|
Скачати 230.35 Kb.
|
англійської мови у 6 класі за підручником Людмили Биркун «Our English» Тема: Вчитель: Країло О.А. сзш 1-3 ст. с. Лучинця Урок №1. Тема уроку: Їжа. Продукти харчування. Мета:
Обладнання: лексичні картки до теми, аркуші з таблицею для роботи у групі. Хід уроку.
Організація класу. Привітання. Введення у іншомовну атмосферу. How do you do, my dears? Are you in a good mood? Are you ready for the lesson? We have got an interesting and unusual lesson today. It will be a competition to see who is the wisest, the most attentive and the most active. The winner will be given a tasty present. Do you want to take part in this competition? So, go ahead!
A salad, an apple, bread, fruit, cheese, jam, a tomato, an orange, a banana, a cake, a lemon, sausage, egg. Фонетична розминка.
So, as you see, we are beginning a new topic – “Health. Food”. Do you think we’ll have good time learning it? Is it important to be able to speak on this topic? And you will be able not to speak, but to read, listen and understand the menus, the prices, the recipes of the dishes and many other useful things. Shall we start?
Try to answer the questions: What is your favourite food? What food do you hate? Ask the same questions the other pupils of your group to fill in the table.
Our lesson is almost over. Did you enjoy it? What new things have you learned today? And we had a really nice competition today. Let’s check the points and find the winner. The pupils who read the texts about food get marks, too.
Урок №2. Тема: Традиційні страви та їх інгредієнти. Приготування страв. Мета:
:навчити розуміти та самостійно складати прості кулінарні рецепти, запитувати та надавати інформацію про традиційні страви;
Обладнання: лексичні картки до теми, запис тексту скоромовки на дошці, роздруківки клавіатури комп’ютера, зашифрований запис теми уроку. . Хід уроку.
Good morning, dear pupils. Welcome to our lesson. The weather today isn’t very good, is it? And what about you? What weather do you have on your hearts? I know how to make it better. We continue learning the tastiest topic - “Food”. So imagine you favourite food, how it taste, what a pleasure you have eating it… And let’s start our lesson!
Yellow butter, purple jelly, Red jam, brown bread Spread it thick, Say it quick. Yellow butter, purple jelly, Red jam, brown bread Spread it thicker, Say it quicker. Yellow butter, purple jelly, Red jam, brown bread Now repeat it While you eat it.
I have a little problem. I wanted to print the topic of our lesson on the computer but forgot to change the alphabet from Ukrainian to English. Can you rewrite it? Oh yes, you are right. So, my dear cooks, let’s get to know how we prepare food.
Match the words with their pictures and equivalents. Say what you can do with different products using the table from page 50.
а) Вправа 6 ст.50: підібрати малюнки до речень вправи. б) Прочитати рецепт вправи 7 на ст.51 подумки, доповнити його необхідними словами та прочитати вголос. 5. Фізкультхвилинка. Вірш з рухами. Two little sausages Frying on the pan, One went pop And the other went bam. (Двоє дітей підстрибують: один – на слові «2», інший – на слові «». Рухи і виконавців можна змінювати)
What do you think about our today’s lesson? Did you enjoy something? Would you like to do it at our next lesson?
Урок №3. Тема уроку: Правила сервірування столу та поведінки за столом. Мета :
Обладнання: столові прибори та фартух для рольової гри «офіціант», текст для аудіювання №16, набори приказок, розрізаних на дві частини, відеокліп пісні “If you are happy” Хід уроку.
Hello, pupils. Glad to see you here on a good health and mood. Did you enjoy your rest during the break? Are you ready to start the lesson?
2.2 Перевірка домашнього завдання: 2-3 учні зачитують рецепти своїх улюблених страв. Питання до решти учнів: What recipe did you like best pf all? Would you like to try this dish? 3. Основна частина уроку. 1. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності. Сценка «A strange guest»: One day I invited this boy to have dinner in my house. He was so strange! Look how he behaved. (учень, підготовлений напередодні, сидить за столом, навмисне порушуючи загальноприйняті правила. На зауваження реагує: ”Really? I didn’t know that!”) Do you think, it is important to know the rule of table manners? So, the topic of our lesson is… Right, “Table Manners”. 2. Читання тексту вправи 9 ст.51 з метою з’ясування правил сервірування столу: прочитати текст подумки, знайти назви для столових приборів. Рольова гра «Офіціант»: один з учнів сервірує стіл під керівництвом «більш досвідчених офіціантів», які дають йому вказівки у формі наказових речень з опорою на вправу. 3. Тренування навичок перекладу: читання та переклад тексту вправи 11 ст. 52. 4. Фізкультхвилинка. Знайомство з піснею «If you are happy» та виконання рухів за дітьми на відео кліпі. 5. Тренування навичок читання з метою виявлення інформації. Робота у групах: прочитати правила поведінки за столом та виявити ті, що прийнятні на Україні. Спікер однієї з груп зачитує вибрані правила. За потреби інші учні вносять свої доповнення. 4. Закріплення. Розвиток навичок аудіювання та письма. Аудіювання тексту №16 з наступним виконанням вправи 5 ст.29 Р.З (заповнення пропусків відповідно до почутого тексту).
It’s all for today. I’m sure, now you can eat your food like ladies and gentlemen. And your marks for today are… . Урок № 4. Тема уроку: У ресторані. Мета:
Обладнання: запис пісеньки на дошці, лексичні картки, текст для аудіювання №17, речення із вправи10 ст.32 РЗ, картки з словами – назвами продуктів для лото, караоке пісні «If you are happy». Хід уроку.
Hello, pupils. Hoe are you today? Do you feel well? Winter will come soon, and it is very cold outside. What do you like to do in such weather? I know one more way of having fun. It’s learning English! I promise you an interesting lesson. So, let’s begin.
Help your mother lay the table, Put the plates, and forks, and spoons. Help your mother lay the table Every afternoon.
Today we shall learn an unusual topic. Do you often go to the cafe’ or a restaurant? Yes, it is too expensive. But why shouldn’t you open your own café’ today and here? You don’t know how to do it? I think, I can help you.
We had a very busy lesson. Did you enjoy it? Well, dear business boys and girls, you get following marks:… .
|
Тема «Що таке здорове харчування?» Мета : формувати у школярів уявлення про здорове харчування, опанування знань щодо раціонального харчування та режиму харчування,... |
Урок 1 Тема уроку. Продукти харчування, їх склад ... |
Тема «МОЛОКО ТА ЙОГО РОДИНА» (Молоко та молочні продукти) Мета: розширити уявлення дітей про їжу, корисну для здоров’я; поглибити знання учнів про різні групи продуктів та їх значення в раціоні... |
Тема «Молоко та молочні продукти» Мета заняття: Поглибити знання учнів про різні групи продуктів та їх значення в раціоні харчування |
Що ми їмо? «продукти харчування», пригадати назви українських народних страв, та технологію їх приготування; визначити залежність здоров'я людини... |
Що ми їмо? «продукти харчування», пригадати назви українських народних страв, та технологію їх приготування; визначити залежність здоров'я людини... |
Молоко продукт харчування, найбільш досконалий за своїм складом.... Цінність молока полягає в ідеальній збалансованості поживних речовин. Молочні продукти грають величезну роль у харчуванні людини,... |
Основи безпеки харчування. Хвороби, до яких призводить неякісне,... Практична робота №3. моделювання ситуації та виконання алгоритму надання першої допомоги при отруєннях та кишкових інфекціях |
Їжа – джерело енергії, тепла, росту, здоров’я, сну людини Сьогодні ми поговоримо про енергетичну цінність їжі, її складову та гігієну харчування. Будемо вчитися вибирати їжу, корисну для... |
Їжа – джерело енергії, тепла, росту, здоров’я, сну людини Сьогодні ми поговоримо про енергетичну цінність їжі, її складову та гігієну харчування. Будемо вчитися вибирати їжу, корисну для... |