Уроку: застосувати баскетбольні елементи в іграх та естафетах. Тип уроку


Скачати 55.45 Kb.
Назва Уроку: застосувати баскетбольні елементи в іграх та естафетах. Тип уроку
Дата 15.05.2013
Розмір 55.45 Kb.
Тип Урок
bibl.com.ua > Право > Урок
Тема . БАСКЕТБОЛ. Передачі м’яча двома руками від грудей на місці і в русі. Вивчення подвійного кроку.
Завдання уроку: 1. а) Удосконалення передач м’яча двома руками від грудей на місці і в русі;б) Вивчення подвійного кроку використовуючи різні ситуації.

2. Сприяти розвитку координації рухів, сили, уваги під час виконання баскетбольних елементів.

3. Виховання волі до перемоги, застосовуючи ігри та естафети.

Мета уроку: застосувати баскетбольні елементи в іграх та естафетах.

Тип уроку: комбінований

Спортінвентар: баскетбольні м'ячі.

Місце проведення уроку: спортивний зал.

Хід уроку.




п/п

Зміст уроку

Дозування.

Організаційно-методичні вказівки

І. Підготовча частина 12 хв.

1.

Шикування, рапорт, привітання, повідомлення теми та завдань уроку

1 хв.

Звернути увагу на зовнішній вигляд учнів і самопочуття

2.

Правила поведінки й техніка безпеки під час уроку

30 с.




3.

Вимірювання ЧСС за 10с


30 с.

Стежити за чіткістю виконання вправи

4.

Стройові вправи:

повороти на місці, праворуч, ліворуч, кругом


30 с.




5.

Ходьба:

на носках:

на п’ятках


20 с.


Руки у верх

Руки за голову

6.

Біг, зупинки, повороти, стрибки по сигналу свистка

2-3 хв.

Рівномірний біг по колу один за одним

7.

Загально розвиваючі вправи у русі:

- кругові рухи кистями рук, руки в сторони;

- кругові рухи передпліччями, руки в сторони;

- нахили вперед на кожний крок, руки вперед;

- оплески долонями під зігнутою ногою;

- випади;

- звичайна ходьба

2-3 хв.
15 с.
15 с.
6-7повторень
6-7повторень
6-7повторень

15 с.

Темп середній
Виконання з максимальною амплітудою
Ноги в колінах не згинати

Ноги рівні
Крос середній

8.

Загально розвиваючі вправи на місці:

  1. В п.- стійка ноги нарізно, руки на поясі.

1-3- пружинні нахили в перед, руками торкнутись підлоги; 4- в.п.


  1. В.п.- стійка ноги нарізно, руки на поясі.

1-2- нахил в праву сторону, рука зверху; 3-4- в іншу сторону

  1. В.п.- стійка ноги нарізно, руки на поясі.

1-4- колові оберти тулубом праворуч; 5-8- те саме ліворуч
4. В.п.- випад праворуч на праву ногу, ліва в сторону на п’ятку.

1-4- перенести вагу тіла на ліву ногу; праву ногу в сторону на п’ятку; 5-8- в іншу сторону

5. В.п.- о.с.

1- присісти;

2- о.с.

3-4 хв.
6-7повторень
6-7повторень

30 с.

6-7повторень
10 раз

Стежити за диханням. Темп середній

Ноги не згинати

Виконання з максимальною амплітудою

Голова і стопи щоб були нерухомі


Спина рівна, руки в сторони

Руки в перед

ІІ. Основна частина 28 хв.

1.

Чотири команди. Передачі м’яча двома руками від грудей в колонах

1-2 хв.

На місці з присіданням гравців. Відстань між колонами 4-5 м.

2.

Дві колони. Передачі м’яча двома руками від грудей в колонах

1-2 хв.

Гравець який передав м’яч стає в свою колону назад. Відстань між колонами 4-5 м.

3.

Дві колони. Передачі м’яча двома руками від грудей в колонах в русі

2-3 хв.

Перебігання в другу колону. Відстань між колонами 6-7 м.

4.

Вимірювання ЧСС за 10с.

30 с.

Стежити за чіткістю виконання вправи

5.

Подвійний крок з відскоком об щит

5-6 хв.

Дві колони. Темп середній

6.

Передачі м’яча в парах двома руками від грудей, і попадання в кошик з подвійного кроку

5-6 хв.

Дві колони.

7.

Навчальна гра в баскетбол

8-10 хв.




ІІІ. Заключна частина 5 хв.

1.

Гра на відновлення організму «Угадай час»

1 хв.

Одна шеренга

Час 30 с.

2.

Підведення підсумків уроку

2-3 хв.

Вказати на помилки, відзначити найкращих учнів

3.

Вимірювання ЧСС за 10с.

30 с.

Стежити за чіткістю виконання вправи

4.

Виставлення оцінок. Домашнє завдання.

30 с.

Виконання стрибка у довжину з місця

5.

Організаційний вихід із залу

10 с.




Схожі:

Уроку Тема уроку: Пристрої введення-виведення інформації. 
Структура і тип уроку повністю відповідають меті і завданням уроку, тобто науковий рівень уроку відповідає сучасним вимогам
УРОК №48 Тема уроку
Мета уроку: перевірити рівень знань учнів з теми, уміння застосувати отримані знання під час розв'язування задач
Конспект відкритого уроку з англійської мови в 6 класі з теми «Погода. Одяг.»
Тип уроку: комбінований (урок засвоєння нових знань та формування вмінь та навичок)
Тема уроку. Піраміда. Мета уроку
Мета уроку: формування понять піраміда, основа, вершина, бічні ребра, висота піраміди, вмінь учнів знаходити елементи піраміди
Тема уроку. Вписані та описані піраміди і конуси. Мета уроку
Мета уроку: формування понять піраміда, вписана в конус; площина, дотична до конуса; піраміда, описана навколо конуса, та вмінь знаходити...
Уроку: Мета: Тип уроку

Уроку: Мета: Тип уроку

Уроку: узагальнення та систематизація навчальних досягнень учнів....
Тема уроку. Узагальнення та систематизація знань учнів з теми «Лінійні рівняння з однією змінною»
Уроку української мови у 7 класі Тема
Методи і прийоми: робота у групах, колективна робота, інтерактивні методи. Тип уроку: комбінований
УРОК №39 Тема уроку
Мета уроку: увести поняття ламаної, многокутника; учити розрізняти опуклі та неопуклі многокутники, описувати елементи многокутника,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка