СТАТУ Т районної організації «Лідер» при Іршавському районному Будинку дитячої творчості


Скачати 36.99 Kb.
НазваСТАТУ Т районної організації «Лідер» при Іршавському районному Будинку дитячої творчості
Дата21.06.2013
Розмір36.99 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Астрономія > Документи
С Т А Т У Т

районної організації «Лідер»

при Іршавському районному

Будинку дитячої творчості.

 1. Загальні положення.

  1. Районна організація «Лідер» (далі – Лідер) – це громадське, самодіяльне, добровільне об’єднання старшокласників , які прагнуть до творчої діяльності.

Членами організації можуть бути всі учні – лідери шкіл району.

  1. Лідер – незалежна організація учнівської молоді , яка забезпечує право і надає можливість в межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами ,які належать до її компетенції та в інтересах учнів.

  2. Діяльність Лідера, як процес організації учнями життєдіяльності свого колективу, керується Конституцією України , Законами України «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»,рішеннями відділу освіти Іршавської РДА

  3. Лідер здійснює свою діяльність у співробітництві з учнівськими організаціями району, педагогів–організаторів , центром соціальних служб для сім’ї та молоді, службою у справах дітей та іншими організаціями, які координують роботу з учнівською молоддю, в рамках Програми роботи з обдарованою молоддю на 2008-2009 роки.

  4. Виконавчим органом Лідера є Рада лідерів, яка має активно сприяти згуртованості колективу, формуванню в учнів свідомого та відповідального ставлення до своїх прав і обов’язків, визначених Статутом.

Рада обирається на загальних зборах шляхом таємного голосування.

  1. Припинення діяльності Лідера можна здійснити шляхом ліквідації за рішенням загальних зборів.

 1. Мета Лідера.

Залучення учнів до різноманітної, глибокої змістовної діяльності колективу, організаторської роботи, управління справами колективу, а також до визначення прав і обов’язків учнів, формування почуття господаря навчального закладу району.

3. Завдання Лідера.

Розвиток таких соціальних якостей людини, як толерантність, критичність, конструктивність мислення , повага до власної та чужої праці, оптимізм, гуманізм, здатність до самоаналізу і самовиховання. Формування демократичних, правових засад і традицій у міжособистісному спілкування, підготовка до розбудови громадянського суспільства в Україні.

4. Організація роботи.

3. 1. Лідер обирає Раду

3. 2. Рада із числа своїх членів обирає голову Ради та його заступників, голів комісій Ради .

3.3. Голова Ради (за час його відсутності – заступники) організовують діяльність Ради, підсумовують її роботу на загальних зборах.

3.4. Засідання Ради проводиться щотижня. На засіданнях обговорюються питання діяльності комісій Ради та заслуховуються звіти голів комісій.

3.5. Гласність роботи Ради та оперативність доведення її рішень до членів Лідера забезпечується регулярним інформуванням на загальних зборах, які проводяться щомісяця та через інформаційний вісний «Лідер»

3.6 Кількість комісій, їх назви, коло обов’язків та завдання визначає Рада за погодженням з членами Лідера. Кожна комісія на першому засіданні обирає голову і заступника, планує свою роботу.

3.7. Голова Ради координує роботу комісій, проводить засідання активу, здійснює контроль за виконавчою дисципліною, звертається з відповідними пропозиціями до відділу освіти РДА , районної Ради батьків, адміністрації РБДТ.

3.8. Заступники голови Ради організовують діяльність комісій, контролюють виконання рішень та інформують про це членів Лідера; у разі відсутності голови виконують його обов’язки.

3.9. Члени Лідера зобов’язані бездоганно виконувати вимоги Статуту, бути учасниками у всіх справах, захищати інтереси учнів.

3.10. Позбавлення членства в Лідері допускається у випадках, якщо учень :

- порушує правила внутрішнього розпорядку;

- не систематично виконує свої обов’язки;

- вибуває з навчального закладу.

5. Педагогічні колективи і Лідер.

4.1. Методична рада РБДТ надає допомогу Лідеру у згуртуванні шкільних колективів, розвитку активної громадської позиції та ініціативи учнів, їх творчих здібностей.

4.2. Директор РБДТ всебічно сприяє роботі Лідера, призначає педагога-куратора. Заступник директора дає рекомендації щодо поліпшення роботи, надає допомогу у плануванні, аналізі, корекції та підведенні підсумків.

4.3. Практичний психолог РБДТ сприяє організації роботи Лідера, дає рекомендації щодо вдосконалення роботи і практичні завдання, які сприяють виконанню обов’язків.

4.4. Районне методичне об’єднання класних керівників координує роботу Лідера, дає рекомендації щодо поліпшення роботи, надає допомогу у плануванні, аналізі, корекції та підведенні підсумків.

4.5. Педагог-куратор координує роботу комісій та голови Ради, дає рекомендації щодо поліпшення роботи, надає допомогу у плануванні, аналізі, корекції та підведенні підсумків.

 1. Права і обов’язки членів Лідера.

5.1. Члени Лідера мають права та обов’язки, якими наділені учні згідно з чинним законодавством України.

5.2.Обирати і бути обраним до Ради Лідера, звертатися до будь-якого органу учнівського самоврядування шкіл і отримувати відповідь по суті питань.

Схожі:

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ОРГАНІВ ДИТЯЧОГО САМОВРЯДУВАННЯ...
ПРОГРАМА «САМОВРЯДУВАННЯ» В ЦЕНТРІ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ ІМ. В. ГНАРОВСЬКОЇ М. ВІЛЬНЯНСЬКА
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС НА КРАЩУ МЕТОДИЧНУ РОЗРОБКУ З НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ...
Для цього буде проаналізовано досвід кількарічної роботи літературної студії «Лелеченя» та «Літературно-краєзнавчого гуртка» Немирівського...
Конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» (далі Положення)
Положення про відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти» (далі Положення) визначає порядок організації...
УКРАЇНА КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТ...
Кіровограді на базі комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»...
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації
Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення у 2013 році в районі Року дитячої творчості та затвердити його склад згідно...
Керівництво та педагогічний колектив ЦПР та ДТ перебуває у творчому...
...
Конкурси; вікторини
Районна організація «Лідер» (далі – Лідер) – це громадське, самодіяльне, добровільне об’єднання старшокласників, які прагнуть до...
Фольклорні свята
Білогірського району перед областю і на концерт, присвячений Міжнародному дню 8 Березня, що проходив у районному будинку культури....
КОМПЛЕКСН
Програма пропонується для роботи в літньому профільному таборі денного перебування при Центрах дитячої та юнацької творчості або...
Робочий навчальний план Немирівського Будинку дитячої та юнацької творчості
Законодавством України про позашкільну освіту, яке базується на Конституції України і складається із Закону України «Про освіту»,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка