Урок 3 Підтема : Англійські парки / The English Parks


Скачати 50.39 Kb.
Назва Урок 3 Підтема : Англійські парки / The English Parks
Дата 21.12.2013
Розмір 50.39 Kb.
Тип Урок
bibl.com.ua > Біологія > Урок
Урок 3

Підтема : Англійські парки / The English Parks.

Мета : Ознайомити учнів з новою лексикою уроку. Тренувати в аудіюванні. Удосконалювати техніку читання.

Розвивати вміння діалогічного та монологічного мовле­ння.

Практикувати учнів у письмі.

Поглибити знання учнів про Велику Британію.

Виховувати любов до природи та дбайливе ставлення до тварин і

рослин.

Обладнання : Підручник, робочий зошит, картки із завданнями.

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання, бесіда з черговим. Див. урок 2.

It's nice to see you. Hope you are well. Get ready to the lesson. Who is on duty today? Who is absent? Why? So let's start our lesson. 2. Повідомлення теми та мети уроку.

I hope you like nature and you enjoy nature especially in spring when the nature wakes up after winter dream.

During our lesson we'll speak about nature. You'll read a text about famous London parks and learn about the flowers and animals which you can see there.

  1. Уведення в іншомовну атмосферу.

Can you count well ? Listen to the rhyme and answer the question of the rhyme, please.

Our class has two Bellas,

Two Jims and two Stellas,

Three Anns and three Dicks,

Five Kates and three Nicks,

Eight Sams and four Bills,

Five Nells and two Jills,

But we have only one Paul,

Can you count them all ?

4. Перевірка домашнього завдання.

Два-три учні читають свої міні-твори у вигляді листа про визначні місця, які вони відвідали.

II. Основна частина уроку

1. Аудіювання.

Після першого прослуховування учні отримують картки для самостійної роботи. Завдання : визначити чи відповідають дані твердження змісту тексту.

/ Додаток 3, завдання 1 /

Після другого прослуховування учні отримують картки з іншим завданням : з’єднати частини речення.

/ Додаток 3, завдання 2 /

Текст для аудіювання
London is the capital of England. It stands on the river Thames. About eight million people live there. There are about ten thousand streets in London with a lot of shops and cafes, cinemas and theatres, galleries and museum. Big red buses run up and down the streets. The oldest metro in the world, called Tube, is here in London, too.

The heart of London is the City. It is the oldest part of London. There are many banks and offices there.

The centre of London is Trafalgar Square. Some people say it is the most beautiful place in the capital. There is a monument to Lord Admiral Nelson in the middle of the square. There are two beautiful fountains in it, too. They are in the front of the National Gallery. Many tourists visit this fine building every day.

The Houses of Parliament is not far from Trafalgar Square. There are some towers on it. The large clock in one of the towers is called Big Ben. You can hear the sounds of Big Ben every hour. There are so many other places to see and visit in London. It is a very beautiful city.

2. Подання тексту для читання. Впр.1(с.138)

1) Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями. Впр. 1а ( с.138 ).

What places do you see in the pictures on page 138 ?

What seasons are in the pictures?

What can people do in the park ?

Do you like to go to the park?

What trees and flowers are there in the parks of our country?

Are there any animals in the park ? Учні відповідають на запитання вчителя.

2) Етап читання.

Let's read the text about famous London parks and find the names of the flowers and animals which you can see in the English parks.

Учні ланцюжком читають текст, потім знаходять та по черзі вимовляють назви рослин та тварин. Учитель стежить за вимовою учнів.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. 2 ( с.139).

Учні в парах відповідають на запитання вправи, потім дві - три пари інсценізують діалог перед класом. Учитель та учні стежать за правильністю логічної та граматичної побудови речень.

б) Впр. З (с.139).

Учні самостійно усно доповнюють речення, потім ланцюжком читають їх. Учитель контролює правильність виконання завдання.

в) Впр. 4 ( с. 139 ).

Учні ланцюжком читають речення і визначають: відповідають вони змістові тексту чи ні. Учитель контролює правильність виконання завдання.

3. Розвиток умінь монологічного мовлення.

Учні у парах переказують текст впр. 1 (с. 138) з опорою на запитання впр. 2 (с. 139 ). Потім два-три учні по черзі переказують текст по одному абзацу перед класом. Учитель контролює правильність логічної та граматичної побудови речень.

4. Фізична та мовленнєва розминка.

Pick up, put down, stand up, turn round, Clap left, clap right, clap up, clap down, Look left, look right, look up, look down,

Turn round, sit down, touch something ... brown !

Point to your friend, point to the door,

Look at the window, look at the floor,

Stand on your left leg, stand on your right,

Now sit down, touch something ... white!

5.Розвиток діалогічного мовлення.

Робота з картками. Учитель роздає картки для самостійної роботи. Учні складають запитання з поданих слів і записують їх, потім ланцюжком читають складені запитання і відповідають на них. Учитель контролює правильність виконання завдання.

/ Додаток 3, завдання 3 /

6. Письмо.

Учні отримують картки для самостійної роботи.

/ Додаток 3, завдання 4 /

Учні письмово відповідають на запитання, потім ланцюжком читають складені речення. Учитель контролює правильність логічної та граматичної будови речень.

III. Заключна частина уроку

  1. Запис та пояснення домашнього завдання.

Написати листа другові з Англії, в якому розповісти про свій улюблений парк.

Write a short letter to your English friend about your favourite park.

  1. Підведення підсумків уроку.

Today we spoke about English parks. Let's check if you know about English parks. Guess what is it.

1. This flower is yellow and white. It is the symbol of Wales.

2. These flowers are red, yellow, white and pink. This flower is the symbol of England.

3. This bird is very beautiful. It is white, but sometimes it can be black.

4. This animal wears many needles on his back.
Our lesson is over. Good bye !

Додаток З

Завдання 1

Listen to the text and decide whether the following statements are true (T) or false (F) according to it.

  1. London is the capital of England.

  2. It stands on the river Dnipro.

  3. There are about eight thousand streets in London.

  4. About eight million people live in London.

  5. The oldest metro in the world is in London.

  6. There are many banks and offices in the City.

  7. There are two fountains not far from Trafalgar Square.

  8. The monument to Admiral Nelson is in the middle of Trafalgar Square.

  9. You can hear the sounds of Big Ben every two hours in London.

10.London is not very big and beautiful city.
Завдання 2

Listen to the text and match the parts of the sentences.

1. The heart of London a) is Big Ben

2. The City is b) fountains in Trafalgar Square.

3.You can hear c) the oldest part of London

4.There are two d) is the City.

5. The Houses of Parliament e) the sounds of Big Ben every two

hours.

6.The large clock in one of the tower f) is not far from Trafalgar Square

7. There are about g) people live in London

8. About eight million h) ten thousand streets in the city

Завдання 3

Make up questions and answer them.

1. park / your /is / there / near / a / house ?

2. often / go / the / you / do / to / park ? 3. to / whom / go / you / the / do / park / with ? 4. like / do / the / you / to / park / what / do / in ?

5. park / flowers / the / can / what /see /in / you ?

6. animals / meet / you / there / can / what ?

Завдання 4 Answer the questions.

1. Is there a park in your area ?

2. What flowers are there in your area ?

3. Are there any animals in your park ?

4. What do people usually do in the park ?

5. Do you like to walk in the park? Why?



Схожі:

Підтема
Календарно-тематичне планування до підручника “Our English”(Liudmyla Byrkun), 6-й клас, 3 уроки на тиждень
УРОК 2 Підтема : Лондон / London
Обладнання : підручник, робочий зошит, картки із завданнями для самостійної роботи
Урок №4 Підтема: Здоровий спосіб життя
Мета: Формувати вміння монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання з опорою на таблиці
Урок №1 Підтема: Розвиток медицини
Мета: Навчити правильно вимовляти і читати нові слова та словосполучення, розпізнавати їх у тексті, вживати в реченнях; розвивати...
Урок №2 Підтема: Лікарня та її підрозділи
Мета: Навчити правильно вимовляти і читати нові слова та словосполучення, розпізнавати їх у тексті, вживати в реченнях; розвивати...
WAYS OF RENDERING THE LEXICO-GRAMMATICAL MEANINGS AND FUNCTIONS OF THE ENGLISH INFINITIVE

Урок 6 Підтема : Одяг британців / What People Wear in Britain
Розгадування кросворду. Учні отримують картки, на яких вони повинні розгадати кросворд: вписати назви речей з одягу. Якщо учні правильно...
WAYS AND MEANS OF EXPRESSING MODALITY IN ENGLISH AND UKRAINIAN
Я бачив, що він не може/не take his eys off her. (Maugham) має сили очей відірвати від неї
Конспект уроку англійської мови у 8 класі Тема: Англійські традиції та свята
Основна частина уроку Check-up Актуалізація опорних знань учнів з вивченої теми
ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР
Нагородити грамотами Львівського обласного дитячого еколого-натуралістичного центру переможців конкурсу “Парки – легені міст і сіл”...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка