Про недопущення неблагополучної ситуації щодо сказу на території м. Тернополя


Скачати 156.51 Kb.
НазваПро недопущення неблагополучної ситуації щодо сказу на території м. Тернополя
Дата15.05.2013
Розмір156.51 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Біологія > Документи
Про недопущення неблагополучної ситуації щодо сказу на території м.Тернополя
З метою забезпечення недопущення неблагополучної ситуації щодо сказу та враховуючи неодноразові скарги громадян на випадки укусів людей безпритульними тваринами, виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Тернопільській районній організації українського товариства мисливців та рибалок дозволити застосовувати, як виняток, вогнепальну зброю для окремих безпритульних тварин, які хворі на сказ чи інше особливо небезпечне захворювання або є носіями особливо небезпечного захворювання.

2.Інспекції по роботі з правоохоронними органами створити оперативні групи для виконання робіт, вказаних в п.1, залучивши представників управління житлово- комунального господарства та екології, підприємств, що виконують роботи з утримання житлових будинків та прибудинкових територій, міської санепідстанції, міського відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, Тернопільської районної організації українського товариства мисливців та рибалок.

3.Міському відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області забезпечити під час проведення рейдів оперативних груп безпеку територіальної громади.

4.Управлінню житлово-комунального господарства та екології забезпечити необхідну кількість транспортних засобів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на інспекцію по роботі з правоохоронними органами та управління житлово-комунального господарства та екології.
Про впорядкування діяльності в сфері поводження з безпритульними тваринами
З метою впорядкування діяльності в сфері поводження з безпритульними тваринами, регулювання їх чисельності на території м.Тернополя, враховуючи рішення міської ради від 09.11.2006р. №5/3/53, виконавчий комітет міської ради Вирішив:

1.Управлінню житлово-комунального господарства та екології на базі комунального автотранспортного підприємства Тернопільської міської ради створити групу з вилову безпритульних тварин.

2. Затвердити розрахунок витрат на виконання робіт у сфері поводження з безпритульними тваринами у 2007 році згідно з додатком (додається).

3.Управлінню фінансів та бюджету забезпечити фінансування робіт по коду 100203 поточний ремонт об’єктів благоустрою «Регулювання чисельності безпритульних

тварин».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства М.Я.Марценюка та заступника міського голови з фінансових питань – начальника управління фінансів та бюджету З.М. Новосельського.
Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах м. Тернополя
На виконання Законів України „Про дошкільну освіту”, „Про державний бюджет України на 2007 рік”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись наказами Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002р. №667 „Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах”, від 25.07.2005р. №431, „Про внесення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах”, спільним наказом Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006р. №298/227 „Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах”, з метою забезпечення дітей дошкільного віку повноцінним збалансованим харчуванням, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити розмір батьківської плати за харчування однієї дитини в день в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах:

- 3 грн. 50 коп. в групах з терміном перебування дітей 10 год. 30 хв.,12 годин;

- 3 грн. 90 коп. в групах з цілодобовим перебуванням дітей.

2.Зменшити на 50 відсотків розмір плати для батьків-інвалідів першої та другої групи, батьків, які мають дітей напівсиріт та батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей, в санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з ранніми проявами туберкульозної інфекції, з малими і згасаючими формами туберкульозу.

3.Звільняти від плати за харчування дітей батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України на підставі довідок про сукупний дохід кожного члена сім’ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів.

4.Забезпечити безкоштовне харчування дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, дітям працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, батькам і дітям, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, дітям, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (ДНЗ №2 – 3 сурдогрупи, 2 групи ЗНМ-ЗПР, ДНЗ №8 – 2 групи, ДНЗ №34 – 1 група для дітей з вадами інтелекту) та в інших випадках, передбачених законодавством України.

5.У літній оздоровчий період (з 01 червня по 31 серпня) витрати на харчування збільшити на 10 відсотків для придбання свіжих овочів і фруктів.

6.Не справляти плати з батьків за дні, пропущені дитиною в разі хвороби (при наявності довідки від лікаря із вказаним діагнозом), карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (не більш 75 днів).

7.Управлінню освіти (О.М. Остапчук):

7.1.Дозволити в окремих випадках неспроможності батьків або осіб, які їх замінюють тимчасово зменшувати розмір батьківської плати чи звільняти їх від оплати за поданням керівників дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів.

7.2.Забезпечити виконання даного рішення в межах коштів, передбачених бюджетом на дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси.

8.Рішення виконавчого комітету від 22.03.2006р. №346 „Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах м. Тернополя” вважати таким, що втратило чинність.

9.Контроль за виконанням рішення покласти на управління освіти.
Про легалізацію Тернопільської міської молодіжної громадської організації “Фізкультурно-спортивний клуб „СПОРТ – КЛАС”
На підставі поданих документів та у відповідності до Закону України “Про об’єднання громадян”, “Положення про порядок легалізації об’єднання громадян”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.1993р. № 140, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Легалізувати шляхом реєстрації Тернопільську міську молодіжну громадську організацію “Фізкультурно-спортивний клуб „СПОРТ – КЛАС”, за адресою: м.Тернопіль, вул. Чалдаєва буд.8 кв.107 , яка діє згідно Статуту (додається).
Про реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Мрія-7”
На підставі поданих документів та керуючись Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зареєструвати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Мрія-7”, за адресою вул. Ярмуша, 7, яке діє згідно Статуту (додається).
Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2007 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради №129 від 14.02.2007 р.«Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2007 рік»
Керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. №1160-IV, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Внести зміни до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2007 р. затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради №129 від 14.02.2007 р. «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2007 рік» згідно з додатком (додається).
Про зняття з контролю рішень та протокольних доручень виконавчого комітету
Розглянувши клопотання заступників міського голови, начальників управлінь та відділів міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Зняти з контролю:

1.1.Рішення виконавчого комітету від 30.08.2006 року №2 "Про хід виконання основних показників Програми економічного та соціального розвитку міста Тернополя за перше півріччя 2006 року";

1.2.Рішення виконавчого комітету від 29.11.2006 року №402 "Про монтаж спеціальних рек

1.3 Рішення виконавчого комітету від 27.12.2006 року №496 "Про передачу договорів оренди та безоплатного користування майном комунальної власності";

1.4.Рішення виконавчого комітету від 07.02.2007 року №121"Про визначення місця для розміщення графіті”;

1.5.Рішення виконавчого комітету від 29.11.2006 року №393 "Про монтаж спеціальних рекламних конструкцій ”;

1.6.П.4 протокольних доручень виконавчого комітету від 23.11.2005 року: "Дати письмове пояснення міському голові , чому з червня місяця не вирішувалось питання влаштування пункту заміни мастил для автомобілів КП "Ростерн" по вул. 15 Квітня";

1.7.Протокольне доручення виконавчого комітету від 11.06.2003 року: "Заступникам міського голови Нетриб'яку М.М., Нечаю Б.В. вирішити питання функціонування всіх споруд, які знаходяться біля закладу громадського харчування Старий млин по вул.Бродівській, 1а ”;

1.8.Протокольне доручення виконавчого комітету від 02.09.2006 року.: "Звернутися до правоохоронних органів щодо незадовільної якості виконання робіт з ремонту фасаду ЗОШ № 4";

1.9.Протокольне доручення виконавчого комітету від 18.10.2006 року.: "Вивчити питання індексації вартості основних фондів об'єктів комунальної власності";

1.10.Протокольне доручення виконавчого комітету від 01.11.2006 року: "Вивчити можливість розміщення виконавчих структур міської ради в єдиному приміщенні";

1.11.П.1 протокольних доручень виконавчого комітету від 29.11.2006 року: "Підготувати на розгляд виконавчого комітету пропозиції по впорядкуванню парковок, дотримання Правил дорожнього руху з застосуванням блокіраторів та евакуаторів";

1.12.П.3.2. протокольних доручень виконавчого комітету від 29.11.2006 року: "Пришвидшити створення ради по рекламі";

1.13.П.7 протокольних доручень виконавчого комітету від 29.11.2006 року: "Визначити перелік послуг з метою впровадження системи якості ISO-9000";

1.14.Протокольне доручення виконавчого комітету від 13.12.2006 року: "Підготувати розпорядження міського голови про виконання технічних умов щодо святкового оформлення до Новорічних та Різдвяних свят і про відкликання виданих дозволів для суб'єктів господарювання м. Тернополя";

1.15.П.13 протокольних доручень виконавчого комітету від 27.12.2006 року: "Надати допомогу в оплаті послуг теплопостачання найбіднішим верствам населення згідно з соціальним реєстром за рахунок комунального підприємства "Теплокомуненерго";

1.16.П.10 протокольних доручень виконавчого комітету від 12.01.2007 року: "Перевірити наявність дозвільної документації суб'єктів підприємницької діяльності, які функціонують за адресою вул..Пушкіна,5";

1.17.П.1 протокольних доручень виконавчого комітету від 24.01.2007року: "Вирішити питання щодо оплати комунальних послуг громадськими організаціями, котрі зареєстровані за місцем проживання засновників";

1.18.П.4.1. протокольних доручень виконавчого комітету від 24.01.2007 року: "Підготувати текст звернення до громадян щодо повідомлення органів опіки та піклування про факти насильницької поведінки по відношенню до дітей в сім'ї";

1.19.П.4.2. протокольних доручень виконавчого комітету від 24.01.2007 року: "Скласти реєстр сімей заробітчан, де діти залишились на піклуванні перестарілих осіб";

1.20.П.7.1. протокольних доручень виконавчого комітету від 15.03.2007 року: "Підготувати на наступне засідання виконавчого комітету проект положення про надання в оренду майна комунальної власності";

1.21.П.3 протокольних доручень виконавчого комітету від 21.03.2007 року: "Надати інформацію щодо причин відсутності представників управління комунальної власності міста на зборах по створенню об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Кн..Острозького,1".
Про надання населенню субсидій
Розглянувши протокол комісії з розгляду конфліктних ситуацій по наданню населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг від 12 квітня 2007 року, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Надати субсидії сім’ям власників житла та квартиронаймачів згідно з додатком (додається).
Про видачу дубліката свідоцтва на гараж №50 в гаражному кооперативі «Дружба»

Про затвердження висновку про погодження кандидатури опікуна малолітньої дитини.

Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною, його майном та надання йому соціального статусу.
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 15.03.2007 р. № 314 «Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою»
Керуючись Законами України «Про власність», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист ТзОВ «Міське бюро технічної інвентаризації», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Внести зміни в п. 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 15.03.2007 р. № 314 «Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою» і замість слів: «вул.Ю.Опільського, 28» читати: «вул.Ю.Опільського, 2».

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою
Керуючись Законами України “Про власність”, “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Оформити право власності за Тернопільською міською радою на приміщення:

- аптеки за адресою просп. Ст. Бандери, 72 площею 339,4 кв.м.;

- аптеки за адресою бульв. С. Петлюри, 2 площею 265,1 кв.м.;

- аптеки за адресою вул. Є. Коновальця, 8 площею 679,7 кв.м.;

- аптеки за адресою просп. Злуки, 41 площею 481,3 кв.м.

2.Товариству з обмеженою відповідальністю “Міське бюро технічної інвентаризації” видати свідоцтва про право власності на зазначені в п. 1 приміщення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
Про видачу дубліката свідоцтва про право власності
Керуючись Законами України “Про власність”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Товариству з обмеженою відповідальністю “Міське бюро технічної інвентаризації” видати дублікат свідоцтва про право власності на приміщення комунальної власності за адресою м.Тернопіль, вул.Миру,13 площею 521,4 кв.м.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
Про розгляд договірних зобов’язань
Враховуючи систематичне невиконання спільним українсько-німецьким підприємством ”Гейзер” договірних зобов’язань перед Тернопільською міською радою і комунальним підприємством ”Тернопільводоканал” та беручи до уваги інформацію комунального підприємства”Тернопільводоканал” і рішення господарського суду Тернопільської області від 10.02.2006р. щодо дострокового розірвання договору підряду на обслуговування мулових карт та вивезення сирого осаду з мулових карт очисних споруд м.Тернополя від 30.01.2003р., яке на сьогоднішній день набрало законної сили, а також те, що порушуються умови Договору оренди нежитлових незавершених будівництвом споруд (будівель) по термообробці і механічному обезводненню осаду від 14.02.2003р. та той факт, що вказані об’єкти використовується не за призначенням, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Визнати виконання робіт спільним українсько-німецьким підприємством ”Гейзер” відповідно до договору про співпрацю від 19.12.2002р., договорів на виконання соціального замовлення від 30.01.2003р. та оренди земельної ділянки від 30.01.2003р. з Тернопільською міською радою незадовільним та вжити заходів щодо розірвання зазначених договорів.

2.Рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2003 р. №146 ”Про реконструкцію та надання в оренду нежитлових приміщень” скасувати.

3.Відділу використання земельних ресурсів підготувати проект рішення щодо скасування рішення міської ради від 28.02.2003 р. №4/6/24 „Про вилучення та надання земельної ділянки”.

4.Клопотати перед прокуратурою м.Тернополя про вжиття заходів прокурорського реагування щодо ситуації зазначеної в п.1 рішення.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань правового забезпечення (О.Ю.Левандовського), начальника управління житлово- комунального господарства та екології (Г.М.Муцу) та начальника відділу використання земельних ресурсів (Я.А.Руцького).
Про розгляд заяв гр.

Про розгляд заяви гр. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви гр. щодо погодження проведеного перепланування квартири

Про розгляд заяви гр. щодо надання дозволу на реконструкцію квартири

Про розгляд заяви гр. щодо виведення квартири з житлового фонду міста
Про внесення доповнень до пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 22.02.2006 року № 243 « Про реконструкцію житлового будинку за адресою вул. Гоголя, 4 з надбудовою і прибудовою житлових приміщень»
Розглянувши клопотання Тернопільського міського шляхового ремонтно-будівельного управління «Міськшляхрембуд», погодження відповідних служб, подані матеріали, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Рішення виконавчого комітету від 20.02.2007 р. № 192 "Про внесення доповнень до пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 22.02.2006 року № 243 «Про реконструкцію житлового будинку за адресою вул. Гоголя, 4 з надбудовою і прибудовою житлових приміщень» - вважати таким, що втратило чинність.

2.Внести доповнення до пункту 1 рішення виконавчого комітету міської ради від 22.02.2006 року № 243 «Про реконструкцію житлового будинку за адресою вул. Гоголя, 4 з надбудовою і прибудовою житлових приміщень» і після слів "з надбудовою і прибудовою" читати: "житлових, офісних приміщень, стоматологічного кабінету та творчих майстерень на горищі".
Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування
З метою усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, керуючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про планування і забудову територій", Земельним кодексом України, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Управлінням житлово-комунального господарства та екології, містобудівного та архітектурного комплексу, відділу використання земельних ресурсів і госпрозрахунковій адміністративно-технічній інспекції організувати проведення робіт з демонтажу малих архітектурних форм (тимчасових кіосків, гральних автоматів), які влаштовані на земельних ділянках без документів, що посвідчують право користування землею та розміщені за адресами згідно з додатками №№1,2 (додаються).

2.Затвердити склад робочої групи для організації проведення робіт, викладених у п.1 даного рішення, у складі згідно з додатком №3 (додається).

3.Комунальному підприємству "Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" виділити на вимогу робочої групи спеціалізовану техніку та засоби для проведення робіт з демонтажу малих архітектурних форм, що встановлені самовільно, згідно з додатками №№1,2 рішення.

4.Комунальному підприємству "Тернопільміськсвітло" провести від'єднання малих архітектурних форм від електропостачання.

5.Проведення робіт з демонтажу та приймання на зберігання демонтованих споруд комунальному підприємству "Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця" оформити відповідними актами.

6.З метою забезпечення громадського порядку при виконанні робіт з демонтажу залучити працівників МВ УМВС України у Тернопільській області.

7.Управлінню житлово-комунального господарства та екології забезпечити фінансування проведених робіт з демонтажу.

8.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин В.Є.Дідича та заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства п. М.Я.Марценюка.
Про створення постійнодіючої державної приймальної комісії
Відповідно до “Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2004 р. №1243, рішення міської ради від 6 червня 2003 р. “Про передачу повноважень управлінню містобудування та архітектури”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Створити постійнодіючу державну приймальну комісію для прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних будинковолодінь, гаражів в гаражних кооперативах міста та окремо стоячих гаражів у складі згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин п. В.Є.Дідича.
Про розгляд звернення суб'єкта підприємницької діяльності щодо будівництва адміністративних, побутових, виробничих приміщень, прохідної за адресою вул. Поліська, З

Про розгляд звернення суб'єкта підприємницької діяльності Марцінковської С.І.
Про розгляд звернення ТОВ “Житло”з питань будівництва
Розглянувши звернення ТОВ “Житло” з питань будівництва, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю “Житло” (ід.код 30249887) будівництво масажного кабінету замість стоматологічного кабінету в 95-квартирному житловому будинку за адресою пр. С.Бандери, 53, будівництво якого дозволено рішенням міської ради від 25.06.2004 р. №4/11/159 “Про затвердження проекту відведення земельної ділянки під розташування багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями торгівлі, побуту, стоматологічним кабінетом і гаражами-стоянками за адресою пр. С.Бандери”.

2.Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “Житло”:

2.1.Проектну документацію на будівництво погодити в управліннях: містобудівного та архітектурного комплексу, житлово-комунального господарства та екології.

2.2.Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю управління містобудівного та архітектурного комплексу.
Про розгляд звернення ВАТ “Укртелеком”з питань будівництва
Розглянувши звернення ВАТ “Укртелеком”, керуючись Законами України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити відкритому акціонерному товариству “Укртелеком” (ід.код 01188052) будівництво будівель центру механізації на наданій в користування на умовах оренди земельній ділянці за адресою вул. С.Будного, 1б.

2.Зобов’язати відкрите акціонерне товариство “Укртелеком”:

2.1.Проектну документацію на будівництво погодити в управліннях: містобудівного та архітектурного комплексу, житлово-комунального господарства та екології.

2.2Приступити до будівельних робіт після отримання дозволу на виконання будівельних робіт в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю управління містобудівного та архітектурного комплексу.
Про розгляд звернення ТОВ « Галс ЛТД» з питань будівництва
Розглянувши звернення ТОВ «Галс ЛТД», керуючись Законами України "Про основи містобудування", "Про планування і забудову територій", «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи технічний висновок «Про стан конструкцій викуплених приміщень по вул. Бродівська,44 в м. Тернополі», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити виконане товариством з обмеженою відповідальністю «Галс ЛТД» (ід. код 22602797) перепланування власної частини будівлі головного виробничого корпусу під літерами «М», «М’», «М"», згідно реєстраційного посвідчення, за адресою вул. Бродівська,44 із збільшенням загальної площі на 3,0м2, в результаті чого загальна площа приміщень становить 370,4м2.

2.Зобов'язати ТОВ «Галс ЛТД», ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» внести відповідні зміни в технічну документацію.
Про розгляд звернення гр. з питань будівництва

Про розгляд заяв гр. щодо надання дозволу на реконструкцію квартир з влаштуванням мансардного поверху

Про затвердження акта державної приймальної комісії гр.

Про розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності з питань реконструкції

Про розгляд звернення суб’єкта підприємницької діяльності з питань реконструкції

Схожі:

«Про порядок погодження розміщення об’єктів літньої торгівлі на території міста Тернополя»
Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації роботи об’єктів літньої торгівлі на території...
“ Про   регулювання реалізації тютюнових та алкогольних виробів на території м. Тернополя”
Про регулювання реалізації тютюнових та алкогольних виробів на території м. Тернополя
Про розміщення літніх майданчиків на території міста
Санітарних норм допустимої гучності звучання звуковідтворювальних та звукопідсилювальних приладів у закритих приміщеннях та на відкритих...
Про єдиний порядок розміщення сезонних літніх майданчиків на території...

Н ІКОПОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Від імені та в інтересах територіальної громади, з метою подальшого недопущення розкрадання комунальної та інших видів власності...
Про порядок розміщення телекомунікаційних мереж, мереж зв’язку та...
Тернополя, регулює правові відносини що виникають у процесі розгляду питання щодо погодження розміщення, прокладання телекомунікаційних...
Розглянуто і схвалено навчально-методичною радою НМЦ ПТО в Донецькій...
При проведенні уроку майстер в /н постійно приділяє увагу на недопущення помилок в роботі, на проблемні ситуації, а при їх виникненні...
Про затвердження договору на управління житловим фондом м. Тернополя...
Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про житлово-комунальні послуги», з метою забезпечення належного утримання...
Про розгляд протесту прокурора м. Тернополя від 17. 11. 2010р. №90-10791
Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 07. 06. 2007р. №5/10/5 «Про створення цільового фонду соціально-економічного...
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ Прем'єр-міністрові України АЗАРОВУ Миколі Яновичу...
Щодо ситуації, котра склалася новколо приватизації компаннії "Міжнародні авіалінії України"
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка