Додаток 3 до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області


Скачати 36.49 Kb.
НазваДодаток 3 до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
Дата28.04.2013
Розмір36.49 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Історія > Документи


Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

Кременчуцької міської ради Полтавської області

10.01.2012 №5

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань погодження на встановлення та зміну режимів

роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг

м. Кременчука у нічний час

І. Загальні положення
Комісія з питань погодження на встановлення та зміну режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг м. Кременчука у нічний час (далі – комісія) у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Кодексом України про адміністративні правопорушення, нормативними актами з питань торговельного та побутового обслуговування населення, рішеннями Кременчуцької міської ради Полтавської області та її виконавчого комітету та цим Положенням.

Комісія створена з метою координації та забезпечення єдиної політики в питаннях організації роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг м. Кременчука.

Розгляду на комісії підлягають питання погодження на встановлення та зміну режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг м. Кременчука в нічний час – після 23-ї години до 7-00.

Персональний склад комісії вперше затверджується рішенням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавського області. У подальшому зміни у персональному складі комісії здійснюються головою комісії за погодженням з керівниками підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та керівниками інших міських органів та контролюючих служб, представники яких входять до складу комісії.
ІІ. Функції комісії
Комісія розглядає заяви суб’єктів господарювання щодо погодження на встановлення та зміну режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг у нічний час і приймає відповідне рішення з цього питання.

Комісія має право приймати рішення про внесення змін до режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг, що здійснюють діяльність як у денний, так і у нічний час, у разі наявності скарг та звернень населення щодо незручностей, які спричиняє заклад з існуючим режимом роботи.

Комісія співпрацює з управліннями та відділами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та виконавчими органами районних у місті рад, які надають їй необхідну інформаційну, консультаційну та практичну допомогу в її роботі.

Підставою для розгляду на комісії питання щодо погодження на встановлення та зміну режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг у нічний час є заява суб’єкта господарювання з відповідною пропозицією.
ІІІ. Підготовка та проведення засідання комісії
Пропозиції для розгляду на засіданні комісії питань встановлення режимів роботи у нічний час об’єктам торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг готує управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (далі – управління).

Підготовлені управлінням пропозиції розглядаються на черговому засіданні комісії.

Рішення комісії приймається більшістю голосів членів комісії.

За наслідками розгляду і прийнятим комісією рішенням секретар комісії готує відповідний протокол.

Згідно з протоколом засідання комісії управлінням оформляється суб’єкту господарювання погодження на встановлення режиму роботи його закладу у нічний час з видачею витягу з протоколу засідання комісії.
Встановлений режим роботи закладу обслуговування у нічний час може бути скасований комісією за умови наявності обґрунтованих скарг на роботу закладу та порушення тиші у закладі в нічний час, якщо встановлений факт порушення ст. 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях).
IV. Юридичний статус комісії

Члени комісії несуть відповідальність за об’єктивність розгляду питань щодо додержання вимог чинного законодавства.

Комісія має право отримувати необхідні відомості від контролюючих служб міста, управлінь та відділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, а також від суб’єктів господарювання, які мають здійснюють торговельно-побутове обслуговування населення через заклади, розташовані у місті Кременчуці.

Суб’єкти господарювання, що надали заяви щодо погодження на встановлення режиму роботи підпорядкованих закладів обслуговування у нічний час, за запрошенням можуть бути присутні на засіданні комісії.

Керуючий справами

виконкому міської ради Р.В.ШАПОВАЛОВ


________________________________________________________________________________________________Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради

пл. Перемоги, 2, м. Кременчук, Полтавська обл., 39600, тел/факс (0536) 730034, факс (0536) 730054

E-mail: gor@kremen.mvk.pl.ua, Web: www.kremen.mvk.pl.ua, Код ЄДРПОУ 04057287

Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради
від 10.01.2012 № 5

Сторінка з


Схожі:

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради...
Кодексом України про адміністративні правопорушення, нормативними актами з питань торговельного та побутового обслуговування населення,...
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Кременчуцької міської ради
Про внесення змін і доповнень в додаток до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 16. 12....
Додаток 3 до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради...
Кодексом України про адміністративні правопорушення, нормативними актами з питань торговельного та побутового обслуговування населення,...
ПОЛОЖЕННЯ   про центр муніципальних послуг виконавчого комітету Кременчуцької...
Центр муніципальних послуг виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (далі ЦМП) утворюється як робочий...
КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ
З урахуванням розподілу повноважень між структурним підрозділами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області,...
Додаток до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради...
Систематизація документів за основними групами в межах фондів особового походження
Додаток 4 до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
Кременчуцького міського управління Управління внутрішніх справ України в Полтавській області (за згодою)
КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ
...
ПОЛОЖЕННЯ   про центр надання адміністративних послуг виконавчого...
Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області (далі ЦНАП) утворюється...
Додаток 1 до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради...
Про затвердження інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень стосовно торгової мережі та мережі ресторанного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка