ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ


Скачати 56.49 Kb.
НазваПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
Дата21.04.2013
Розмір56.49 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
ВСІХ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ !Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Національний технічний університет України

«Київський Політехнічний Інститут»

Міжуніверситетський медико-інженерний факультет

Українська асоціація біомедичних інженерів і технологів
ІV Міжнародна конференція

БІОМЕДИЧНА ІНЖЕНЕРІЯ І ТЕХНОЛОГІЯ.

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я
17 - 18 квітня 2013 р.
Повідомляємо Вас про те, що 17-18 квітня 2013 року відбудеться IV міжнародна сателітна конференція «Біомедична інженерія та технологія. Актуальні проблеми біомедичної інженерії в охороні здоров’я» та круглий стіл «Малоінвазивні методи лікування ВВС» в рамках IV Міжнародного медичного форуму 16-19 квітня 2013 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б)

Відкриття та пленарне засідання конференції «Біомедична інженерія та технологія. Актуальні проблеми біомедичної інженерії в охороні здоров’я» та круглий стіл «Малоінвазивні методи лікування ВВС» відбудуться 17 квітня 2013 року за адресою ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б)

Секційні засідання конференції відбудуться 18 квітня 2013 року за адресою м. Київ, вул. Верхньоключова, 1/26 (НТУУ «КПІ» корпус №24 )


Мета конференції: висвітлення новітніх наукових досліджень в сучасній біомедичній інженерії, інформатиці, кібернетиці та телемедицині.
Тематичні напрямки конференції:


 1. Біомедичні інженери і технологи в охороні здоров’я і спорті (перспективи освітянського напрямку та професії, завдання професійної асоціації).

 2. Інформаційні і комунікаційні системи в охороні здоров’я (телемедицина та “e-Health”, отримання і обробка медичних сигналів і зображень, опрацювання медичної інформації, моделювання та симуляція біологічних систем).

 3. Клінічна інженерія (діагностичне і терапевтичне обладнання, малоінвазивний інструментарій, фізіотерапія і електрофізіологія, електростимулятори і програматори).

 4. Досвід роботи клінічного інженера в лікувальному закладі (роль і місце інженера в охороні здоров’я).

 5. Медична фізика (радіаційна онкологія, біологічні ефекти опромінення, дозиметрія та захист від радіації).

 6. Перфузіологія (апарати і технології штучного кровообігу, “life support systems”, штучне серце, легені, нирка, природна гібернація та штучний захист від гіпоксії).

 7. Матеріали медичного призначення (біоматеріали із заданими властивостями, мікро- та наносистеми в медицині, тканинна і клітинна інженерія, біосенсори).

 8. Біомедична інженерія в аудіології, офтальмології, стоматології.

 9. Реабілітаційна інженерія та протезування.

 10. Біомеханіка та інженерія спорту.

 11. Експертиза та сертифікація медичної техніки і виробів медичного призначення.

 12. Взаємодія науково-навчальних закладів із виробниками, постачальниками та користувачами медичної техніки (біомедична кібернетика, сучасний стан та досвід підготовки фахівців).ІНФОРМАЦІЯ:


 1. Учасникам конференції у термін до 15.02.2013 р. необхідно:


Зареєструватися на сайті конференції (http://mmif.kpi.ua/), а саме заповнити та прикріпити наступне:

 • ЗАЯВКУ на участь у конференції;

 • Матеріали доповіді, підготовлені та оформлені у відповідності до вимог.
 1. Робочі мови конференції: українська, російська.

 2. Матеріали доповідей планується видати до початку роботи конференції у вигляді збірника. У випадку неприбуття на конференцію матеріали можуть бути надісланими автору за додатковим запитом (витрати на пересилання несе автор).

 3. Демонстраційні матеріали доповідей повинні бути представленими у вигляді електронної презентації (у форматі Ms Power Point 97/2000/XP/2003/2007/2010).

 4. Реєстрація учасників конференції буде проходити 17 та 18 березня з 8:00 до 15:00 (місце реєстрації буде вказано у 2-му інформаційному повідомленні).

 5. Транспорт. Проїзд від Ж/Д вокзалу до станції метро «Нивки», далі тролейбусом №5 або маршрутними автобусами до зупинки «Салютна» (17 квітня). Проїзд від Ж/Д вокзалу на метро до станції «Політехнічний інститут» (18 квітня). Деталі виясняти за окремим запитом до організаторів.

 6. Розміщення учасників можливе у номерах готельного типу на території студ. містечка (приблизна вартість койко-місця 150 грн.), у готелі КПІ (приблизна вартість на 1-місн. номер 700 грн./доба) або у готелях міста Києва (за попереднім запитом вартість від 300 грн./доба). Бронювання місць відбувається за попереднім запитом до 15.03.2013 р.

 7. Кошти за харчування, проживання та транспорт учасники конференції покривають самостійно. Організаційний комітет не надає жодних стипендій чи грантів на участь у конференції.

 8. Квитки на зворотній проїзд учасникам конференції необхідно придбати самостійно та завчасно.


Для того, щоб взяти участь у конференції, Вам необхідно:


 1. Підготувати тези доповіді у відповідності до вимог до оформлення.

 2. Заповнити реєстраційні форми на всіх співавторів тез доповіді; файл з тезами доповіді необхідно додати до реєстраційної форми

 3. Отримати від організаційного комітету повідомлення про прийняття або відхилення доповіді.

 4. Сплатити організаційний внесок.

 5. Матеріали доповідей планується видати до початку роботи конференції у вигляді збірника.

 6. Демонстраційні матеріали доповідей повинні бути представленими у вигляді електронної презентації (у форматі Ms Power Point 97/2000/XP/2003/2007/2010).

 7. Реєстрація учасників конференції буде проходити 17-18 квітня з 8:00 до 15:00.


Порядок представлення матеріалів (див. у додатку):

З повагою,

Голова організаційного комітету, декан ММІФ НТУУ «КПІ»

В.Б. Максименко

Додаток

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ДОПОВІДІНазва тез

Вертебропластика в лікуванні травматичних ушкоджень хребтаПІБ авторів

Дейниченко Ю.К., Середа Д.А., Нелепін1 С.М., Ларін А.В., Козин М.В.Назва організації

Запорізький державний медичний університет, 1Міська клінічна лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги, м. ЗапоріжжяІнформація про авторів: академічне звання, почесне звання, науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, поштова адреса, телефон

Структура тез:

мета і завдання дослідження, матеріали і методи, результати і висновки.

Мета - вивчення методу вертебропластики при компресійних переломах хребта.

Матеріали і методи. Проведено 16 вертебропластик у хворих з неускладненими ушкодженнями хребта. У 5 випадках вертебропластика проведена як самостійний метод лікування, в 11 випадках вертебропластика поєднувалася з транспедикулярною стабілізацією хребта. З прооперованих хворих 10 чоловіків і 6 жінок. У віці від 24 до 62 років.
Результати та їх обговорення. Показаннями для проведення ізольованої вертебропластики були неускладнені прості компресійні переломи хребта 1-2 ст. При нестабільних осколкових неускладнених переломах хребта вертебропластика проводилася як другий етап оперативного втручання, після стабілізації хребта транспедікулярной системою. У 4 випадках при осколкових переломо-вивихах фіксувалися два сегменти вище і два нижче пошкодженого хребця, в 7 випадках осколкових переломів транспедикулярної системою фіксувався один сегмент вище і один нижче пошкодженого хребця, Всі 5 пацієнтів після проведення ізольованої вертебропластики, активізовані через 3:00 після операції, больовий синдром у них куповані протягом першої доби.
У 11 хворих після проведення комбінованої вертебропластики з транспедикулярної системою активізація проведена після зняття швів, на 14 день. Ускладнень і наростання неврологічної симптоматики у прооперованих хворих не відзначено.
Висновки. Вертебропластика, як оригіналиний метод, дозволяє домогтися швидкої стабілізації простих травматичних компресійних переломів хребта, і як комбінований метод, дає можливість зменшити число фіксованих сегментів при стабілізації хребта транспедикулярні системами.


Увага! Кінцевий термін прийому тез доповідей - 15 лютого 2013 року. Тези подаються українською мовою до 2000 знаків з пробілами.

Схожі:

Перше інформаційне повідомлення
Національним координатором Міжурядової програми ЮНЕСКО «Інформація для всіх» за підтримки Національної академії наук України, Міністерства...
Інформаційне повідомлення
Запрошуємо вчених, інженерів та аспірантів взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конферен-ції “Інформаційні технології...
Інформаційне повідомлення
Наукові статті (за бажанням) будуть надруковані у науковому часописі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова....
Тема: Інформаційні системи та їх роль в управлінні економікою Мета
Логічний підхід до структуризації дає змогу встанови­ти структурні елементи залежно від функціонального призначення інформації та...
1. Інформація і повідомлення
Повідомлення- інформація вирадена за допомогою літер, чисел, математичних символів, природної мови
Урок 5 Тема. Миттєві повідомлення, принципи функціонування служб
...
Для тих, хто не зможе особисто бути присутнім на конференції, але...
Та перерахувати 120 (сто двадцять) гривень без ПДВ за кожну доповідь (сторінку реклами) на р/р Оргкомітету), Р/Р 26005301154 в ОПСРВ...
Титульний аркуш Повідомлення (Повідомлення про інформацію)
Підтверджую ідентичність електронної та паперової форм інформації, що подається до Комісії, та достовірність інформації, наданої...
II. Дані про дату та місце оприлюднення Повідомлення (Повідомлення про інформацію)
Підтверджую ідентичність електронної та паперової форм інформації, що подається до Комісії, та достовірність інформації, наданої...
Тема: Налагодження мережевих протоколів
Фактично TCP/IP представляє цей базовий набір протоколів, відповідальний за розбивання вихідного повідомлення на пакети (TCP), доставку...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка