Інформація управління економіки районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коломийського району за І півріччя 2015 року


Скачати 187.76 Kb.
НазваІнформація управління економіки районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коломийського району за І півріччя 2015 року
Дата23.02.2016
Розмір187.76 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Економіка > Документи
Інформація

управління економіки районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коломийського району за І півріччя 2015 року
Підсумки соціально-економічного розвитку району у І півріччі 2015 року свідчать про те, що, незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі, за цей період досягнуто окремих позитивних результатів.

Значна увага приділяється активізації міжнародних зв’язків та залученню в соціально-економічний розвиток району міжнародної технічної допомоги формування нового глобального економічного простору Прикарпаття, зокрема, Коломийщини, зосереджено свою увагу над вивченням проблем іноземного інвестування, пошук шляхів їх ефективного вирішення, визначення мотивів та стримуючих чинників збільшення обсягів інвестицій для подальшого розвитку інвестиційної сфери та інноваційного розвитку економіки району, а саме:

  • з 17 по 20 квітня 2015 року в Коломийському районі перебувала делегація Здунськовольського повіту (Республіка Польща). Мета приїзду - обговорення питань співпраці відповідно до партнерської угоди від 05.07.2013р. та участь в VІІІ Всеукраїнському фольклорному фестивалі «Писанка»;

  • 17 квітня 2015 року в м. Києві голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков зустрівся з Президентом Канадсько-Української Торгової Палати Зеноном Потічним. Було обговорено питання щодо залучення інвестицій, розвитку бізнесу та надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям, що повернулися із зони АТО. Намітили плани щодо подальшої співпраці, а також, відбулась зустріч з радником посольства України в Китайській Народній Республіці Юрієм Карпуком. Обговорено питання щодо можливості залучення інвестицій з Китаю на Прикарпаття в галузь сільського господарства;

  • 15 квітня 2015 року відбулася зустріч з генеральним консулом Республіки Чехія у Львові Мірославом Клімою. Консул ознайомився з роботою медичних закладів району та підтвердив готовність надалі співпрацювати в галузі медицини;

  • з 12 червня 2015 року голова районної державної адміністрації відбув в Китайську Народну Республіку де 16 червня 2015 року в Українському домі в Пекіні відбулася презентація інвестиційних проектів Івано-Франківської області перед присутніми китайськими підприємцями та представниками Міністерства комерції й сільського господарства Китайської народної республіки, з якими підписано меморандум про співпрацю.

Проведено ряд зустрічей з метою налагодження нових зв’язків щодо залучення в район іноземних інвестицій. В рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива» Коломийщину відвідала делегація з округу Яси (Румунія), яку очолював президент асоціації єврорегіону «Сирет Прут Дністер». Це була підготовча зустріч до підписання партнерської угоди між Прикарпаттям і округом Яси.

В районі успішно реалізується ІІІ фаза проекту ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». На співфінансування цього проекту з районного бюджету виділено 200,0 тис.грн. В рамках проекту буде модернізовано систему енергопостачання в Спаській НВК із застосуванням альтернативних джерел енергії (енергія сонця), зроблено реконструкцію вуличного освітлення на території Семаківської сільської ради, проведено вуличну освітлення в с. Раківчик та здійснено енергозберігаючі заходів в Великоключівській ЗОШ І-ІІІ ст. (заміна вікон і дверей на енергозберігаючі).

Крім того, в рамках Українсько-Швейцарського проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» в селі Велика Кам’янка завершується будівництво водопроводу (загальна вартість проекту 950,0 тис.грн.).

В районі вже створено робочу групу, яка вивчає можливість залучення грантів та проектів міжнародної технічної допомоги в соціально-економічний розвиток району.
Станом на 1 квітня 2015 року в економіку Коломийського району інвесторами з 9 країн світу вкладено 1,9 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), з них у І кварталі 2015 року – 0,3 тис.дол. Зменшення капіталу за цей період становить 355,6 тис.дол. (у т.ч. за рахунок курсової різниці – 306,2 тис.дол.).

Основними інвесторами залишаються нерезиденти з Польщі, якими забезпечено 74,4% іноземного капіталу в районі.

Найбільші обсяги іноземного капіталу спрямовано у підприємства сільського, лісового та рибного господарства, а також оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і автомобілів, де зосереджено 72% та 20,1% загального обсягу відповідно.
Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Коломийського району за I квартал п.р. склали 660,8 тис.дол.США, імпорту – 52,8 тис.дол.США. У порівнянні з вілповідним періодом попереднього року обсяги експорту збільшилися у 2,9 раза, імпорту – зменшилися у 5,1 раза.

Питома вага району в загальнообласних обсягах експорту товарів склала 0,8%, імпорту – 0,1%.

Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 13 країн світу.

Майже три четверті експортних відвантажень товарів були спрямовані до Польщі, Румунії та Німеччини. Основу експорту складали продукція рослинного походження (насамперед насіння і плоди олійних рослин) та деревина і вироби з деревини.

Понад 90% обсягів імпорту складали надходження зі США, Бельгії, Угорщини та Німеччини. Значною була питома вага надходжень з-за меж країни засобів наземного транспорту, крiм залізничного, та механічних машин.
В районі діє 6 регуляторних актів, які розміщені на веб-сайті райдержадміністрації в рубриці регуляторна політика, а також оприлюднюються результати та їхнє відстеження.

З метою створення зручних і сприятливих умов під час отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади в районі з 31 грудня 2013 року функціонує Центр надання адміністративних послуг Коломийської районної державної адміністрації, через який станом за 01.07.2015р. надано 5232 адміністративних послуги, з них:

- 12 послуг з видачі документів дозвільного характеру;

- 188 послуги відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації;

- 2397 послуги із земельних питань Управління Держемагентства у Коломийському районі;

- 2635 послуг державної міграційної служби (Коломийський районний відділ управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області).

На ринку послуг району у І кварталі 2015 року діяло 57 підприємств (юридичних осіб), основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг для всіх споживачів склав 3,1 млн.грн., у т. ч. населенню – 0,8 млн.грн. або 26,1% від загального обсягу наданих послуг. Основними видами послуг, які переважали в загальному обсязі були: діяльність охоронних служб та проведення розслідувань; надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна; послуги іншого наземного транспорту; складського господарства та допоміжна діяльність у сфері транспорту.

Чисельність незайнятих громадян району, що перебувала на обліку в Коломийському міськрайонному центрі зайнятості протягом 2014 року складала 3487 осіб, з яких працевлаштовано 845 особи. Рівень зареєстрованого безробіття станом на 30.07.2015р. по району склав 0,93%.
За І півріччя 2015 року питання самозайнятості та започаткування власного бізнесу висвітлювалось міськрайонним центром зайнятості на семінарах «Від бізнес-ідеї до власної справи», «Як розпочати свій бізнес?», що дало старт започаткувати власний бізнес 15 безробітнім мешканцям району.
Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб) Коломийського району за І квартал 2015 року становила 2220 грн. і в 1,8 раза перевищила рівень мінімальної заробітної плати (з 1 грудня 2013р. 1218 грн.) та склала 75,5% середнього рівня заробітної плати по області. Порівняно з відповідним періодом 2014 року заробітна плата збільшилась на 10,6%.

Згідно даних управління статистики у місті Коломиї станом на 01.07.2015р. заборгованість з виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах району становила 188,5 тис.грн. (філія «Коломийська дорожна експлуатаційна дільниця» ДП «Івано-Франківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України»).

Заборгованість із виплати заробітної плати по підприємству-банкруту ВАТ «Печеніжинський меблевий комбінат» становить 94,0 тис.грн.

Протягом січня-червня 2015 року проведено 2 засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано 3 керівників суб’єктів підприємницької діяльності. В січні-червні 2015 року проведено 3 засідання робочої групи з питань легалізації, виплати заробітної плати і зайнятості населення, на яких заслухано 5 суб’єктів підприємницької діяльності. Зареєстровано 11 колективних договорів та 8 змін та доповнень до колективних договорів.

У cічні-червні 2015 року автомобільним транспортом району на комерційній основі перевезено 1,7 млн. пасажирів та 19,4 тис.т вантажів, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року менше на 1,5% та 28,1% відповідно. Усі перевезення вантажів та 78,1% пасажирів здійснено автотранспортом фізичних осіб-підприємців.

Промисловість району представлена 18 промисловими підприємствами основного кола, які виробляють м’ясо свійських тварин та вироби з м’яса, хліб та хлібобулочні вироби, морожені фрукти та овочі, соки та екстракти, спирт етиловий, гранульовані комбікорми для сільськогосподарських тварин та свійської птиці, газ природній, кахель керамічний для печей та камінів, проводи та кабелі електричні, лісо-продукцію та пиломатеріали, вироби з дерева та металу, пару та воду гарячу. Промисловими підприємствами за січень-травень 2015 року реалізовано промислової продукції у відпускних цінах (без ПДВ та акцизу) на 85,8 млн.грн., що на 17,1 млн.грн., більше, як торік (68,7 млн.грн.), або 124,8%. Обсяг реалізації промислової продукції на одну особу населення району склав 856,3грн.

Загальна площа сільськогосподарських угідь району становить 66,1 тис. га, з яких рілля - 44,3 тис. га, в тому числі сільськогосподарські угіддя у сільськогосподарських підприємствах розміщені на площі 19,7 тис. га з яких рілля - 18,9 тис. га.

Згідно прогнозованої структури посіву сільськогосподарських культур на 2015 рік посів сільськогосподарських культур в районі необхідно було провести на площі 41609 га, з якої в сільськогосподарських підприємствах - 15942 га.

Зернові культури необхідно було посіяти на площі 17564га, що становить 42,2% в структурі посіву, в тому числі в структурі посіву).

Технічні культури було прогнозовано засіяти на площі - 7254га (даній групі культур відведено в структурі посіву 17,4%) в тому числі у сільськогосподарських підприємствах - 7174га (в структурі посіву 45,0%) в порівнянні до минулого року площа посіву під озимими культурами зменшена на 1441га.

Картоплю та овочі було прогнозовано розмістити на площі 7539га (18,2% в структурі посіву), з якої картопля на площі 6477га, овочі на площі 1062га.

в тому числі у сільськогосподарських підприємствах картопля 15га та овочі - 30га.

Кормові культури необхідно було розмістити на площі 9252га (22,2% в структурі посіву) в тому числі у сільськогосподарських підприємствах 1257га (7,9% в структурі посіву).

Фактичний посів озимих культур урожаю 2015 року всіма категоріями господарств проведено на площі 10136га, з них: озимої пшениці - 5914га, озимого жита - 637га, озимого ячменю - 251га, озимого ріпаку - 3334га, що згідно до прогнозованої структури виконано на 102,9%, в тому числі у сільськогосподарських підприємствах посів озимих культур проведено на площі 8216га, а саме: озимої пшениці - 4564га, озимого жита - 137га, озимого ячменю - 181га, озимого ріпаку - 3334га, що згідно до прогнозованої структури виконано на 103,6%.

В порівнянні до минулого року посів озимих культур проведено на 1963га менше.

Забезпеченість матеріально-технічними ресурсами для проведення весняно-польових робіт 2015 року сільськогосподарських підприємств становила 100% насінням, мінеральними добривами на 108% (потреба 2524 тонни).

Фактично внесено мінеральних добрив на всю посівну площу у сільськогосподарських підприємствах - 2524 тонни з них азотних - 1481 тонна, фосфорних - 625 тонн, калійних - 418 тонн.

Потреба отрутохімікатів на весняно-польові роботи ж6- 22929кг, забезпеченість - 100%. Проведено хімічних обробок на площі - 41485га, прогноз обробок -36626 га, або 113,3% в тому числі проти шкідників - 11748га, хвороб - 14392га, бур’янів - 15345га.

Забезпеченість паливно-мастильними матеріалами становила 100% (потреба 210 тонн).

В районі станом на 01.07.2015р. наявність великої рогатої худоби по всіх категоріях господарств складає -16506 голів, із загального поголів'я ВРХ, корів – 10890 голів (+27 голів до наявного поголів’я на 01.01.2015р.); свиней – 12748 голів (+303 голови до 01.01.2015р.); овець і кіз - 3551 голова (+25 голів до 01.01.2015 року).

У сільгосппідприємствах за січень – червень 2015 року народилося всього 288 телят, з них: в ТзОВ АПФ «Левада» - 100 голів (+12 голів до відповідного періоду минулого року), ПП «Степан Мельничук» - 53 голови, ТзОВ «Прут-Генетик» - 63 голови, ФГ«Прометей» - 72 голови. Отримано по 47 телят на 100 корів, що на одну голову більше ніж за аналогічний період минулого року.

За січень-червень 2015 року в агроформуваннях надоєно молока 1205,9 тонни (+47,2 тонни до минулого року). Валові надої молока зросли: у ТзОВ АПФ «Левада» на – 105,9 тонни і ТзОВ «Прут-Генетик» - 19,3 тонни. Середній надій на корову склав 2373 кг (-24 кг до середніх надоїв минулого року).

Товарність молока в сільгосппідприємствах становить 87%.

Агроформуваннями вироблено м’яса тварин - 597,8 тонни (+167,3 тонни до відповідного періоду минулого року).

Реалізація м’яса у відповідності до минулого року зросла за рахунок реалізації птиці у ТзОВ «М’ясний дім» на 170,1 тонни, свиней у ТзОВ «Коломиянафтозбут» на 176,2 тонни і ПП «Степан Мельничук» - 26,6 тонни, ВРХ у ФГ «Прометей» на 19,7 тонни.

Щільність поголів’я великої рогатої худоби в цілому по району становить 26 голів на 100 га сільськогосподарських угідь.

Працюють 79 селянських господарств, які утримують від 4 до 18 голів великої рогатої худоби, в тому числі 3 і більше корів.

В районі працює 15 пунктів штучного осіменіння худоби, з них 4 - в агроформуваннях та 11 - у населення. За січень-червень 2015 року осімінено 1352 корів (+73 голів до відповідного періоду минулого року).

Станом на 01.07.2015р. від господарств населення району заготовлено і продано 320 тонн молока на молокопереробні підприємства (ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод», ПП «АЛЬМАВІТА» філія «Тлумач-молоко» і ТОВ «Богородчанський молокозавод»).

Обсяг виконаних будівельних робіт по району за січень-червень 2015 року склав 2432 тис. грн., що становить 160% до відповідного періоду 2014 року (1520 тис.грн.). Частка району у загальнообласному обсязі будівельних робіт становила 0,6%.

Протягом січня-березня 2015 року в районі прийнято в експлуатацію приватних будинків загальною площею 5,7 тис.м2, у тому числі у сільській місцевості 4,5 тис.м2.

За І квартал 2015 року в районі освоєно 24,6 млн. грн. капітальних інвестицій, або 2,3% до загального обсягу по області. У розрахунку на одну особу освоєно 245,6 грн. (по області – 781,4 грн.).

Формування та розподіл капіталовкладень в об’єкти виробничого і невиробничого призначення. В І півріччі 2015 року на території Коломийського району з бюджетів всіх рівнів вкладено 2774,7 тис.грн., або 38,6% від запланованих вкладень, з яких: 872,2 тис.грн. – обласний бюджет, 143,9 тис.грн. - районний бюджет, 305,4 тис.грн. - селищний бюджет, 1453,2 тис.грн. - сільський бюджет. Відповідно спрямовано капіталовкладення в галузі: освіти 1186,7 тис.грн., культури 484,1 тис.грн., спорту 207,3 тис.грн. та медицини 73,6 тис.грн., інші потреби органів місцевого самоврядування 823,0 тис.грн.

В районі успішно реалізується програма «Власний дім», за час дії, якої на 01.07.2015р. відкрито 90 забудовникам кредитну лінію на 4273 тис.грн., з якої проплачено 4045,3 тис.грн. Введено в експлуатацію 39 індивідуальних житлових будинків загальною площею 6919,9 кв. метрів, газифіковано 12 садиб. За І півріччя 2015 року позичальникам Фонду надано кошти в сумі 204,2 тис.грн., в тому числі: кошти державного бюджету – 39,7 тис.грн., обласного бюджету – 32,5 тис.грн. районного бюджету – 132 тис.грн. А також, здано 1 житловий будинок площею 89,7 м2 в селі Закрівці.

За рахунок залишку коштів на початок року, передбачених на ремонт доріг в місцевих бюджетах (кошти транспортного збору) передбачалось виконати робіт, на 974,4 тис. грн., з яких станом на 01.07.2015р. освоєно 558,6 тис. грн. на поточний ремонт.

Підприємствами і організаціями Коломийського району за І півріччя 2015 року використано 1267,4 тис.м3 газу природного, 711,4 т палива дизельного, 103,8 т бензину моторного та 42,9 т вугілля кам’яного. У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року зменшилося використання таких видів енергетичних матеріалів, зокрема, вугілля кам’яного – на 77,1%, газу природного – на 4,9%, а також збільшення споживання палива дизельного – на 53,7%,бензину моторного на 1,9%.

Частка району у загальнообласних обсягах споживання бензину моторного склала 2,8%, палива дизельного – 4,7%.

Станом на 1 липня 2015 року залишки енергетичних ресурсів у споживачів та постачальників району склали: палива дизельного – 128,2 т, вугілля кам’яного – 85,3 т, бензину моторного – 84,6 т. Порівняно до 1 липня 2014 року залишки палива дизельного і бензину моторного збільшилися відповідно у 8,2 і 6,2 раза. Разом з тим, залишки вугілля кам’яного зменшилися на 35,1%.

Чисельність наявного населення району за січень-травень 2015 року становила 99765тис.осіб, з яких 12823 особи проживали у міських поселеннях та 86942 особи - у сільській місцевості. Кількість жителів зменшилась на 241 особу. Це відбулось за рахунок природного (на108 осіб) та міграційного (на 133 особи) скорочення.

За січень-травень 2015 року в районі зареєстровано 542 народжених та 650 померлих (за відповідний період минулого року – 483 та 616 відповідно). До району прибуло 75, вибуло 230 осіб.

В галузі освіти в матеріальній частині за І півріччя 2015 року в основному проходять ремонтні роботи в літній сезон. Проведено заміну вхідних дверей в Корницькій ЗОШ, реконструкцію газових котелень з переведенням на твердопаливні котли в Підгайчиківській та П’ядицькій школах, а також добудову школи в с.П’ядики. Виготовлено та проведено експертизи проектно-кошторисної документації з капітального ремонту Старогвіздецької школи, на виготовлення металопластикових віконних блоків для Струпківської школи, на капітальний ремонт підлоги Грабицької школи.

Придбано обладнання та матеріали для П’ядицької, Дебеславцівської, Годи-Добровідської, Печеніжинської, Виноградської, Товмачицької, Ліснослобідської, Воскресінцівській, Струпківської, Жукотинської шкіл району та Пилипівського навчально-виховного комплексу в с.Кропивище на загальну суму 60,7 тис.грн.

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» районна рада щороку передбачає в районному бюджеті кошти для виконання завдань програми, виходячи із можливостей дохідної частини бюджету, у 2015 році дана сума складає: 200 тис. грн. на оздоровлення дітей, відповідно до районної цільової соціальної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2015 роки. Згідно проведених тендерних закупівель право на оздоровлення дітей отримав ТзОВ ЛОК «Прикарпатські зорі» с.Слобода, Коломийського району, в кількості 63 путівок для оздоровлення дітей пільгових категорій Коломийського району (1 день=151 грн., 00 коп.).

Відповідно до наказу управління молоді та спорту облдержадміністрації від 16.06.2015 №441 «Про організацію оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки влітку 2015 року» управління освіти, молоді та спорту отримало 54 путівки для оздоровлення дітей пільгових категорій, в тому числі і дітей учасників АТО в наступні оздоровчі табори: «Перлина Придністров’я» с.Михальче Городенківського району, в дитячий заклад санаторного типу«Сокіл» с.Сокіл Галицького району, в дитячий заклад санаторного типу «Верховина» смт.Верховина.

Управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, комунальним закладом «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», Печеніжинською та Гвіздецькою загальноосвітніми школами-інтернатами направлено на оздоровлення в оздоровчі заклади Івано-Франківської області та України 189 дітей пільгових категорій, з них:

Український Дитячий Центр «Молода гвардія» м. Одеса оздоровлено 13 дітей, ТзОВ лікувально-оздоровчий комплекс «Прикарпатські зорі» с.Слобода Коломийського району оздоровлено 63 дітей пільгових категорій,

позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Перлина Придністров’я» с.Михайльче Городенківського району оздоровлюється 15 дітей пільгових категорій, обласні дитячі санаторії «Ясень», «Сніжинка» та «Єзупіль», дитячий санаторій «Смерічка» смт. Ворохта 91 дитина пільгової категорії.

Для покращення матеріально-технічної бази закладів культури впродовж І півріччя 2015 року надійшло 1889 примірників книг на суму 65701 грн. (1747 книг, 118 брошур, 24 компакт-диски). За рахунок різних джерел фінансування закладів культури проводиться косметичний та частковий ремонт окремих сегментів приміщень сіл Кропивище, Марківка, Іванівці та селища Отинія, а також проведено енергозберігаючі заходи в центральній районній бібліотеці всього на суму 381,7 тис.грн.

В рамках четвертого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 21 травня 2015 року в селищі Отинія Коломийського району відбулося урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку в який вкладено близько 1 млн. грн.

В галузі охорони здоров’я за І півріччя 2015 року проведено реорганізацію фельдшерсько-акушерського пункту в амбулаторію загальної практики та сімейної медицини в с.Воскресинці. Закуплено для закладів охорони здоров’я району прилади та обладнання на суму 260,3 тис.грн. медикаментів на суму 474,1 тис.грн. З обласного бюджету виділено 400 тис,грн. для капітального ремонту приміщення амбулаторії №1 в смт. Отинія.

За І півріччя 2015 року проведено туберкуліно-діагностику 2091 дитині, що становить 12% від плану, захворіло на туберкульоз 28 осіб, серед них двоє дітей та один підліток, померло від туберкульозу 12 людей. Зареєстровано 137 вперше виявлених онкологічних захворювань серед, яких 46 у занедбаному стані.

Впродовж І півріччя 2015 року отримали різні види державних соціальних виплат 11174 сім’ї на суму 69649,9 тис. грн.

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в базу даних до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, станом на 01.07.2015р. внесено 24139 особи пільгових категорій громадян.

Для забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення продовж І півріччя 2015 року проведено 29 виїздів мобільного офісу в села та селища району де прийнято 1266 заяв для призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг та надано 142 консультації.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», за призначенням грошової допомоги звернулися 44 сім’ї, яким виплачено цю допомогу за І півріччя 2015 року в сумі 314,8 тис.грн., 29 сім’ям надана гуманітарна допомога.

За І півріччя 2015 року субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива надано 1165 сім’ям на суму 5697,39 тис.грн.

Станом на 01.07.2015р. прийнято 91 нову справу багатодітних сімей.

На обліку в управлінні перебуває 9 осіб із п’яти сімей військовослужбовців (військовозобов’язаних, резервістів), які загинули в ході проведення антитерористичної операції в східних областях України. Всі сім’ї загиблих користуються пільгами відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Станом на 01.07.2015р. на території району в приватних оселях на безоплатній основі проживає 53 сім’ї внутрішньо переміщених осіб відповідно до укладених договорів про надання житлового приміщення в тимчасове безоплатне користування.

Згідно рішення сесії Коломийської районної ради від 15.01.2015 №717-ХХХІІ/15 сім'ям поранених осіб, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України, надаються пільги з 01.01.2015р. в оплаті за житлово-комунальні послуги, електроенергію, газ, паливо, зв'язок в розмірі 50%.

В районі при управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації створений єдиний інформаційний центр учасників антитерористичної операції, що знаходиться за адресою м. Коломия, вул. І.Франка,3, кабінет №13. Виготовлено та розміщено інформаційні стенди. Діє телефон «гарячої лінії» 4-63-75.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» з початку року проведено 2 засідання районної комісії з питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним особам, на яких розглянуто 9 звернень громадян.

Пільговим категоріям громадян надаються пільги на житлово-комунальні послуги, зв’язок, тверде паливо і скраплений газ, проїзд. За звітний період за надані пільги відшкодовано кошти в сумі 8540,00 тис.грн., з них за рахунок: державного бюджету - 8402,6 тис. грн. та місцевого бюджету - 137,4 тис. грн.

Згідно рішення комісії з розгляду питань щодо призначення житлових субсидій, допомог малозабезпеченим сім’ям та надання одноразових грошових допомог з районного бюджету надано одноразову грошову допомогу 364 жителям району на суму 220679грн., в тому числі 11 пораненим та 91 учаснику антитерористичної операції на сході України на суму 113000грн. Чотирьом сім’ям загиблих в антитерористичній операції виплачено допомогу в сумі 100,0 тис. грн.

Станом на 01.07.2015р. на обліку перебуває 4 сім’ї, які отримують соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам виплачено в сумі 51,2 тис. грн.

За І півріччя 2015 року в протезний цех видано 146 направлень для забезпечення протезно-ортопедичними виробами, 32 інваліда та дітей-інвалідів забезпечено інвалідними візками та технічними засобами реабілітації. Видано 10 санаторно-курортних путівок.

В Коломийському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів в смт.Отинія проходять реабілітацію 18 дітей з особливими потребами з ураженнями центральної нервової системи, психічними розладами, змішаними вадами, яким надається своєчасну соціальну, психологічну допомогу та організовано навчання відповідно до особливостей та фізичного розвитку, з них: група соціальної реабілітації – 15 дітей, а також група денного догляду – 3 дітей.

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коломийської райдержадміністрації на обліку перебувають 491 одинокий та одиноко проживаючих громадяни району, з них 90 учасників війни, 2 родини загиблих. При територіальному центрі функціонує Ковалівське стаціонарне відділення, де проживають і лікуються 27 громадян району.

За даними управління Пенсійного фонду України в місті Коломиї та Коломийському районі власні надходження до бюджету Пенсійного фонду України за І півріччя 2015 року склали 1931,3 тис. грн., що більше планового показника на 501,0 тис. грн., або 135%. Надходження власних коштів платників району становлять 154,1 тис. грн., або 8% від загальних надходжень.

На 01.07.2015р. в управлінні Пенсійного фонду України в м. Коломиї та Коломийському районі на обліку перебуває 40277 одержувачів пенсій. На 01.07.2015р. середній розмір пенсійної виплати склав 1273,67 грн., а для працюючих – 1306,57 грн.

Станом на 01.07.2015р. через вкладні рахунки в установах банків пенсію отримують 20725 осіб (52% від загальної чисельності). Найбільшу кількість пенсіонерів обслуговують: відділення ПАТ «Приватбанк» - 10917, ВАТ «Державний ощадний банк України» - 6430, ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» - 922, ВАТ «Ідея Банк» - 603, АКБ «Укрсоцбанк» -579.
Заступник начальника управління економіки

районної державної адміністрації Михайло Лопачак

Схожі:

ІНФОРМАЦІЯ про виконання програми соціально-економічного та культурного...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коломийського району на 2013 рік і основні напрями розвитку на 2014 і 2015...
ІНФОРМАЦІЯ про виконання рішення районної ради від 06. 06. 2013 №384-ХV/13...
ХV/13 Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Коломийського району на 2013 рік і основні напрями розвитку
Про виконання програми соціально- економічного та культурного розвитку...
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію начальника...
Інформація про виконання основних пріоритетів та завдань Програми...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ за 1 півріччя 2014 року
Інформація про виконання Програми соціально-економічного та культурного...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2013 рік, затвердженої рішенням тридцять другої сесії міської...
Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Новоушицького...
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію заступника...
ІІ. ПЕРЕЛІК АКТІВ ОРГАНІВ ЗАКОНОДАВЧОЇ ТА ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ, ЗА ЯКИМИ...
Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Глухова за І півріччя 2012 року
Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2012 рік, затвердженої рішенням двадцятої (позачергової)...
Районної програми Назва Програма економічного і соціального розвитку...
Розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 03. 10. 2014 №625 Про розробку проекту Програми економічного...
Про звіт про виконання «Програми соціально-економічного та культурного...
Продовжується робота щодо виконання заходів направлених на належний рівень керованості процесами економічного і соціального розвитку,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка