ДАТА: __ __ __ КЛАС 1
ТЕМА: Animals. Тварини.
ПІДТЕМА: Let’s review! Magic Zoo.
МЕТА: практична: узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Тварини» удосконалювати навички аудіювання, усного монологічного та діалогічного мовлення на основі активізованих структур і ЛО та з опорою на зразок; активізувавши вивчені букви англійського алфавіту формувати навички письма та техніки читання: співвідносити звуки з буквами, трансформувати графічні образи букв та складів у звукові образи, озвучувати букви, склади та слова разом.
освітня: розширювати знання учнів про лінгвістичну структуру англійської мови; вчити учнів мовленнєвої взаємодії в малих групах;
розвивальна: розвивати фонематичний слух, пам’ять, увагу, мовну здогадку; удосконалювати вміння ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи;
виховна: виховувати культуру спілкування; стимулювати і підтримувати інтерес до вивчення англійської мови; виховувати ціннісне ставлення особистості до себе і оточуючого світу.
ТИП УРОКУ: урок узагальнення та систематизації знань
ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ: урок - подорож з використанням ІКТ технологій
ОБЛАДНАННЯ: НО1 – мультимедійна презентація, НО2 – карта подорожі, НО3 - роздавальний матеріал, НО4 – коробка з іграшковими тваринами, НО5 – повітряні кульки.
ПЛАН УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Організація класу. Привітання. GREETING
Song «Hello»
Мовна зарядка. WARM-UP
Game «Question Chain»
3. Оголошення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
4. Фонетична зарядка. PRONUNCIATION DRILL
SOUNDS PARK «Phonics Song»
II. WRITING. ПИСЬМО. THE ABC PARK
1. Активізація букв алфавіту.
2. Dictation.
ІIІ. READING. РОЗВИТОК НАВИЧКИ ЧИТАННЯ.
READING PARK. Game «Capitan Flint»
IV. VOCABULARY PRACTICE. АКТИВІЗАЦІЯ ВИВЧЕНИХ ЛО ТА СТРУКТУР. SPEAKING PARK
Активізація ЛО.
«Guessing Game».
Game « Point the right balloon! » Робота в групах.
Активізація структур - I can/ I cannot
3. Relaxing. Song «I Can Run »
V. SPEAKING. ПРАКТИКУВАННЯ УЧНІВ В УСНОМУ МОВЛЕННІ.
1.Монологічне висловлювання з теми. Game «Magic Box»
VI .ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підбиття підсумків уроку. Summarizing
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Організація класу. Привітання. GREETING
A) - Good morning, children! T – CL
- Nice to see you!
- Today we’ll have unusual lesson. There are many guests on it.
Let’s greet with them and sing a song «Hello! »
б) Song «Hello!»
2. Мовна зарядка. WARM-UP
a) Game «Questions Chain» - технологія «Мікрофон» T →Р1→ Р2→ Р3…
- Now I want to know, how are you today? Let’s play a Game «Questions Chain»
P1: - Hello! How are you?
P2: - I’m fine, thanks!
3. Оголошення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
- Today we are going to speak about animals and the topic of our lesson is «Let’s review! Magic Zoo » During our lesson we are going to travel to the Magic Zoo. And I’ll be your guide during this trip. The Magic Zoo is a wonderful place. It has many parks: SOUNDS PARK, SPEAKING PARK, THE ABC PARK, and READING PARK, where we’ll speak about animals, revise the letters, read, write, ask questions, sing songs, play games and have fun.
Тема нашого уроку «Чарівний зоопарк». Сьогодні на уроці ми будемо подорожувати незвичайним зоопарком, який складається з різних парків. Ми повторимо вивчені букви, та читатимемо англійською мовою, повторимо вивчені слова та структури з теми «Тварини», назви кольорів, опишемо зовнішність тварин англійською мовою. А, як ви вважаєте, де нам ці знання знадобляться, де ми зможемо їх застосувати?
4. Фонетична зарядка PRONUNCIATION DRILL
- First of all, we’ll visit THE SOUNDS PARK
a) «Phonics Song»
Let’s sing a Phonics Song and do exercises for our tongues.
Look at the screen and sing a song all together.
II. WRITING. ПИСЬМО
- And now we are in THE ABC PARK. РS
a) – Meet the ABC friends. – діти повторюють вірші
- What letter is this?
б) Dictation T – РS
A, b, C, d, F, a, D, e, B, f, E, c.
Relaxing. T – CL
- We are at the Magic Zoo now. We've worked hard and now it's time to sing a song «In the Zoo ».
III. READING. РОЗВИТОК НАВИЧКИ ЧИТАННЯ.
- We are ready to go to THE READING PARK.
a) Let’s read: - T – CL
Таблиця 1 FEB bef BED beb
FEC cef DEB ded
FED def FED dec
DEF fed DEC fed
CEF fec DED deb
BEF feb BEB bed
Таблиця 2 Fill in «A»:
F..B b..f B..D b..b
F..C c..f D..B d..d
F..D d..f C..D d..c
D..F f..d D..C c..d
C..F f..c D..D d..b
B..F f..b B..B b.. d
б) Game «Capitan Flint» Р1 - РS
– We are at the sea now. Let's take a ship and play the game. Read these words, please.
Кожне слово – підводний риф, котрий слід вправно обійти, якщо прочитати слово вірно. Капітан веде клас через рифи, тобто читає слова, а інші учні хором повторюють їх. Якщо капітан помилився – корабель отримує пробоїну. Щоб її усунути клас читає слово правильно, але капітаном стає інший.
IV. VOCABULARY PRACTICE. ПРАКТИКУВАННЯ УЧНІВ У ВЖИВАННІ ВИВЧЕНИХ ЛО ТА СТРУКТУР.
- And now we are in THE SPEAKING PARK
а). Підготовка до монологічного висловлювання
1.Активізація ЛО. T →Р1→ Р2→ Р3
- Somebody took the descriptions of the animals. Let’s name the animals.
- What animal is this? – використання мультимедійної презентації.
2.Активізація питальних структур.
«Guessing Game» - Робота в парах P1↔ P2
- At night some animals run away. Let’s help a zookeeper to catch the animals.
- Let’s work in pairs. Take the cards, please. Ask each other and try to guess what animal is it?
P1: - Is it a… (ЛО- назви тварин)?
P2: - Yes, it is. / No, it is not.
P2: -It is a … НО3, НО5
2. Game « Point the right balloon! » T →Р1→ Р2→ Р3
- There many balloons in our way. Do you know their colours?
- What colour is it?
- Let’s play the game « Point the right balloon! »
T: - Ann, point me the red balloon!
- Thank you, it is right!
3. Активізація структур I CAN / I CANNOT.
a) - We are at the cage with the funny bears. They are demonstrative us different actions. What can this bear do? What does it say?
4. RELAXING. T – CL
- We've worked hard and now it's time to sing a song «I Can Swim »
V. SPEAKING. ПРАКТИКУВАННЯ УЧНІВ В УСНОМУ МОВЛЕННІ.
Game « Magic Box » - Монологічне висловлювання
- We helped our zookeeper to catch all of the animals. Now these animals are in the
« Magic Box ». Let’s open it and let out them. But we must describe them into English. – діти по черзі дістають іграшки – тваринки і розповідають про них.
Р1, Р2, Р3
VІ . ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
2. Підбиття підсумків уроку. Summarizing
- Our travel is over. Children, you were super. You were active and smart. And I have a surprise for you. You may take these balloons with you. Today at the lesson such pupils worked the best … . I’d like … to work harder at our lessons.
- We say Good-bye to the Magic Zoo and our guests and sing a song «Good-bye!»
Good-bye! See you! Thank you!
|