Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах


Скачати 27.77 Kb.
НазваВсі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах
Дата31.03.2013
Розмір27.77 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Право > Документи 1. Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах

 2. Кожна людина повинна мати всі права і всі свободи, проголошені цією Декларацією, незалежно від будь-яких відмінностей.

 3. Кожна людина має право на життя, на свободу і на особисту недоторканність.

 4. Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані

 5. Ніхто не повинен зазнавати тортур, або жорстокого, нелюдського, або такого, що принижує його гідність, поводження і покарання.

 6. Кожна людина, де б вона не перебувала, має право на визнання її правосуб'єктності.

 7. Всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом.

 8. Кожна людина має право на ефективне поновлення у правах компетентними національними судами в разі порушення її основних прав, наданих їй конституцією або законом.

 9. Ніхто не може зазнавати безпідставного арешту, затримання або вигнання.

 10. Кожна людина, для визначення її прав і обов'язків і для встановлення обґрунтованості пред'явленого їй кримінального обвинувачення, має право, на основі повної рівності, на те, щоб її справа була розглянута прилюдно і з додержанням усіх вимог справедливості незалежним і безстороннім судом.

 11. . Кожна людина, обвинувачена у вчиненні злочину, має право вважатися невинною доти, поки її винність не буде встановлена в законному порядку шляхом прилюдного судового розгляду, при якому їй забезпечують усі можливості для захисту.

 12. Ніхто не може зазнавати безпідставного втручання у його особисте і сімейне життя, безпідставного посягання на недоторканність його житла, тайну його кореспонденції або на його честь і репутацію.

 13. Кожна людина має право вільно пересуватися

 14. Кожна людина має право шукати притулку від переслідувань в інших країнах і користуватися цим притулком.

 15. Кожна людина має право на громадянство

 16. Чоловіки і жінки мають право без будь-яких обмежень за ознакою раси, національності або релігії одружуватися і засновувати сім'ю.
 1. Кожна людина має право володіти майном

 2. Кожна людина має право на свободу думки, совісті і релігії.

 3. Кожна людина має право на свободу переконань і на вільне їх виявлення.

 4. Кожна людина має право на свободу мирних зборів і асоціацій.

 5. Кожна людина має право брати участь в управлінні своєю країною.

 6. Кожна людина, як член суспільства, має право на соціальне забезпечення і на здійснення необхідних для підтримання її гідності і для вільного розвитку її особи прав у економічній, соціальній і культурній галузях.

 7. Кожна людина має право на працю, на вільний вибір роботи, на справедливі і сприятливі умови праці та на захист від безробіття.

 8. Кожна людина, без будь-якої дискримінації, має право на рівну оплату за рівну працю. Кожна людина має право на відпочинок і дозвілля.

 9. Кожна людина має право на такий життєвий рівень, включаючи їжу одяг, житло, медичний догляд та необхідне соціальне обслуговування, який є необхідним для підтримання здоров'я і добробуту.

 10. Кожна людина має право на освіту.

 11. Кожна людина має право вільно брати участь у культурному житті суспільства

 12. Кожна людина має право на соціальний і міжнародний порядок, при якому Права і свободи, викладені в цій Декларації, можуть бути повністю здійснені.

 13. Кожна людина має обов'язки перед суспільством, у якому тільки й можливий вільний і повний розвиток її особи. Здійснення цих прав і свобод ні в якому разі не повинно суперечити цілям і принципам Організації Об'єднаних Націй.

 14. Ніщо у цій Декларації не може бути витлумачено як надання будь-якій державі, групі осіб або окремим особам права займатися будь-якою діяльністю або вчиняти дії, спрямовані на знищення прав і свобод, викладених у цій Декларації.

Схожі:

Розд і л I ОСНОВНІ ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ УЧНІВ ШКОЛИ Стаття 1
Стаття Усі учні є вільні та рівні у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними
Соціально-психологічний аспект спілкування Як стати відмінним співрозмовником Зміст
У сучасному світі існує чимала кількість мов із своїми різновидами та діалектами. Люди наділені здатністю спілкуватися за допомогою...
УРОКАХ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ Опис власного педагогічного
Немає дітей обдарованих і необдарованих, талановитих і звичайних. Обдаровані, талановиті всі без винятку діти. Розпізнати, виявити,...
Одна із найпоширеніших сьогодні програм електронних таблиць Excel....
Використати на повну потужність всі доступні вбудовані функції у формулах допомагають саме логічні функції
Діти збираються до зали під мелодію пісень про Миколая
Ведуча. Діти, а яке свято ми сьогодні святкуємо? Так, день Святого Миколая. Всі люди від малого до великого люблять це свято. А що...
Кодекс законів «Про працю України»
Евакуаційні шляхи і виходи повинні утримуватися вільними, нічим не захаращуватися і в разі виникнення надзвичайної ситуації забезпечувати...
Тема. Коли любов в душі радіє, тоді народжуються мрії
Мета: формувати в учнів бережливе ставлення до навколишнього середовища; розвивати естетичні смаки та риси справжнього дбайливого...
Тема : Інтерактивні батьківські збори
Наше заняття проходить за темою «Здоров’ю дитини – зелене світло». Давайте разом промовимо. (діти промовляють). Кожен із вас хоче...
Все про св. Антонія Падевського Чудотворця
Улюбленою набожністю є "дев'ятниця" багатьох почитателів на честь імені св. Антонія Падевського, яку відмовляють всі вірні. Назва...
Конвенція ООН про права дитини Прийнята резолюцією 44/25 Генеральної...
Дитина – це людська істота до досягнення нею 18-річного віку. Дитина – це людина, яка зростає. Діти – це люди на шляху в доросле...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка