земельній ділянці за адресою вул. Калинова. 2. Зобов’язати релігійну громаду церкви Святого Архистратига Михаїла Тернопільської Єпархії Української автокефальної православної церкви Київського Патріархату: 2.1. Проектну документацію на будівництво погодити в управліннях: містобудівного та архітектурного комплексу, житлово-комунального господарства та екології. 2.2. Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є.Дідича, житлово-комунального господарства М.Я.Марценюка.
1476 30 липня

Про розгляд звернення з питань будівництва за адресою вул. Зелена, 38
1477 30 липня

Про розгляд звернення щодо внесення змін в п.6 рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради народних депутатів №282 від 11.06.1991 р. «Про розгляд заяв громадян міста з питань будівництва і експлуатації індивідуальних гаражів»
1478 30 липня

Про розгляд звернення з питань реконструкції за адресою вул. Митр.Шептицького, 1/36
1479 30 липня

Про розгляд звернення з питань будівництва за адресою вул. Л.Українки, 13 кв.2
1480 30 липня

Про затвердження акта державної приймальної комісії гр.
1481 30 липня

Про розгляд звернення ТзОВ „СПМК-520” з питань будівництва за адресою вул. Галицька,7.

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „Тернопільська спеціалізована пересувна механізована колона № 520”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю „Тернопільська спеціалізована пересувна механізована колона № 520” (ід. код 14051432) перепланування квартир на першому поверсі під офісні приміщення та перепланування квартир 9-го та технічного поверху під дворівневі в багатоквартирному житловому будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення, будівництво якого проводиться на земельній ділянці за адресою вул. Галицька,7 на підставі рішення міської ради від 09.11.2006 р. № 5/3/67 „Про затвердження порядку відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення під будівництво житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення за адресою вул. Галицька,7 товариству з обмеженою відповідальністю „СПМК-520”. 2.Зобов’язати ТзОВ „СПМК-520”: 2.1.Проектну документацію погодити в управліннях містобудівного та архітектурного комплексу, житлово-комунального господарства та екології. 2.2.Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.
1482 30 липня

Про розгляд звернення Галицького інституту ім. В.Чорновола з питань будівництва за адресою вул. Б.Хмельницького, 15 Розглянувши звернення Галицького інституту ім. В.Чорновола з питань будівництва, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Галицькому інституту ім. В’ячеслава Чорновола (ід.код 14039833) добудову тамбура з розсувними вхідними дверима до будівлі Галицького інституту ім. В.Чорновола за адресою вул. Б.Хмельницького, 15. 2. Зобов’язати Галицький інститут ім. В.Чорновола: 2.1. Проектну документацію погодити в управліннях: містобудівного та архітектурного комплексу, житлово-комунального господарства та екології. 2.2. До будівельних робіт приступити після отримання дозволу на виконання будівельних робіт. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є.Дідича, житлово-комунального господарства М.Я.Марценюка.
1483 30 липня

Про розгляд звернення ТОВ «Ватра-Техносвітло» з питань реконструкції за адресою вул. Микулинецька, 46

Розглянувши звернення Тернопільської філії ТОВ «Ватра-Техносвітло», керуючись Законами України «Про основи містобудування», «Про планування і забудову територій», «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету міської ради від 04.04.2007 р. №413 «Про затвердження Положення про порядок врегулювання питань самочинного будівництва у м. Тернополі», враховуючи рішення постійнодіючої комісії з питань, пов’язаних із самочинним будівництвом на території міста Тернополя від 25.01.2008 р., виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити товариству з обмеженою відповідальністю «Ватра-Техносвітло» (ід.код 32549926) проведену реконструкцію навісу для розвантаження і складання литих деталей під склад металевих виробів за адресою вул. Микулинецька, 46. 2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Ватра-Техносвітло» об’єкт, вказаний в п.1 даного рішення, здати в експлуатацію.
1484 30 липня

Про розгляд звернення суб"єкта підприємницької діяльності з питань будівництва за адресою вул. Кн.Острозького, 10
1485 30 липня

Про розгляд звернення громадян міста з питань будівництва за адресою вул. В.Громницького, 7
1486 30 липня

Про розгляд звернення фізичної особи - підприємця щодо внесення змін в акт державної приймальної комісії та рішення виконавчого комітету міської ради від 26.12.2007 р. №2129 «Про затвердження акта ржавної приймальної комісії фізичній особі – підприємцю а також присвоєння адресного номера міні-пекарні
1487 30 липня

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ДП «Біг Борд»

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності у м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15.08.2007 р. № 1117, протоколу засідання ради з питань зовнішньої реклами від 09 листопада 2007 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати дочірньому підприємству «Біг Борд» дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресами згідно з додатком (додається). 2.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В. Є.
1488 30 липня

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПМП "Рост"

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності у м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15.08.2007 р. № 1117, протоколу засідання ради з питань зовнішньої реклами від 19 березня 2007 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати приватному малому підприємству «Рост» дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою вул. Микулинецька. 2.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В. Є.
1489 30 липня

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ "Вестер Україна"

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності у м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15.08.2007 р. № 1117, протоколу засідання ради з питань зовнішньої реклами від 14 травня 2008 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Вестер Україна» дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою вул. Князя Острозького. 2.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В. Є.
1490 30 липня

Про оформлення права власності за
1491 30 липня

Про оформлення права власності
1492 30 липня

Про оформлення права власності на квартири та гараж в 45-квартирному житловому будинку з вбудованими стоянками для автомашин за адресою пр.Злуки,53А
1493 30 липня

Про оформлення права власності
1494 30 липня

Про оформлення права власності
1495 30 липня

Про оформлення права власності
1496 30 липня

Про оформлення права власності
1497 30 липня

Про оформлення права власності
1498 30 липня

Про оформлення права власності на гаражі-стоянки за адресою вул.Корольова,10а
1499 30 липня

Про оформлення права власності на квартири в групі блокованих житлових будинків на 166 квартир з вбудованими магазинами за адресою вул.Корольова,10а
1500 30 липня

Про оформлення права власності на гаражі
1501 30 липня

Про оформлення права державної власності на будівлю студентського гуртожитку на 576 місць за адресою вул.Львівська,9

Розглянувши клопотання Тернопільського національного економічного університету та керуючись Цивільним кодексом України, Тимчасовим положенням про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право державної власності в особі Кабінету Міністрів України на будівлю студентського гуртожитку на 576 місць загальною площею 9489,3кв.м. за адресою вул.Львівська,9, яка перебуває в оперативному управлінні Тернопільського національного економічного університету. Видати свідоцтво. 2.Товариству з обмеженою відповідальністю "Міське бюро технічної інвентаризації" зареєструвати право власності згідно п.1.
1502 30 липня

Про реєстрацію службових квартир
1503 30 липня

Про оформлення права власності на кооперативні квартири
1504 30 липня

Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань

Розглянувши звернення громадян та клопотання керівництва і комітетів профспілок підприємств, організацій та установ про надання квартир, керуючись Житловим кодексом, "Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень..." виконавчий комітет міської ради вирішив: Погодитись з пропозицією громадської комісії з житлових питань про надання квартир громадянам міста згідно поданих документів та даних про житлові умови сімей. 1.Затвердити протокол засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 25.07.2008р. №8.
1505 30 липня

Про зміну статусу жилих приміщень
1506 30 липня

Про переоформлення ордерів
1507 30 липня

Про оформлення права власності на квартири та гаражі в 96-квартирному житловому комплексі з гаражами за адресою вул.Вербицького,12
1508 30 липня

Про затвердження протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Тернополя.

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у м. Тернополі на об’єктах житлового фонду та об’єктах теплопостачання ВАТ „Текстерно”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №5 комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Тернополя від 29.07.2008р.(додається) 2 Доручити управлінню житлово-комунального господарства та екології підготувати на розгляд сесії міської ради матеріали про передачу гуртожитків, котельні та мереж ВАТ „Текстерно” у власність міської ради. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Я.Марценюка.
1509 30 липня

Про припинення опіки над малолітніми дітьми
1510 30 липня

Про влаштування малолітньої дитини та надання їй соціального статусу
1511 30 липня

Про виділення коштів

Розглянувши звернення відділу використання земельних ресурсів, керуючись п.4.6.8 положення про цільовий фонд соціально-економічного розвитку М.Тернополя, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити міській раді виділити кошти з цільового фонду соціально-економічного розвитку м. Тернополя в розмірі 9 418,42 (дев’ять тисяч чотириста вісімнадцять гривень 42 коп.) на виконання робіт по розробленню проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в розмірі 5 601,18 грн. (п'ять тисяч шістсот одна гривня 18 коп.) на виконання робіт на виготовлення схем розташування об'єктів, в розмірі 2 295,68 грн. (дві тисячі двісті дев'яносто п'ять гривень 68 коп.), на виготовлення ескізної передпроектної пропозиції, в розмірі 18 414,00 (вісімнадцять тисяч чотириста чотирнадцять гривень 00 коп.) на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, розмірі 5 071,00 (п'ять тисяч сімдесят одна гривня 00 коп.) на виготовлення технічних паспортів, технічних завдань, умов надання, довідок 6-ЗЕМ, консультацій з питань ДЗК, інформацій про грошову оцінку та висновків до проекту відведення, в розмірі 450,36 грн. (чотириста п'ятдесят гривень 36 коп.) на виконання робіт по проекту землеустрою на земельні ділянки, розмірі 1 296,00 (одна тисяча двісті дев'яносто шість гривень 00 коп.) на виконання робіт з ведення державного реєстру земель. 2.Відділу фінансового забезпечення провести оплату згідно п.1 даного рішення. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.Є.Дідича.
1512 30 липня

Про визнання результатів проведення тендеру

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» , виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Визнати дійсним тендер на закупівлю тролейбусів ЛАЗ Е183Д1 або еквівалент , який відбувся 17.07.2008р ( протокол № 1 від 17.07.2008р) 2.Погодити угоду фінансового лізингу з переможцем тендеру і забезпечити фінансування закупівлі 10 тролейбусів ЛАЗ Е183Д1 протягом 60 місяців , відповідно до графіку погашення лізингових платежів. 3.Керівнику КП «Тернопільелектротранс» підписати угоду на закупівлю в лізинг 10 тролейбусів ЛАЗ Е183Д1 з переможцем тендеру, який відбувся 17.07.2008р. 4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Марценюка М.Я..
1513 30 липня

Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.07.2008 р. № 1330 “Про погашення заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги багатодітним сім’ям ”

Відповідно до Законів України "Про державний бюджет на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих акті України", "Про місцеве самоврядування України", "Про охорону дитинства", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Пункт 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 11.07.2008 р. № 1330 викласти у такій редакції: Надати пільгу в розмірі 100% по оплаті за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання батькам та неповнолітнім дітям із багатодітних сімей, в яких 5 і більше дітей з 01.07.2008 року, за рахунок коштів, передбачених управлінню праці та соціальної політики КФК 090412 „Допомога одиноким малозабезпеченим громадянам” на бюджетний рік”, згідно з додатком 2 (додається). 2.Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 11.07.2008 р. № 1330 , виклавши його в новій редакції, згідно з додатком ( додається).
1514 30 липня

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 16.07.2008р. № 1350 «Про виділення коштів з цільового фонду КП «Тернопільводоканал»

Внести зміни в п.1.рішення виконавчого комітету від 16.07.2008р.№ 1350 «Про виділення коштів з цільового фонду КП «Тернопільводоканал» і після слів КП «Тернопільводоканал» читати «на поповнення статутного фонду» далі по тексту.
1515 30 липня

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету від 09.04.2008р. №650 «Про порядок видачі суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та погодження на розміщення об’єктів сфери послуг в м. Тернополі та скасування рішень»

Керуючись Законом України від 21.05.97р. №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рішення постійної комісії з питань економіки, зовнішніх зв’язків, залучення інвестицій виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 09.04.2008р. №650 «Про порядок видачі суб’єктам підприємницької діяльності всіх форм власності дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та погодження на розміщення об’єктів сфери послуг в м.Тернополі та скасування рішень» і доповнити додаток 15 пунктими: 1.15. парк ім. Т.Шевченка (біля дитячого майданчика) 1.16. парк «Топільче» (на перехресті біля фонтану) 1.17. парк національного Відродження (біля карусель) 6.9. вул. Карпенка, 1 (біля магазину «Берегиня») 6.10. вул. Бродівська, 10 (біля кіоску «Кури-гріль»). 2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови О.В. Лакому .
1516 30 липня

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ "Теркурій-2"

Керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні” та „Про рекламу”, Постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами” від 29.12.2003 р. № 2067, „Правилами розміщення зовнішньої реклами в місті Тернополі”, Положенням про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності у м. Тернополі, затвердженого рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15.08.2007 р. № 1117, протоколу засідання ради з питань зовнішньої реклами від 22 жовтня 2007 року, виконавчий комітет Тернопільської міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Теркурій-2» дозвіл на розміщення зовнішньої реклами за адресою вул. Миру. 2.Комунальному підприємству «Адміністративно-технічна інспекція» Тернопільської міської ради в п’ятиденний термін видати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами згідно п. 1 даного рішення. 3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин Дідича В. Є.

Схожі:

УКРАЇНА Д Н І ПРОПЕТРОВСЬКАОБЛАСТ Ь СИНЕЛЬНИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І ШЕНН Я
У зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет Синельниківської міської ради ВИРІШИВ
УКРАЇНА Д Н І ПРОПЕТРОВСЬКАОБЛАСТ Ь СИНЕЛЬНИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І ШЕНН Я
Керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з кадровими змінами, виконавчий комітет Синельниківської...
УКРАЇНА Д Н І ПРОПЕТРОВСЬКАОБЛАСТ Ь СИНЕЛЬНИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І ШЕНН Я
У зв'язку з кадровими змінами та керуючись статтею 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Синельниківської...
Про офіційний сайт міської ради
Тернопільської міської ради у світовій мережі Інтернет, налагодження двостороннього електронного зв’язку з мешканцями та гостями...
УКРАЇНА Д Н І ПРОПЕТРОВСЬКАОБЛАСТ Ь СИНЕЛЬНИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І ШЕНН Я
Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 04. 06. 1996 №264 та в зв’язку з кадровими змінами,...
Виконавчий комітет Синельниківської міської ради
З метою встановлення основних правил документування управлінської діяльності управлінь, відділів та інших структурних підрозділів...
Виконавчий комітет Синельниківської міської ради
Синельниківської міської ради, управління праці та соціального захисту населення Синельниківської міської ради, Комунальної установи...
СИНЕЛЬНИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І ШЕНН Я
А на вулиці Миру і розглянувши звернення, надане комунальним підприємством «Жилсервіс – 5» Дніпропетрвоської міської ради від 16....
Виконавчий комітет Синельниківської міської ради
Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року №225, згідно з заявами керівництва відділу освіти Синельниківської міської...
УКРАЇНА Д Н І ПРОПЕТРОВСЬКАОБЛАСТ Ь СИНЕЛЬНИКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І ШЕНН Я
А на вулиці Миру і розглянувши звернення, надане комунальним підприємством «Жилсервіс – 5» Дніпропетровської міської ради від 16....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка