|
Скачати 23.1 Kb.
|
Lesson 4 Урок №4 Підтема: Здоровий спосіб життя. Мета: Формувати вміння монологічного мовлення на рівні мікровисловлювання з опорою на таблиці; Розвивати вміння спонтанно і логічно висловлювати свою думку; Розширити знання учнів з теми, яка вивчається Обладнання: Підручник Л.Биркун, робочий зошит, HO2 Хід уроку I. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення 1. Повідомлення теми і мети уроку. Привітання. Бесіда з черговим. T.: The topic of our lesson is Healthy Way of Life You should be able to:
2. Уведення в іншомовну атмосферу 1). Read after the teacher Just compare heart, beard and heard, Died and diet, lord and word, And be careful how you speak Say break and steak, but bleak and streak. Heaven, seven, eleven, even, But, which of them rhyme with Stephen? Youth, south, southern, cleanse and clean. But write and right, seen and scene. 2). Reading together. 3). Individual reading. II. Основна частина уроку. 1. Контроль домашнього завдання a). HO2 Match halves of the words, put them into alphabetic order and read: dro – ps, sticking – plaster, mix – ture, pow – der, plas – ter, band – age, inject – tion, stre – tcher, runny – nose, shee – zing, common – cold, cough – ing, pneu – monia, aller – gies, ra – sh, watery – eyes. b). Ex.2 p.34 WB; діалоги + Ex. 1 p. 34 §4 c). p.75 (1) – читання, переклад. 2. Matching the halves of some English proverbs about health and finding their Ukrainian equivalents. Ex. 2 (a,b) p. 63 SB 3. Listening to the interview TS 22 p.189. and finding true or false statements Ex. 4 p. 63 SB 4. Reading of the story and discussing it Ex.5 p. 63 SB III. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання. Ex 2 p.35 WB p.75 (2) - читати та перекласти. 2. Підбиття підсумків уроку та оцінювання. |
Здоров'я та здоровий спосіб життя Мета — надати учасникам тренінгу інформацію про здоров'я, здоровий спосіб життя та фактори, що впливають на формування здоров'я |
Година спілкування “Я за здоровий спосіб життя” Мета Мета: Формувати уявлення молоді про здоровий спосіб життя. Роз’яснити шляхи зараження ВІЛ інфекцією. Викликати в учнів негативне... |
Бесіда «Здоровий спосіб життя» Мета: Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про хороші і погані звички. Розвивати вміння і навички підтримувати хороший... |
За здоровий спосіб життя! |
Тема: Я веду здоровий спосіб життя Кожний студент продовжує речення «Я не можу», «Я можу», Я спробую» на тему здорового способу життя |
Шляхи вирішення завдань Мета. Формування в учнів початкових класів ціннісних орієнтирів на здоровий і безпечний спосіб життя |
Конкурсу на кращу стінгазету на тему «Інформатика за здоровий спосіб життя» З метою вдосконалення професійної підготовки, прищеплення учням любові до вибраної професії, розвитку професійних вмінь і навиків,... |
ЯК ЧИННИК ВИБОРУ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ Проблема дослідження способу життя має величезне практичне значення, адже саме особистість, що обрала для себе здоровий спосіб життя,... |
Класний керівник: Волченко Майя Миколаївна Мета Обладнання: плакат «Я обираю здоров’я»; ілюстрації, що пропагують здоровий спосіб життя; пакети завдань для команд |
Анкета№1 «Здоровий спосіб життя» М. Рокича. Анкетованому пропонується список з 15 термінальних цінностей, які необхідно проранжувати відповідно до їх значимості для... |