СКАРБИ УКРАЇНИ
Львів - Переяслав-Хмельницький - Канів - Умань (Софіївка) – Львів 17-20 жовтня
програма туру
1 день
|
21.00 – виїзд зі Львова. Нічний переїзд.
|
2 день
|
07.00 – прибуття в Переяслав – Хмельницький.
Відвідання: Національний історико-етнографічний заповідник "Переяслав" є одним з найбільших заповідників України. У його склад входить 371 пам'ятка історії й архітектури українського народу, 25 тематичних музеїв, у фондах яких зберігаються 166 000 експонатів. Серед них колекції, що мають світове значення: 11 церковних споруджень, 16 млинів, зібрання давньої кам'яної скульптури й похоронних саркофагів епохи міді й бронзи, матеріали поселень трипільської культури, скіфського часу, Черняхівскої культури, ікон ХVІІІ-ХХ ст., зібрання стародрукованих видань, колекція козацького періоду, у якої входять одяг, військове спорядження і зброя, етнографічні колекції (вхідний квиток 10 грн./ особи).
Відвідання музеїв на вибір: Історичний музей, Картинна галерея, Меморіальний музей Г.С. Сковороди, Музей кобзарського мистецтва
12.00 – виїзд до Канева.
13.00 – обід у кафе в Каневі.
Пішохідна екскурсія до Шевченківського національного заповідника, заснованого в 1925 році, унікального пам’ятника історії, археології, геології та палеонтології. Сходження на Чернечу (Тарасову) гору до могили Т.Г.Шевченка – великого народного Кобзаря. Відвідування літературно-меморіально музею Т.Г.Шевченка, де зібрано тисячі експонатів, що розповідають про життєвий і творчий шлях поборника свободи та гуманізму. Екскурсія до Успенського собору, який закладений в 1144 р. Всеволодом Ольговичем – батьком визначного полководця Київської Русі, героя "Слова о полку Ігоревім" Святославом Всеволодичем. Відвідування музею народного декоративного мистецтва, який розміщено в приміщенні архітектури 18 ст. Купівля сувенірів.
18.00 – виїзд до Умані.
Умань належить до небагатьох міст України, якому було надано Магдебурзьке право (1760 р.), про що свідчить Ратуша, як символ самоврядування. Під час національно-визвольної війни українського народу проти шляхетської Польщі ( 1648-1654 роки) тут було створено Уманський Козацький полк який нараховував 3000 козаків. В 1670-1674 роках Умань була резиденцією правобережного гетьмана Михайла Ханенка, тобто тимчасовою столицею Правобережної України. В часи Коліївщини це був один із центрів народного повстання. На початку 20 століття місто було одним із культурних провінційних центрів. В Умані знаходиться монастир Василіанів – найдавніша пам`ятка місцевого значення, заснований графом Потоцьким як учбовий заклад в 1764 році, а також Собор Успіня Богородиці та Торгові ряди, які, як і парк Софіївка , включені до переліку надбань національної культурної спадщини.
Ночівля в готелі «Фортеця».
|
3 день
|
9.00 – Сніданок в ресторані готелю.
Дендропарк "Софіївка" – перлина України і величний пам`ятник коханню. Парк створено для коханої жінки... Один з найбагатших людей XVIII століття, граф Станіслав Потоцький, в 1796 р. вирішив зробити своїй красуні-дружині Софії, грекині за походженням, романтичний подарунок – прекрасний парк у місті Умані. Парк, який розкинувся на площі приблизно170 га, і сьогодні вражає відвідувачів своєю неповторною красою та загадковою романтичністю (вхідний квиток 15 грн./ особи). Кожного наділяє "Софіївка" своїм теплом та ніжністю, дарує душевний спокій. Ви зможете проплисти по підземній річці Ахеронт та дістатись на кораблі "Софія" до острова Кохання. Протягом всієї екскурсії по парку Ви дізнаєтесь про те, як виникла ідея його створення і як вона пов’язана з талановитими й відомими людьми того часу.
15:00 – обід в кафе в Умані.
17:00 – виїзд до Львова.
За бажанням (за додаткову оплату):
Виїзд до Державного історико-культурного заповідника "Батьківщина Тараса Шевченка".
Тут, у с. Моринцях, в 1814 році народився син українського народу – Тарас Шевченко. Екскурсія по музею під відкритим небом з оглядом хати Якима Бойка, діда Тараса Шевченка по матері, де минули перші півтора року життя Тараса, експозиції з українськими вишиванками та виробами з дерева, пам’ятник матері Тараса.. Переїзд до с.Шевченково, де пройшло дитинство малого Тараса. Відвідування літературно-меморіального музею Великого Кобзаря, могили матері та батька, хати дяка (1782 р.), в якого навчався грамоті Тарас. Переїзд до с. Будище, де Тарас підлітком козачкував у пана Енгельгарда. Зберігся маєток поміщика, де нині оформлена музейна кімната, та прекрасний парк. (* 80 грн. особи).
|
4 день
|
8:00 – прибуття до Львова.
|
від 490 грн.
|