Сценарій конкурсної програми до Дня святого Валентина Мета заходу


Скачати 101.05 Kb.
НазваСценарій конкурсної програми до Дня святого Валентина Мета заходу
Дата03.12.2013
Розмір101.05 Kb.
ТипКонкурс
bibl.com.ua > Інформатика > Конкурс
Сценарій конкурсної програми

до Дня святого Валентина

Мета заходу:

  • розвивати в підлітків почуття взаємної поваги;

  • удосконалювати навички роботи в команді, парі;

  • розвивати здібності учнів звертатися до власного життєвого досвіду;

  • збагачувати знання додатковими відомостями з літератури.

Обладнання:

  • карточки з іменами знаменитих закоханих;

  • аркуші паперу розміром 2 м х10 см;

  • хустки для зав’язування очей;

  • сердечка, ножиці;

  • -сердечка, що будуть даватисяе в якості балів за конкурси»

  • плакати для оформлення.

Хід програми
Ведучий 1: Доброго дня! Ласкаво просимо на свято! День святого Валентина - свято всіх, хто закоханий, і тих, хто усе ще шукає любов. Католики визнають святого Валентина як заступника закоханих. Цей день - кращий час для любовних зізнань і добрих, сердечних слів. На зло хуртовинам і лютневим заметілям ми зібралися тут, щоб веселитися й радувати один одного.

Ведучий 2: Свято це дещо кумедне й незвичайний для нашої країни. І зараз його стали частіше забороняти, ніж святкувати. Воно прийшло зовсім недавно, але вже встигло полюбитися багатьом. Адже, головне – не свято, в привід висловити свої почуття.

Ведучий 1: Дорогі присутні! Зараз ви перебуваєте в такому віці, коли до вас приходить перше кохання, перша закоханість, чисті та сильні почуття, тому День святого Валентина - це ваше свято, свято люблячих сердець. Всі ви мрієте про любов, і це природно. Кожен Валентин мріє про свою єдину Валентину. Справжнє кохання робить людину кращою, добрішою.

Ведучий 2: Але спочатку ми хочемо привітати тих, хто носить це славне ім’я. Запрошуємо на сцену Валентинів, які працюють і навчаються в нас.

Ведучий 1: Чи знаєте ви, дорогі Валентини, що означає ваше ім'я? (У перекладі з латинської означає «здоровий», «сильний»). На честь дня закоханих прийміть напам'ять ці симпатичні сувеніри із символом Дня Святого Валентина - серденьком.

Ведучий 2: У деяких країнах закохані юнаки напередодні свята під покривом ночі крадуться до будинку своїх обраниць. Вони залишають на сходах свої дарунки, дзвонять у двері й прожогом тікають, щоб їх не встигли пізнати. Нехай мила серцю дівчина ламає голову, від кого зі своїх шанувальників вона одержала подарунок.

Ведучий 1: Деякі закохані ночами походжають під вікнами своїх дівчат, розраховуючи на те, що обраниця окликне юнака, назвавши його своїм Валентином. Дівчата в цей час жахливо хвилюються, раптом прийде не той, кого хотіли б бачити.

Ведучий 2: Сьогодні, зустрічаючи свято всіх закоханих, ми закликаємо вас розгорнути свої серця назустріч цьому прекрасному почуттю.

Ведучий 2: І представляємо учасників нашої конкурсної програми та журі.

(представлення)

Ведучий 2: Зараз ми оголошуємо перший конкурс, який називається «Зізнаюся тобі в коханні».

(Хлопчик і дівчинка сідають навпроти один одного. Хлопчикові зав'язують очі, а в цей час дівчинка встає і йде, на її місце кладуть будь-який предмет. Хлопчик, не знаючи про підміну, повинен говорити дівчинці компліменти. Головне, щоб під час конкурсу в залі була тиша)

Ведучий 1: А як святкують День святого Валентина в інших країнах? В Італії кожен юнак обов'язково дарує своєї коханій цукерки або інші солодощі. А дівчина повинна неодмінно відплатити своєму кавалерові тим же - тоді їхнє спільне життя обов'язково буде солодким. В Італії самі солодкі любовні послання!

Ведучий 2: Наприклад, величезним успіхом користуються цукерки «Поцілунок з Перуджі». На коробці зображені закохані, шоколадні цукерки загорнені в срібну фольгу. Але саме головне - під фольгою в кожну цукерку захований папірець зі словами про любов. Як правило, це цитата із прекрасної книги. А от ви, хлопці, зможете прочитати які-небудь рядки про любов?

Ведучий 1: Оголошуємо наступний конкурс«Вірші про кохання»

Ведучий 2: Дорогі дівчатка, наступний конкурс – для вас! Ви, звичайно, пом’ятаєте, що в старі добрі часи в кожної дами був свій лицар. І дотепер їх імена в усіх на вустах. Зараз ви обираєте два сердечка, на звороті яких написане ім'я відомої дами, а вам потрібно назвати ім'я чоловіка, що з нею пов'язане. Разом вони становлять всесвітньо відомі пари. Отже, конкурс «Закохані пари».

(Приклад імен:


Констанція Бонасьє - Д'артаньян

Жозефіна – Наполеон

Офелия - Гамлет

Ассоль - Артур Грей

Дульсінея - Дон Кіхот,

Анжеліка - Жоффрей де Пейрак,

Мерседес - Граф Монте Крісто ( Едмон Дантес)

Тетяна Ларіна - Євгеній Онєгін

Наташа Ростова - Андрій Болконський

Леді Гамільтон - адмірал Нельсон

Анна Павлова – Віктор Дандре

Марія Миронова – Олександр Менакер

Наталя Гончарова - Олександр Пушкін

Марина Владі – Володимир Висоцький

Йоко Оно - Джон Леннон

Єва - Адам

Людмила - Руслан

Ізольда - Трістан

Маргарита - Майстер

Дездемона - Отелло

Джульетта - Ромео

Поліна Віардо й Тургенєв

Шопен – Жлож Санд

Лаура і Петрарка

Людмила Касаткіна – Колосов С.)
Ведучий 1: Наступний конкурс - «Пройди по мосту».

(На підлозі вистилається місток довжиною 2 м, шириною 10 см, для цього заздалегідь готуються аркуші паперу.)

Ви бачите перед собою «міст». Юнак і дівчина встають по різні сторони «містка». Потрібно «місток» перейти, не зіштовхнувши один одного в ріку. Почали! (Проводиться конкурс)

Ведучий 2: Любляче серце здатне багато чого зрозуміти й простити. Уміння зрозуміти іншого – рідкісна якість характеру, не кожному це дано. Але оскільки для люблячих пар вона просто необхідна, зараз ми в цьому трохи потренируємося.

Ведучий 1: Юнаки, уявіть собі таку ситуацію: на іншій стороні дороги по якій постійно снують машини, ви побачили свою дівчину. Вам би дуже хотілося запросити її. Куди – буде ясно пізніше. І оскільки вона слів ваших почути не може, вам доведеться пустити в хід міміку й жести. Дівчатам потрібно здогадатися, куди її запрошують. Наш конкурс так і називається «Зрозумій без слів».

(Дівчини стають по одну сторону, юнаки - по іншу й одержують завдання запросити партнерку:


- на балет

- на полювання

- на лижну прогулянку

- у цирк

- на дискотеку

- подивитися бойовик

- до себе в гості

- разом зробити уроки

- у кафе

- на заняття по баскетболу


Дівчинам потрібно відгадати, куди запрошує юнак).

Ведучий 2: Наступний конкурс - «Сердечко». Всі ми знаємо, що головним атрибутом сьогоднішнього свята є серденько. Кожній парі зараз має бути вирізати таке сердечко. Але... ножиці тримають обоє - юнак і дівчина - правими руками за кільце. Хто швидше й краще?

Ведучий 1: Зараз музична пауза – пісня, після якої журі оголосить результати попередніх конкурсів.

Ведучий 2: Ми продовжуємо і наступний конкурс – вірш. Кожній парі ми даємо серце, на якому написані рими. Вам потрібно скласти вірш або чотиривірш, що присвячений сьогоднішньому святу й містить дані рими.

-Валентин

- карантин

-любов

-знову

Вам дається 5 хвилин на міркування. А поки ви придумуєте свої вірші, проведемо гру з нашими чудовими глядачами.

Ведучий 1: Гра із глядачами «Назви героя». Ви називаєте відомих людей, яких кличуть Валентин і Валентина та одержуєте сувенір. Той, хто назве ім'я останнім, одержує приз.

(Проводиться конкурс)

Ведучий 2: На жаль, буває, що любов закінчується розбитим серцем. Але нам би не хотілося, щоб хто-небудь із вас сьогодні засмучувався. Тому пропонуємо вам склеїти розбите серце. Але серце це не просте - на його шматочках ви побачите слова пісні, що вам треба буде проспівати. Як тільки ви склеюєте сердечко, можна співати. Хто швидше?

(Проводиться конкурс)

Ведучий 2: А як багато можна сказати в танці! Багато визнань у любові звучали саме на бальних вечорах. Зараз для наших учасників зазвучить музика. Кавалери запрошують своїх дам на танець. Але будьте уважні. Музика під час танцю буде змінютися. Ваші рухи повинні відповідати музиці. А в цей час глядачі й, звичайно, журі дивляться й вирішують, яка ж пара сподобалася їм більше інших.

(Звучить румба, гопачок, циганочка, танго, потім – повільний вальс)
Ведучий 1: Далі – «Любовна вікторина». По черзі учасникам будуть пропонуватися питання, на які вони повинні дати правильну відповідь.
1. Що, як вважає народна мудрість, губить нерозважливо закохана людина?

(Голову)

2. Який весільний подарунок підніс німецький композитор Фелікс Мендельсон своєї коханій, що виходила заміж за іншого?

(Знаменитий Марш Мендельсона)

3. Розповідають, що в Першу світову війну в цієї жінки загинув коханий. Вона не могла носити по ньому жалобу, тому що не була з ним повінчана. І тоді жалобу по її коханому надягли жінки всього світу. Як звали цю даму?

(Мадам Шанель - вона ввела в моду чорне плаття)

4. «Не дивитися один на одного, а дивитися в одному напрямку». Про яке почуття говорив Сент-Екзюпері?

(Про любов.)

5. Як дотепні дівчата відповідають на запитання: яке майбутнє час у дієслова «любити»?

(«Вийти заміж»)

6. За підрахунках учених, герої творів Шекспіра вимовляють це слово 2259 разів. Що це за слово?

(«Любов»)

7. При надлишку в страві якої приправи їдці звичайно ставлять єхидне запитання: чи не закохався горе-кулінар?

(Сіль)

8. Яке божество любові можна знайти на карті Далекого Сходу?

(Амур - божество любові в римській міфології й ріка на Далекому Сході)

9. Як звали кохану головного героя мультфільму «Алеша Попович и Тугарин Змей»?

(Любава)

10. Остап Бендер придумав собі епітафію: «Він любив і страждав». А що він любив і від чого страждав?

(Любив він гроші, а страждав від їхнього недоліку)

11. Як називається запальний, жагучий танець любові, що став серцем латиноамериканського карнавалу, що щорічно проходить у Ріо-де-Жанейро?

(Самба)

12. Яким словом називають любов, що не знає міри?

(Обожнювання.)
Ведучий 2: А зараз наступна гра з глядачами – «Українські слова з англійською любов’ю». За допомогою підказок відгадайте українські слова, в яких звучить англійське слово «любов» - LOVE.

1. … гаряче вариво вулкана

(Лава)

2. … рослину, що дає листи для вінків чемпіонам

(Лавр)

3. … вірменський хліб

(Лаваш)

4. … тканина із синтетичного волокна.

(Лавсан)

5. … запашні блакитні квіти з пісні Софії Ротару

(Лаванда)

6. … не тільки почесна популярність, але й чоловіче ім'я

(Слава)

7. … одяг для купання й плавання.

(Плавки)

8. … орган руху риб

(Плавник)

9. … ударна деталь рояля й комп'ютера

(Клавіша)

10. … прадід піаніно

(Клавесин)

11. … результат гарячої дружби металів

(Сплав)

12. … метод полювання на звірів і злочинців

(Облава)

13. … і древня зброя, і спортивний снаряд у художній гімнастиці

(Булава)

14. … частина вудки.

(Поплавець)

15. … торговельний стіл

(Прилавок)

16. … апарат для стерилізації медичних інструментів.

(Автоклав)

Ведучий 2: Слово журі.

(Журі вручає призи: «Найчарівніша пара», «Найспритніша пара», «Найартистичніша пара», «Найніжна пара»,...).

Ведучий 1: Ми ще раз поздоровляємо всіх, хто закоханий. Любіть один одного. Поважайте один одного.

Ведучий 2: Спасибі всім, хто був з нами.

Ведучий 1: Зі святом вас. Із Днем святого Валентина! Удачі вам, щастя й любові! До нових зустрічей!Схожі:

Правда про святого Валентина
Приміром, у день мучениці Тетяни (Тетянин день) у дореволюційній Москві околодочним заборонялося затримувати підпилих студентів,...
ТЕМА: «А ПАМ'ЯТЬ СВЯЩЕННА…»
Сценарій позакласного заходу до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників
Сценарій шкільного свята до Дня Святого Миколая
Так, деякі діти до останнього дня посила­ли святому Миколаєві листи і навіть телеграми. Усі пи­шуть, що чемні, але чи це справді...
Сценарій позакласного заходу на тему «Пори року» (6 клас)
Запропонований сценарій розрахований на учнів 6-х класів, залежно від рівня їх мовної підготовки та об’єднує вірші, пісні про пори...
Сценарій відкритого виховного заходу в 5-му класі: «Раз добром зігріте...
Мета: розширювати поняття дітей про красу людської душі, розвивати вміння творити добро у повсякденному житті, виховувати бажання...
Сценарій урочистої лінійки, присвячений Всесвітньому Дню Землі (22квітня )
Мета заходу: виховувати любов до рідного краю, розвивати пізнавальний інтерес, формувати екологічну свідомість, розуміння необхідності...
Інтерактивний журнал „Світоч, присвячений річниці з дня народження Олекси Тихого Мета
До початку заходу демонструється фільм про О. Тихого «Хочу бути українцем…»(реж. Синельников)
Результати конкурсної програми Всеукраїнського фестивалю-конкурсу...

Запрошуємо на новорічні свята!
Міське дитяче свято до Дня Святого Миколая (у Будинку науки і техніки локомотивного депо Синельникове)
Сценарій літературно-музичної композиції «Відродження» до річниці...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка