ЗМІНИ до деяких нормативно-правових актів Мінагрополітики України


Скачати 231.82 Kb.
Назва ЗМІНИ до деяких нормативно-правових актів Мінагрополітики України
Дата 05.09.2013
Розмір 231.82 Kb.
Тип Документи
bibl.com.ua > Право > Документи


Затверджено

Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України

27 червня 2013 року № 396

ЗМІНИ

до деяких нормативно-правових актів Мінагрополітики України
1. Пункт 2.4 глави 2 Порядку забезпечення бланками довідок-рахунків, актів приймання-передавання машин і номерними знаками "Транзит" суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з реалізацією машин, що підлягають реєстрації та обліку в державних інспекціях сільського господарства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 08 травня 2007 року № 311, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 червня 2007 року за № 578/13845, виключити.

У зв’язку з цим пункти 2.5 – 2.12 вважати відповідно пунктами 2.4 – 2.11.

2. Інструкцію з оформлення посадовими особами інспекцій державного технічного нагляду матеріалів про адміністративні правопорушення та приписів з питань, що належать до їх компетенції, затверджену наказом Міністерства аграрної політики України від 26 жовтня 2009 року № 755, зареєстровану в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2009 року за № 1231/17247, та додатки до неї викласти в такій редакції:

"ІНСТРУКЦІЯ

з оформлення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації

І. Загальні положення

1.1. Порядок провадження у справах про адміністративні правопорушення визначається Кодексом України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП).

1.2. Ця Інструкція встановлює порядок оформлення, розгляд та облік матеріалів про адміністративні правопорушення уповноваженими посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів (далі – уповноважені особи), які мають право складати протоколи та розглядати справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин (далі – машини) і правил техніки безпеки під час їх експлуатації, і накладати адміністративні стягнення.

1.3. Уповноважені посадові особи, визначені статтею 244 КУпАП, розглядають справи про адміністративні правопорушення (складають протоколи про адміністративні правопорушення) та накладають адміністративні стягнення (виносять постанови в справах про адміністративні правопорушення) у разі виявлення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 108 КУпАП.

1.4. Уповноважені особи, визначені у статті 255 КУпАП, відповідно до статті 18827 КУпАП складають протоколи про адміністративні правопорушення у разі невиконання законних вимог інспекторів сільського господарства стосовно усунення порушень нормативних актів щодо експлуатації машин та актів з охорони праці під час їх експлуатації або створення перешкод для діяльності Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів (далі – інспекція).

1.5. Якщо правопорушення вчинено кількома особами, протокол про адміністративне правопорушення складається на кожну особу окремо. У разі вчинення однією особою кількох окремих адміністративних правопорушень протоколи складаються щодо кожного з вчинених правопорушень. У цьому випадку посадова особа накладає стягнення тільки за ті адміністративні правопорушення, справи про які вона має право розглядати. Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим самим органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за серйозніше правопорушення з числа вчинених.

II. Складання протоколу та винесення постанови про адміністративне правопорушення

2.1. При виявленні порушень правил технічної експлуатації машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації (несправність гальмової системи, рульового керування, пристроїв світлової та звукової сигналізації, тягово-зчіпного пристрою, елементів коліс, відсутність електростартерної системи пуску двигуна, відсутність протоколу перевірки технічного стану на машину, яка підлягає обов’язковому технічному контролю, тощо) посадовими особами інспекції складається протокол про адміністративне правопорушення (далі – Протокол) за формою, наведеною в додатку 1 до цієї Інструкції. За результатами розгляду справи про адміністративне правопорушення уповноваженими особами виноситься постанова у справі про адміністративне правопорушення (далі – Постанова) за формою згідно з додатком 2 до цієї Інструкції та надається припис щодо усунення виявлених порушень.

2.2. Складений уповноваженими особами за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 18827, Протокол формується у справу про адміністративне правопорушення.

До справи про адміністративне правопорушення долучаються матеріали, що підтверджують факт учинення адміністративного правопорушення та причетність до нього особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

2.3. Справа про адміністративне правопорушення складається з таких матеріалів:

Протоколу;

матеріалів (акт перевірки дотримання суб'єктами господарювання вимог щодо експлуатації та технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів), що підтверджують факт вчинення адміністративного правопорушення;

пояснень та зауважень особи, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі якщо вони подані не на бланку протоколу);

пояснень свідків (за наявності);

опису документів;

інших документів.

2.4. Матеріали справи про адміністративне правопорушення із супровідним листом, підписаним уповноваженою особою, якою складено протокол, передаються до суду за місцем розгляду справи.

Копії документів, що долучаються до матеріалів справи про адміністративне правопорушення, зазначаються в описі документів.

2.5. У супровідному листі про передачу матеріалів справи про адміністративне правопорушення до суду зазначаються:

коли й ким виявлено правопорушення;

обставини, стислий зміст із зазначенням прізвища та ініціалів особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

2.6. Копії матеріалів про адміністративні правопорушення, що передані до суду, разом з матеріалами перевірки зберігаються в інспекції. Надалі до матеріалів про адміністративні правопорушення додаються результати розгляду справи в суді.

2.7. Протокол та Постанова заповнюються українською мовою розбірливим почерком, кульковою ручкою чорнилом синього або чорного кольору чи друкарським способом. Підчистки та помарки не допускаються. У відповідних графах, які не заповнюються під час складання Протоколу та Постанови, проставляється прочерк.

2.8. У Протоколі відповідно до статті 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначаються:

дата і місце його складення;

посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала Протокол;

відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення);

місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення;

нормативно-правовий акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення;

прізвища, місце проживання свідків і потерпілих, якщо вони є;

пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності;

інші відомості, необхідні для вирішення справи.

Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в Протоколі.

2.9. Від імені інспекції розглядати справи про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення мають право:

1) Головний державний інспектор сільського господарства України – штраф на громадян до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

2) головні державні інспектори сільського господарства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, районах, їхні заступники – штраф на громадян до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;

3) старші державні інспектори сільського господарства, державні інспектори сільського господарства – штраф на громадян до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2.10. Адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше ніж через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні – не пізніше ніж через два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративні правопорушення відповідно до КУпАП підвідомчі суду (судді).

Постанова про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу підлягає примусовому виконанню після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 307 КУпАП.

Постанова про накладання адміністративного стягнення звертається до виконання уповноваженою особою, яка винесла цю постанову.

2.11. Справи про адміністративні правопорушення розглядаються в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, а у разі її відсутності справу може бути розглянуто лише у випадках, якщо є дані про своєчасне повідомлення особи про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.

Якщо при складанні протоколу особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, не була повідомлена про місце і час розгляду справи, їй за місцем проживання надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення повідомлення про розгляд щодо неї справи про адміністративне правопорушення.

2.12. Провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин:

відсутність події і складу адміністративного правопорушення;

недосягнення особою на момент учинення адміністративного правопорушення шістнадцятирічного віку;

неосудність особи, яка вчинила протиправну дію чи бездіяльність;

вчинення дії особою у стані крайньої необхідності або необхідної оборони;

видання акта амністії, якщо він усуває застосування адміністративного стягнення;

скасування акта, який установлює адміністративну відповідальність;

закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП;

наявність за тим самим фактом щодо особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, постанови компетентного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, нескасованої постанови про закриття справи про адміністративне правопорушення, а також повідомлення особи про підозру у кримінальному провадженні за даним фактом;

смерть особи, стосовно якої було розпочато провадження в справі.

2.13. Відповідно до статті 278 КУпАП уповноважена особа під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання:

чи належить до її компетенції розгляд даної справи;

чи правильно складено Протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення;

чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду;

чи витребувано необхідні додаткові матеріали;

чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їхніх законних представників і адвоката.

2.14. Розгляд справи розпочинається з представлення уповноваженої особи, яка розглядає дану справу. Уповноважена особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їхні права й обов'язки. Після цього оголошується Протокол, заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання. У разі участі в розгляді справи прокурора заслуховується його висновок.

2.15. Уповноважена особа, яка виносить Постанову, оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

Якщо під час розгляду справи уповноважена особа прийде до висновку, що в порушенні є ознаки кримінального правопорушення, вона передає матеріали прокурору або органу досудового розслідування.

2.16. Стягнення за адміністративне правопорушення накладається в межах, установлених КУпАП та іншими законами України. При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

2.17. Розглянувши справу про адміністративне правопорушення, уповноважена особа виносить Постанову.

Постанова повинна містити: найменування органу (уповноваженої особи), який (яка) виніс (винесла) постанову, дату розгляду справи; відомості про особу, щодо якої розглядається справа; опис обставин, установлених при розгляді справи; зазначення нормативно-правового акта, який передбачає відповідальність за вчинене адміністративне правопорушення; прийняте в справі рішення.

Постанова в справі про адміністративне правопорушення повинна містити вирішення питання про вилучені речі і документи, а також інформацію про порядок і строк її оскарження.

2.18. Відповідно до статті 284 КУпАП у справі про адміністративне правопорушення виноситься одна з таких постанов:

про накладення адміністративного стягнення;

про закриття справи про адміністративне правопорушення (додаток 3).

Постанова про закриття справи про адміністративне правопорушення виноситься під час оголошення усного зауваження, передачі матеріалів на розгляд громадської організації чи трудового колективу або передачі їх прокурору, органу досудового розслідування, а також за наявності обставин, передбачених статтею 247 КУпАП.

2.19. Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або надсилається поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення особі, стосовно якої її винесено. Копія постанови в той самий строк вручається або надсилається потерпілому на його прохання. Копія постанови вручається під розписку. У разі якщо копія постанови надсилається, про це робиться відповідна відмітка у справі.

2.20. Орган (посадова особа), який (яка) розглядає справу, встановивши причини та умови, що сприяли вчиненню адміністративного правопорушення, вносить у відповідний державний орган чи орган місцевого самоврядування, громадську організацію або посадовій особі пропозиції про вжиття заходів щодо усунення цих причин та умов. Про вжиті заходи протягом місяця з дня надходження пропозиції повинно бути повідомлено орган (посадову особу), який (яка) вніс (внесла) пропозицію.

III. Діловодство у справах про адміністративні правопорушення

3.1. Протокол, документи, що підтверджують факт вчинення адміністративного правопорушення (заяви, пояснення), Постанова та інші документи формуються в одну справу з описом документів.

Сторінки справи нумеруються, прошиваються, скріплюються підписом уповноваженої особи та печаткою.

3.2. Складені Протоколи та винесені Постанови не пізніше наступного дня після їх складення (винесення) реєструються уповноваженою особою в журналі обліку матеріалів про адміністративні правопорушення (додаток 4).


Журнал має бути пронумерований, прошнурований, підписаний уповноваженою особою та скріплений печаткою. Журнал оформляється на кожен рік і після закінчення поточного року разом зі справами про адміністративні правопорушення зберігається в інспекції протягом трьох років.

Додаток 1

до Інструкції з оформлення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації

(пункт 2.1)

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ сільського господарства україни
__________________________________________________________________________________

(найменування, місцезнаходження та телефони територіального органу)

ПРОТОКОЛ

про адміністративне правопорушення

серія _____ №____________________
"___"___________ 20__ року _______________________________

(місце складення протоколу)
Я, __________________________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої посадової особи)

___________________________________________________________________ ,
керуючись статтями 108, 18827, 244, 255, 256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, склав(ла) цей протокол про те, що

________________________________________________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові, дата, місце народження, місце роботи, посада, місце проживання, номер телефону особи, яка

____________________________________________________________________

притягається до адміністративної відповідальності)

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
вчинив(ла) адміністративне правопорушення _____________________________

____________________________________________________________________

(дата, час, місце та суть адміністративного правопорушення, нормативно-правові акти,

____________________________________________________________________

вимоги яких порушені, стаття Кодексу України про адміністративні правопорушення,

____________________________________________________________________

згідно з якою настає адміністративна відповідальність)
Гр. ____________________________________________ роз’яснено зміст статті 63 Конституції України, а також його (її) права, передбачені статтею 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення (має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання, при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження, оскаржити постанову у справі).
___________________________ ________________________

(підпис особи, стосовно якої складено протокол) (прізвище, ініціали)
Пояснення і зауваження особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, щодо змісту цього протоколу (можуть бути додані окремо) ____________________________________________________________________

(якщо є додаток, зазначити)

____________________________________________________________________
До протоколу додаються: ______________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(акт перевірки, пояснення правопорушника, інші матеріали)
Протокол подається на розгляд _________________________________________

(повне найменування органу (прізвище, ім’я, по батькові посадової особи),

____________________________________________________________________

який (яка) розглядатиме справу, місцезнаходження, телефон)
Свідки (за наявності):
1.___________________________________________________________________

____________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, підпис)

2.___________________________________________________________________

____________________________________________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання, підпис)
Потерпілі (за наявності):_______________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________

_________________________ __ ________________________________

(підпис, прізвище, ініціали особи, яка (підпис, прізвище, ініціали особи, яка склала протокол)

притягається до адміністративної відповідальності)

Примірник протоколу отримав(ла) ________________ "___"__________20___ року

(підпис особи, щодо

якої складено протокол)

Запис про відмову особи, щодо якої складено цей протокол, від його підписання

____________________________________________________________________

Додаток 2

до Інструкції з оформлення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації

(пункт 2.1)



ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ сільського господарства україни
__________________________________________________________________________________

(найменування, місцезнаходження та телефони територіального органу)
ПОСТАНОВА

у справі про адміністративне правопорушення

серія _____ №____________________
"___"___________ 20__ року ________________________________

(місце складення постанови)

Я, __________________________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої посадової особи, яка виносить постанову)

____________________________________________________________________,
розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від "__"_________ 20____ року, серія _____ № ___________________, і додані до нього матеріали справи про адміністративне правопорушення _____________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________,

(зазначити додані матеріали справи про адміністративне правопорушення)
ВСТАНОВИВ:

____________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, серія та номер паспорта (іншого документа, що посвідчує особу),

____________________________________________________________________

дата, місце народження, місце роботи, посада, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті))

____________________________________________________________________

вчинив(ла) адміністративне правопорушення______________________________

____________________________________________________________________

(зазначити суть правопорушення, стисле викладення обставин справи

____________________________________________________________________

та нормативно-правові акти, які порушено, з посиланням на конкретні пункти)

____________________________________________________________________
На підставі викладеного та керуючись статтями 108, 244 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
1. Визнати___________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові особи, яка притягається до адміністративної відповідальності)

винним(ою) у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 108 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього (неї) адміністративне стягнення у вигляді______________________________________________________________

(указується вид адміністративного стягнення; сума штрафу зазначається цифрами та словами)

2. З урахуванням частини другої статті 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення у разі несплати __________________________

____________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові особи, щодо якої винесено постанову)

штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при примусовому виконанні цієї постанови органами державної виконавчої служби з правопорушника стягнути у примусовому порядку подвійний розмір штрафу у розмірі_____________________________________________________________

(сума цифрами та словами)
3. Після перерахування суми штрафу особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, надсилає посадовій особі, яка винесла постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу, копію квитанції або іншого платіжного документа про його сплату.
4. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення в порядку, передбаченому статтями 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
5. Постанова набрала законної сили "___"_______________20____ року та підлягає пред’явленню до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
_______________________________ ___________ ________________________

(посада особи, яка винесла постанову) (підпис) (прізвище, ініціали)

М.П.

Примірник постанови отримав(ла) ______________ _____________________

(підпис) (прізвище, ініціали)

Направлено рекомендованим листом з повідомленням про вручення "___"___________________20____ року

Додаток 3

до Інструкції з оформлення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації

(пункт 2.18)


ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ сільського господарства україни
__________________________________________________________________________________

(найменування, місцезнаходження та телефони територіального органу)
ПОСТАНОВА

про закриття справи про адміністративне правопорушення

серія _____ №____________________
"___"___________ 20__ року ________________________________

(місце складення постанови)

Я, __________________________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої посадової особи, яка виносить постанову)

____________________________________________________________________,
розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від "___"_______________ 20____ року, серія _____ № ________________, і додані до нього матеріали справи про адміністративне правопорушення: ____________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________,

(зазначити додані матеріали справи про адміністративне правопорушення)
ВСТАНОВИВ:

що _________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання,

____________________________________________________________________

дата, місце народження,

____________________________________________________________________

місце роботи, посада)

____________________________________________________________________

(викласти обставини, що встановлені при розгляді справи)

____________________________________________________________________

____________________________________________________________________
вчинив(ла) адміністративне правопорушення______________________________

____________________________________________________________________

(зазначити суть правопорушення, стисле викладення обставин справи

________________________________________________________________________________________________________________________________________

та нормативно-правові акти, які порушено, з посиланням на конкретні пункти)
Керуючись статтями 108, 244, 247, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:

1. Закрити справу про вчинення адміністративного правопорушення стосовно

____________________________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові особи, щодо якої винесено постанову)

у зв'язку з тим, що ____________________________________________________

(зазначити підстави)

____________________________________________________________________

2. Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення в порядку, передбаченому статтями 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

_______________________________ ___________ ________________________

(посада особи, яка винесла постанову) (підпис) (прізвище, ініціали)

М.П.

Примірник постанови отримав(ла) "___"___________________20____ року
__________________________ ___________________________

(підпис) (прізвище, ініціали)

Додаток 4

до Інструкції з оформлення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації

(пункт 3.2)
ЖУРНАЛ

обліку матеріалів про адміністративні правопорушення
Розпочато "___"________________ 20___ року
Закінчено "___"________________ 20___ року


№ з/п

Дата реєстрації та номер справи

Прізвище, ініціали посадової особи, яка склала протокол (серія, номер протоколу)

Прізвище, ім'я, по батькові та місце проживан-ня право-порушника

Дата вчинен-ня правопо-рушення та його стисла суть

Дата розгляду справи та прийняте рішення

Прізвище та ініціали посадової особи, яка розглядала справу про адміністра-тивне правопо-рушення

Дата вручення примірника постанови правопо-рушнику або надсилання рекомендо-ваним листом (серія, номер постанови)

Відмітка про виконання адміністра-тивного стягнення

При­мітка




1

2

3

4

5

6

7

8

9

10


































".

3. У Порядку позбавлення трактористів-машиністів права на керування тракторами, комбайнами, іншими самохідними сільськогосподарськими машинами, затвердженому наказом Міністерства аграрної політики України від 01 квітня 2010 року № 165, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 13 липня 2010 року за № 508/17803:

1) у пункті 3:

цифри та слова "3, 4 до Інструкції з оформлення посадовими особами інспекцій державного технічного нагляду матеріалів про адміністративні правопорушення та приписів з питань, що належать до їх компетенції" замінити цифрами та словами "1, 2 до Інструкції з оформлення посадовими особами Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням правил технічної експлуатації тракторів, комбайнів, інших самохідних сільськогосподарських машин і правил техніки безпеки під час їх експлуатації";

після слів та цифр "наказом Міністерства аграрної політики України від 26.10.2009 № 755," доповнити пункт словами та цифрами "(у редакції наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27 червня 2013 року № 396)";

2) у пункті 4 слова "інспекторами інспекцій державного технічного нагляду Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій" замінити словами "інспекторами сільського господарства Державної інспекції сільського господарства України та її територіальних органів";

3) пункт 6 після слів "державним інспектором" доповнити словами "сільського господарства".

4. У Порядку роботи, пов'язаної з реєстрацією та зняттям з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затвердженому наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 листопада 2011 року № 644, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2011 року за № 1491/20229:

1) в абзаці третьому пункту 1.4 розділу І слова "Науково-дослідницький інститут-полігон мобільної техніки" (м. Одеса)" замінити словами "Центр тестування мобільної техніки", або з Державною науковою установою "Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого";

2) у розділі ІІІ:

у пункті 3.1:

абзац шістнадцятий виключити.

У зв’язку з цим абзаци сімнадцятий – двадцять п’ятий вважати відповідно абзацами шістнадцятим – двадцять четвертим;

абзац шістнадцятий викласти в такій редакції:

"для фізичних осіб – копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (за винятком фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);";

після пункту 3.4 доповнити розділ новим пунктом 3.5 такого змісту:

"3.5. Нові машини, які не зареєстровані інспекціями, реєструються після їх огляду державними інспекторами за місцем їх реєстрації, при цьому огляд спеціалістом з проведення обстеження машини на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації (далі – спеціаліст з обстеження) не проводиться.

Місце огляду власник узгоджує з державним інспектором в Автономній Республіці Крим, області, містах Києві, Севастополі або в районі.

У разі перебування машини за межами району (міста), де проводилась її реєстрація (тимчасова реєстрація), огляд машини здійснюється державним інспектором у районі, в якому машина перебуває тимчасово, про що складається акт огляду машини, яка знаходиться за межами району (міста), де проводилась її реєстрація, перереєстрація або зняття з обліку, проводиться заміна документів (свідоцтва про реєстрацію машини, талона тимчасового обліку машини) (далі – акт огляду).".

У зв’язку з цим пункти 3.5 – 3.11 вважати відповідно пунктами 3.6 – 3.12;

3) у розділі ІV:

друге речення пункту 4.6 викласти в такій редакції: "Після надходження такої інформації талон тимчасового обліку повертається до інспекції, а власнику видається свідоцтво про реєстрацію машини після огляду машини спеціалістом з обстеження з видачею висновку.";

після пункту 4.6 доповнити розділ новим пунктом 4.7 такого змісту:

"4.7. Тимчасова реєстрація нових машин, які не зареєстровані інспекціями, здійснюється після їх огляду державними інспекторами за місцем їх реєстрації, про що складається акт огляду, при цьому огляд спеціалістом з обстеження не проводиться.

Місце огляду власник узгоджує з державним інспектором в Автономній Республіці Крим, області, містах Києві, Севастополі або в районі.

У разі перебування машини за межами району (міста), де проводиться її тимчасова реєстрація, огляд машини здійснюється державним інспектором у районі, в якому машина перебуває тимчасово, про що складається акт огляду.".

У зв’язку з цим пункти 4.7 – 4.13 вважати відповідно пунктами 4.8 – 4.14.

Директор Департаменту землеробства О.А. Демидов


Схожі:

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту наказу Мінагрополітики України "Про...
Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України "Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового...
ЗМІНИ до деяких нормативно-правових актів Мінагрополітики України
Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від...
Аналіз роботи з державної реєстрації нормативно-правових актів
Державною реєстрацією нормативно-правових актів в Головному управлінні юстиції у Волинській області займається сектор реєстрації...
Інформація про роботу сектору реєстрації нормативно-правових актів,...
Державною реєстрацією нормативно-правових актів в Головному управлінні юстиції у Волинській області займається сектор реєстрації...
М іністерство юстиції України ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ
Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого...
Про вдосконалення порядку державної реєстрації нормативно-правових...
Затвердити Порядок подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та проведення їх державної...
Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України
Відповідно до Закону України "Про нотаріат" та з метою вдосконалення роботи єдиних та державних реєстрів інформаційної системи Міністерства...
НАКАЗ
Міністрів України від 27 лютого 2012 року №148 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою,...
Закон України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України...
Президента України щодо накладення вето на Закон України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення...
Перелік нормативно-правових актів зареєстрованих Головним управлінням...
Перелік нормативно-правових актів зареєстрованих Головним управлінням юстиції у Волинській області
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка