|
Скачати 34 Kb.
|
II. ГЕОМЕТРИЧНІ ФІГУРИ І ВЕЛИЧИНИ ТЕМА 5. МНОГОКУТНИКИ: ТРИКУТНИК, КВАДРАТ, ПРЯМОКУТНИК. МНОГОГРАННИКИ: КУБ, ПРЯМОКУТНИЙ ПАРАЛЕЛЕПІПЕД. ПЛОЩІ ТА ОБ'ЄМИ УРОК 56 Тема: Обчислення площ за формулами. Мета: Поглиблення знань учнів з обчислення площ фігур, які у своїй основі є комбінацією прямокутників і квадратів. Розвиток логічного мислення учнів. План уроку
Хід уроку І. Аналіз результатів бліцопитування Учитель повідомляє учнів про результати письмового бліцопитування на попередньому уроці, виставляє в журнал оцінки (можна за бажанням учнів) і збирає зошити з домашнім завданням. II. Актуалізація опорних знань Математичне лото Спосіб гри
Вигляд карток для гри І варіант
(Підказка для учителя: якщо учень правильно відповість на всі питання, незакресленими мають залишитися клітинки з числами: 100 а, 100, 52.) ІІ варіант
(Підказка для учителя: якщо учень правильно відповість на всі питання, незакресленими мають залишитися клітинки з числами: 36 см2; 400 см2; 60 а.) Питання для лото
III. Розв'язування вправ [1]: № 571 (2, 3), 589, 591, 593, 594, 606. [2]: № 361 (а), 365 (б), 594, 596, 598, 599, 909. IV. Підсумок уроку Учитель пропонує учням записати квадрати двоцифрових чисел, які закінчуються на 5, і розповідає про мнемонічне правило знаходження цих квадратів: у кінці запису завжди маємо 25; попередні цифри (кількість сотень) можна отримати таким чином: цифру десятків слід помножити на наступну за нею в натуральному ряді, тобто на наступне число (9 на 10, 8 на 9 і т. д.). Наприклад: Далі учитель пропонує записати квадрати чисел від 1 до 25 і запевняє учнів, що при розв'язуванні вправ квадрати чисел від 1 до 25 можна швидко запам'ятати, що зручно для виконання самостійних і контрольних робіт. V. Домашнє завдання [1]: № 572(2, 3), 598—601. [2]: № 595, 597, 617, 910. Л.Г.Стадник. Математика 5 клас |
УРОК 19 Тема: Формули. Обчислення за формулами. Самостійна робота №5 Мета: Введення поняття формули. Формування навичок обчислень за формулами. Розвиток логічного мислення учнів шляхом розв'язування... |
Урок №44 Тема. Поняття площі многокутника. Площа прямокутника Формувати вміння застосовувати теореми для обчислення площ прямокутника і квадрата |
Обчислення за хімічними формулами Задачі на обчислення відносної молекулярної маси і визначення масової частки елементів у речовині |
Нашого уроку знаходження площ геометричних фігур. Відкрили зошити, записали число і тему МЕТА: систематизувати та закріпити знання учнями формул для обчислення площ геометричних фігур |
УРОК 2 Тема. Розв'язування задач на комбінації призми та піраміди з циліндром і конусом Формули для обчислення площ поверхонь та об'ємів многогранників і тіл обертання. Формувати вміння виконувати зображення комбінацій... |
Урок №51 Тема. Метод площ. Розв'язування задач Мета: закріпити, систематизувати та узагальнити знання учнів з теми «Площі многокутників». Сформувати в учнів розуміння схеми дій,... |
Уроку. №10 (розділ ІХ) Мета уроку: Формування умінь учнів застосовувати інтеграл до обчислення площ плоских фігур |
УРОК 62 Тема: Обчислення об'ємів. Самостійна робота №14 ГЕОМЕТРИЧНІ ФІГУРИ І ВЕЛИЧИНИ ТЕМА МНОГОКУТНИКИ: ТРИКУТНИК, КВАДРАТ, ПРЯМОКУТНИК |
УРОК 29 Тема уроку Мета уроку: Формування умінь учнів застосовувати інтеграл до обчислення об'ємів тіл |
ТЕМА: Текстовий процесор MS Word. Створення таблиць. Обчислення в... МЕТА: навчитись створювати в текстовому документі таблиці, виконувати необхідні обчислення, будувати діаграми на основі табличних... |