|
Скачати 28.48 Kb.
|
Урок з геометрії в 9 класі. Склала: вчитель математики Курахівської ЗОШ №3 Мар’їнського району Донецької області Юрійчук Ярослава Миколаївна Тема: Розв’язання трикутників. Прикладні задачі Мета: Закріпити знання, які учні одержали при вивчені теми, формувати вміння розв’язувати задачі на знаходження невідомих сторін та кутів трикутника, а також прикладних задач. Виховувати свідоме ставлення до навчання, творчу активність. Хід уроку. І. Організаційний момент. Скласти екіпажі в складі: 1. Командир – учень ІV рівня навчання 2. 1-й пілот – учень ІІІ – ІV рівня 3. 2-й пілот – учень ІІ – ІІІ рівня 4. Штурман – учень ІІ рівня 5. Радист - учень І – ІІ рівня ІІ. Змагання екіпажів.
Правильна відповідь – 1 бал. Питання: 1. Сформулювати теорему косинусів.
2. Ліцензування екіпажів (допуск до польотів) Екіпажі отримують задачі різного рівня складності, розділяють між собою, розбирають і по черзі розв’язують біля дошки. Наприклад: На першу задачу викликаю радистів. Перший, хто правильно виконав завдання одержує 1 бал, другий 0,5балів. На другу задачу – штурмани. Той, хто зробив першим, одержує 2 бали, За третю задачу (вибрати любого спеціаліста) – 2 бали. За четверту – 3 бали. Ліцензування.
5 см Х 4 см 80°
Х 4 см 45° 75° 3. Виконання польотів. Екіпажі одержують маршрутні листи, на яких умова задачі, яку учні обговорюють 2 хвилини. Вчитель викликає будь – якого спеціаліста з екіпажу розв’язувати задачу на дошці. Учень, який першим виконав завдання, одержує 3 бали, другий – 2 бали, третій – 1 бал. Всього три маршрутних листа. Маршрутні листи.
С А 200 км 80° 75° В
600 км 700 км В С А 200 км ? 800 км ? С А 500 км 60° В 3.Ви летите з міста А в місто В. За даними на карті визначте відстань між містами В і С. ІІІ. Підведення підсумків. ІV. Домашнє завдання. Л.Я.Федченко, Збірник завдань для тематичних і підсумкових атестацій. І – ІІ рівень:№ 1680, 1681, 1682 ІІІ рівень: № 15951, 1952, 1953 ІV рівень: № 2110, 2111, 2112. |
Урок математики в 1 класі. Урок-тренінг «Вправи на Застосування таблиць... Сєргєєва Валентина Олександрівна, вчитель вищої категорії,старший вчитель КНТМЛ №81. Збірка «Цікаво в 1 класі.» |
Урок біології 9 клас. Склала: вчитель біології Пугачівської ЗОШ І-ІІІ... Мета. Узагальнити й закріпити знання про особливості будови, функціонування дихальної системи людини |
Арифметична та геометрична прогресії. Гра "Щасливий випадок" Тищенко Ірина Анатоліївна, вчитель математики Геронимівської ЗОШ І-ІІІст. Черкаської районної ради, спеціаліст вищої категорії, старший... |
Математика Лупу Людмила Михайлівна Лупу Людмила Михайлівна, вчитель математики Берегометської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Вижницького району, вища категорія, вчитель-методист |
Використання педагогічної спадщини М. В. Остроградського на уроці геометрії (9 клас) Ященко Тамара Львівна, вчитель математики Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, спеціаліст вищої категорії, старший... |
Південна Америка. Загальні відомості. Особливості географічного положення.... Обладнання: фізична карта світу, атласи, контурні карти, портрети дослідників материка, підручники, презентація до уроку |
Урок 1 (1-2) Тема. Точки і прямі Уроки геометрії в 7 класі Розділ І. Найпростіші геометричні фігури та їх властивості |
Урок 2 (3-4) Тема. Відрізки і їх довжини Уроки геометрії в 7 класі Розділ І. Найпростіші геометричні фігури та їх властивості |
Урок української літератури в 5 класі підготувала вчитель-методист... Тема. Василь Симоненко – витязь молодої української поезії. «Цар Плаксій та Лоскотон». Казкова історія і сучасне життя. Характеристика... |
Урок узагальнення і систематизації знань з геометрії в 7 класі на тему: «Трикутники» У тупокутному трикутнику АВС АВ=12 см, АС=15 см, ВС=10 см. Який кут трикутника тупий? |