Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на відрядження в межах України


Скачати 54.84 Kb.
НазваПро порядок оформлення видачі та реєстрації документів на відрядження в межах України
Дата13.09.2013
Розмір54.84 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Банк > Документи
Кредитна спілка «_________________»

_____________  

«___» ____________ 2011 р.  

НАКАЗ № _______
про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на відрядження в межах України

 1. Загальні положення

  1. Відрядженням вважається поїздка працівника за наказом голови правління або особи, що його заміщує (далі – керівник) на певний строк до іншого населеного пункту поза місцем його постійної роботи для виконання службового доручення щодо завдань і функцій кредитної спілки, запрошення до участі в нарадах, семінарах, навчанні, конференціях тощо.

  2. У випадках, коли філії, відділення та інші підрозділи кредитної спілки знаходяться в іншій місцевості, місцем постійної роботи вважається той підрозділ, робота в якому обумовлена трудовим договором.

  3. Відповідно підпункту 140.1.7 пункту 140.1 статті 140 Податкового кодексу України у відрядження можуть бути також направлені члени керівних органів кредитної спілки, зокрема, члени спостережної ради та ревізійної комісії.

  4. Документами, що підтверджують зв'язок відрядження з основною діяльністю кредитної спілки, є, зокрема (але не виключно):

   • запрошення сторони, що приймає і діяльність якої збігається з діяльністю кредитної спілки;

   • укладений договір чи контракт; інші документи, які встановлюють або засвідчують бажання встановити цивільно-правові відносини;

   • документи, що засвідчують участь відрядженої особи в переговорах, конференціях або симпозіумах, інших заходах, які проводяться за тематикою, що збігається з діяльністю кредитної спілки;

  5. Днем вибуття у відрядження вважається день відправлення поїзда, літака, автобуса або іншого транспортного засобу з місця постійної роботи відрядженого працівника, а днем прибуття з відрядження - день прибуття транспортного засобу до місця постійної роботи відрядженого працівника. При відправленні транспортного засобу до 24-ї години включно днем вибуття у відрядження вважається поточна доба, а з 0 години і пізніше - наступна доба. Якщо станція, пристань, аеропорт розташовані за межами населеного пункту, де працює відряджений працівник, у строк відрядження зараховується час, який потрібний для проїзду до станції, пристані, аеропорту. Аналогічно визначається день прибуття відрядженого працівника до місця постійної роботи.

  6. На працівника, який перебуває у відрядженні, поширюється режим робочого часу того підприємства, до якого він відряджений. Замість днів відпочинку, не використаних за час відрядження, інші дні відпочинку після повернення з відрядження не надаються.

  7. Якщо працівник спеціально відряджений для роботи у вихідні або святкові й неробочі дні, то компенсація за роботу в ці дні виплачується згідно статті 107 КЗпП в розмірі подвійної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота провадилася понад місячну норму.

  8. Якщо працівник відбуває у відрядження у вихідний день або наказом про відрядження передбачено повернення працівника з відрядження у вихідний день, то йому після повернення з відрядження в установленому порядку згідно статті 72 КЗпП надається інший день відпочинку.

  9. За відрядженим працівником зберігаються місце роботи (посада) та середній заробіток за час відрядження, в тому числі й за час перебування в дорозі.

При фіксованому розмірі місячного заробітку працівника за останні 2 місяці або у випадку розрахунку середнього заробітку виходячи з посадового (місячного) окладу дозволяється не розраховувати середній заробіток. В такому випадку оплату праці за відпрацьований працівником місяць, коли він знаходився у відряджені, здійснюють згідно встановленого йому посадового (місячного) окладу.

  1. Підтвердними документами, що засвідчують вартість понесених у зв'язку з відрядженням витрат, є розрахункові документи відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та Податкового кодексу України.

  2. Окремим видом витрат, що не потребують спеціального документального підтвердження, є добові витрати (витрати на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи, понесені у зв'язку з таким відрядженням).

 1. Документи для оформлення відрядження

  1. Рішення про відрядження в межах України оформляють наказом керівника із зазначенням:

   • пункту призначення;

   • назви підприємства, установи, організації, куди відряджений працівник;

   • строку відрядження;

   • мети відрядження;

   • порядку відшкодування витрат пов’язаних з відрядженням.

  2. Не може бути направлений у відрядження та виданий аванс працівнику, який не відзвітував про витрачені кошти в попередньому відрядженні.

 2. Встановити наступний порядок одержання коштів на відрядження та відшкодування витрат на відрядження:

  1. Кредитна спілка забезпечує працівника коштами для здійснення поточних витрат під час відрядження (авансом). Аванс відрядженому працівникові може видаватися готівкою або перераховуватися у безготівковій формі на відповідний картковий рахунок працівника (зарплатна картка тощо) для використання із застосуванням платіжних карток.

  2. Працівникам кредитної спілки _______, які направляються у відрядження за рахунок коштів спілки, за наявності підтвердних документів відшкодовуються витрати:

   • добові витрати у розмірі ____ грн. за кожний день відрядження (включаючи день вибуття та день прибуття), враховуючи вихідні, святкові й неробочі дні та час перебування в дорозі (разом з вимушеними зупинками);

   • на проїзд (у тому числі перевезення багажу, бронювання транспортних квитків) як до місця відрядження і назад, так і за місцем відрядження (у тому числі на орендованому транспорті);

   • оплату вартості проживання у готелях (мотелях), в тому числі бронювання місць у місцях проживання, а також включених до таких рахунків витрат на харчування чи побутові послуги (прання, чищення, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), на найм інших жилих приміщень;

   • оплату телефонних розмов в розмірах, погоджених з керівником.

  3. Витрати у зв’язку з відрядженням, що не підтверджені оригіналами відповідних документів (крім добових витрат), працівникові не відшкодовуються.

  4. При відрядженні працівника строком на один день або в таку місцевість, звідки працівник має змогу щоденно повертатися до місця постійного проживання, добові відшкодовуються як за повну добу.

  5. Добові витрати відшкодовуються в єдиній сумі незалежно від статусу населеного пункту.

  6. Сума добових визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними первинними документами. За відсутності наказу добові витрати не виплачуються.

  7. Сума добових, визначена в пункті 3.2 цього наказу, не є остаточною і може бути змінена, про що зазначається в окремому наказі про відрядження.

 3. Відшкодування витрат, пов’язаних з перевищенням терміну перебування у відрядженні.

  1. З дозволу керівника може братися до уваги вимушена затримка у відрядженні з не залежних від працівника причин за наявності підтвердних документів в оригіналі.

  2. Рішення про продовження терміну відрядження керівник приймає після прибуття відрядженого працівника до місця постійної роботи на підставі його доповідної записки, яке оформляється відповідним наказом (розпорядженням) керівника.

  3. За час затримки в місцеперебуванні у відрядженні без поважних причин працівникові не виплачується заробітна плата, не відшкодовуються добові витрати, витрати на найм житлового приміщення та інші витрати.

 4. Звітування після повернення з відрядження.

  1. Після повернення з відрядження працівник зобов'язаний до закінчення третього банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи, подати звіт про використання коштів, наданих на відрядження. Разом із звітом подаються документи в оригіналі, що засвідчують вартість понесених у зв'язку з відрядженням витрат.

  2. Сума надміру витрачених коштів (залишку коштів понад суму, витрачену згідно із звітом про використання коштів, наданих на відрядження) підлягає поверненню працівником до каси або зарахуванню на відповідний рахунок кредитної спілки до або під час подання зазначеного звіту.

  3. Якщо працівник, який перебував у відрядженні, повертає суму залишку невитрачених коштів пізніше граничного терміну, передбаченого в п. 5.1 цього наказу, то така сума підлягає оподаткуванню (відповідно до пункту 164.2.11 статті 164 Податкового кодексу України) за рахунок будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) платника податку за відповідний місяць, а у разі недостатності суми доходу – за рахунок оподатковуваних доходів наступних звітних місяців до повної сплати суми такого податку.

Схожі:

Методичні рекомендації щодо здійснення адміністратором контролю за...
України строків видачі документів дозвільного характеру або надання вмотивованих відмов у видачі таких документів, і являє собою...
О.І. Смик Про оформлення права власності на будівлю
«Про виготовлення інвентарних справ на об’єкти комунальної власності», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,...
Щодо державної реєстрації прав на підставі документів, за якими перехід...
Йно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) на підставі документів, за якими перехід права власності на нерухоме майно розпочався,...
Тема. Використання стилів, поняття про схему документа. Правила стильового...
Мета: ознайомити учнів з поняттями стилю, схеми документа, правилами стильового оформлення документів
Щодо видачі дублікатів втрачених або зіпсованих документів
Державна реєстраційна служба у зв’язку із численними зверненнями стосовно видачі дублікатів втрачених або зіпсування документів доводить...
1. Загальні положення
Положення про порядок укладання, реєстрації, зберігання договорів та контроль за їх виконанням у Тернопільській міській раді (далі...
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВ А від 15 квітня 2009 р. N 347
Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень тракториста-машиніста
25 листопада 2005 р. Про затвердження Порядку подання та оформлення...
Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про...
Про вдосконалення порядку державної реєстрації нормативно-правових...
Затвердити Порядок подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної...
Інформаційна картка
Копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім’я, по-батькові, дату його видачі і місце реєстрації
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка