Інформація про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ за 9 місяців 2013 року


Скачати 471.77 Kb.
НазваІнформація про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ за 9 місяців 2013 року
Сторінка1/4
Дата24.11.2013
Розмір471.77 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Економіка > Документи
  1   2   3   4


Інформація

про виконання Програми соціально-економічного

та культурного розвитку м. Бердянськ за 9 місяців 2013 року
У звітному періоді виконавчим комітетом проводилася робота, спрямована на виконання завдань та заходів основних пріоритетів Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2013 рік, затвердженої рішенням тридцять другої сесії міської ради VI скликання від 27.12.2012 №6, у якій визначено 16 пріоритетів, спрямованих на забезпечення поліпшення соціально-економічної ситуації у м. Бердянськ, з урахуванням завдань та основних напрямів економічної і соціальної політики держави, визначених у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, реалізацію пріоритетних напрямів та операційних цілей, визначених Стратегією розвитку м. Бердянськ.
Пріоритет 1.

Створення сприятливих умов для розвитку промислового виробництва та бізнесуЗ метою підтримки розвитку промислової галузі та створення сприятливих умов для її розвитку рішення тридцять дев'ятої сесії Бердянської міської ради VI скликання від 12.07.2013 №10 затверджено Стратегію розвитку м. Бердянськ на період до 2017 року, де пріоритетним напрямком „Сприятливе підприємницьке середовище та конкурентноспроможна промисловість” визначено проект “Підтримка місцевих товаровиробників”, який передбачає розробку програми підтримки місцевих товаровиробників. Згідно із строками підготовки, визначеними проектом, відповідна робота запланована на грудень місяць поточного року.

Промисловими підприємствами міста проводилися заходи, спрямовані на освоєння нових видів продукції, впровадження сучасних технологій, придбання нового обладнання, розширення ринків збуту:

ПрАТ „Азовкабель” - відбулося освоєння випуску високочастотних кабелів МКС з новим видом стрічкової ізоляції, отримано патент на нову продукцію.

ТОВ “РУ НВП “Агрінол” - збільшився асортимент продукції.

ПАТ „БЗПТО” - освоєно цілий ряд нових видів продукції, впроваджено оцінку та сертифікацію системи забезпечення якості продукції.

ТОВ „Азовська кабельна компанія” - здійснено розробку та впровадження нових видів кабельно-провідникових виробів, що відповідають сучасним вимогам щодо надійності та безпеки (пожежно-стійкі, безгалогенні, малодимлячі).

ПАТ „Бердянський хлібокомбінат” - проведено реконструкцію лінії з виробництва хліба та батонів безопарного методу виготовлення хлібу, постійно оновлюється асортимент.

ТОВ „Бердянські ковбаси” - проведено роботу щодо розширення асортименту ковбасних виробів, яких понад 230 найменувань, та збільшує їх виробництво. Впроваджено нові пакувальні матеріали, що відповідають європейським стандартам з оригінальним яскравим дизайном на кожний вид продукції.

ТОВ „Південний завод гідравлічних машин” - розроблено та освоєно нові марки насосів, проводиться робота з розширення ринків збуту насосної продукції.

ТОВ “НВО “Азов текнолоджі електрик” - отримало сертифікати відповідності ЕАС на кабелі управління та секції нагрівальні.

ДП „Бердянський завод сільгосптехніки” - розроблено та впроваджено зразки нової техніки, пристосування для збирання соняшнику і ріпаку, жниварки.

З метою залучення суб'єктів господарювання до участі у виставково-ярмаркових заходах забезпечено:

- проведення 17-19 вересня 2013 року промислового ярмарку “Бердянськ -2013”, де свою продукцію представляли понад 100 учасників - суб'єктів господарювання;

- участь делегації міста у складі товаровиробників (ТОВ “Бердянські ковбаси”, ПП Подколзін, ПП Стешенко, фірма “Торти Бердянська”) та представників відділу культури та мікрорайону Слободка у Покровському ярмарку, що відбувся 05 жовтня 2013 року в м. Запоріжжя;

-згідно із заходами Концепції виставково-ярмаркової діяльності проведення у міському Палаці культури 19 ярмарок;

- проведення 70 ярмарків місцевих та сільгоспвиробників (17 -19 серпня ярмарок меду; 19-21 квітня спеціалізований ярмарок “Твоє літо у Бердянську” та інші).

З метою регулювання механізму розміщення тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 30.04.2013 № 179 “Про внесення змін до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Бердянська в новій редакції, затвердженої рішенням виконавчого комітету Бердянської міської ради від 08.06.2012 № 243” було затверджено нову Комплексну схему розміщення тимчасових споруд.

З метою забезпечення належних умов функціонування ринків та торгових рядів, підготовки торгової мережі до початку курортного сезону забезпечено:

- видачу 274 Погоджень режиму роботи об’єктів бізнесу;

- проведення 36 моніторингів цінової ситуації на продовольчих ринках та в торговельній мережі міста, що дозволило запобігти підвищенню цін на основні продукти харчування;

- проведення 7 засідань Координаційної ради по сприянню розвитку малого і середнього підприємництва та з питань захисту прав споживачів, на яких розглянуто 53 питання.
Результати реалізації пріоритетного напряму:

За січень-вересень 2013 року обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) у відпускних цінах підприємств склав 1385,1 млн. грн., або 102,2% до відповідного періоду 2012 року.

Обсяг реалізованих послуг за січень - вересень 2013 року склав 534,1 млн. грн., або 116,1% до рівня 2012 року, у тому числі реалізованих населенню - 74,2 млн. грн., або 110,4% до рівня 2012 року.

Від проведення у міському Палаці культури ярмарок до міського бюджету надійшло 552,0 тис. грн.

Надходження до міського бюджету за січень-вересень 2013 року склали:

- від діяльності малого підприємництва - 37,4 млн. грн.;

- від промислової галузі - 16,5 млн. грн.


Пріоритет 2.

Транспортні перевезення

На виконання основних завдань та заходів Програми:

- проведено конкурс з відбору виконавців послуг з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, де визначено юридичних та фізичних осіб, здатних забезпечувати якісне обслуговування перевезень пасажирів. Враховано інвестиційні зобов’язання щодо перевезення пільгових категорій населення, учнів загальноосвітніх шкіл, підвищення комфортності та оновлення рухомого складу та участь у програмі дачних перевезень. За умовами конкурсу на маршрутах введені трафарети номерів маршрутів, які світяться в темний час доби для осіб з вадами зору;

- розроблено та затверджено Програму розвитку автомобільного транспорту в м. Бердянськ на 2013-2017 роки (рішення тридцять сьомої сесії (друга частина) міської ради VI скликання від 22.04.2013 № 17);

- затверджено Програму здійснення перевезень пасажирів до садово-городніх товариств на 2013 рік (рішення тридцять сьомої сесії (друга частина) міської ради VI скликання від 22.04.2013 № 16). З метою економії бюджетних коштів дачні перевезення здійснювались без дотацій з міського бюджету з одночасним збереженням вартості проїзду;

- продовжено роботу з впровадження технічного завдання для організації системи диспетчерського управління, розробки та тестування програмного забезпечення, апробації пристроїв передавання даних відповідно до розпорядження міського голови від 27.05.2013 № 213-р “Про створення робочої комісії з розробки та впровадження автоматизованої системи диспетчерського управління міським пасажирським та комунальним транспортом”.Результати реалізації пріоритетного напряму:

За січень-вересень 2013 року автомобільним транспортом (з урахуванням комерційних перевезень, виконаних фізичними особами - підприємцями) перевезено 393,6 тис. тонн вантажів (у 10,6 разів більше рівня минулого року), вантажооборот склав 18,0 млн. ткм (125,9% до аналогічного періоду 2012 року).

Автомобільним транспортом перевезено 9,4 млн. пасажирів, що на 0,9% більше аналогічного періоду 2012 року, пасажирооборот склав 85,6 млн. пас. км (94,6% до рівня 2012 року).

Для участі в конкурсі приватними перевізниками придбано та введено в експлуатацію 10 автобусів для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями та оновлено рухомий склад в кількості 29 одиниць (замінено 16 автобусів віком понад 10 років).

Збільшено кількість рейсів та дачних днів у порівнянні з 2012 роком (додатково введено новий маршрут “Магазин “Меблі” - СГТ “Слов'яни”).
Пріоритет 3.

Капітальне будівництво та реконструкція об’єктів соціально-культурної сфери та інфраструктури

За 9 місяців 2013 року на проведення робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту реконструкції об’єктів соціально-культурної сфери та інфраструктури по управлінню капітального будівництва, реконструкції та технічного нагляду виконкому заплановано 10121,071 тис. грн., а саме: 9021,071 тис. грн. - за рахунок коштів міського бюджету, 1100,0 тис. грн. - за рахунок коштів державного бюджету.

Станом на 01.10.2013 року фактично виконано робіт на суму 5980,83 тис. грн. (з урахуванням кредиторської заборгованості) за рахунок коштів міського бюджету, а саме:


№ п/п

Найменування об’єкту

Вартість робіт, тис. грн.

1

Укріплення Бердянської Коси

341,733

2

Капітальний ремонт будівлі клубу “Маяк” по вул. Чубаря, 104/24

564,006

3

Капітальний ремонт приміщення по вул. Горбенко, 1

17,123

4

Будівництво підземного газопроводу по вул. Руднєвої (з урахуванням проектних робіт)

2,3

5

Реконструкція водоводу В-1 по вул.Калініна – Руднєвої – Баха (II черга)

5,055

6

Реконструкція кардіологічного корпусу міської лікарні

581,829

7

Реконструкція котельні №1 по вул. Шевцової, 4 з переключенням навантажень, підключених до котельні № 21 по вул. Кірова, 76-а

40,201

8

Реконструкція системи централізованого водопостачання Бердянська (схема оптимізації) (проектні роботи) (програма “Питна вода України”)

293,514

9

Капітальний ремонт будівлі ДЮСШ по вул. Горбенко, 29

709,564

10

Капітальний ремонт бульвару Гайдара

444,335

11

Капітальний ремонт будівлі ДНЗ №№28,34,37

170,37

12

Капітальний ремонт покрівлі бібліотеки №7

41,607

13

Капітальний ремонт покрівлі ЗОШ №№3,11,13

174,222

14

Капітальний ремонт покрівлі ДНЗ №40

37,524

15

Капітальний ремонт сантехнічних мереж ДНЗ №33, гімназій №№1

194,647

16

Капітальний ремонт санвузлів ЗОШ №2, БСШ №16

268,649

17

Капітальний ремонт системи опалення ЗОШ №№6,9

41,395

18

Капітальний ремонт спортивного майданчика ЗОШ №7, БСШ №16

491,818

19

Будівництво водоводу по вул. Калініна

113,952

20

Будівництво водопроводу та водовідведення по вул. Макарова

216,112

21

Реконструкція I поверху будівлі пл. I Бердянської ради, 2 для створення центру надання адміністративних послуг „Єдине вікно” м. Бердянськ

260,868

22

Капітальний ремонт будівлі міського Палацу культури

200,0

23

Капітальний ремонт покрівлі міського відділу освіти

61,438

24

Капітальний ремонт площі I Бердянської ради, пр. Леніна (від вул. Дюміна до вул. Перемоги), площі перед МПК

145,741

25

Колективна установка доочищення води для питних потреб КУ “Бердянська міська лікарня” по вул. Комунарів, 23 - реконструкція

11,87

26

Колективна установка доочищення води для питних потреб ЗОШ № 1 по вул. Дюміна, 83 - реконструкція (з урахуванням проектних робіт)

11,874

27

Колективна установка доочищення води для питних потреб ЗОШ № 3 по вул, Піонерській, 162 - реконструкція (з урахуванням проектних робіт)

11,868

28

Колективна установка доочищення води для питних потреб ЗОШ № 7 по вул. Херсонській, 1/90 - реконструкція (з урахуванням проектних робіт)

11,874

29

Колективна установка доочищення води для питних потреб Бердянського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад №1 “Мрія” (з урахуванням проектних робіт)


11,874

30

Капітальний ремонт гімназії №3 по вул. Потійській, 13

107,144

31

Капітальний ремонт клубу “Сокіл” по вул. Кунгурцева, 1

1,0

32

Капітальний ремонт будівлі по вул. Горбенка, 26 (з урахуванням проектних робіт)

2,799

33

Будівництво міні-котельні ДНЗ №20

13,904

34

Капітальний ремонт приміщень фельдшерсько-акушерського пункту с. Роза

75,642

35

Капітальний ремонт системи опалення Бердянського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад №1 “Мрія” (з урахуванням проектних робіт)

167,767

36

Будівництво міні-котельні по вул. Волкова, 2

100,332

37

Капітальний ремонт ЗОШ №№1,4

29,608

38

Капітальний ремонт будівлі відділення соціальної реабілітації дітей-інвілідів по вул. Кірова, 68-а

5,271


Результати реалізації пріоритетного напряму:

За січень-вересень 2013 року підприємствами м. Бердянськ виконано будівельних робіт на суму 19,0 млн. грн., що становить 61,9% обсягів будівництва рівня 2012 року.

Проведення зазначених робіт має важливе значення для мешканців нашого міста, адже це поліпшення умов життя, надання якісних послуг та ще безліч позитивних результатів, які забезпечують створення умов для більш інвестиційної привабливості міста - курорту.

Так, завершення капітального ремонту будівлі приміщення клубу „Сокіл”дозволяє проводити культурно-мистецькі заходи та концерти, особливо в період курортного сезону.

Капітальний ремонт покрівель та сантехнічних мереж закладів освіти сприяє покращенню умов перебування в них дітей, збереженню витрат на енергоносії.

До кінця року планується завершення будівництва водоводу по вул. Калініна, що забезпечить мешканців нижньої частини міста більш якісною водою та капітального ремонту будівлі по вул. Кірова, 68-а, що дозволить поліпшити умови перебування та соціальної реабілітації дітей - інвалідів.
  1   2   3   4

Схожі:

Інформація про виконання Програми соціально-економічного та культурного...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2013 рік, затвердженої рішенням тридцять другої сесії міської...
Інформація про виконання основних пріоритетів та завдань Програми...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ за 1 півріччя 2014 року
Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2012 рік, затвердженої рішенням двадцятої (позачергової)...
ІНФОРМАЦІЯ про виконання програми соціально-економічного та культурного...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коломийського району на 2013 рік і основні напрями розвитку на 2014 і 2015...
Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку...
Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бердянськ на 2012 рік, затвердженої рішенням двадцятої (позачергової)...
Інформація управління економіки районної державної адміністрації...
Підсумки соціально-економічного розвитку району у І півріччі 2015 року свідчать про те, що, незважаючи на складну суспільно-політичну...
ІНФОРМАЦІЯ про виконання рішення районної ради від 06. 06. 2013 №384-ХV/13...
ХV/13 Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Коломийського району на 2013 рік і основні напрями розвитку
Звіт про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного...
України», постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів...
П Л А Н роботи виконавчого комітету Синельниківської міської ради на ІV квартал 2011 року
Про погодження звіту щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста за 9 місяців 2011 року
Номер, дата створення документа
Про погодження звіту про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2012 рік за 9 місяців...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка