ТЕЛЕФОНОГРАМА 100


Скачати 336.29 Kb.
НазваТЕЛЕФОНОГРАМА 100
Сторінка1/3
Дата05.05.2013
Розмір336.29 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Журналістика > Документи
  1   2   3
Начальникам: РВ (МВ), ЗТС, ЗДПО-1, ДПЧ, ПДПЧ -16.

ТЕЛЕФОНОГРАМА 100
З метою підвищення професійного рівня та якісного проведення службової підготовки з особовим складом підрозділів області направляємо Вам „Рекомендації щодо проведення службової підготовки ...”

Попереджаю Вас про персональну відповідальність за виконання даних рекомендацій.

Начальник управління

генерал-майор сл. ц. з. М.І.Поступальський

Вих. № 69/ 545 від 29.01.2007р.
Мельников В.П.

49-06-41


Рекомендації

по організації професійної підготовки особового та начальницького складу підрозділів УМНС України в Миколаївській області
З метою якісного виконання вимог наказу МНС України № 455 від 27.11.03р. щодо організації та здійснення професійної підготовки працівників підрозділів області роз’ясняємо деякі питання, які впливають на якість проведення службової підготовки в підрозділах області.


 1. При підготовці до проведення лекції з будь-якого виду службової підготовки керівник занять повинен підготувати конспект або текст лекції (Додаток № 1).

 2. При підготовці до проведення класно-групового заняття або семінару складається план-конспект проведення заняття (Додаток № 2).

 3. При підготовці до проведення практичного заняття складається методична розробка (Додаток № 3).
 1. Самостійна підготовка начальницького складу, молодших інспекторів, командирів відділення, радіотелефоністів та диспетчерів здійснюється за індивідуальними планами самопідготовки, складеними на період з 01.09 по 31.08 наступного року і затверджених начальником підрозділу, вивчені теми коротко конспектуються в зошитах з самостійної підготовки. На протязі року план доповнюється новими керівними документами, що надходять у підрозділ.
 1. Службову підготовку радіотелефоністів та диспетчерів проводити раз у місяць згідно 49-годиного тематичного плану. Щомісяця планувати практичне вивчення району виїзду (об’єкту) в кількості 2-х годин та 1 годину практичного відпрацювання дії радіотелефоністів при виникненні надзвичайних ситуацій (додаток №5). В розкладі занять обов’язково вказувати конкретну ситуацію, яка відпрацьовується та об’єкти, які вивчаються. Керівником навчальної групи має бути начальник 4-го караулу або заступник начальника частини.
 1. Спеціальну підготовку водійського складу підрозділу проводити щомісячно, на протязі навчального року, у дні проведення періодичного технічного обслуговування пожежних автомобілів. Керівником навчальної групи має бути начальник 3-го караулу, або заступник начальника частини.
 1. Зошити зі службової, спеціальної, та самостійної підготовки особового складу (у всіх категоріях співробітників на які вона поширюється) перед початком навчального року повинні бути: нові, окремі, прошиті, пронумеровані і зареєстровані в канцелярії підрозділу.
 1. Організувати щоквартальні проведення занять на смузі психологічної підготовки:

 • СДПЧ-1, 2, 3, 8, 25, ЧСТ, ДПЧ-7, 15, 21, ПДПЧ-16 – на базі ЗТС УМНС;

 • СДПЧ-21, 28, 30, ДПЧ-14, 22 – на базі ДПЧ-22;

 • СДПЧ-5, 12 на базі СДПЧ-5;

 • СДПЧ-9 на базі СДПЧ-9;

 • СДПЧ-17 на базі СДПЧ-17;

 • СДПЧ-19 на базі СДПЧ-19;

 • СДПЧ-26 на базі СДПЧ-26;

 • СДПЧ- 29 на базі СДПЧ-29;

 • СДПЧ- 27 на базі СДПЧ-27;

 • СДПЧ-6 на базі СДПЧ-6;

 • ОП „Каборга”, СДПЧ-20 на базі СДПЧ-20. 1. Організувати щоквартальні проведення занять в теплодимокамері:

  • СДПЧ-1, 2, 3, 8, 9, 25, ЧСТ, ДПЧ-7, 15, ПДПЧ-16 – на базі ЗТС УМНС;

  • СДПЧ-19 на базі СДПЧ-19;

  • СДПЧ-21, 28, 30, 6, ДПЧ-14, 22 – на базі ДПЧ-14;

  • СДПЧ-17 на базі СДПЧ-17;

  • СДПЧ-26 на базі СДПЧ-26;

  • СДПЧ- 27, 29 на базі СДПЧ-29;

  • ОП „Каборга”, СДПЧ-20 на базі СДПЧ-20;

  • СДПЧ-5, на базі СДПЧ-5;

  • СДПЧ-12 на базі СДПЧ-12


 1. Планування проведення занять проводити наступним чином:

  • розклад занять з особовим складом складається на місяць (Додаток № 4);

  • розклад занять з начальницьким та водійським складом, радіотелефоністами та їх підмінними на навчальний квартал.

 2. Проведення занять керівництвом підрозділу з особовим складом чергових караулів повинні бути розподілені наступним чином:


З особовим складом чергових караулів:

- Начальник РВ (МВ) – не менш 1 заняття в місяць по вивченню положень документів, що регламентують діяльність підрозділів МНС;

- Заст. начальника РВ - не менш 1 заняття в місяць;

- Начальник (заступник начальника) частини – проводять заняття по: Тактичній підготовці, Цивільному захисту, Безпеки праці, спеціальній фізичній підготовці по темах: «Саморятування», „Рятування потерпілого за допомогою подвійної рятувальної петлі», та в АСП-2, з таким розрахунком щоб начальник підрозділу та його заступник проводили однакову кількість заняття;

- командир відділення (в підрозділах де є два та більше відділень) – проводять заняття по загальній та спеціальній фізичній підготовці;

- начальники караулів – проводять заняття по: Тактичній підготовці, Медичній підготовці, Технічній підготовці, в підрозділах де є одне відділення – заняття по загальній та спеціальній підготовці.

В разі відсутності штатного начальника караулу всі заняття проводяться начальницьким складом підрозділу (начальник частини, його заступник, закріплений за караулом інспектор). При проведенні занять з особовим складом чергових караулів молодшим начальницьким складом обов’язково повинен бути присутнім начальник частини, його заступник або інспектор закріплений за караулом.
З начальницьким складом:

- до проведення занять залучається увесь склад навчальної групи (найбільш підготовлені співробітники до викладення теми, що вивчається);

- Начальник РВ (МВ) – не менш 1 заняття в місяць по вивченню положень документів, що регламентують діяльність підрозділів МНС. 1. Керівництву Южноукраїнського МВ організувати проведення тактичних навчань за графіком:

 • начальник МВ -1;

 • заст. нач. ЗДПО по службі-2;

 • заст. нач. ЗДПО по ГПН-1;

 1. Розбір дій щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій повинні проводитися з особовим складом караулів начальником підрозділу (частини) особисто, протягом 10 днів з записом про проведення у навчальному журналі караулу. Матеріали розбору повинні зберігатися в кабінеті начальника караулу й бути завжди доступними.

В підрозділах де відсутній начальник частини розбір проводиться начальником РВ.


 1. Організувати щомісячні тренування начальницького складу підрозділу в ізолюючих протигазах (АСП-2) на свіжому повітрі та щоквартальні заняття у теплодимокамерах. Заняття проводити спільно з особовим складом чергових змін.
 1. Практичні заняття з тактичної підготовки начальницького складу планувати в день проведення подібних занять з особовим складом чергових караулів. 1. Заняття зі спеціальної та загальної фізичної підготовки, ГДЗС, ЦЗ обов’язково закінчувати відпрацюванням нормативів, включаючи назву нормативу до розкладу занять.

На п’ятницю, суботу та неділю планувати по одній годині занять по відпрацюванню нормативів.

Результати відпрацювання нормативу доводити до відома особового складу та відображати в спеціальному розділі наприкінці навчального журналу.


 1. При відпрацьовуванні ОП та ОК в обов'язковому порядку робити перевірку джерел протипожежного водопостачання. При відпрацьовуванні ОП та ОК усіма чотирма караулами запис про перевірку ПГ та ПВ у журнал перевірок робить тільки 2-й караул.
 1. В районах сільської місцевості планувати практичне відпрацювання усіх ОП, що маються в підрозділі, а ОК з виїздом лише на об’єкти, що знаходяться у межах районного центру, всі інші об’єкти вивчати в класі.
 1. Корегування ОП та ОК пожежегасіння проводиться начальниками караулів та особами начальницького складу, що їх заміщають. Інженерно-інспекторський склад при проведенні детальних і контрольних ПТО повинен надави відомості начальникам караулів про нові зміни на території об’єкту.

Результати відпрацьовування відображаються у навчальному журналі й ОП або ОК, результати корегування тільки в ОП та ОК пожежегасіння.

План-графік відпрацьовування і корегування ОП та ОК складається на календарний рік, причому терміни корегування складаються з прив'язкою до графіка детальних і контрольних ПТО.


 1. Підрозділам, на охороняємій території яких розташовані будівлі підвищеної поверховості, включити до тематичних планів наступні теми:

 • Пожежна небезпека та оперативно-тактична характеристика будинків підвищеної поверховості, організація їх протипожежного захисту.

 • Особливості розвитку і гасіння пожеж в будинках підвищеної поверховості, проведення розвідки та евакуаційно-рятувальних робіт.

 • Комбіновані прийоми підйому на висоту за допомогою драбин - штурмовок з використанням автодробин, висувних драбин.
 1. Керівництво підрозділу: начальник РВ (заступник), начальник частини (заступники) повинні кожний щоквартально проводити з усіма черговими караулами нічні перевірочні тактичні заняття (в період з 22:00 до 6:00 годин). Загальна кількість перевірок караулів повинна розподілятися рівномірно. При проведенні цих занять в обов’язковому порядку проводити відпрацювання ОП та ОК на даний об’єкт. 1. При плануванні занять зі спеціальної фізичної підготовки підрозділам що мають спеціальні та аварійно-рятувальні автомобілі включати у програму відпрацювання вправ з цими автомобілями.
 1. Тактичні навчання проводити з обов’язковим включенням особового складу в ізолюючи протигази. План проведення навчань надавати на перевірку в ВОС та Р на НС УМНС за місяць до проведення навчань.
 1. Проведення тактичних навчань проводити з обов’язковим залученням сил та засобів, передбачених “Планом залучення сил та засобів” та з практичним відпрацюванням інструкцій взаємодії зі спеціальними службами та залученням аварійно-рятувальних бригад районів, також залучати весь начсклад частини, а в районах області й особовий склад вільний від несення служби. Підсумки навчань відображати в засобах ЗМІ.
 1. Для прийняття підсумкових заліків наказом по підрозділу призначити комісію. Результати тестування відображати:

- за підсумками навчального кварталу – в розділі предмету, що вивчається;

- по підсумкам навчального року – у передостанньому розділі журналу та у картці обліку професійної підготовки.

ДОДАТОК № 1

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник СДПЧ-7

по охороні __________ району

майор внутрішньої служби

________________

«___» січня 2007 р.


КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЇ

проведення занять з тактичної підготовки з особовим складом чергових караулів СДПЧ-7.
Тема 6: Порядок несення караульної служби в пожежно-рятувальних підрозділах.
Навчальна мета: Вивчити з особовим складом чергових караулів основні вимоги несення караульної служби.
Час: 1 година.
Місце проведення: учбовий клас.
Матеріальне забезпечення: учбові посібники.
Література: 1. Статут служби державної пожежної охорони МВС України; 2. Наказ № 226 від 10.07.2003 р. «Настанова з організації виховної роботи з особовим складом МНС України».

Порядок проведення занять
1. Організаційний момент – 3 хв.:

- перевірка присутніх;

- оголошення теми і мети занять, питань, які будуть розглядатися при вивченні теми.

2. Контроль знань – 5 хв.:

- перевірка засвоєння раніше пройденого матеріалу.

3. Викладення матеріалу теми – 30 хв.

Питання, які вивчатимуться:
3.1. Призначення та завдання караульної служби.

3.2. Посадові особи караулу. Внутрішній наряд караулу.

3.3. Розклад дня та розміщення особового складу караулу.

3.4. Порядок зміни караулів.

Питання та їх короткий зміст

Методичні вказівки

 1. Вступна частина.

 2. Викладення вивчаємого матеріалу.

 3. Заключна частина
Прочитати (дати під запис), пояснити.
4. Закріплення вивченого матеріалу – 5 хв.
Питання для закріплення:
4.1. Призначення та завдання караульної служби.

4.2. Склад чергового караулу, порядок заміни техніки, пожежно – технічного та аварійно – рятувального озброєння.

4.3. Посадові особи караулу.

4.4. Обов'язки посадових осіб караулу.

4.5. Приміщення для особового складу караулу.

4.6. Порядок зміни караулів.

4.7. Випадки затримки зміни караулів.

4.8. Внутрішній наряд караулу. Пости та дозори.


5. Підбиття підсумків - 2 хв.

- вказати на питання, які вимагають підвищеної уваги;

- відповісти на запитання.
План конспект склав

заступник начальника СДПЧ-7

ст. лейтенант вн. сл. _________ В.П. Чернюк

ДОДАТОК № 2
ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник СДПЧ-7

по охороні __________ району

майор внутрішньої служби

________________

«___» січня 2007 р.
ПЛАН-КОНСПЕКТ
проведення семінарського заняття з технічної підготовки з особовим складом чергових караулів СДПЧ-7

Тема 5: Механізований аварійно-рятувальний інструмент.

Навчальна мета: Ознайомлення о/с караулів з пожежним та аварійно-рятувальним інструментом. Вивчення ТТХ та порядку обслуговування.

Час: 1 год.

Місце проведення: Навчальний клас

Навчально – матеріальне забезпечення: Плакати.

Література: 1. А.И. Иванов. Пожарная техника Ч.1. -М.: Стройиздат, 1988. 2. А.А.Добровольский «Пожежна техніка». 3. М.Д.Безбородько «Пожежно – технічне озброєння» 4. ГОСТ 16714-71. 5. «Довідник по пожежно – технічному озброєнню». 6. Правила безпеки праці в державній пожежній охороні МВС України. Наказ МВС України від 05 грудня 2000 р. №840. 7. Настанова з технічної служби Державного департаменту пожежної безпеки МВС України. Наказ МВС України від 28 червня 2002 № 628. 8. Настанова з організації виховної роботи з особовим складом МНС України. Наказ МНС України від 10 липня 2003р. №226.
Порядок проведення заняття:
1. Організаційний момент - 2 хв.

перевірка присутніх;

оголошення теми і мети заняття, питань, які мають вивчатися.
2. Контроль знань - 5 хв.

перевірка засвоєння раніше пройденого матеріалу.
3. Викладення матеріалу теми - 30 хв.

Питання, які вивчатимуться:

3.1. Класифікація механізованого інструменту.

3.2. Механiзований iнструмент із двигуном внутрішнього згорання.

3.3. Механізований (електро- пневмо- гідравлічний) інструмент.

3.4. Обслуговування механізованого інструменту.


Питання та їх короткий зміст

Методичні вказівки

1. Короткий зміст вивчаємої теми.
4. Закріплення вивченого матеріалу - 5 хв.

Питання для перевірки знань: (кількість питань повинна складати з розрахунку по 2 питання на кожного члена навчальної групи)
4.1. Призначення та класифікація механізованого інструменту.

4.2. Ланцюгові пили.

4.3. Бензорізак.

4.4. УКМ-4.

4.5. Масло станція.

4.6. Різак-розжим.

4.7. Турбовентилятор.

4.8. Електростанція.

4.9.Комплект інструмента з ручним насосом.

4.10. Пневматична подушка.
5. Підведення підсумків - 3 хв.:

вказати на питання, які вимагають підвищеної уваги;

оголосити оцінки;

відповісти на запитання.
План-конспект склав:

заступник начальника СДПЧ-7

ст. лейтенант вн. сл. _________ В.П. Чернюк


ДОДАТОК № 3

ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник СДПЧ-7

по охороні __________ району

майор внутрішньої служби

________________

«___» січня 2007 р.
Методична розробка

на проведення занять з тактичної підготовки

з особовим складом чергових караулів СДПЧ
ТЕМА ЗАНЯТТЯ: гасіння пожеж у дитячих установах.
НАВЧАЛЬНА МЕТА: вивчити з особовим складом чергових караулів оперативно-тактичну характеристику об’єкту, особливості гасіння пожежі та евакуації людей у дитячих установах. Тренувати начальника караулу та начальника частини щодо виконання ними обов’язків КГП-1 -2 під час гасіння пожежі, та відпрацювати дії особового складу чергового караулу по гасінню пожеж в дитячих установах.
ЧАС ПРОВЕДЕННЯ: 45 хвилин.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: дитячий ревмосанаторій “Південний” ,

вул. Спортивна,19.
МЕТОД ПРОВЕДЕННЯ: практичні заняття
МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: АЦ-40(130)63Б;

АЦ-2,5-40/4(433362)
ЛІТЕРАТУРА: “БСПО”, “Довідник керівника гасіння пожежі” 1987р. П.П. Клюс, “Пожежна тактика” К.Ф. Кімстач
ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ:

 1. Вивчення оперативно-тактичної характеристики установи, особливості розвитку пожежі в них.

 2. Вивчення особливостей в організації гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт в дитячих установах.

 3. Рішення тактичної задачі.ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ОБ’ЄКТУ
Дитячий ревмосанаторій “Південний” розташований за адресою вул. Спортивна, 19, це трьохповерхова будівля довжиною 40 метрів, завширшки 22 метра, стіни цегляні, перегородки цегляні, перекриття залізобетонне, покриття бетонне, висота будівлі до покрівлі 12м. Кількість людей в денний час 300 чоловік, у нічний час - близько 150 чоловік.

Найближчі вододжерела це:

 • пожежний гідрант московського зразку кільцевий, діаметром 150 мм по вул. Спортивна, 23 на відстані 400 метрів;

 • річка Південний Буг на відстані 50 м.


Пожежну небезпеку в даному випадку становлять меблі в палатах, медичне обладнання в процедурних, велике пожежне навантаження у спальних кімнатах та у гральних кімнатах, наявність великої кількості дітей, а також їх перебування в санаторії в нічний час.
ТАКТИЧНИЙ ЗАДУМ

В наслідок несправності електропроводки в приміщенні актового залу на першому поверсі сталося коротке замикання, зайнялося горюче устаткування залу, меблі, пожежа почала поширюватися.
РОЗРАХУНОК СИЛ ТА ЗАСОБІВ
1. Визначаємо час вільного розвитку пожежі:
τвільного розвитку = τд.п.+ τсл.+ τб.р.= __ хвилин.

τд.п.= час до повідомлення про пожежу =__ хв.

τсл.= час слідування підрозділів до місця пожежі = __ хв.

τб.р.= час бойового розгортання = ___ хв.

τвільного розвитку= час вільного розвитку пожежі до введення перших сил та засобів на гасіння пожежі = ___ хв.

2. Визначаємо радіус розповсюдження пожежі:
R=0,5Vл*10+ Vл*(τв.р. – τ10)= __ м.

Vл= лінійна швидкість розповсюдження пожежі = __ м/хв.

3. Визначаємо площу пожежі та площу гасіння:
Sп=0,25πR2= ___ м2

Sп= площа пожежі = ___ м2

π= константа = 3,14

R= радіус розповсюдження пожежі = ___ м.


4. Визначаємо площу гасіння пожежі:
Sг=0,25πh(2R-h)= ___м2

Sг= площа гасіння пожежі = ___ м2

π= константа = 3,14

R= радіус розповсюдження пожежі = ___ м.

h= глибина гасіння ручними стволами = 5м.

5. Визначаємо потрібні витрати вогнегасячих речовин:
Qп=Sг*І= ___ л\(м2*с)

Qп = потрібні витрати вогнегасячих засобів на гасіння пожежі – ____ л\с;

І = інтенсивність подачі вогнегасячих речовин для забезпечення локалізації та ліквідації пожежі = ____ л\(м2*с)
6. Визначаємо необхідну кількість стволів на гасіння пожежі:
Nств.=Qп /qств.= ____ ств. “А”

Nств.= необхідна кількість стволів на гасіння пожежі = __ ств. “А”

qств.= витрати води ствола РС-70 = 7.4 л/с.


7. Виходячи з оперативно-тактичних міркувань визначаємо введення додаткових стволів на захист:

- на захист суміжних приміщень першого поверху – 1 ств. РСК-50;

- на розвідку та захист приміщень другого поверху – 1 ств. РСК-50.

- на розвідку та захист приміщень цокольного поверху – 1 ств. РСК-50.

8. Визначаємо фактичну витрату води на гасіння:
Qф=N ств.“Б”. q ств.“Б++ N ств.“А”. q ств.“А =___ л\с;

Qф = фактична витрата вогнегасячої рідини = ___ л/с

Nств.“Б” =введена кількість стволів РСК-50 = 3 шт.

q ств.“Б” = витратд ствола РСК-50 = 3,7 л/с.

Nств.“А” = введена кількість стволів РС-70 = 1 шт.

q ств.“А” = витрати ствола РС-70 = 7,4 л/с.
9. Визначаємо забезпеченість об’єкта водою:

Згідно з таблицею 4,1 “Довідника керівника гасіння пожежі” водовіддача водопровідної мережі К-150 при тиску в ній 2 Атм. досягає – 70 л/с.

Qводомережі=70 л\с

Qфводомережі

Виходячи з того, що водовіддача мережі значно більше необхідних витрат вогнегасячих речовин, а також є можливість забору води з річки, робимо висновок, що в даному випадку об’єкт на 100 відсотків забезпечений водою для цілей пожежегасіння.

10. Визначаємо максимальну відстань подачі вогнегасячих речовин:
Lгр = Hн – (Hр +Zм +Zств.) *20 = ____ м.

S*Q2

Lгр = максимальна відстань подачі стволів = ___ м.

Hн = максимальний напір на насосі = 100м (10Атм.)

Hр = втрата напору на розгалуженні й стволах = 50м (5Атм.)

Zм = підйом місцевості = __ м.

Zств.= підйом стволів від рівня землі = ___м.

S = опір одного напірного рукава 77 прогумованого = 0,015

Q = сумарна витрата води однієї, найбільш завантаженої лінії = ____ л\с.

Таким чином максимальна відстань подачі стволів значно більша відстані від місця ймовірної пожежі до вододжерел, що дозволяє подати до місця пожежі передбачені розрахунком стволи на гасіння пожежі та захист конструкцій, використовуючи оптимальний напір на насосі.

11. Визначаємо необхідну кількість особового складу:
Nо/с=Nгдзс*3+ Nрозг.*1+ Nп.б.*1=_____ чоловік.

Nо/с= кількість особового складу = ___ чоловіка.

Nгдзс = кількість задіяних ланок ГДЗС = __ шт.

Nрозг.= кількість встановлених розгалужень =___ шт.

Nп.б.= кількість виставлених постів безпеки для ланок ГДЗС = ___ шт.12. Визначаємо необхідну кількість відділень:
Nвід..=Nчол./4= ___ відділення

Nвід..= необхідна кількість відділень (бойових розрахунків) на основних пожежних автомобілях = ___ відділення.

Nчол. = необхідна кількість особового складу = ___ чоловік.

“4” = середня кількість особового складу бойового розрахунку.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ:


Час (хв.)

Елементи обстановки пожежі (увідні)

Дії адміністрації, накази,

розпорядження та дії КГП

Методичні прийоми навчання

Час виникнення пожежі

Обстановка на момент виникнення пожежі

Дії адміністрації об’єкту при виявленні пожежі

Даю ввідну обслуговуючому персоналу


Час прибуття підрозділів

Обстановка на момент прибуття підрозділів

Дії та розпорядження КГП

Даю ввідну підрозділу що прибув.

Час введення стволів

Результати розвідки

Команди КВ, інформація на ПЗЧ, підтвердження підвищеного № виклику, виклик додаткових сил та засобів

Даю ввідну КГП за результатами розвідки.

Час прибуття додаткових сил та засобів

Підрозділи (служби), які прибувають додатково

Команди, розпорядження КГП прибуваючим підрозділам (службам)

Даю ввідну КГП що підрозділ умовно прибув.

Час додаткової ввідної

Додаткова ввідна

Дії КГП щодо виконання додаткової ввідної

Даю додаткову ввідну КГП про

Час виконання додаткової ввідної

Обстановка, яка виникла на момент додаткової ввідної


Доповідь на ПЗЧ щодо виконання додаткової ввідної.

Даю ввідну про знайдення дітей.

Час локалізації

Обстановка на момент локалізації

Доповідь на ПЗЧ про локалізацію пожежі та дії, які виконуються для успішної ліквідації

Даю ввідну про локалізацію

Час ліквідації

Обстановка на момент ліквідації

Доповідь на ПЗЧ про ліквідації пожежі

Даю відбій та команду на збирання ПТО.


ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗАНЯТТЯ ВІДПОВІДНО ДО СПЕЦИФІКИ ОБ’ЄКТУ НА ЯКИЙ ПРВОДИТЬСЯ ЗАНЯТТЯ:
Перед віддаванням команди "на бойове розгортання" керівник гасіння пожежі зобов'язаний.

Під час бойового розгортання забороняється.

ТБ при виконанні задач по гасінню пожежі враховуючи специфіку об’єкту.

Кожний зобов'язаний.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
- вказати на недоліки та питання, які вимагають підвищеної уваги;

- дати загальну оцінку діям КГП та діям особового складу;

- відповісти на запитання.


План-конспект склав:

заступник начальника СДПЧ-7

ст. лейтенант вн. сл. _________ В.П. Чернюк

січня 2007 року.


ДОДАТОК № 4
ЗАТВЕРДЖУЮ”

Начальник СДПЧ-7

по охороні ___________району

майор внутрішньої служби
  1   2   3

Схожі:

ТЕЛЕФОНОГРАМА №886 НАКАЗ
Про організацію внутрішньої, гарнізонної та караульної служб в Миколаївському міському Гарнізоні цивільного захисту
Опадчий Ю. Ф. Аналоговая и цифровая электроника
Потрібно виміряти кут фазового зрушення між двома гармонійними електричними сигналами рівний орієнтовно 1 (10, 30, 90, 175 )...
ТЕЛЕФОНОГРАМА
З метою якісної організації проведення занять зі службової підготовки, з особовим складом підрозділів, надсилаємо Вам методичку з...
Первобитная історія найтриваліший період в житті людського суспільства....
У свою чергу палеоліт (древнекаменний століття) підрозділяється на ніжній з епохами: олдувайськой (близько 2,6-0,7 млн років до наших...
Тис грн., до спеціального фонду 21731,6 тис грн. Відсоток виконання...
За І півріччя 2012 року до бюджету міста надійшло доходів з урахуванням трансфертів у сумі 169679,9 тис грн., в тому числі до загального...
Корнієнко С. К., Ткачев Э. И. Многокритериальная оптимизация процесса...
Корнієнко С. К., Ткачев Э. И. Многокритериальная оптимизация процесса проектирования печатного монтажа. − Радіоелектроніка, Інформатика,...
Тема : Література рідного краю: стежками життя Андрія Малишка (до 100-річчя з дня народження)
Тема: Література рідного краю: стежками життя Андрія Малишка (до 100-річчя з дня народження)
Тема : МІЖНАРОДНЕ ВИРОБНИЧЕ СПІВРОБІТНИЦТВО
М. Школа В. М. Козменко“Міжнародні економічні відносини “ Чернівці “Рута” 1996 ст 81-100
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ПРИАЗОВСЬКИЙ
Для спеціальностей: 100. 403 – “Органiзацiя перевезень i управлiння на транспортi”
Атмосфера, її склад, будова та основні властивості
Визначити інсоляцію на поверхні північного та південного схилів крутизною () 100 за таких умов
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка