Зареєстровано Затверджено


Скачати 233.5 Kb.
Назва Зареєстровано Затверджено
Дата 22.04.2013
Розмір 233.5 Kb.
Тип Документи
bibl.com.ua > Право > Документи
Зареєстровано Затверджено

Калуським міськрайонним Загальними зборами

управлінням юстиції членів організації

Івано-Франківської області протокол №1

Наказ №______________ Від ___ ___________ 2012 р.

______________________ Голова зборів ________

Свідоцтво № __________ Струтинський Б. В.

______________________

В. о. начальника міськрайонного управління

юстиції _______ Дзундза Т. Я.

Статут

Громадської організації

«Альтернативний діалог»

Public organization

«Alternative dіalog»

с. Підмихайля

2012 рік

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1.1. Громадська організація “Альтернативний діалог ” (далі - Організація) є громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань, передбачених цим Статутом.
1.2. Повне найменування Організації - громадська організація “Альтернативний діалог ”.
1.3. Скорочене найменування – ГО «Альтернативний діалог».
1.4. Назва англійською мовою – public organization «Alternative dіalog».
1.5 Скорочена назва – PO «Alternative dіalog».
1.6. Організація створена за рішенням засновників відповідно до чинного законодавства України.
1.7. Організаційно-правова форма: громадська організація.
1.8. Громадська організація “Альтернативний діалог ” створена та діє у відповідності з Конституцією України, Законом України “Про об’єднання громадян”, іншими законодавчими актами та цим Статутом.
1.9. Статус: громадська організація з місцевим статусом. Діяльність поширюється на територію Калуського району.


1.10. Об'єднання створено і діє на основі добровільності, рівноправності його учасників, самоврядування, законності та гласності. Об’єднання є вільним у виборі напрямів своєї діяльності у межах Статуту. Обмеження діяльності об'єднання може встановлюватись тільки Конституцією та законами України.
1.11. Організація набуває прав юридичної особи з моменту державної реєстрації згідно з чинним законодавством, має свою печатку, штампи і бланки з власною назвою, рахунки, в тому числі в іноземній валюті в банківських установах, свою символіку. Символіка  Організації реєструється у встановленому законодавством порядку.
1.12. Організація має право від свого імені укладати угоди (правочини), набувати майнових та немайнових прав, нести обов’язки, бути позивачем та відповідачем у суді, мати у власності кошти та інше майно.

1.13. У складі організації можуть бути засновані нею соціально-побутові, культурно-мистецькі, творчо-виробничі та інші організації, що забезпечують її статутну діяльність.

1.14. Організація може засновувати засоби масової інформації.

1.15. В межах чинного законодавства і якщо це не суперечить статусу неприбутковості може здійснювати необхідну господарську та іншу комерційну діяльність шляхом створення окремих апаратів, відділів, установ і організацій.

1.16. Об’єднання відповідає за своїми зобов’язаннями, коштами і майном об’єднання, від свого імені набуває майнові та немайнові права та обов’язки, виступає позивачем та відповідачем у суді.


1.17. Об’єднання не відповідає за зобов’язаннями його учасників. Учасники не відповідають за зобов’язання об’єднання.


1.18. Втручання державних органів та службових осіб у діяльність об'єднання не допускається, крім випадків, передбачених Законом.
1.19. Організація не має підпорядкування і є повністю самостійною у реалізації своїх завдань.
1.20. Термін діяльності організації необмежений


1.21. Юридична адреса об’єднання: вул. Кармелюка, 23, с. Підмихайля, Калуського р-ну, Івано-Франківської обл., 77352.

2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ОБ’ЄДНАННЯ

2.1. Об'єднання утворене для задоволення та захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів учасників об’єднання та інших громадян України, сприяння розбудові громадянського суспільства.

2.2. Метою об’єднання є сприяння становленню і розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом новаційного підходу щодо вирішення проблем та завдань, які виникають у суспільстві та пропагування своїх ідей.

2.3. Для здійснення своїх статутних цілей Організація у встановленому законом порядку сприяє в організації та публікації інформаційних, методичних та науково-прикладних матеріалів та може створювати власні видавництва.

2.4. Створення умов для всебічного розвитку особистості, незалежно від приналежності до певних гендерно - вікових та соціальних групп, створення умов задля особистісного розвитку людини.

2.5. Надання членам громади знань, вмінь та навичок, які дозволять їм відстоювати власні права та інтереси. Сприяння проведенню досліджень аналітичного характеру як у вигляді самостійних проектів, так і складових частин інших програм, з питань, пов'язаних із проблемами та перспективами політичного, соціального, економічного, культурного, духовного і ін. розвитку в Україні.

3. УМОВИ І ПОРЯДОК ПРИЙОМУ В УЧАСНИКИ ОБ’ЄДНАННЯ, ВИБУТТЯ З НЬОГО.

3.1. Учасниками об’єднання можуть бути громадяни України, громадяни інших держав, а також особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території діяльності об’єднання, визнають Статут об’єднання і підтримують його особистою участю у всіх заходах, передбачених поточними та перспективними планами діяльності.


3.2. Учасниками об’єднання є його засновники, кількість яких не повинна бути меншою трьох осіб, та інші особи, прийняті до об’єднання відповідно до Статуту.

3.3. Прийняття у члени Організації здійснюється за рішенням Правління Організації на підставі письмової заяви індивідуального члена, або рішенням керівного органу колективного члена.

3.4. Членами Організації можуть бути юридичні особи (колективні члени), які виявили бажання брати участь у діяльності Організації, визнають його Статут та сприяють досягненню мети діяльності Організації.

3.5. Прийом колективних членів здійснюється на підставі протоколу, поданого уповноваженим органом (особою). Заява (протокол) вступника розглядається керівним органом організації.

3.6. Членство у Організації є фіксованим, а також не виключає членства в інших організаціях, мета яких не суперечить меті діяльності Організації.

3.7. Учасники об’єднання вибувають з нього за власним бажанням, на підставі поданої керівнику об’єднання заяви, після повернення об’єднанню майна чи коштів, отриманих у тимчасове користування.

3.8. Член Організації може бути виключений з Організації, якщо він не бере участі в її діяльності, не виконує обов'язків члена Організації, своїми діями або бездіяльністю завдає шкоди репутації Організації, її фінансовому стану. Рішення про виключення приймається Правліннямм, якщо член втратив зв’язок із Організацією без поважних причин чи за систематичну несплату членських внесків.

3.9. Статус учасника об’єднання підтверджується посвідченням установленого зразка. При необхідності учасник може отримати довіреність на право діяти від імені і в інтересах об’єднання.


3.10. Для виконання окремих функцій або завдань, керівник об’єднання може утворювати апарат з людей, які не обов’язково повинні бути учасниками об’єднання.

4. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ ОБ’ЄДНАННЯ

4.1. Об’єднання діє в межах правового поля, визначеного Конституцією та законами України.


4.2. Для здійснення цілей і завдань, визначених у статутних документах, об’єднання користується правами:


- виступати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права;


- розпоряджатися коштами об’єднання відповідно до кошторису, затвердженого Загальними Зборами учасників об’єднання;


- представляти і захищати свої законні інтереси та законні інтереси своїх учасників у державних органах місцевого самоврядування, в судах відповідно до законодавства;


- звертатися з позовом про притягнення до відповідальності учасника об’єднання за порушення прав інших учасників об’єднання відповідно до цього Статуту та чинного законодавства;


- брати участь у політичній та іншій діяльності, проводити масові заходи (збори, мітинги, флеш-моби, демонстрації тощо);

- підтримувати зв'язки з державними установами, громадськими організаціями іншими підприємствами і організаціями та фізичними особами з питань спільного проведення заходів, що відповідають завданням організації та не суперечать чинному законодавству;


- ідейно, організаційно та матеріально підтримувати інші об'єднання громадян, надавати допомогу в їх створенні;


- розповсюджувати інформацію і пропагувати свої ідеї та цілі;


- засновувати засоби масової інформації, здійснювати видання газет, журналів, книг та іншої друкованої продукції, створення кіно та відео фільмів, створення електронних сторінок, аудіовізуальної продукції;


- створювати установи та організації, осередки, засновувати підприємства, необхідні для виконання Статутних цілей;

- створювати колективи для розробки і реалізації проектів, програм відповідно до статутних завдань, залучати до співпраці спеціалістів, фахівців, науковців на договірних або добровільних засадах;

- брати участь в організації та проведенні просвітницької діяльності (лекцій, семінарів, консультацій, інших заходів) для громадян України, іноземних держав, членів Організації, представників та членів інших об'єднань громадян;

- здійснювати необхідну господарську та іншу комерційну діяльність шляхом створення госпрозрахункових установ та організацій зі статусом юридичної особи або без статусу юридичної особи (фонди, творчі майстерні, бібліотеки, будинки відпочинку, салони-магазини тощо), засновувати підприємства у порядку встановленому законодавством;

- у власності Організації може перебувати рухоме і нерухоме майно, матеріальні та нематеріальні активи, кошти, а також інше майно, необхідне для забезпечення Статутної діяльності Організації та придбане на законних підставах;

- одержувати на умовах оренди або тимчасового безкоштовного користування будівлі, обладнання, транспортні засоби та інше майно, що необхідне для здійснення Статутних завдань Організації;

- створювати окремі спеціалізовані фонди грошових коштів, які спрямовуються на вирішення конкретних завдань Організації;

- отримувати і розпоряджатись благодійними надходженнями від підприємств, установ і організацій створених Організацією;

- організація має право здійснювати стосовно майна та коштів, які перебувають у її власності, будь-які правочини, що не суперечать чинному законодавству та цьому Статуту;


- одержувати від органів державної влади та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для реалізації своїх цілей і завдань;


- сприяти державним органам у вирішенні проблем та завдань, які виникають перед нашим суспільством;


- вносити в органи державного управління пропозиції щодо вирішення проблем та завдань, які виникають у суспільстві;


- організовувати юридичну і консультаційну допомогу членам Організації та членам громади;

- організовувати та проводити змагання, турніри інші форми спортивних заходів, лекторії, круглі столи, семінари, конференції, виставки, консультації із залученням представників громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, експертів з різних галузей суспільного життя, в т.ч. міжнародних;

-організовувати збір пожертвувань, внесків від фізичних та юридичних осіб, міжнародних та іноземних організацій;

- сприяти розвитку міжнародного співробітництва;

- здійснювати інші дії, що відповідають завданням і меті діяльності Організації.

4.3. Громадська організація зобов’язана:

- діяти в правовому полі, дотримуючись чинного українського законодавства.

- звітувати перед членами організації про свою діяльность.

- будувати свою діяльність за принципами прозорості та відкритості.

- організація, засновані нею підприємства зобов’язані вести оперативний та бухгалтерський облік, статистичну звітність, зареєструватись в органах державної податкової адміністрації.

5. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЮ ОРГАНІЗАЦІЇ.


5.1. Вищим керівним органом Організації є Загальні Збори Організації, в яких беруть участь всі члени Організації (фізичні особи та представники юридичних осіб, по одному представнику від кожної юридичної особи). Кожна особа (як фізична, так і юридична) має один вирішальний голос.

5.1.1. До компетенції вищого керівного органу відноситься:

  • затвердження Статуту, змін та доповнень до нього простою більшістю голосів від складу членів Організації;

  • обрання та звільнення від обов’язків Голови та членів Правління Організації – двома третинами голосів від складу членів Організації;

  • обрання та звільнення від обов’язків Ревізора Організації – двома третинами голосів від складу членів Організації;

  • прийняття рішення про припинення діяльності Організації – двома третинами голосів від складу членів Організації, або за рішенням суду згідно чинного законодавства України;

  • заслуховування звітів Правління Організації;

  • заслуховування звітів Ревізора Організації;

  • затвердження напрямків діяльності Організації простою більшістю голосів складу членів Організації;

  • реалізує право власності на майно та кошти Організації;

  • визначення розмірів внесків та платежів учасниками об’єднання;


5.1.2. Загальні Збори членів Організації скликаються Головою Організації не рідше одного разу на рік, на вимогу половини членів або на вимогу Ревізора.

5.1.3. Загальні Збори учасників об’єднання є чинними, якщо на них присутні учасники об’єднання, які мають більше ніж 50 відсотків голосів. Рішення Загальних Зборів приймаються простою більшістю голосів учасників об’єднання, які присутні на Загальних Зборах. У разі відсутності кворуму для проведення Загальних Зборів Правління призначає нову дату і час їх проведення, про що учасникам об’єднання надається додаткова інформація. Нові збори призначаються не раніше 7 днів і не пізніше 30 днів з дати призначення попередніх зборів, які не відбулися, і є чинними, якщо присутні на них мають не менше 30 відсотків голосів. На таких зборах рішення приймаються більшістю двох третин голосів присутніх учасників об’єднання.
5.1.4. Рішення, що прийняті Загальними Зборами, є обов’язковими для всіх учасників об’єднання, в тому числі для тих, що не брали участі у голосуванні, окрім випадків, коли ці рішення порушують або обмежують права чи законні інтереси учасників об’єднання, які не брали участі у голосуванні або голосували проти.

5.1.5. Рішення учасників об’єднання може бути прийнято шляхом письмового опитування.

5.1.6. Рішення, які прийняті на Загальних Зборах, підписуються Головою Правління та Секретарем Загальних Зборів і підлягають постійному збереженню.

5.2. Виконавчим органом Організації є Правління, яке обирається терміном на п»ять років і складається з Голови, Заступника Голови та членів Правління Організації.

5.2.1. Засідання Правління скликається Головою Організації не рідше одного разу на три місяці.

5.2.2. До компетенції Правління Організації належить:

  • затвердження положень щодо порядку найму працівників;

  • реалізація планів та проектів діяльності Організації;

  • затвердження поточних витрат Організації;

  • підготовка річного кошторису об’єднання, річного звіту та балансу;

  • здійснення контролю за своєчасною сплатою учасниками об’єднання внесків і платежів та вжиття заходів щодо стягнення заборгованності згідно з чинним законодавством;

  • затвердження угод про отримання банківських кредитів та позик;

  • внесення редакційних поправок і доповнень до Статуту;

  • ведення діловодства, бухгалтерського обліку та звітності про діяльність об’єднання;

  • розміщення вільних коштів на депозитних банківських рахунках;

  • затвердження поправок до Статуту внесених Загальними Зборами членів Організації;

  • затвердження зразків печатки, штампів, бланків, символіки Організації.

5.2.3. Рішення Правління Організації є правочинним, якщо на засіданні Правління за нього проголосувало не менше двох третин членів Правління.

5.2.4. Правління має право приймати рішення з усіх питань діяльності об’єднання за винятком тих, які віднесені до виключної компетенції Загальних Зборів. Правління є виконавчим органом об’єднання і підзвітне Загальним Зборам.

5.2.5. Порядок обирання та відкликання членів Правління, їх кількісний склад та строки обрання встановлюються Загальними Зборами учасників об’днання.

5.2.6. Правління об’єднання на договірній основі може найняти на роботу керуючого справами для виконання окремих функцій, ведення бухгалтерського обліку, діловодства.

5.3. Голова Організації обирається Загальними Зборами членів Організації більшістю голосів терміном на п»ять років.

5.3.1. До компетенції Голови Організації належить:

  • організація роботи Правління Організації;

  • представлення Організації перед державними органами всіх рівнів та перед комерційними структурами;

  • видання наказів, розпоряджень, інших внутрішніх нормативних актів та документів Організації;

  • прийняття рішень між засіданнями в межах його компетенції з наступним їх затвердженням на засіданні Правління Організації;

  • підписання від імені Організації цивільно-правових угод та інших юридично-правових документів пов‘язаних з діяльністю, відкриттям у банківських установах рахунків Організації;

  • є розпорядником майна і коштів Організацїї;

  • скликання Загальних Зборів Організації, але не рідше одного разу на рік, за своєю ініціативою, на вимогу не менше половини членів Організації, або на вимогу Ревізора;

  • проведення Загальних Зборів Організації і головування на цих зборах;

  • скликання засідання Правління Організації і головування на цих засіданнях;

  • забезпечує виконання рішень Загальних Зборів учасників об’єднання та рішень Правління, діє без довіреності від імені об’єднання;

  • видає довіреності.

5.3.2. У разі відсутності Голови Правління його обов’язки тимчасово виконує Заступник.

5.4. Заступник Голови Організації обирається Загальними Зборами членів Організації більшістю голосів терміном на п»ять років.

5.4.1. До компетенції Заступника Голови Організації належить:

  • виконання доручень Голови Організації;

  • у разі відсутності Голови Організації повністю заступає його в покладених на нього повноваженнях;

  • приймає рішення та видає накази, що стосуються внутрішнього розпорядку Організації у випадку відсутності Голови Організації;

  • вирішення інших питань, покладених на нього Правлінням.

5.5. Компетенція бухгалтера визначається чинним законодавством.

Грошові документи підписуються Головою Правління та бухгалтером Організації.

5.6. Ревізор Організації обирається Загальними Зборами Організації із числа членів Організації на строк п»ять років. Ревізор не може входити до складу Правління, але має право бути присутнім на всіх його засіданнях.

5.6.1. Ревізор подає на затвердження Правління та Загальних Зборів Організації звіти про проведення ревізії та висновки про річний звіт.

5.6.2. До компетенції Ревізора Організації належить:

  • контроль за діяльністю Організації;

  • нагляд та контроль за виконанням рішень Загальних Зборів Організації та Правління Організації;

  • призначає планові річні та п»ятирічні перевірки, підготовляє річні та п»ятирічні звіти;

  • робить запити членам Правління Організації;

  • призначає позапланові перевірки діяльності Організації.

5.6.3. Ревізор має право скликати позачергові засідання Правління або Загальні Збори Організації.

5.6.4. Ревізор подає річні та п»ятирічні звіти про роботу Організації на Загальні Збори Організації.

5.6.5. Ревізор обирається на п»ять років і може бути звільнений з цієї посади Загальними Зборами не менше як двома третинами голосів.

6. ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКІВ ОБ’ЄДНАННЯ

6.1. Учасник об’єднання має право:


- брати участь у прийнятті рішень Загальних Зборів учасників об’єднання;

- брати участь у заходах Організації;

- вносити пропозиції щодо вдосконалення діяльності об’єднання, усунення недоліків в роботі його статутних органів;


- з мотивованих причин одержувати відомості про діяльність об’єднання, його фінансовий стан та витрати;


- надавати Організації матеріальну допомогу;

- бути членом інших об’єднань громадян, діяльність яких не суперечить меті та завданням Організаці;

- за рішенням Правління Організації у разі необхідності отримувати допомогу від Організації;

- учасник об’єднання має інші права, передбачені чинним законодавством та Статутом об’єднання;

- учасник об’єднання має право брати участь у всіх заходах, які проводить Організація;


6.2. Учасник об’єднання зобов’язаний:


- добросовісно виконувати вимоги Статуту об’єднання, рішення Загальних Зборів учасників об’єднання і Правління об’єднання, внутрішніх Положень Організації;


- безпосередньо приймати участь у зборах учасників та іншій діяльності об’єднання;


- сплачувати членські внески у розмірах, встановлених Загальними Зборами;

- максимально докладати зусиль для реалізації мети та завдань Організації;

- всебічно сприяти виконанню Статутних завдань;

- дбати про авторитет Організації;

- дотримуватись морально-етичних норм, організаційної дисципліни;

6.3. За порушення статутних вимог член Організації несе персональну відповідальність і може бути виключений.

6.4. Фізична особа, яка є членом Організації та має особливі досягнення у сфері науки, освіти, культури, громадського чи політичного життя, може бути іменована Почесним членом Організації.

6.5. Рішення про іменування Почесним членом Організації приймається Загальними Зборами, двома третіми голосів від загальної кількості членів Організації.

6.6. Почесні члени Організації можуть залучатися до здійснення експертизи проектів та програм, які проводить або фінансує Організація, виступати керівниками (кураторами) програм, заходів здійснюваних під егідою Організації.

6.7. Якщо Загальні Збори прийняли рішення про внесення членами організації вступних внесків, то рішення про прийом у члени Громадської Організації набуває чинності після сплати членом вступного внеску. Розмір вступного внеску затверджують Загальні Збори Організації.

7. ЗДІЙСНЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ТА ІНШОЇ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАТУТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ.


7.1. Об’єднання є неприбутковою, некомерційною організацією. Господарська діяльність об’єднання направлена на забезпечення Статутної діяльності.
7.2. Джерелом надходження коштів є:

- членські внески учасників, кошти або майно, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги;

- благодійні внески та пожертвування фізичних та юридичних осіб;

- пасивні прибутки від розміщення вільних коштів на банківських рахунках;

- винагороди за управління майновими правами авторів-членів об’єднання, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права";

- відрахування від створених у визначеному порядку госпрозрахункових установ, організацій, заснованих підприємств;

- інші надходження не комерційного хорактеру, не заборонені законодавством України та які не суперечать статусу неприбутковості.

7.3 Організація може мати у власності рухоме та нерухоме майно, матеріальні й нематеріальні активи, кошти, а також інше майно, придбане на законних підставах.

7.4. Організації, що не мають статусу юридичної особи, але є структурним підрозділом Організації, підпорядковуються Голові Організації та Правлінню.

7.5. Організація має право мати спонсорів, які можуть робити добровільні пожертвування на користь Організації в грошовій або іншій формі.

7.6. Перший фінансовий рік об’єднання починається з дати його реєстрації і закінчується 31 грудня. Наступні фінансові роки відповідають календарним.


7.7. Щороку Правління Організації складає кошторис надходжень і витрат на наступний фінансовий рік і визначає розміри внесків кожного учасника об’єднання. Кошторис об’єднання на наступний рік повинен бути складений не пізніше 25 грудня поточного року. Кошторис і розміри платежів учасників об’єднання на наступний фінансовий рік затверджуються Загальними Зборами учасників Організації.
7.8. Право розпоряджатися коштами та майном організації між зборами членів Організації належить Голові Організації та Правлінню, яке відповідає за своєчасне надходження коштів, а також правильне їх використання в межах Статутної діяльності Організації.

7.9. Кошти та інше майно Організації не підлягають розподілу між її членами та не можуть використовуватися для вигоди будь-якого окремого члена такої Організації, її посадових осіб (крім оплати їх праці та відрахувань на соціальні заходи) і використовуються для виконання Статутних завдань або на благодійні цілі, а у разі ліквідації Організації її активи повинні бути передані іншій неприбутковій організації відповідного виду або зараховані до доходу держави.

7.10. Організація несе відповідальність за своїми зобов’язаннями усім належним їй на праві власності майном. Члени Організації не несуть відповідальності за зобов’язаннями Організації.

8. СИМВОЛІКА ОБ’ЄДНАННЯ

8.1. Об'єднання може використовувати власну символіку.

8.2. Символіка об'єднання затверджується вищими статутними органами і підлягає державній реєстрації у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.


9. МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ ОБ’ЄДНАННЯ


9.1. Об’єднання може вступати або засновувати міжнародні громадські (неурядові) організації, створення яких сприяє виконанню Статутних завдань та досягненню мети Організації і є сумісним з її правовим статусом, брати участь у діяльності міжнародних об'єднань громадян, підтримувати прямі міжнародні контакти і зв'язки, укладати відповідні угоди, а також брати участь у здійсненні інших заходів, що не суперечать міжнародним зобов'язанням України.

9.2. У сфері міжнародної діяльності Організація має право:

- брати участь у міжнародних об’єднаннях тощо;

- укладати договори, контракти, здійснювати обмін делегаціями в межах України, і за кордоном;

- проводити спеціальні семінари, заняття, школи підвищення кваліфікації із закордонними партнерами;

- організовувати та проводити міжнародні конференції, форуми, виставки, ярмарки, фестивалі та інші заходи, організовувати за участю іноземних партнерів турніри, змагання відряджати своїх представників для участі у відповідних заходах за межами України;
- проводити спільно з іноземними організаціями дослідження у відповідності з напрямками своєї діяльності, публікувати їх результати;

9.3. Проекти міжнародної діяльності Організації розробляються Правлінням Організації і затверджуються Загальними Зборами.

9.4. При здійсненні міжнародної діяльності Організація користується повним обсягом прав і обов’язків юридичної особи із неприбутковим статусом.
9.5. Організація має право витрачати кошти на надання міжнародної допомоги, покриття представницьких витрат (прийняття і відправку делегацій, витрати на перекладачів, оплату рахунків тощо), відправляти у оплачувані відрядження закордон як своїх постійних членів, так і залучених спеціалістів як представників організації для участі в освітніх та спортивних заходах, участі у конференціях тощо, з врахуванням вимог чинного законодавства.
10. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО СТАТУТУ ОБ’ЄДНАННЯ

10.1. Зміни і доповнення до Статуту Організації, якщо вони не суперечать законодавству України, розробляються Правлінням Організації та затверджуються Загальними Зборами Організації.

10.2. Рішення про внесення змін та доповнень до Статуту Організації вважається ухваленим, якщо за нього проголосувало не менше, як 2/3 від членів Організації.

10.3. Про внесені зміни і доповнення Голова Організації повинен повідомити реєструючі органи у встановленому законом порядку.

11. ПОРЯДОК ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОБ’ЄДНАННЯ І ВИРІШЕННЯ МАЙНОВИХ ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ЙОГО ЛІКВІДАЦІЄЮ

11.1. Припинення діяльності об'єднання може бути проведено шляхом його реорганізації або ліквідації (саморозпуску, примусового розпуску). Рішення приймається не менше, як трьома четвертими від загальної кількості членів Організації.

11.2. Реорганізація об'єднання здійснюється відповідно до рішення Загальних Зборів учасників. Реєстрація новоствореного об'єднання здійснюється у порядку, встановленому законодавством.

11.2.1. У випадку реорганізації Організації її права та обов’язки переходять до правонаступників (правонаступника).

11.2.2. Організація не може бути реорганізована в юридичну особу, метою діяльності якої є отримання прибутку.

11.3. Ліквідація об'єднання здійснюється на підставі рішення Загальних Зборів учасників або рішення суду.

11.3.1. Загальні Збори, приймають рішення про ліквідацію Організації та призначають ліквідаційну комісію, яка складає та затверджує ліквідаційний баланс та подає його органу, що її призначив.

11.3.2. Кошти та інше майно об’єднань громадян, що ліквідуються, не може перерозподілятись між їх членами і використовується для виконання Статутних завдань, на благодійні цілі або передається іншій не прибутковій організації, а у випадках, передбачених законодавчими актами, за рішенням суду спрямовується в доход держави.

11.4. Організація є такою, що припинилася, з дня внесення до Єдиного державного реєстру запису про його припинення.

Схожі:

Зареєстровано: Затверджено
Черкаським обласним Установчими зборами громадської організації управлінням юстиції “Черкаська обласна федерація бейсболу ”
ЗАРЕЄСТРОВАНО“ “ЗАТВЕРДЖЕНО”
Організація є місцевим осередком всеукраїнського громадського об'єднання “Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України” (надалі...
“ЗАРЕЄСТРОВАНО” “ЗАТВЕРДЖЕНО”
Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України, (надалі – Асоціація) та діє на засадах добровільності, рівноправності її учасників,...
Типовий договір оренди державного майна Затверджено наказом Фонду...

Затверджено Наказ Міністерства освіти і науки України 05. 02. 2001...
України 19 лютого 2001 р за N 146/5337 Про затвердження Положення про піклувальну раду загальноосвітнього навчального закладу Відповідно...
НАКА З
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 р за N 1330/20068
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК
Дата державної реєстрації: зареєстровано 30. 10. 1996 року виконавчим комітетом Львівської міської Ради
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА
У номері зареєстровано матеріали з газет за січень, лютий, березень, квітень 2007 року
ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА
У номері зареєстровано матеріали з газет за травень, червень, серпень, вересень 2006 року
Зареєстровано в Міністерстві юстиції
Бонітування звірів – індивідуальна комплексна оцінка тварин за власною продуктивністю, походженням і відтворними здатностями
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка