Зміст Вступ Розділ Загальна характеристика організації


Скачати 423.85 Kb.
НазваЗміст Вступ Розділ Загальна характеристика організації
Сторінка1/4
Дата07.04.2013
Розмір423.85 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи
  1   2   3   4
Зміст

Вступ

Розділ 1. Загальна характеристика організації

 1. Історія створення та розвитку ПрАТ «Івано-Франківськторф»

 2. Основні напрямки діяльності ПрАТ «Івано-Франківськторф»

 3. Виробничо-організаційна структура

 4. Аналіз діяльності підприємства:

  1. Виробнича діяльність

  2. Розрахунки за торф та ціни за торф

  3. Служба охорони праці ПрАТ «Івано-Франківськторф»

 5. Система оплати праці на підприємстві

Розділ 2. Характеристика відділу кадрів ПрАТ «Івано-Франківськторф»

 1. Кадрова політика на підприємстві

 2. Діяльність кадрової служби на підприємстві

 3. Укомплектованість та якісний склад персоналу

 4. Плинність кадрів та трудова дисципліна

 5. Атестація кадрів

 6. Навчання та підвищення кваліфікації кадрів

 7. Мотивація на підприємстві: аналіз форм матеріального і нематеріального стимулювання

Висновки

Додатки

Вступ

Виробнича практика - це форма навчальних занятті в організаціях (підприємствах) різних форм власності та організаційно - правових форм.

Виробнича практика проводиться з метою вивчення загальних принципів функціонування організацій та установ по управлінню працею і регулювання соціально-трудових відносин, служб зайнятості; принципів організації роботи служб і підрозділів, що займаються питаннями підбору, розстановки та обліку персоналу, відділів кадрів, праці та заробітної плати, відділів управління персоналом, а також аналізу документації, що забезпечує діяльність зазначених служб. Вона дозволяє з'єднати теоретичну підготовку з практичною діяльністю на конкретних робочих місцях. У завдання практики входить:

 1. формування професійних умінь і певного досвіду, необхідного для здійснення подальшої професійної діяльності;

 2. формування дослідницького підходу до вивчення

діяльності економіста;

 1. оволодіння вміннями та навичками роботи з документацією,

 2. здійснення найпростіших економічних розрахунків.

Я проходила практику в ВАТ«Івано-Франкцівськторф», розташованого за адресою: вул..Б. Хмельницького, 59, м.Івано-Франківськ. Практика проходила у відділі кадрів з 24.11 по 30.12. під безпосереднім керівництвом начальника відділу кадрів Дяків Л.Б. та Гаврилишин Г. В. – менеджера з розширення ринків збуту.

За час практики я ознайомилася з діяльністю відділу кадрів, з основними документами з обліку кадрів, з професійними і посадовими обов'язками фахівців відділу, активно брала участь у господарській діяльності організації. Отримані в результаті проходження практики знання і дані представлені в звіті.

Звіт складається з двох розділів. У першому розділі дана загальна характеристика ВАТ підвищення продуктивності праці на підприємстві.

До звіту додаю щоденник практики, який дає уявлення про мою щоденну діяльності в ході проходження практики. За підсумком проходження практики видана характеристика, яка прикладена до звіту.

«Івано-Франківськторф»: юридичний статус товариства, мета діяльності, організаційна структура управління і т.д. .Другий розділ повністю присвячений відділу кадрів. Тут розглядаються основні завдання відділу кадрів, укомплектованість та плинність кадрів, а також розглянуто форми мотивації працівників, як чинника

Розділ 1. Загальна характеристика організації

 1. Історія створення та розвитку ПрАТ «Івано-Франківськторф»

Історія компанії починається в 1900 році видобутком різного блочного торфу, який використовувався як паливо. В 1932 році підприємці м. Долина організували виробництво із верхового торфу ізоляційних плит та торфяної підстилки для худоби. Торф для підстилки запресовувався в тюки і відправлявся в Польщу, Данію, Голандію. В 1948 році розпочато видобуток торфу паливо-механізованим способом, за допомогою таких машин: багерно-елеваторна машина (БЕМ), універсальний торфяний екскаватор паровий (УТЕП), універсальний торфяний екскаватор дизельний (УТЕД), торфо-вистилаюча машина дизельна (СМД-2). В 1958 році розпочато видобуток фрезерного торфу комплексом машин: здвоєний барабан штифтовий-2 (СБШ-2), ворошилка фрезерна (ВФ 9,6), валкувач універсальний фрезерний (ВУФ-2), торфозбиральна машина (УМПФ-4), штабелююча машина (ОФ-6).

В 1996 році компанія першою в Україні шляхом приватизації перетворюється із державного в відкрите акціонерне товариство. З цього моменту починається новий відлік часу для компанії. Визначено курс на підвищення якості продукції, покращення дизайну упаковки, розширення сітки маркетингу. Розробляються нові види продукції. Компанія починає поставляти торф на зовнішній ринок. З метою освоєння ринку збуту в східній Європі компанія створює спільне українсько-словацьке підприємство “Укрсловторф”. Налагоджується співпраця компанії з шведською фірмою “MASTERS MEDERNA”, результатом якої було встановлення лінії по просіюванню торфу і його кіпуванню в кіпи BIG BALE.

В 1998 році компанія освоює випуск кускового торфу для комунально-побутових потреб як палива.

1999 рік – компанія спрямовує свої інтелектуальні і технічні ресурси на освоєння нових видів фасування торфу. Результатом цього напрямку діяльності є виробництво кіпованого в 300 л. мішках і фасованого в 5 л., 8 л., 20 л., 40 л. і 80 л. поліетиленових пакетах чорного і білого торфу. Паралельно проводиться робота по освоєнню ринків України і Східної Європи, вивченню попиту споживачів на торф і продукцію на його основі. Результат цієї роботи – освоєння випуску блочного білого торфу і субстратів на основі чорного і білого торфу.

В 2000 році на базі родовища Під Бором побудовано сучасний завод по виготовленню субстратів потутужністю 50000 м3 на рік. Завод укомплектовано обладнанням чеської фірми AGRO CS і італійської B&C.

В 2005 році на базі шведської лінії MASTERS MEDERNA добудована лінія, на якій розпочато випуск як кіпового торфу, так і субстратів по 3; 3,5; 4; 4,5; кубічних метрів потужністю 30 тис. куб.м. в рік.

В 2006 році освоєно випуск нового виду продукції покрівельної суміші для висадки шампіньйонів.

В 2007 році компанія взяла курс на модернізацію обладнання по переробці торфу та технічне переозброєння процесів видобутку торфу.Внаслідок цієї роботи модернізовано:

-лінію по кіпуванню торфу під виробництво на ній субстратів в упаковці 3000-4000 літрів.

-лінію по просіюванню торфу під виробництво на ній покрівельноїсуміші для вирощування грибів. На видобуток торфу було впрваджено високопродуктивні колісні трактори типу МТЗ 10-25, взамін металоємних ДТ-75Б, фрезеоні барабани МТФ-13М з конструктивними новими робочими елементами.

Закуплено прилади німецької фірми MOCHEREY-NAGEL для проведеня аналізів контролю торфу, субстрату, грунту,що надало можливісь випуску продукції високо

2008 р.- модернізовано лінію по випуску субстрату, для висіву та пікування рослин фракцію 0-5 мм.

2009 році на базі ВАТ "Івано-Франківськторф" було створено Західну торфяну групу (WPG) до якої ввійшли:1. ВАТ "Івано-Франківськторф"2.СП "Укрлсловторф"3.ДП " Агроторф"4.ДП" Мальговаторф"5. ТЗоВ" АГРО"

Фірма діє на основі колективного (додаток А) та трудового договору (додаток Б). Працює над покращенням випуску якісної продукції та модернізації виробництва і виготовляє таку продукцію ( додаток В)

 1. Основні напрямки діяльності ПрАТ «Івано-Франківськторф»

Одним із приорітетних напрямків діяльності компанії “Івано-Франківськторф” є розширення освоєння торфяних родовищ регіону “Прикарпаття”, підготовка полів для видобутку блочного верхового торфу,виготовлення готових субстратів, призначених для професійного застосування в тепличних комплексах. Субстрати призначені для вирощування як овочевих, так і декоративних культур.

Основна галузь використання нашої продукції це рослинництво закритого та відкритого типу

В даний час основна робота ведеться на двох родовищах торфу:

-низинного ( чорного)– “Торговиця”;

-верхового ( світлого) – “Під Бором”.

Ці родовища вигідно розташовані в географічному плані – біля залізничних станцій та автострад, а також оснащені сучасним обладнанням компанії для переробки і пакування торфу і торфопродукції.

Завдяки високого ефективним агротехнічним показникам орний і світлий торф з торфяних родовищ "Торговця" та " Під Бором" знайшов широке використання, як основа для приготування тепличних грунтів, субстратів для квіткових та декоративних рослин, покривного грунту для вирощування шампіньйонів, субстрату для вирощування розсади овочевих культур.

За якісними показниками чорний і білий торф з торфяних родовищ “Торговиця” і “Під Бором” знайшов широке використання для приготування тепличних грунтів, субстратів для квітів, покривного грунту для вирощування шампінйонів.

Основний девіз компанії- покращення якості та розширення асортименту продукції і задоволення попиту споживачів торфу та продукції на його основі.

Компанія поставляє на ринок торф кіпований, фасoваний та блочний і субстрати та грунти на його основі автомобільним транспортом в упаковках 2,5; 5,7;10;20;25; 40; 50;70;80; 250;3000-4000 літрів.

 1. Виробничо-організаційна структура

Організаційна структура ПрАТ «Івано-Франківсьторф»

Головним керівником ПрАТ «Івано-Франківськторф» є голова правління, його безпосередніми підлеглими є заступники голови правління а також начальники деяких відділів. Обов’язком голови правління на підприємстві є управління, забезпечення матеріальною базою підприємства, нормального функціонування відкритого акціонерного товариства в цілому.

В обов’язки голови правління також входить укладання договорів з іншими фірмами. Наступною управляючою ланкою в ієрархії підприємства є заступники голови правління, в обов’язки яких входить безпосереднє керування працюючими, забезпечення виконання наказів голови правління працюючими, дотримання договорів, робота з начальниками відділів та інше.

Наступною ланкою функціонування є начальники відділів і управлінь, які підкоряються безпосередньо заступникам голови правління.

Серед них є спеціалісти в галузі електроніки, хімії, контролю якості, ремонту приладів та апаратури, автоматизованих систем, охорони праці. ПрАТ «Івано-Франківсьторф» займається також ремонтом такої складської апаратури. Інженери на підприємстві також проводять випробування відремонтованих приладів та їх роботоздатність. Після випробування готові до роботи прилади відвозять у лабораторію, де проводиться їх повірка. Потім прилади забирають назад на підприємство і поступово по мірі терміновості розвозять на підприємства, що замовляли ремонт даних приладів.

В обов’язки інженера входить подача начальнику відділу заключення про контроль заданого об’єкту випробування. Під час ремонту апаратури бувають випадки, коли під час заміни деталей приладу необхідно замовити ту чи іншу деталь, тоді інженер по ремонту здійснює запис в спеціальний журнал замовлень, назву фірми виробника, тип і код даної запчастини, терміновість замовлення.

Як і на будь-якому підприємстві у ПрАТ «Івано-Франківськторф» є бухгалтерія, яка проводить звітність всіх документів, які подаються в державну податкову інспекцію, заповнює необхідні бланки і проводить різноманітні розрахунки, а також займається заробітною платою працівників фірми.


 1. Аналіз діяльності персоналу

  1. Виробнича діяльність

Унікальні природні властивості верхового торфу, що полягають у чистоті і стерильності, відсутності патогенної мікрофлори і технологічних забруднень, високій вологоємності та повітроємності, вмісті природних гумінових кислот відкривають найширші можливості для його використання (додаток Г).

Новітнє високопродуктивне технологічне обладнання дозволяє виготовляти широкий асортимент універсальних спеціалізованих субстратів та торф’яних грунтів для промислового і аматорського розмноження та вирощування декоративних і овочевих культур. Технологічний процес виготовлення грунтів та субстратів атоматизований. Завдяки цьому забезпечується висока продуктивність виробництва, точність дотримання рецептури, стабільність параметрів та їх однорідність в масі субстрату.

Всі марки грунтів та субстратів виготовляються на основі верхового торфу, добутого фрезерним шляхом. При виробництві грунтів і субстратів використовується комплексне повністю збалансоване мінеральне добриво PG MIX (NPK 12:14:24 та 14:16:18), що виключає засолення й забруднення грунту, збільшує строк його експлуатації. Збалансований склад добрива спеціально розроблений для застосування під основне заправлення грунтів і включає всі необхідні рослинам макро- і мікроелементи (залізо, магній, марганець, цинк). Мікроелементи містяться у формі, що забезпечує їх повну доступність для рослин. Додавання мінеральної складової (пісок, переліт, цеоліт, бентоніт) доступність для рослин.

Відмінною рисою рисою виробництва профі-субстратів є підвищення вимоги до якості сировини, точності дозування й рівномірності змішування компонентів. Для того щоб гарантувати клієнтам високу повторювальність результатів і ідентичність характеристик продукту, використовується у виробництві тільки високоякісний торф’яний матеріал, що пройшов додаткове сортування й переробку. Спеціальні іонообмінні та поживні добавки дозволяють надати субстратам професійні характеристики.

Субстрати призначені для вирощування як овочевих, так і декоративних культур. Залежно від потреби рослини виготовляється три субстрати (СТП 1, СТП 2, СТП 3), які відрізняються вмістом поживних речовин.

Грунти і субстрати ПраТ «Івано-Франківськторф» представлені на сьогоднішній день багатьма основними марками, відмінність між якими полягає у типі застосовуваного торфу, способі видобутку, кислотності, фракційному складі, вмісті поживних речовин й іншими параметрами. Основна частина продукції орієнтована на використання тепличними комбінатами. Для цих цілей професійні субстрати виготовляються з верхового сфагнового торфу низького ступеня розкладання з різним фракційним складом. Для основної культури томату, огірка найбільш вдалою за фізичними властивостями є фракція від 6 до 20 мм. Грубий торф тривалий час зберігає структуру. Рослини практично не відчувають кисневого голодування протягом вегетаційного періоду. Фракція від 0 до 6 мм можна використовувати при виготовленні розсадних сумішей. Дрібна фракція зручна для набивання горщиків невеликого об’єму. При вирощуванні розсади, особливо в горщиках з обсягом 1л., можна використовувати фракцію (0-20мм).

Застосування зазначених марок грунтів високоефективне також при ландшафтному озелененні, садівництві для підтримки у пухкому,чистому від бур’янів стані, сприятливому для кореневої системи.

Універсальні, такі як «Субстрат городній», «Грунт універсальний» містять набір поживних елементів, спеціально підібраних для вирощування більшості видів овочевих, квіткових і декоративних рослин. Спеціалізовані грунти «Для кактусів», «Для папороті», «Для азалій та рододендронів», «Для пальми», «Для сенполії», «Для хвойних», та інші готуються з врахуванням особливостей агротехніки цих рослин і призначені для вирощування певних груп рослин. Номенклатура продукції постійно розширюється, розробляються нові види грунтів. При виборі типу субстрату садівникам-аматорам варто брати до уваги, що висока буферна ємність торф’яного субстрату дозволяє звести до мінімуму помилки в системі живлення рослин. Розчинені поживні речовини затримуються грунтовим поглинаючим комплексом і при необхідності використання рослинами. Ця властивість торф’яного субстрату дозволяє широко користуватися універсальними торф’яними грунтами, не прибігаючи до готування спеціальних сумішей.

Торф і грунти фасуються в яскраво оформлені мішки з двохшарової світлозахисної плівки по 2,5; 5; 10; 20; 40; 70; 250 літрів та кипи від 2,0 до 4,0 кубічних метрів. При пакуванні в мішки по 250 літрів та кипи щільністю у 1,7-2,0 рази. Продукція розміщується на піддонах, що забезпечує можливість механізації навантажувальних робіт і зручність складування.
  1   2   3   4

Схожі:

ЗМІСТ ВСТУП 3 РОЗДІЛ І ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА УКРАЇНСЬКОГО КОНСТИТУЦІОНАЛІЗМУ
РОЗДІЛ ІІ ОСНОВНІ ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО КОНСТИТУЦІОНАЛІЗМУ ДО ЗДОБУТТЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ 32
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДІАГНОСТИЧНОЇ МЕДИЧНОЇ АПАРАТУРИ
Скіалогія розділ рентгенології, що вивчає закономірності утворення рентгенівського зображення
ЛЕКЦІЯ ТЕМА : елементИ V А групи
Загальна характеристика атомів елементів V А групи. Нітроген, Фосфор та Арсен, поширення їх у природі. Загальна характеристика простих...
№1 Вступ
Загальна характеристика розвитку поетичного слова в Одесі. Оспівування міста, моря, степу в поетичній творчості письменників рідного...
Зміст трудового договору Зміст Вступ
Розділ III. Поняття припинення трудового договору, підстави його припинення
«Захист суміжних прав» ЗМІСТ Вступ. Розділ Поняття суміжних прав в Українському законодавстві
Розділ Захист авторського права і суміжних прав у цивільно-правовому порядку
ПРОГРАМА “ ПРИРОДОЗНАВСТВО” 1-4 КЛАСИ Загальна характеристика навчального предмета
Вона має інтегрований зміст, поєднує пропедевтику біології та екології, географії, фізики, астрономії, хімії
Вступ. Загальна характеристика розвитку культури та літератури XIX...
Поглиблене поняття про мистецтво та його види, художню літературу як словесний вид мистецтва
ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНО – ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ СУЇЦИДАЛЬНОЇ...
РОЗДІЛ СУЇЦИДАЛЬНА ПОВЕДІНКА НЕПОВНОЛІТНІХ: СУТНІСТЬ, ПРИЧИНИ
ПРОМИСЛОВІСТЬ Загальна характеристика господарства, економічний потенціал
Укажіть форму суспільної організації виробництва за описом: «Випуск на одному підприємстві певного виду продукції»: А. кооперація...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка