|
Скачати 35.23 Kb.
|
Урок позакласного читання у 9 класі ( з українською мовою навчання) Тема: Микола Гоголь «Пропала грамота» Тип уроку: вивчення нового матеріалу. Мета уроку: спрямувати учнів на вивчення творів позашкільної програми, націлити на роботу з підручником, прищеплювати дітям любов до рідної літератури, до рідного слова. Методи й прийоми: слово вчителя, «Передбачення», «Гронування», «Порушення послідовності», «Щоденник подвійних нотаток», пошукова діяльність, дискусійна мережа «За і проти», десятихвилинне есе. Обладнання : комп’ютер, підручник з текстом повісті «Пропала грамота». Поєднуючи у своїх українських повістях усі елементи попередньої та сучасної української літератури, Гоголь є гідним завершувачем нової української літератури першого періоду її розвитку. М.Петров ПЕРЕБІГ УРОКУ І. Організаційний момент. Психологічна підготовка учнів до уроку. (Прочитавши назви творів, спроектованих на мультимедійну дошку, зробити передбачення, про якого письменника піде мова на уроці) «Ніс» «Вечори на хуторі біля Диканьки» «Вій» «Зачароване місто» «Пропала грамота» «Сорочинський ярмарок»
ІІ. Повідомлення теми й мети уроку. Гоголь – письменник унікальним. Знаючи український народ, його побут, культуру, звичаї та обряди, він все це відтворив у своїх повістях , які справили велике враження на багатьох українських письменників.
ІІІ. Актуалізація пізнавальної діяльності.
писар стара відьма чортяча таратайка дурник «Пропала грамота» дід чортовиння поріддя побрехенька карти пацюк запорожець
ІV. Сприйняття та усвідомлення навчального матеріалу.
V. Рефлексія. Огляд галереї. Учні зачитують написані есе. VІ. Підсумок уроку.
VІІ. Домашнє завдання. ( зробити одне завдання на вибір учня)
|
Урок вивчення нового матеріалу. Методи і прийоми: «робота в групах» ... |
Уроку І. Мотивація вивчення нового матеріалу Розширювати кругозір учнів, поглиблювати міжпредметні зв’язки. Розвивати логічне і абстрактне мислення. Виховувати культуру математичного... |
Урок вивчення нового матеріалу) 5 клас Тема уроку: Образ Лиса Микити... Мета: охарактеризувати образ Лиса Микити; набути умінь і навичок аналізувати художній образ |
Тема уроку. Зрізана піраміда. Мета уроку Мета уроку: вивчення властивості площини, яка перетинає піраміду і паралельна основі; формування поняття зрізаної піраміди |
Тема уроку. Площа сфери. Мета уроку Мета уроку: вивчення формули для площі сфери; формування вмінь застосовувати вивчену формулу до розв'язування задач |
Твори зарубіжних письменників О. Пушкін «Казка про царя Салтана.» У початковій школі ІКТ можна використовувати на будь-якому етапі уроку : у процесі перевірки домашньої роботи, актуалізації знань,... |
Тема уроку. Перетворення подібності та його властивості. Мета уроку Мета уроку: формування знань учнів про подібність просторових фігур, вивчення властивостей перетворення подібності та застосування... |
Урок вивчення нового матеріалу. МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ Нагадати... Раціональний виробник. Прояви обмеженості виробничих ресурсів, відтворювані та невідтворювані ресурси. Виробничі можливості. Альтернативні... |
УРОК 1 Тема уроку Мета уроку: узагальнення відомостей про просторові фігури. Вивчення аксіом стереометрії |
Тема уроку. Пряма і правильна призми. Площі бічної і повної поверхні призми. Мета уроку Мета уроку: формування понять пряма, похила і правильна призми; вивчення теореми про бічну поверхню прямої призми |