Товариство з обмеженою відповідальністю «Укравіатрансагентство «АРТ-ТУР»


Скачати 124.6 Kb.
НазваТовариство з обмеженою відповідальністю «Укравіатрансагентство «АРТ-ТУР»
Дата15.04.2013
Розмір124.6 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фізика > Документи
Агентський договір № ____________

щодо реалізації авіаперевезень

м. Київ «___» __________ 2012р.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Укравіатрансагентство «АРТ-ТУР» (далі по тексту – «Агент»), в особі директора Крячун Ірини Володимирівни, що діє на підставі Статуту з одного боку, та

________________________________________________ (далі по тексту «Субагент»), в особі директора ________________________________________________, що діє на підставі Статуту, з іншого боку, (надалі Агент та Субагент разом називаються «Сторони», а окремо – «Сторона»),
Уклали даний Договір про наступне:
Перелік термінів
BSP Авіакомпанія – означає авіаперевізника, який надає послуги із регулярних пасажирських авіаперевезень, ш який приймає участь у BSP.

IATA – міжнародна Асоціація Повітряного Транспорту (англійською: International Air Transport Association).

Електронний квиток – електронний документ, який включає роз друк маршруту, електронні купони і, у разі використання, документ для посадки.

Електронний купон – частина електронного квитка, яка використовується для перевезення на відповідному рейсі, або інший документ, який його замінює, що зберігається у базі даних автоматизованої системи бронювання перевізника.

Квиток – документ, що має назву «Пасажирський квиток та багажна квитанція», у тому числі електронний квиток, виданий перевізником чи від імені перевізника, який включає умови договору перевезення та повідомлення, разом з польотними та пасажирським купонами.

Пасажирський купон (або пасажирська квитанція) – частина пасажирського квитка, електронний купон, у якому визначені відповідні пункти, між якими купон є дійсним для перевезення пасажира і багажую

RTS – Remote Ticketing Solution (Рішення по випуску електронних квитків у віддаленому доступі).


 1. Предмет договору
  1. Агент доручає, а Субагент зобов’язується здійснювати бронювання та продаж електронних квитків у сфері пасажирських авіаперевезень, що здійснюються BSP Авіакомпаніями через систему RTS Агента в системі Galileo, відповідно до умов даного Договору.
 1. Права та обов’язки Сторін
  1. Агент зобов’язується:

   1. контролювати бронювання, що здійснює Субагент;

   2. консультувати Субагента, за його запитом, щодо тарифів та правил їх застосування, санкціями, що можуть бути застосовані у випадку відмови від квитка, зміни дати, маршруту;

   3. перевіряти звіт реалізованих квитків.

  2. Агент має право:

   1. У разі невиконання, несвоєчасного, неповного виконання Субагентом умов даного Договору, в тому числі щодо строків та порядку розрахунків, Агент має право:

 • вимагати передплати існуючих бронювань.

   1. У разі якщо Субагент не виконав умов статті 4 щодо порядку розрахунків, Агент має право без згоди на те Субагента та замовників Субагента, самостійно здійснювати повернення виписаних та/чи заброньованих Субагентом квитків на перевезення, виписаних Субагентом в системі RTS Агента в системі Galileo. Відповідальність у зв’язку з таким поверненням квитків покладається на Субагента.

  1. Субагент зобов’язується:

   1. Самостійно здійснювати бронювання та оформлення тільки електронних квитків; виконувати доручення Агента в офісі Субагента за адресою : м. Севастополь, вул. Ленина 48

   2. Здійснювати бронювання та оформлення тільки електронних квитків на маршрутах, на яких дозволено застосування електронного квитка (надалі – квиток) BSP Авіакомпаніями ( надалі – авіакомпанії);

   3. Здійснювати бронювання, оформлення квитків та інших документів на перевезення, повернення сум по невикористаним документам на перевезення згідно умов даного Договору та у відповідності до правил IATA, правил, умов, інструкції, що регламентують оформлення та повернення перевізних документів, в тому числі правилами, які визначають порядок застосування та розмір тарифів, зборів, штрафів на перевезення;

   4. Здійснювати продаж/виписку авіаперевезень в межах гарантійного платежу, який перераховано на поточний рахунок Агента;

   5. Друкувати паперові супроводжуючі купони на звичайному чистому папері;

   6. Видавати пасажиру Пасажирський купон, відповідно до IATA Резолюції 722g, на якому міститься інформація що до Положень Варшавської Конвенції, а також повний текст Повідомлень та Умов Договору (Ticket Notice . Пасажирський купон та Повідомлення можуть бути відправлені по електронній пошті, по факсу, або це може бути просто фотокопія.

   7. Ознайомлювати пасажирів з Правилами повітряних перевезень пасажирів і багажу, що затверджені наказом Мінтранс зв’язку України 23.04.2010 р.№216;

   8. Складати та надавати Агенту звітність оформлених авіаперевезень у порядку та строки, передбачені даним Договором;вести облік виписаних квитків;

   9. Не передавати чи будь-яким чином делегувати третім особам повністю або частково свої функції та зобов’язання, прийняті у відповідності до даного Договору;

   10. Приймати від споживачів плату за квитки в формах, що передбачені чинним законодавством.

   11. Здійснювати оформлення перевезення тільки за наявності у пасажира усіх необхідних документів у відповідності з вимогами щодо в їзду-виїзду, транзиту та перебування, що опубліковані у довіднику ТІМ (Travel Information Manual) та інших діючих нормативних документів щодо кожної країни ,тобто по усьому маршруту руху пасажира. Перевіряти наявність усіх необхідних документів у неповнолітніх дітей, які прямують з батьками чи іншими особами, що їх супроводжують, а також попереджати щодо відмови у перевезенні та депортації у випадку порушення пасажиром візового режиму, митних, міграційних та інших правил країни,через територію якої проходить маршрут.

   12. Гарантувати Агенту наявність у пасажирів вїздних,транзитних віз(якщо такі вимагаються), а також відшкодування усіх витрат, що можуть виникнути при оплаті штрафних санкцій за порушення імміграційних правил країни в’їзду/транзиту чи депортації пасажирів, що оформлюються через Агента.

   13. Ознайомлювати пасажирів з правилами застосування тарифів та штрафними санкціями, що можуть бути застосовані в разі відмови від квитка, зміни дати, маршруту;

   14. Анулювати бронювання, якщо перевезення не оформлене, у найкоротші строки, але не пізніше як за 24 години до вильоту, якщо інше не передбачене правилами застосування відповідного класу бронювання;

   15. Повідомляти пасажирів про відміну рейсу чи його перенесення та пропонувати інші варіанти перельоту. якщо не має можливості попередити пасажира, повідомляти про це Агента.

   16. Оплатити за організацію замовлення підключення Субагента до системи RTS агента в системі Galileo відповідно до п.4.11 даного Договору.

   17. При відмові від заброньованих, оформлених авіаквитків відшкодувати Агенту фактично понесені ним витрати у зв’язку з виконанням даного Договору,а також сплатити суми штрафів у відповідності до регламентованих діючих правил авіакомпаній. Витраті Агента та штрафи відшкодовуються Субагентом на підставі рахунку-фактури Агента протягом 2-х банківських днів з дати його виставлення;

   18. Здійснювати повернення вартості квитків за умови, що вони були видані Субагентом, у відповідності до тарифів, правил, інструкцій перевізників , а також з оформленням розписки, чи іншого відповідного документу про одержування коштів споживачем.

   19. При використанні системи бронювання дотримуватись правил бронювання, в тому числі, але не обмежуючись:

 • вводом контактних телефонів пасажирів, контактних осіб-замовників бронювання;

 • вводом автоматичного time-limit та дотримуватись його строків;

 • вводом статусу продаж та номерів квитків;

 • вводом ремарки SSR з зазначенням номеру квитка;

 • вводом в PNR номеру паспорту пасажира.

   1. Використовувати GDS з дотриманням таких принципів: - уникнення здійснення подвійного чи багаторазового бронювання для одного пасажира; - здійснення бронювання оформлення квитків у одній системі GDS ,на основі одного файлу бронювання(PNR).

   2. За власний рахунок до нараховувати та перерахувати Агенту кошти, які мав стягнути Субагент з пасажира, але не стягнув у зв’язку з своєю необачністю. Відшкодувати Агенту збитки, які сталися в результаті незастосування, несвоєчасного застосування або невірного застосування правил,інструкції перевізників.

   3. Здійснювати розрахунки з Агентом у порядку та терміни, передбачені п.4 даного Договору;

   4. Не використовувати фірмову назву, товарний знак, логотип авіакомпаній та Агента без письмової згоди.

   5. Отримати всі передбачені чинним законодавством дозволи та сертифікати для здійснення продажу авіаційних перевезень.

   6. Оформлювати авіаперевезення тільки у випадку існування офіційно опублікованих тарифів і тільки за умови участі основної авіакомпанії у перевезенні хоча б на 50% від загального перевезення.

   7. Субагент зобов’язується здійснювати продаж/виписку авіаперевезень тільки в разі отримання оплати за перевезення в формі, передбаченій чинним законодавством.
 1. Конфіденційність
  1. Сторони зобов’язуються вжити всі розумні запобіжні заходи, спрямовані на збереження конфіденційної, приватної інформації, наданої Сторонам з метою виконання обов’язків за даним Договором.

  2. З переданою документацією та інформацією, що має конфіденційний характер, можуть бути ознайомлені лише ті особи з боку Субагента та Агента, що безпосередньо зв’язані з наданням послуг за даним Договором.
 1. Порядок розрахунків та звітність
  1. Субагент здійснює всі розрахунки з Агентом у безготівковій формі. Вартість квитків встановлюється перевізниками та зазначається в системі бронювання.

  2. В разі, якщо комісійні ставки, зазначені у пункті 4.1. будуть змінені з боку Авіакомпаній, Агент повідомляє про це Субагента письмово у вигляді інформаційного листа шляхом надсилання на факс або у вигляді електронного листа з наступним підписанням додаткової угоди.

  3. Субагент здійснює оплату загальної вартості реалізованих квитків не пізніше 2-х банківських днів з дати виставлення рахунку-фактури. Оплата здійснюється на поточний рахунок Агента.

  4. Субагент має право реалізовувати квитки по більш високій ціні, ніж вказана у системі бронювання. Виногорода Субагента становить різницю між більш вигідною ціною, що міститься в системі бронювання, з урахуванням п. 4.1. даного Договору.

  5. Грошові кошти, отримані Субагентом від споживачів за квитки не є власністю Субагента окрім винагороди Субагента, що розрахована та утримана Субагентом на підставі п. 4.4. даного Договору.

  6. Грошові кошти, перераховані Субагентом на рахунок Агента є транзитними та належать на праві власності безпосереднім постачальникам послуг, авіапеперізникам.

  7. Субагент зобов’язується сплачувати на поточний рахунок Агента вартість за випуск квитка у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень 00 коп. за кожен квиток на міжнародний рейс та 25 (двадцять п’ять) гривень 00 коп. за кожен внутрішній рейс.

  8. В разі повернення квитка споживачем, здійснена плата Агенту враховуються у наступному звітному періоді. Вартість випуску електронного квитка не підлягає поверненню в разі анулювання (VOID)та повернення (REFUND) електронного квитка.

  9. Здача-прийом наданих послуг здійснюється шляхом підписання сторонами акту здачі-прийому наданих послуг, два екземпляри якого, надаються Агентом Субагенту після надання послуг.

  10. Фактом виконання Субагентом грошового зобов’язання вважається зарахування коштів на поточний рахунок Агента.
 1. Відповідальність Сторін
  1. За невиконання, неналежне виконання зобов’язань за даним Договором Сторона, що не виконує своїх зобов’язань несе відповідальність згідно з чинним законодавством та даним Договором.

  2. Субагент виплачує Агенту штрафні санкції у виді пані за невиконання, неповне чи несвоєчасне виконання платежів у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє на момент сплати, від суми заборгованості за кожний день прострочення.

  3. Агент не несе відповідальності за дії авіакомпаній (відміна рейсу, зміна часу відправлення, втрата багажу, не прибуття транспортних засобів, ін..), оскільки не є перевізником. У такому випадку відповідальність перед Субагентом несе авіакомпанія, що надає послуги з перевезення.

  4. Субагент зобов’язаний відшкодувати всі підтверджені відповідними документами збитки та убезпечити Агента, його посадових осіб та працівників від будь-яких втрат, пошкоджень або збитків (прямих, непрямих або опосередкованих), що виникають внаслідок будь-яких недбалих дій або бездіяльності особи, що діє від імені Субагента, включаючи випадки продажу авіаперевезень з порушенням Правил Продажу, або внаслідок будь-якого порушення Субагентом даного Договору, а також усі платежі за користування кредитною лінією, всі інші Банківські Проценти, збори і витрати, які несе Агент у зв’язку із неналежним виконанням Субагентом його обов’язків по цьому Договору.

  5. Субагент зобов’язаний повністю відшкодувати Агенту збитки,штрафи, заподіяні невиконанням або неналежним виконанням зобов’язань за цим Договором, якщо ці збитки виникли з вини Субагента. Для цілей даного Договору під збитками Сторони розуміють витрати, зроблені Агентом, втрата або пошкодження майна, а також не одержані Агентом доходи, які він одержав би, якби зобов’язання було належно виконане. Збитки стягуються Агентом у повному обсязі та підлягають сплаті на підставі рахунку Агента протягом 2-х банківських днів.

  6. Сплата неустойки і відшкодування збитків у випадку або неналежного виконання Субагентом зобов’язань за Договором не звільняє Субагента від обов’язку належного виконання перебач енних цим Договором зобов’язань.

  7. За оформлення окремого «interline»Субагент сплачує штраф в українських гривнях що становить еквівалент 100 (Сто) Євро.

  8. Збитки, штрафи, пеня сплачуються Субагентом на підставі рахунку-фактури Агента не пізніше 2-х банківських днів з дня його виставлення.

  9. Внесення паспортних даних пасажирів до бронювання на всі без виключення авіакомпанії на напрямках перельотів до Росії, Великої Британії, США, Канади, Азії, Японії, Індії та Китаю є обов’язковим, згідно до вимог міжнародної системи APIS (Air Passenger Information Security) та Законами вказаних країн. Субагент сплачує штрафні санкції у розмірі 100 (Сто) Євро, в разі, коли Агент виявляє кожен випадок відсутності паспортних даних у бронюваннях з оформленими електронними квитками.
 1. Порядок вирішення суперечок

  1. Всі розбіжності та суперечки, які можуть виникнути в процесі виконання Замовником та Виконавцем зобов’язань за даним Договором, вирішуються шляхом переговорів на підставі доброї волі та взаєморозуміння Сторін. При неможливості вирішити спір шляхом переговорів усі спори, розбіжності, вимоги або претензії, що стосуються даного Договору, у зв’язку з цим Договором, або випливають з нього, в тому числі спори, що стосуються даного Договору, порушення припинення, дійсності або недійсності, підлягають остаточному вирішенню у Господарському суді згідно чинного законодавства.
 1. Форс-мажор

  1. Жодна із Сторін не несе відповідальності за затримку чи невиконання будь-якої частини даного договору, якщо ця затримка чи невиконання зв’язані з форс-мажорними обставинами, а саме: пожежею, повінню, землетрусом, бойовими діями, страйками, новими законами чи підзаконними актами, що спрямовані на обмеження прав Стрін, або якими-небудь іншими причинами, що знаходяться поза контролем Сторін. Сторони зобов’язуються протягом одного дня письмово сповіщати одна одну про настання та припинення дій вищезазначених обставин є документи, що видані Торгово-промисловою палатою країни де такі обставини мали місце.

 2. Строк дії договору

  1. Даний Договір набуває чинності з дня його підписання сторонами та діє до «31» грудня 2012 р.

 3. Інші умови

  1. Усі оперативні питання, які можуть виникнути у зв’язку з виконанням даного Договору направляються у письмовій формі уповноваженими представниками Сторін по факсу чи передаються електронною поштою за наступними реквізитами:

Агент: ТОВ «Укравіатрансагентство «АРТ-ТУР» , адреса Україна, 03049, Київ, проспект Повітрофлотський 15 Телефон: +38 044 2461110, +38 044 5201110, Факс: +38 044 2452546

email: avia@arttour.com.ua

Субагент: _________________________ , адреса ___________________________________________________________________________________

тел./факс: __________________________________________________________________________

e-mail: _____________________________________________________________________________

За цими ж реквізитами направляється вся офіційна кореспонденція.

  1. Договір може бути змінений або доповнений за згодою сторін, що оформлюється відповідним документом та підписується повноважними представниками Сторін.

  2. Виконання даного Договору припиняється у разі закінчення терміну його чинності або його розірвання за згодою Сторін.

  3. У випадку закінчення та/або розірвання, припинення дії даного Договору Сторони зобов’язані виконати всі свої платіжні з зобов’язання за даним договором, що залишаються несплаченими на день закінчення та/ або припинення даного Договору до моменту закінчення та/або припинення дії даного Договору. Закінчення та/або розірвання, припинення дії даного Договору не звільняє Сторони від виконання та/або зобов’язань, що залишились не виконаними.

  4. Сторони надають наступні гарантії:

   1. Вони є юридичними особами належним чином організованим, зареєстрованим та діючим відповідно до законодавства України.

   2. Сторони мають всі необхідні повноваження для здійснення своєї діяльності.

   3. Представники Сторін мають всі необхідні повноваження для укладання та підписання даного Договору.

  5. У випадку, якщо одне з положень даного Договору визнається недійсним, інші положення залишаються дійсними й обов’язковими до виконання обома Сторонами.

  6. Даний Договір складено у двох оригінальних примірках українською мовою, що мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної із Сторін.

  7. Субагент є платником _________________________________________________________________

  8. Агент є платником єдиного податку за ставкою 5 %.
 1. Реквізити та підписи Сторін

Агент

Субагент

ТОВ "Укравіатрансагентство"АРТ-ТУР"

Юридичний та фактичний адрес:

Україна, 03049, м.Київ, пр-т Повітрофлотський, будинок 15

тел. (044) 246-11-10, факс (044) 245-25-46

email: avia@arttour.com.ua
Р/р 260062294 в КФ АБ "ПОЛТАВА-БАНК" М.КИЇВ МФО 322562 ЄДРПОУ 35335142,

Сертифікат на право продажу авіаційних перевезень №АП 0521

Свідоцтво платника єдиного податку з

а ставкою 5 % № 186610 від 01.01.2012 р.

Директор Крячун І.В. _________ МП_________________________________

Юридичний адреса:

_____________________________________

_____________________________________

Фактична адреса:

_____________________________________

_____________________________________

e-mail: _______________________________

Ліцензія: серія АВ №________,

ІПН __________________________________

р/р _________________________________

в ____________________________________

МФО ______

Директор _______________

МП

Схожі:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укравіатрансагентство «АРТ-ТУР»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Укравіатрансагентство «АРТ-ТУР» (далі по тексту – «Агент»), в особі директора Крячун Ірини...
Товариство з обмеженою відповідальністю «Золотий Екватор»
Товариство з обмеженою відповідальністю”Оті Груп”, назване в подальшому “Продавець”, в особі директора Мірошніченко М. В., що діє...
Товариство з обмеженою відповідальністю “Атлантіс”
Товариство з обмеженою відповідальністю Україно-Чеське спільне підприємство «Влтава-Дніпро»
31 Підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю
Організаційно-правова форма господарювання Товариство з обмеженою відповідальністю
М. Донецьк «01» квітня 2011 р. Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТІ ГРУП»
Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТІ ГРУП», назване в подальшому “Продавець”, в особі директора Мірошніченко М. В., що діє...
Аудиторський Висновок (Звіт незалежного аудитора) щодо фінансової...
Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами «Українське інвестиційне товариство» (надалі Товариство)...
Учасникам Товариства з обмеженою відповідальністю
Повна назва – Товариство з обмеженою відповідальністю «Аудиторська фірма «Капітал Плюс»
Керівництво Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтеркеш Україна»
Основні відомості про аудиторську фірму Товариство з обмеженою відповідальністю Аудиторська фірма «Консул»
Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінком-Інвест"
Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінком-Інвест» (далі –Компанія), створене 25 січня 2011 року,підготувало фінансову звітність...
Про фінансову звітність ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ...
Назва : Товариство з обмеженою відповідальністю “Аудиторська фірма “Паритет аудит”
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка