Круглий стіл «Громадська оцінка екологічної політики»


Скачати 34.7 Kb.
Назва Круглий стіл «Громадська оцінка екологічної політики»
Дата 07.02.2014
Розмір 34.7 Kb.
Тип Документи
bibl.com.ua > Туризм > Документи
Круглий стіл

«Громадська оцінка екологічної політики»
Інформаційне повідомлення
25 квітня 2012 року рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» відбудеться круглий стіл «Громадська оцінка екологічної політики».

Організатором круглого столу є Громадська рада природоохоронних організацій при Міністерстві екології та природних ресурсів України за підтримки Українського центру міжнародних виставок, конференцій та форумів та проекту технічної допомоги ЄС “Додаткова підтримка МЕПР України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки ”.

Під час круглого столу будуть обговорені такі теми:

1. Екологічні проблеми (оцінити масштабність і гостроту проблем на національному і регіональному рівні; виділити найактуальніші та найзагрозливіші проблеми).

2. Нормативно-правова база (оцінити достатність/недостатність існуючої нормативно-правової бази для вирішення проблем, а також прогрес/регрес у її розвитку).

3. Дотримання екологічного законодавства (навести приклади порушень екологічного законодавства; оцінити масштаби цих порушень і те, яку загрозу для створюють для довкілля і здоров’я населення; визначити причини, які призводять до порушення екологічного законодавства).

4. Збалансованість природокористування (оцінити наскільки збалансованим/незбалансованим є природокористування (зокрема, використання водних, земельних, лісових ресурсів, мінерально-сировинної бази, енергозбереження тощо); навести приклади збалансованого природокористування і оцінити його частку порівняно з часткою незбалансованого природокористування; визначити причини, які призводять до незбалансованого природокористування).

5. Державне управління у сфері охорони довкілля, екологічної безпеки та використання природних ресурсів (оцінити наскільки ефективною/ неефективною є система державного управління у сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів на національному, регіональному та місцевому рівнях; покращується чи погіршується ця система управління; які є позитивні результати і які проблеми залишаються невирішеними; оцінити за якими критеріями формується кадровий склад системи управління у сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів).

6. Інтеграція екологічної політики в галузеві політики (оцінити ступінь екологізації окремих галузей; навести приклади інтеграції екологічної політики в галузеві політики; оцінити масштабність і гостроту екологічних проблем, які виникають внаслідок відсутності інтеграції).

7. Виконання міжнародних зобов’язань (оцінити як виконуються/не виконуються зобов’язання України по природоохоронних конвенціях та інших міжнародних договорах; які проблеми виникають і які проблеми тривалий час не вирішуються).

8. Діяльність громадських екологічних організацій (визначити основні напрями діяльності громадських екологічних організацій і головні методи їх роботи; оцінити ефективність/неефективність діяльності громадських екологічних організацій; визначити чинники успішних/неуспішних дій; оцінити роль громадських екологічних організацій у покращенні стану довкілля).

9. Участь громадськості у прийнятті рішень, що мають вплив на довкілля (оцінити наскільки значною/незначною є участь громадськості у прийнятті рішень; навести позитивні/негативні приклади участі громадськості; оцінити наскільки успішною/неуспішною є співпраця громадськості з владою та іншими секторами суспільства; визначити чинники успішної/неуспішної співпраці).

10. Екологічна освіта (оцінити рівень екологізації системи формальної освіти; визначити проблеми, які тривалий час не вирішуються і які виникають; оцінити результативність екологічної формальної і неформальної освіти; навести приклади того, коли ефективна система екологічної освіти призвела до покращення стану довкілля).

11. Інформування (оцінити наскільки повно існуюча система інформування відображає наявні екологічні проблеми; оцінити дієвість існуючої системи інформування; навести приклади висвітлення/замовчування певних екологічних проблем).

Участь у роботі круглого столу:

До участі у роботі круглого столу запрошуються представники громадських природоохоронних організацій.

Відбір учасників буде здійснюватися Робочою групою Громадської ради на основі відповідності поданих матеріалів однієї або кількох тем круглого столу, їх якості та повноти.

Проїзд, харчування та проживання (з 24 на 25 квітня) забезпечують організатори круглого столу.

Необхідно до 14 квітня 2012 року подати:

– заявку на участь;

– текст доповіді відповідно до тем обговорення круглого столу;

– анкету організації-учасниці круглого столу.

Робоча група Громадської ради поінформує про результати розгляду Ваших матеріалів.
Додатки:

1.Заявка.

2. Анкета.

3. Програма Форуму.


Робоча група Громадської ради

Схожі:

Програма ФОРУМУ ТРАНСКОРДОННОЇ СПІВПРАЦІ
В рамах якого відбувається перший круглий стіл з циклу: Від регіональногодобросусідства до міжнародного партнерства "Транскордонна...
Національний круглий стіл
У засіданні взяли участь представники усіх регіонів України – провідні українські науковці, народні депутати, фахівці у галузі енергетики,...
ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
«Біомедична інженерія та технологія. Актуальні проблеми біомедичної інженерії в охороні здоров’я» та круглий стіл «Малоінвазивні...
ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ ПРОГРАМА TEMPUS ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ...
Підсумки першого етапу виконання проекту TEMPUS, спрямованого на відкриття програми МВА, та актуальні задачі розвитку”
Теми реферат ів із курсу «Основи екології»
Теорія соціальної дезадаптацій як оцінка перспектив подолання екологічної кризи
1. Робочий стіл. Робочий стіл розташований над панеллю завдань. Будь-яка...
Навіть назва вказує на те, що цей робочий стіл виконує ту ж функцію, що і ваш звичайний дерев'яний або пластиковий стіл, на якому...
Голові Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики,...
Членам Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської...
Реферат Тема: Правове ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ екологічної безпеки 1 Юридична...
Екологічна безпека гарантується громадянам України здійсненням широкого комплексу взаємопов’язаних політичних, екологічних, технічних,...
«Запровадження теорії наукового креаціонізму в навчальні програми шкіл України»
Києві відбулася непомітна для громадськості, але вкрай важлива для всього суспільства подія: круглий стіл на тему «Запровадження...
Програє той, хто не може зробити хід. Хто перемагає при найкращій грі?
Задача Двоє по черзі кладуть п'ятаки на круглий стіл, причому так, щоб вони не накладались один на одного. Програє той, хто не може...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка