ПРОГРАМА ТУРУ (6 днів) (17 квітня 22 квітня) Івано-Франківськ Мішкольц-Тапольце Будапешт Сентендре Відень Егер Егерсалок Івано-Франківськ Вартість: 155


Скачати 77.32 Kb.
НазваПРОГРАМА ТУРУ (6 днів) (17 квітня 22 квітня) Івано-Франківськ Мішкольц-Тапольце Будапешт Сентендре Відень Егер Егерсалок Івано-Франківськ Вартість: 155
Дата13.03.2013
Розмір77.32 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Спорт > Документи
ПРОГРАМА ТУРУ (6 днів)

(17 квітня – 22 квітня)

Івано-Франківськ – Мішкольц-Тапольце – Будапешт – Сентендре – Відень – Егер – Егерсалок – Івано-Франківськ

Вартість: 155€ +200.грн

Переваги туру:

 • Найменша ціна туру серед подібних турів в Угорщину та Відень.(через співпрацю студентського парламенту та студентського профкому із туристичною фірмою, та кількість туристів (орієнтовно всьго 30-40 студентів). • Компанія студентів нашого університету. (а не людей середнього та похилого віку як це зазвичай буває =) • Пропущення пари не оплачуються,а відпрацьовується за індивідуальним графіком за дозволом деканату. • Основні туристичні місця Угорщини та Відня за короткий час. • 2 термальні курорти Угорщини в одному турі! • Захопливий Відень у вартості туру! • Виїзд та приїзд в Івано-Франківськ.


І подарунок від фірми та студентського парламенту:

 • дегустація егерських вин  в Долині Красунь;

 • подарунок на згадку про тур в  Будапешт та Відень

День 1

16:30 - Зустріч кожного туриста біля Центрального корпуса ІФНМУ. (вул. Галицька 2)

17:00 – переїзд до Львова.
20:00 – виїзд зі Львова, нічний переїзд у Мішкольц-Тапольце (Угорщина). Орієнтовний час проходження україно-угорського кордону – 1:00-3:00. 

День 2

9:00 – відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення – печерної купальні в Мішкольц-Тапольце (вхідний квиток 1700F≈6€). У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.
Не забудь рушник та купальний костюм! 


12:30 – переїзд у Будапешт. Оглядова екскурсія (включена у вартість туру) « Елегантний Пешт». Головна площа столиці – площа Героїв, розкішний проспект Андраші, базиліка Св. Іштвана (вхідний квиток 200F≈1€), зведена в ранг «базиліки мінор», та найкрасивіший у світі Парламент, де знаходиться головна реліквія країни – Свята Корона, якою Папа Римський коронував у 1000 році засновника угорської держави.
14:00 - Розміщення в готелі. Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

Вільний час:
20:00 – Рекомендуємо:святкова вечеря в угорській чарді з фольклорною програмою (20€).

22:00 – Рекомендуємо: відвідати найкращі нічні клуби Будапешта. (від 3 - 8€)

Повернення в готель. Ночівля. 

День 3

Сніданок.


9:00 – оглядова екскурсія « Королівська Буда». (включена у вартість туру)
(Унікальний готичний собор Пресвятої Богородиці, відомий як храм Матяша, в якому вінчались угорські королі, тераси Рибацького бастіону, в якому ніколи не несли службу солдати, Королівський палац та панорама Дунаю)

11:30 – вільний час.
Рекомендуємо: екскурсія в Сентендре (15€). Читати далі » Ті, хто не їдуть на екскурсію, залишаються в Будапешті.

Рекомендуємо для тих хто залишився:
«Вечірній променад». (Найвідоміша вулиця Будапешта – вулиця Ваци, що виблискує вітринами ексклюзивних магазинів, дорогих ресторанів та кафе.
Дуна-Корзо – найулюбленіше місце для неквапного вечірнього променаду, звідки відкривається романтичний вид на Королівський палац та Рибацький Бастіон.
Десь тут сидить маленька Принцеса – талісман повернення до Будапешту.)


Чудовим завершенням дня для Вас стане програма « Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (15€). На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.( Дев'ять мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.)

22:00 – Рекомендуємо: відвідати найкращі нічні клуби Будапешта (від 3 - 8€)


Повернення в готель. Ночівля. 

День 4

Сніданок.
8:00 – Переїзд до Відня (Австрія) екскурсія « Віденська симфонія». (включена у вартість туру) (Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.)

Орієнтовний час початку оглядової екскурсії 12:00, її тривалість - 3 години. 
Вільний час до 19:00

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (20€ дорослі, 10€ діти до 18 років)  В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш. Повернення в Будапешт


Ночівля в готелі. 

День 5

Сніданок. Виселеня з готелю.


9:00 – переїзд в одне з найкрасивіших міст – місто угорського бароко Егер.»(Місто патріотизму, яке так було назване після історичного подвигу його захисника – коменданта Егерської фортеці Іштвана Добо, місто купалень та вина).


Оглядова екскурсія «Зірки Егера» (включена у вартість туру) площа Добо, фортеця з панорамою міста (вхідний квиток 700F≈3€), егерська Базиліка із найбільшим у країні органом, мінарет XVII cтоліття та палаци в стилі бароко і рококо на вулиці Лайоша Кошшута.

  Рекомендуємо: відпочинок на термальному курорті «Егерсалок» (10€)  (Крізь свердловини з надр землі ключем б'є вода з температурою 68 градусів, що перетворює своїми вапняними відкладеннями схил гори в заполярний пейзаж. Це унікальна за своїм складом вода, відома у світі як «ванни Клеопатри», що дарує молодість. Ви зможете поніжитися у цих теплих водах та зняти втому в кінці насиченого туру. До Ваших послуг 16 критих і відкритих басейнів: сидячі басейни з лікувальною водою, джакузі, басейн з сюрпризами, водяна гора, дитячий басейн, а також сауни та унікальні масажі).

Нагуляли апетит? Час заїхати в Долину Красунь. Тут на Вас чекає справжній угорський гуляш та м'ясо по-боконськи (8-11€)


Виїзд з Долини Красунь о 20:00. Переїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять! DVD-диск про Будапешт від туристичної фірми.

День 6

Прибуття у Львів (вранці, до 10:00). 
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія « Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові!

14:00 – Прибуття в Івано-Франківськ (Центральний корпус ІФНМУ.) Колективна фотографія на згадку))))

Деталі в студентському парламенті ІФНМУ

та за тел. 097 99 777 55 – Андрій;

067 217 20 22 – Саша;

097 771 70 49 – Роман;

!!!КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК 31 БЕРЕЗНЯ 2012 р.!!!

У вартість туру входить:

 • зустріч представником фірми;

 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

 • проживання в готелі ***

 • сніданки (шведський стіл)

 • супровід керівника групи по всьому маршруту;

 • екскурсії згідно програми.

 • індивідуальне медичне страхування на період туру.

У вартість туру не входить:

 • вхідні квитки;

 • факультативні програми;

 • проїзд в громадському транспорті та таксі;

 • консульський збір 35€ для громадян України.(Студенти до 21р.не оплачують!)

Документи які потрібно для відкриття візи:

 • Закордонний паспорти

 • 2 фото на візу (80% обличчя)

 • Копія внутрішнього паспорта(усіх сторінок де є відмітки)

 • Копія Інд.коду

 • Копія свідоцтва про народження

 • Довідка з місця навчання (оригінал)

 • Копія студентського квитка

 • Cпонсорство від батьків( нотаріально завірене) + довідку з місця роботи батька/матері (спонсора) про доходи, і копія внутрішнього паспорта спонсора, усіх сторінок де є відмітки.

Схожі:

Н СОУ ПЛАСТ Округа Крим Окружний табір «Таврида»
Степана Ленкавського (Івано-Франківськ), 56-го ім. Мілени Рудницької (Івано-Франківськ) та окружний табір округи Крим. Загальна кількість...
У вартість туру вже включено: Егер, Будапешт та Венецію!!!
Неймовірний вечір з традиційними венеціанськими стравами приправленими італійським темпераментом
Ця книга розміщена на сайті
Франківськ 2007 Серемчук В. Божий палець. Сила молитви. У Бога все можливе. Релігійні новели. 6-те вид. Івано-Франківськ, 2006 р.,...
УКРАЇНА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004 тел.: (0342)55-22-72, 55-21-34, e-mail
Право» напряму підготовки за спеціальністю 030402 «Правознавство»...
Стеблинська О. С. Кримінальне право України. Загальна частина: Робоча навчальна програма. – Івано-Франківський університет права...
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ІВАНО–ФРАНКІВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ...
Програмові вимоги з навчальної дисципліни «Фінансове право» для студентів денної та заочної форми навчання.– Івано–Франківськ, 2011....
Андрухович Юрій Ігоревич
Юрій Ігоревич Андрухович ( 13 березня 1960, Івано-Франківськ) — поет, прозаїк, перекладач, есеїст. Живе і працює в Івано-Франківську....
Філія "АВЕ Коломия" Товариства з обмеженою відповідальністю «АВЕ...
Юр адреса: 78294, Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Залуччя, вул. Клубна,9
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Івано-Франківський національний...
Зоріна Н. О., Стельмахович Г. Д. Основи екології: Практикум. – Івано-Франківськ: ІФНТУНГ, 2010 – 36 с
Головне управління економіки
Україна, 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6  (8-03422) 2-22-96, факс 3-03-65 код ЄДРПОУ 02360599 Е-mail
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка