|
Скачати 31.44 Kb.
|
Повторення УРОК 3. Тема. Діагностичне тестування Мета. Виявити рівень знань учнів за 5 клас. Проаналізувати та порівняти отримані оцінки учнів з оцінками за підсумкову контрольну роботу в 5 класі. Тип уроку. Урок контролю навчальних досягнень учнів. Хід уроку І. Організаційний момент. ІІ. Оцінювання знань і вмінь учнів. Діагностичне тестування Варіант 1
а) 215хв; б) 135хв; в) 30хв; г) 155 хв.
а) 25; б)255; в) 300; г) 45.
а) 117; б)107; в) 127; г) 147.
а) 38 + у; б) 38 : у; в) 38 – у; г) 38 · у.
а) 181; б) 75; в) 171; г) 192.
а) 10; б) 25; в) 15; г) 0.
а) 9(х – у); б) 9х + 10; в) 9(х + 1); г) 9(х + у).
а) 6; 7; 8; б)1; 2; 3; 4; 5; в) 5; 6; г) 0.
а) 1,4 км/год; б) 5 км/год; в) 6 км/год; г) 0,4 км/год.
а) 213,4; б)2,134; в) 21,34; г)0.
а) 96 м; б) 0,96 м; в) 9,6 м; г) 196 м.
а) 76; б)7,6; в) 19; г) 190.
а) 3,26; б)9,78; в) 4,89; г) 32,6.
а) 200 г; б) 720 г; в) 120 г; г) 72 г.
а) 4 л; б) 10 л; в) 1,6 л; г)2л.
а) 37,75; б)63,15; в) 12,35; г)2,54.
а) 75,6; б)7,56; в) 189; г)3,78.
а) 2,58; б)25,8; в) 0,258; г)3.
а) 15,7 грн.; б) 14,79 грн.; в) 13,8 грн.; г) 4,75 грн.
а) 3,95 м; б) 3,4 м; в) 1,1 м; г) 0,1 їм. Варіант 2
а) 152; б)232; в) 177; г) 182.
а) 10,4; б)15,4; в) 5,4; г) 17.
а) 372; б)172; в) 98; г) 272.
а) х + 25; б) х + х + 25; в) 25 – х; г) 25 – х – х.
а) 172; б)98; в) 88; г) 182.
а) 9; б) 12; в) 27; г) 18.
а) 5(х – у); б) 5(х + 1); в) 5х + 5у; г) 15х.
а) 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; б) 5; 6; 7; 8; в) 8; 9; 10; г) 0.
а) 5 км/год; б) 4 км/год; в) 1,4 км/год; г) 0,4 км/год.
а) 312,5; б)3,125; в) 0,3125; г) 31,25.
а) 330 м; б) 132,4 м; в) 52,8 м; г) 33 м.
а) 11; б)12; в) 102; г) 120.
а) 9,06; б)3,02; в) 4,53; г)90,6.
а) 18; б)19; в) 17; г)21.
а) 113,68; б)1450; в) 145; г) 115.
а) 67,13; б)50,05; в) 32,25; г) 70,75.
а) 1,035; б) 2,535; в) 23,8; г) 2,38.
а) 2,58; б)25,8; в) 0,258; г) 258.
а) 12,45 грн.; б) 15,45 грн.; в) 16 грн.; г) 11,25 грн.
а) 1,37 м; 1,26 м; б) 1,29 м; 1,26 м; в) 1,29 м; 1,18 м; г) 1,29 м; 1,41 м. О.Ензельт Уроки математики у 6 класі Урок 3 |
Урок №11 ... |
УРОКУ І. Організаційний момент ... |
Уроку Організаційний момент Діти! Урок розпочався. Що ви очікуєте від нього? Подумайте і закінчіть речення: (Слайд – 1) |
Хід уроку Організаційний момент Переглянь малюнки, на яких зображено прогноз погоди на тиждень. Знайди правильну відповідь |
Уроку І Організаційний момент Мета: удосконалювати навички постановки й аргументування розділових знаків між простими реченнями в складному |
Уроку I. Організаційний момент За 1,2 кг цукерок заплатили 8,64 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,4 кг таких же цукерок? |
1. Організаційний момент. Повідомлення теми та мети уроку Обговорення важливого аспекту нашого життя «Злочин та покарання», застосування знань з предмету «Правознавство» |
Уроку I. Організаційний момент Довжини сторін трикутника відносяться як 3 : 4 : Знайдіть периметр цього трикутника, якщо його найбільша сторона дорівнює 30 см |
План-конспект інтегрованого уроку з української літератури та фізики... Організаційний момент ( 2 хв.) – привітання, перевірка присутніх, рефлексія (Який настрій у вас перед уроком?) |
Уроку І. Організаційний момент У книжці є 180 сторінок. Учень прочитав усієї кількості сторінок. Скільки сторінок йому залишилося прочитати? |