Схема студента. І. Процес навчання через Інтернет


Скачати 57.34 Kb.
НазваСхема студента. І. Процес навчання через Інтернет
Дата27.03.2013
Розмір57.34 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Фізика > Документи
Схема студента.
І. Процес навчання через Інтернет


 1. Зайти на сайт http://dn.tup.km.ua

 2. В меню сайту вибрати позицію „Сторiнки студентiв”.

 3. Ввести отриманий код доступу (Вказаний на парольній картці).

 4. Після цього відкривається персональна сторінка студента, на якій відображений його персональний навчальний план і відмітки про його проходження (аналог залікової книжки). В правій частині знаходиться колонка повідомлень та список студентів, що вивчають аналогічний курс.

 5. Студент вибирає предмет, який має намір вивчати, і заходить на сторінку конкретного предмету, де може ознайомитися з рекомендаціями щодо вивчення курсу, лекційним матеріалом, завданням для контрольних робіт.

 6. У „Програмі навчання” вибирає зручну для себе послідовність вивчення тем.

 7. Після вивчення деяких тем, студент проходить тестування у вигляді тестів тематичного контролю. Ці тести можна пройти тільки на ЛЦДН (локальному центрі дистанційного навчання) лише у присутності методиста пункту.

Програмою передбачено два види тестів: для самооцінки, інформація про результати яких лише поступає викладачу, та екзаменаційні (результати підсумкового тестування заносяться до залікової книжки та у базу). Екзаменаційні тести здаються тільки уповноваженому викладачу університета. Перелік та оцінки пройдених тематичних контролів можна бачити на сторінці студента під графою предмету.
ІІ. Виконання контрольних робіт
Якщо програмою передбачено виконання контрольних та курсових робіт, студент заходить у предметі на посилання "Одержання і початок виконання індивідуальної контрольної (або курсової) роботи", вибирає варіант згідно рекомендації, виконує роботу та відсилає електронною поштою.

Відправка контрольних робіт описана в розділі «Правила користування електронною поштою».

Контрольна робота, що відсилається електронною поштою має бути виконана в Microsoft Word (формат *.doc або *.rtf) або за вказівками у вимогах до контрольної роботи певного предмету. Кожен файл у назві або супровідному тексті має містити назву дисципліни, прізвище студента з ініціалами, спеціальність і прізвище викладача, якому контрольна відправляється (за винятком лише тих дисциплін, де висуваються особливі вимоги до оформлення файлів).

Контрольну роботу можна виконати у зошиті (12-18 ар.) та відіслати чи принести особисто на адресу ФДН (м.Хмельницький, вул. Інститутська, 11, корпус №4, ауд. 4-308, Деканат факультету дистанційного навчання).

Студент, у якого контрольна робота не зарахована, до здачі екзамену з цього предмету не допускається.

Курсова робота надсилається в електронному або паперовому вигляді. Після перевірки і допуску до захисту вона має бути роздрукована та передана в деканат, а потім – викладачу, у якого вона залишається до захисту. Захист курсових робіт і проектів проводиться шляхом прямого спілкування через Інтернет (режим on-line).
ІІІ Процес навчання за допомогою CD.
Диск містить папки та файли.

У папці „Програмне забезпечення” є програми, необхідні для роботи з диском:

 • DirectX 9с - допоміжна програма, що дозволяє ефективніше використовувати медіа ресурси комп’ютера.

 • Internet Explorer 6 - програма для користування мережею Іnternet, необхідна для роботи з навчальними матеріалами диску.

 • Internet Explorer 6 SP1 – поновлення для Internet Explorer 6

 • MS Data Access Components 2.8 – поновлення операцiйної системи. Рекомендуємо встановити, особливо, якщо у Вас Windows 98.

 • MS Office – Документация – Документацiя по роботi з компонентами програми Microsoft Office.

 • MS Talk – Маленька програма, яка озвучує набраний текст англійською мовою.

 • Windows Media Player 10 – відео- та аудіо-плеєр, а також декілька додаткових програм до нього. Рекомендуємо встановити, якщо у Вас Windows 98.

 • Borland Turbo Pascal 7.0 – середовище для програмування мовою Паскаль.

 • MicrosoftAntiSpywareInstall.exe – програма для захисту комп’ютера (антивірус).

Увага: якщо ви недостатньо професійно працюєте з комп’ютером, не натискуйте на ці програми, оскільки вони автоматично починають інсталюватись. Краще зверніться за порадою до адміністратора.
У папці „Бібліотека” зібрані матеріали, які будуть Вам цікаві, але вони не є необхідними для вивчення.

У папці "Додаткова лiтература" містяться електронні версії деяких книг.

Третій файл „Дистанційне навчання (1 курс).chm” є тим матеріалом, з яким ви будете безпосередньо працювати. Щоб його запустити, потрібно натиснути на нього два рази лівою кнопкою миші, або виділити курсором та натиснути клавішу „Еnter”. Після цього відкриється головна сторінка матеріалу дистанційного навчання.

Усі необхідні для навчання матеріали є на персональній сторінці студента в Інтернеті. Для зручності використання матеріалів вам дається на диску перелік предметів, який ви можете використовувати без підключення до мережі Інтернету. Але оригінал навчального матеріалу завжди знаходиться на сайті та динамічно оновлюється в разі виявлення помилок.

    1. У "Вступі" є перелік предметів.

    2. Необхідно вибрати на лівій панелі (або із списку предметів у "Вступі") бажаний навчальний курс і зайти на сторінку конкретного предмету, де можна ознайомитися з рекомендаціями щодо вивчення курсу та самим лекційним матеріалом.


Увага.
Дистанційні курси знаходяться в стані становлення і не виключено, що деякий час розробниками будуть виявлятись і виправлятись виявлені помилки.

Всі зміни будуть відразу відображатися в Інтернеті, а про найбільш важливі ви будете повідомлені особисто електронною поштою.

Просимо вибачення за можливі незручності.

ІV Правила користування електронною поштою.


 1. ВІДПРАВКА КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ:

  1. Відкрийте сторінку дистанційного навчання «http://dn.tup.km.ua»

  2. Натисніть на посилання «Сторінки студентів»

  3. Введіть код доступу, що вказаний на Вашій парольній картці і натисніть кнопку «Ввести пароль»

  4. Знайдіть предмет, з якого відправлятиметься робота

  5. Натиснiть на вiдповiдне завдання (значок конверта “”) (Див. приклад нижче)

  6. У формі, що з’явилась, можете надрукувати додаткове текстове повідомлення викладачу.

  7. Скористашись кнопкою «Обзор…» «вкладіть» Ваш файл з контрольною роботою в лист (У віконечку вкладення з’явиться ім’я файла).

Увага:

 • Студент заповнює тільки поля "Повiдомлення" та "Вкладення"

 • Розмір вкладення не рекомендується перевищувати 1 МБайт

 • Для прискорення передачі iнформацiї користуйтеся архiваторами

 • Бажано використовувати загально прийнятий формат архіву ZIP

  1. Натисніть кнопку «Відправити» (в верхньому лівому куті форми “”)

Ви відправили Вашу роботу викладачу та поставили її на облік та контроль деканату. Контрольні роботи, відправлені іншим чином, чи з іншої адреси деканатом не відслідковуються, тому їх своєчасна перевірка не гарантується.

Приклад: 1. ПЕРЕВІРКА ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ:

  1. На сторінці вводу пароля натисніть на посилання «Електронна пошта. Перехід на сервер електронної пошти.».  1. Якщо при першому використанні посилання з’явиться форма «Предупреждение системы безопасности», то:

а) Відмітьте «Больше не показывать это предупреждение» та натисніть кнопку «ОК»б)На наступній формі що з’явиться натисніть кнопку «Да»


в) На наступній формі натисніть кнопку «Установить сертификат»г) Далі натисніть «Да» і сертифікат буде встановлено.
  1. У формі, що з’явилася, введіть ім’я користувача і пароль для Вашої електронної пошти (вказані на парольній картці). Ім'я користувача – це (логін, назва поштової скриньки) всі символи, що у вашій електронній адресі знаходяться до символу @. Пароль – це пароль для електронної пошти, який Вам видали на парольній картці. Символи паролю та логіну вводяться маленькими англійськими літерами.  1. Натисніть на папку «Входящие» в лівому вікні. В середньому вікні відображаються усі листи, що надійшли до Вас і знаходяться в цій папці. Справа відображається вибраний лист.
  1. Якщо в листі є вкладений файл, то натисніть на нього.
  1. Щоб створити і відправити листа натисніть на кнопку «Создать».Якщо Ви не запам'ятали пароль або виникли iншi негаразди, звертайтеся до Адмiнiстратора за адресою support@dn.tup.km.ua

Схожі:

Зверніть увагу, що через інтернет-ресурси можна отримати ключі не...
Ключі потрібні не для всіх продуктів, що постачаються за програмами корпоративного ліцензування. Відсутність продукту в переліку...
«Електронні послуги у сфері купівлі продажу (Інтернет-аукціони, Інтернет-магазини)»
Мета роботи: ознайомитись та описати роботу Інтернет-аукціонів та Інтернет-магазинів
Політика конфіденційності компанії ТОВ «Дата Інтернет»
Процес реєстрації доменних імен передбачає надання персональної інформації про потенційного власника прав на доменне ім'я. При цьому...
Курс, група,семестр ЗАВДАННЯ на комплексний курсовий проект студента
Вхідні данні до проекту: ДСТУ з обробки інформації, готові програмні продукти, технічна документація на ІС, літературні джерела,...
За благословенням єпископа та передає своєму духівнику. На даний...
Ці молитви Господь Ісус передав нам в Посланнях через Марію Божого Милосердя. Послання, що вона отримує з 2010 року, одразу ж записує...
Орієнтовна схема аналізу уроку теоретичного навчання Підготовка до відвідування уроку
Ознайомитися з аналізами попередніх уроків цього викладача, з журналом обліку теоретичного навчання
Тема уроку. ФОТОСИНТЕЗ
Обладнання: комп'ютерна презентація уроку, фрагмент відеофільму «Цитологія», схема «Процес фотосинтезу», тестові завдання (комп’ютерний...
Ляховецька Лідія Олексіївна
Значна увага приділяється вивченню форм взаємодії вчителя й учнів, добору таких методів навчання, які роблять процес навчання осмисленим,...
Формування інформаційно-комунікаційної компетентності учнів та вчителів-предметників...
Формуючи процес навчання вчителів-предметників інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) через інформаційно-комунікаційну компетентність...
Технології інтерактивного навчання
Серед сучасних педагогічних технологій найбільший інтерес для навчання у ліцеї представляють ті технології, що орієнтовані на групову...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка