Анотований каталог друкованих матеріалів педагогічних працівників ДНЗ Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І. Г. Боровенського


Скачати 280.67 Kb.
НазваАнотований каталог друкованих матеріалів педагогічних працівників ДНЗ Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І. Г. Боровенського
Сторінка1/3
Дата04.07.2013
Розмір280.67 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фізика > Документи
  1   2   3
Анотований каталог

друкованих матеріалів педагогічних працівників ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І.Г.Боровенського
Робота методичного кабінету ліцею в значній мірі направлена на допомогу у підготовці педагогічними працівниками методичних розробок уроків теоретичного та виробничого навчання, створенню наочних та дидактичних посібників.

Мета таких методичних розробок – це бажання автора поділитися своїм педагогічним досвідом з колегами. У процесі підготовки методичних напрацювань відбувається підвищення педагогічної майстерності автора та поширення його педагогічного досвіду.


з/п

Прізвище, ім’я по батькові автора, авторів

Назва роботи

Посада автора

Анотація


1

Рафальська Раїса Іванівна

Каталог матеріалів передового педагогічного досвіду педагогічних працівників

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І.Г.Боровенського», 2012


Методист

В каталозі систематизовано і описано досвід кращих педагогів – практиків ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І.Г.Боровенського»,.

Дано коротку інформацію про автора, назву друкованого матеріалу та його анотацію

На допомогу педагогічним працівникам в питаннях використання сучасних інноваційних освітніх технологій і методик, підвищення якості навчально-виробничого процесу.

2

Рафальська Раїса Іванівна

Анотований каталог друкованих матеріалів педагогічних працівників

ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І.Г.Боровенського», 2012


Методист

В каталозі систематизовано друковані матеріали, підготовлені педагогічними працівниками ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей ім.І.Г.Боровенського» в період з 2008 по 2012 рік

Дано коротку інформацію про автора, зміст і матеріали досвіту.

На допомогу педагогічним працівникам в питаннях використання сучасних інноваційних освітніх технологій і методик, підвищення якості навчально-виробничого процесу


3

Болбат Світлана Юріївна


Методичні рекомендації: «Навчання діловій активності у професійно – технічному навчальному закладі.», 2012


Викладач

У методичних рекомендаціях наведені поради з організації навчання діловій активності у професійно – технічному навчальному закладі. Звертається увага на особливості навчання діловій активності у професійно – технічному навчальному закладі, зокрема, на розвитку учнів відповідно до обраного професійного шляху. Особливого значення при цьому для викладача ПТНЗ набуває знання основ теорії і методики проведення занять та тренінгів із застосуванням методів ділової активності, збагачення власного досвіду, поповнення свого методичного арсеналу. Тим, хто вже має деякий досвід викладання ділової активності, корисним буде «вчительський портфель», зміст якого збагатить і урізноманітнить наявний методичний арсенал, допоможе пожвавити спілкування, підтримати й підвищити інтерес учнів в складних навчальних ситуаціях. Методичні поради призначені для викладачів та майстрів виробничого навчання системи професійно – технічної підготовки.4

Болбат Світлана Юріївна


Методичні рекомендації: «Використання тренінгових технологій на уроках ділової активності.», 2012Заступник з НВР

У цій роботі міститься багато порад, як організувати і провести тренінг, починаючи від успішного старту групової роботи; як досягти того, щоб зустрічі учасників були корисними, приємними, залишили радісні спогади; як навчитися працювати в команді, цінити індивідуальність (власну та партнерів по групі), без чого неможливе успішне спільне вирішення складних багатоступневих завдань тренінгу; як використовувати фантазію та інтуїцію у взаємодії з людьми, отримувати задоволення від роботи в команді. Вона написана для тих, хто хоче навчитися проводити тренінги, зробити перші кроки до здобуття тренерської майстерності.

Методичні рекомендації будуть корисні тим викладачам ділової активності, хто хоче спробувати себе в ролі тренера або поповнити уже наявний методичний арсенал – свій «тренерський портфель», зміст якого збагатить і урізноманітнить наявний методичний арсенал, допоможе пожвавити спілкування, підтримати й підвищити інтерес учасників тренінгу в складних навчальних ситуаціях. Матеріали цього збірника будуть корисні викладачам, майстрам виробничого навчання, вихователям, психологам, керівникам, учням професійно – технічних навчальних закладів, а також усім хто прагне досягти успіхів у професійній діяльності.5


Болбат Віктор Вікторович


Практичні рекомендації

«Поради водіям – початківцям», які можуть бути використані особами, які готуються стати водіями, а також водіями з невеликим стажем водіння., 2012


Майстер в/н водіїв

У практичних рекомендаціях викладені корисні поради водіям – початківцям, які можна використати для надійної і безпечної експлуатації автомобіля, а також для проведення діагностики автомобіля; розглянуті основи майстерності водіння та безпечного управління автомобілем в різних дорожніх умовах; наведені важливі етичні норми водійської практики, особливості взаємодії з іншими водіями, пасажирами, працівниками ДАІ.

Практичні рекомендації можуть бути використані особами, які готуються стати водіями, а також водіями з невеликим стажем водіння.


6


Болбат Віктор Вікторович


Навчальний посібник «Навчання водінню вантажного автомобіля в умовах маневрового майданчик» , 2012

Майстер в/н водіїв

У навчальному посібнику розглянуто основи безпечного керування автотранспортними засобами і наведені поради з вдосконалення навичок безпечного керування вантажним автомобілем в умовах маневрового майданчика. На відміну від навчання на вулицях і дорогах маневрові майданчики дозволяють наперед створювати ситуації, які відповідають меті занять, проводити навчання в умовах, що поступово ускладнюються, здійснювати необхідне число повторень вправи в одній і тій же ситуації, забезпечити навчання в складних умовах і в небезпечних ситуаціях, забезпечуючи при цьому більшу безпеку і меншу напругу.

Навчальний посібник призначений для учнів та майстрів виробничого навчання, що ведуть професійно-практичну підготовку водіїв.


3

Артюхова Раїса Петрівна.


Методична розробка: «Приготування страв і гарнірів з овочів»., 2012


Майстер в/н кухарів

У методичних матеріалах наведені розробки чотирьох уроків з теми «Приготування страв і гарнірів з овочів», які включають в себе плани уроків, презентації, контрольні запитання, картки-завдання, тести, проблемні ситуації і теоретичні відомості для вивчення теми.

Дана методична розробка буде корисною для використання у роботі викладачам, майстрам виробничого навчання з професії «Кухар – кондитер» та учням ПТНЗ.


4


Косолап Віктор Петрович


Методичні рекомендації «Підготовка майстра виробничого навчання до уроку»., 2012


Ст.майстер

У методичних рекомендаціях наведені поради, що містять практичні рекомендації майстрам виробничого навчання, що до планування, організації проведення уроків виробничого навчання на будь-якому етапі навчання професії. Дані методичні рекомендації – це спроба систематизувати довідково - інформаційний матеріал щодо цілей, принципів і методів професійного навчання, типів і видів виробничого навчання та дидактичних вимог до структури і аналізу уроку.
5

Косолап Віктор Петрович


Навчальний посібник «Електротехніка. Асинхронні двигуни.», 2012


Ст.майстер

У методичних рекомендаціях наведені поради по створенню та впровадженню в навчальний процес презентаційного супроводу уроку при викладанні предмету «Електротехніка». Подані методична розробка уроку «Асинхронні та синхронні двигуни» з використанням презентаційного супроводу по темі програми «Двигуни постійного та перемінного струму» з предмету «Електротехніка». Вчительське портфоліо, розміщене на електронних носіях, містить презентації та матеріали для контролю знань учнів, що допоможе викладачам ПТНЗ в проведенні уроків з використанням презентаційного супроводу уроку, та в проведенні контролю знань з використанням комп’ютерних програм.
6

Сук Любов Василівна


Методичний посібник для системи ПТНЗ «Інноваційні уроки з хімії»., 2012


Викладач

В цій методичній розробці представлено інноваційні уроки з використанням сучасних методів навчання з теми програми «Неметалічні елементи та їх сполуки». Заслуговує на увагу професійна спрямованість матеріалу уроків, використання інформаційно-комп’ютерних технологій, різнорівневих завдань тестового контролю, проблемних завдань, ігрових методів та методів організації самостійної роботи учнів в урочний та позаурочний час. Матеріали будуть корисні викладачам хімії ПТНЗ.


7


Ярмола Олександр Васильович


Посібник "Інформаційні технології . Частина 1"., 2012Викладач

У посібнику викладено загальні питання і основні поняття інформаційних технологій. Детально описуються логічні елементи, цифрові пристрої обробки інформації, системи автома­тизованого керування і автоматизованого проектування електронних при­строїв.

Для учнів і викладачів навчальних закладів системи професійно-тех­нічної підготовки. Може бути корисним особам, які працюють на автоматизованому виробництві.8

Ярмола Олександр Васильович


Збірник: "Плани-конспекти MS Excel з курсу "Інформаційні технології"", 2012


Викладач

У збірнику представлені методичні розробки планів-конспектів 14-и уроків теми «MS Excel» з курсу "Інформаційні технології", та тестові завдання для тематичного оцінювання з вказаної теми.

Для викладачів інформаційних технологій та інформатики навчальних закладів системи професійно-тех­нічної освіти


9

Ярмола Олександр Васильович


Збірник: "Завдання для лабораторних та практичних робіт MS Excel"., 2012

Викладач

У збірнику вміщено завдання для лабораторних та практичних робіт в середовищі MS Excel. Задачі систематизовано за темами та упорядковано за зростанням складності. До завдань для лабораторних робіт надано детальні покрокові вказівки.

Збірник буде корисним для викладачів, учнів і всіх тих, хто прагне навчитись працювати в середовищі Excel.10

Рафальська Раїса Іванівна,

Волошин Григорій Вікторович

Електронний посібник «Види, періодичність, обсяг технічного обслуговування і ремонту тракторів та сільськогосподарських машин», 2012


Методист, директор ліцею -

викладачі

Якісна підготовка конкурентоспроможного працівника потребує творчого підходу педагогічних працівників ПТНЗ до вибору змісту, форм та засобів навчання, максимального використання досягнень сучасної педагогічної науки, нових педагогічних технологій. Одним з проявів сучасного інноваційного підходу до процесу навчання є створення електронних засобів навчання та використання комп’ютерної техніки. Загальна мета створення електронного посібника – підвищення ефективності процесу засвоєння знань і поліпшення якості підготовки фахівців з обслуговування і ремонту тракторів категорії «А» сільськогосподарських машин, що з ними агрегатуються.

Матеріал електронного посібника повністю відповідає вимогами Державних стандартів з підготовки «Трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва категорії «А»» та освітньо - кваліфікаційній характеристиці по даній професії і складається з 4 розділів: «Загальні поняття про систему технічного обслуговування і ремонту машин», «Види, періодичність та обсяг технічного обслуговування і ремонту тракторів сільськогосподарських», «Виконання практичних робіт з технічного обслуговування машин», «Тестові завдання для кваліфікаційної атестації учнів».

Електронний посібник є гіпертекстом, який структурований за змістом. Зміст підручника представлений у лівій частині вікна підручника – полі Зміст. Для того, щоб відкрити потрібний розділ або параграф підручника, треба натиснути мишкою на відповідний рядок поля Зміст із заголовком цього розділу або параграфа. В додатку наявні контрольні питання, тести (окрема папка) створені в Test - W2.exe. Крім навігації за змістом, можна користуватися і посиланнями-ключовими словами. Посилання в посібнику встановлені на інші його параграфи. Ключові слова виділені іншим кольором. Для того, щоб перейти до параграфа, на який вказує ключове слово, треба натиснути мишкою на цьому слові. Підручник відкриється на потрібному параграфі викладеного матеріалу.

Використання електронного посібника вирішує проблему забезпечення учнів безкоштовними навчальними матеріалами з предмету «Система технічного обслуговування»

Електронний посібник призначений для викладачів, майстрів в/н для підготовки і проведення уроків, оцінювання знань учнів; учням для самопідготовки.

Електронний посібник створений за допомогою програм Adobe Dreamweaver eBook Maestro.


10

Сахно Любов Миколаївна

Методичний посібник «Інтенсивні технології вирощування та збирання основних сільськогосподарських культур», 2011

Майстер в/н трактористів-машиністів, викладач

У методичному посібнику описані сучасні технології вирощування основних сільськогосподарських культур: озимої пшениці, кукурудзи на зерно, соняшнику, цукрових буряків та картоплі.

Матеріали посібника призначені для використання у навчальному процесі викладачам предмету «Агротехнологія», майстрам виробничого навчання трактористів-машиністів та учням ПТНЗ.


11


Самченко Надія Михайлівна


Навчальний посібник Пекарська технологія, 2011

Викладач

У навчальному посібнику у стислому вигляді подано відомості про основну та додаткову сировину хлібопекарського виробництва, способи зберігання і підготовки її до виробництва. Наведені технології та технологічні схеми виготовлення хлібобулочних виробів з пшеничного та житнього борошна, наведена їх порівняльна характеристика. Розглянуті питання зберігання виробів, їх харчової цінності. Приділена увага асортименту хлібобулочних виробів. Окремі розділи присвячені питанням охорони праці, екологічним аспектам хлібопекарського виробництва, санітарно-гігієнічним вимогам. Кожний розділ містить запитання для закріплення вивченого матеріалу, завдання для самостійного опрацювання


  1   2   3

Схожі:

ЗВІТ директора ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені...
Державний навчальний заклад «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І. Г. Боровенського» є державним професійно-технічним...
Структура роботи методичного кабінету ДНЗ «Решетилівський професійний...
Безпосереднє керівництво роботою методичного кабінету здійснює методист ліцею Раїса Іванівна Рафальська
З досвіду роботи майстра виробничого навчання ДНЗ «Ніжинський професійний...

ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей» Лабораторно-практичні роботи
Методичний посібник: Лабораторно-практичні роботи «Системи та агрегати двигуна тракторів та автомобілів»
Вознесенський професійний аграрний ліцей Класний керівник Ларіонова О. М. Мета
України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу
ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» Сценарій свята патріотичної пісні
...
АНОТОВАНИЙ КАТАЛОГ
Відповідальний за випуск – Назаренко Галина Анатоліївна, заступник директора з наукової та видавничої роботи ЧОІПОПП
ДНЗ «Димитровський професійний гірничий ліцей» Підготувала і провела...
Клімова Т. В. – майстер виробничого навчання І категорії, керівник ансамблю «Червона калина» Фестиваль народної пісні „Пісня моя,...
ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей»
Нові інформаційні технології навчання враховують: обов’язкове володіння навичками роботи з комп’ютером усіх учасників навчально-виховного...
ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
Учитель вищої категорії Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей». Шполянської районної ради
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка