|
Скачати 21.17 Kb.
|
Тема: Їжа Підтема: Здоровий спосіб життя Мета: активувати. Закріпити лексичний матеріал теми. Використовуючи прислів’я.
Обладнання: підручник, прислів’я, mind-map Хід уроку І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення 1. Повідомлення теми, мети уроку - Good morning pupils! I am glad to see you at our lesson. How are you today? The topic of our today`s lesson is «Healthy way of life» 2. Уведення в іншомовну атмосферу. They say, there are some general principles of a healthy way of life. Let`s make a mind-map.
Look at the mind-map and make up the sentences: e.g. we should go in for sports ІІ. Основна частина
T: There are many proverbs, concerning a healthy way of life. Your task will be to make these proverbs complete (клас розділяємо на групи по 3-4 учні. Прислів’я розрізані на 2 частини. Переможці ті – хто першим складе всі прислів’я.)
в) Match the English proverbs with their Ukrainian equivalents - У здоровому тілі здоровий дух - Хто рано встає, тому Бог подає - Здоров’я дорожче за багатство - Після обіду посидь, а після вечері пройдись. - З’їдай вдень по яблуку і лікар тобі не знадобиться - Сміх – найкращі ліки - Живи не для того, щоб їсти, а їж, для того щоб жити T: Which proverb do you like best of all and why?
T: Do you want to be healthy? What do you usually do to be healthy?
While reading the text find the sentences about what Henry does to be healthy.
Key: 1-; 2+; 3-; 4-; 5+; 6+; 7-; 8+;9+; 10-.
Look through the text once again and make up a story about Henry sentence by sentence (учні складають розповідь по одному реченню ланцюжком) с) Сильніший учень розповідає сам про те, що робить Генрі, щоб бути здоровим. ІІІ. Заключна частина
Make up a story about yourself.
Let’s sum up the results. There are many different ways leading to a healthy life. Choose the ones you like best and be healthy and wealthy. Good luck to you. |
Корисна їжа і здоров'я. Мета Учитель роздає малюнки, фотографії, вирізки з газет та журналів, на яких зображено різноманітну їжу, і просить учнів вибрати ті із... |
Виховна година на тему: Корисна їжа і здоров'я. Мета Учитель роздає малюнки, фотографії, вирізки з газет та журналів, на яких зображено різноманітну їжу, і просить учнів вибрати ті із... |
Тема, підтема Вміти обговорювати важливі речі в житті, висловлюватися про проведення вільного часу |
План-конспект виховної години Тема: Шкідлива їжа. Що ми їмо? Мета Обладнання: ноутбук, презентація, вирізки з журналів, прислів'я, записані на окремих аркушах, картки |
Урок 3 Тема: Їжа Практична: Удосконалювати комунікативну компетенцію учнів на основі навичок володіння новим лексичним матеріалом по темі. Проконтролювати... |
Тема: Здорова їжа О бладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для роботи в парах (НО2) |
Урок №1. Тема уроку: Їжа. Продукти харчування Практична: повторити вивчені у попередніх класах назви продуктів та ввести нові лексичні одиниці до теми, формувати навички читання... |
Тема. Моя родина та друзі Підтема. Кожна людина унікальна Обладнання. Підручник, картки для самостійної роботи, наочність, картки для групової роботи, картки |
Підтема Календарні плани для 4 класу спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов |
Підтема Календарно-тематичне планування до підручника “Our English”(Liudmyla Byrkun), 6-й клас, 3 уроки на тиждень |