INTERNATIONAL FOLK DANCE ENSEMBLE


Скачати 60.28 Kb.
НазваINTERNATIONAL FOLK DANCE ENSEMBLE
Дата19.05.2013
Розмір60.28 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи

Технічний райдер INTERNATIONAL FOLK DANCE ENSEMBLE

(МІЖНАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ)

Виступи на 2006 – 207 роки Brigham Young University (Університет Брігама Янга)
Контакти

Mark W Ohran

Технічний директор – Постановка та дизайн танців

155 Richards Building, Provo, UT 84602

Телефон: (801) 422-9186 Мобільний: (801) 472-3477 E-mail: mark.ohran@byu.edu
Ця інформація надається для ознайомлення вас з технічними/шоу-вимогами ансамблю International Folk Dance Ensemble (Міжнародний ансамбль народного танцю) (IFDE або колектив) університету Брігама Янга (Brigham Young University).
Програма візиту

1:00 Підготовка: Сцена та гардеробні мають бути чистими та підготовленими для технічних працівників та виконавців.

4:30 Обід: Надається спонсором на місці виступу або поблизу нього.

5:30 Репетиція: Репетиції почнуться на сцені. Технічна підготовка продовжиться у залі для глядачів та на сцені.

7:00 Години роботи театру: Менеджер залу для глядачів має проконсультуватися з технічним директором до відкриття.

7:30 Виступ: 90-хвилинний виступ без антракту (якщо це не є обовязковим для приміщення)

9:00 Кінець шоу/Згортання

10:00 Виконавці та технічні працівники зустрічаються та прощаються з господарями.
Сценічні зони

 • Зона виступу (за виключенням авансцени, зони за лаштунками, проходів для артистів і т.і.) має бути не меншою за 40 футів шириною та 30 футів глибиною (12 м x 9 м). Сцена має мати рівну підлогу без дірок, тріщин, скіпок, цвяхів і т.і. Будь ласка, забезпечте чистоту цієї зони, підметіть її та помийте шваброю до нашого приїзду.

 • На сцені мають бути чорна маскувальна завіса ліворуч та праворуч сцени. Необхідно мінімум 8 футів території за лаштунками – ліворуч та праворуч. В глибині сцени має бути чорний бігунок попереду білої панорами. Необхідна прохідна зона для артистів на сцені на лаштунками. Якщо це неможливо, таку зону може замінити коридор з легким доступом до обох боків сцени. Мінімум 4 фути зони авансцени на передньому плани зони виступу необхідно для забезпечення безпеки танцюристів.

 • Для розміщення виконавців необхідні окремі гардеробні для 20 чоловіків та 22 жінок.

 • 8 погонних футів місця позаду зали для глядачів для розміщення освітлення та пульту звукооператора. 8-футовий бенкетний стіл та 4 стільці необхідні для технічного персоналу.

 • Під час вистави використовуються туман та пара, необхідно ужити заходів для дезактивації пожежної та димової сигналізацій на час шоу, де це тільки буде можливо і у відповідний час.

 • Необхідно надіслати до Performing Arts Management (Факультету виконавчих видів мистецтва) університету BYU масштабний план сцени (будь ласка, вкажіть розташування електроживлення) та зони для глядачів, креслення розташування освітлення зали для глядачів та Performance Site Questionnaire (Анкету щодо місця виступу) за вказаною нижче адресою. Це слід зробити негайно, щоб наші працівники могли надати вам будь-які конкретні вимоги щодо облаштування вашого приміщення.


Звук

Більшість шоу виконується у супроводі звукової доріжки. BYU надасть усе зовнішнє обладнання для відтворення звуку.

Колектив подорожує разом із 7 членами оркестру, які гратимуть живу музику під час вистави. BYU надасть все обладнання, необхідне для створення живого звуку, як для самого оркестру, так і для театру. International Folk Dance Ensemble віддає перевагу використання стаціонарних звукових систем, де це тільки є можливим. Ми визначимо на місці, чи підходить звукова система театру для нашого виступу. У разі наявності та придатності звукової системи для виступу зверніть увагу на такі вимоги до неї:

  • Необхідною є стаціонарна точка змішування для звукової консолі. Необхідним є подача живлення від нашої консолі на театральну систему. (Для розміщення консолі в залі для глядачів можуть знадобитися вільні місця. Будь ласка, візьміть це до уваги перед початком продажу квитків.)

  • Театральні динаміки з рівним покриттям зони зали для глядачів та високою якістю відтворення музики.

  • Монітори, що обертаються, для виконавців на сцені.

  • Колектив надасть пуль керування для передньої частини зали, мікшер, відтворення, мікрофони, гнучкі сполучення для мікрофонів і т.і.


Колектив подорожує з резервною звуковою системою, яку можна використовувати в невеликих театрах (до 1000 відвідувачів). Ця система використовується за відсутності будь-яких інших звукових систем або за невідповідності встановленим колективом стандартам наявної звукової системи. У разі відповідності перевага надається театральній стаціонарній звуковій системі. Колектив подорожує з бездротовою системою внутрішнього звязку (Clear Com) та у разі необхідності підключає її до театральної системи.


Освітлення

Задля отримання інформації щодо бажаного розташування освітлення для шоу, будь ласка, ознайомтеся із кресленням освітлення. Усе необхідне освітлення театру має бути розвішене, оснащене кольоровими фільтрами та налаштоване до нашого прибуття. Будь ласка, ознайомтеся із кресленням розташування освітлення та примітками щодо налаштування. Вимоги до освітлення:

 • Двокольорове фронтальне освітлення: R80 та R05, сфокусоване таким чином, щоб рівно вкривати всю зону виступу. Для освітлення передньої зони сцени пропонується скористатися стаціонарним/стельовим розташуванням освітлення. Для освітлення середньо/дальньої зони сцени пропонується скористатися 1-им електричним рядком освітлення на сцені.

 • Двокольорове бокове освітлення: Rosco 33 & L161, сфокусовані на протилежному боці сцени (навхрест) для повного покриття сцени.

 • Заднє/нижнє освітлення: колектив надасть 6 задніх світильників з кольоровими фільтрами. Вони будуть розвішані та сфокусовані освітлювачем.

 • Додаткове освітлення оркестру: передні світильники R80 & R05 (4 пристрої), підключені до другого рядку освітлення. Вони будуть сфокусовані освітлювачем.

 • Бокове освітлення: колектив подорожує з усім необхідним боковим освітленням, включаючи чотири (4) балки для кожного боку з 3-ма світильниками на кожній балці. Для цього освітлення необхідно 6 ланцюгів сценічного освітлення на 20 А (3 на кожний бік).

 • Автоматика: колектив подорожує з чотирма (4) рухомими головними пристроями (дивіться креслення з питання розташування).

 • Супроводжуючі прожектори: колектив подорожує з 2 прожекторами типу HMI на 575 Вт. В більших приміщеннях у разі необхідності можуть використовуватися театральні прожектори.

 • Освітлення зали для глядачів: необхідний доступ для увімкнення/вимкнення освітлення глядачів до і після шоу.

 • Колектив може надати усі кольори, якщо їх немає в приймаючій установі.


***Якщо театр не в змозі надати додаткове живлення та/або електричні ланцюги на сцені, необхідні для бокового освітлення та додаткових ефектів, знадобиться 3-фазне джерело живлення на 100 А, розташоване біля сцени. BYU надасть портативну систему живлення/поступового зменшення сили освітлення. В цьому випадку ЗАКОНОДАВСТВО ВИМАГАЄ УЧАСТІ КВАЛІФІКОВАНОГО ЕЛЕКТРИКА у підключенні системи до стаціонарного джерела живлення.
Колектив подорожує з DMX-пультом керування освітленням, запрограмованим для певного шоу. Керування освітленням здійснюватиметься зі стаціонарного театрального пульту керування, підключеного до звукового міксерного пульту колективу. Задля автоматизації з цього положення необхідно забезпечити DMX-подання до театральної системи та до сцени.
Персонал

Колектив подорожує з технічним директором та 4 студентами – техніками сцени. Техніки та учасники колективу забезпечують виконання більшості робіт з налаштування та проведення шоу. Приймаюча сторона має надати щонайменше одного техніка сцени, що має право доступу до всіх деталей сцени та є повністю обізнаним щодо усіх освітлювальних та звукових систем. Технік/-и сцени мають знаходитися у нашому розпорядженні протягом усього часу перебування колективу в приміщенні.
Дякуємо за допомогу у справі дотримання наших технічних та сценічних вимог щодо цього виступу. Ми палко бажаємо забезпечити вашим глядачам найкращу з бачених дотепер вистав. Для того щоб допомогти нам у цьому, будь ласка, якнайшвидше надішліть Performance Site Questionnaire, план підлоги, фотографії та контактну інформацію особи, що опікується технічними питаннями до Керівництва факультету виконавчих видів мистецтв. Контактну інформацію необхідно надіслати Технічному директору з тим, щоб ви могли надіслати інформацію та якнайшвидше почати обговорення виступу з IFDE.

Схожі:

Цитати Folk Dance Ensemble (Ансамбль народного танцю)
Контакти: Performing Arts Management (Керівництво факультету виконавчих видів мистецтва)
Історія турів Folk Dance Ensemble (Ансамбль народного танцю)
Контакти: Performing Arts Management (Керівництво факультету виконавчих видів мистецтва)
«Ukrainian International Educational Fair» 11, 12. 02. 2012, Киев, Запорожье
Выставка «Ukrainian International Educational Fair» (11, 12. 02. 2012, Киев, Запорожье)
International Outgoing Fellowships for career development (IOF) Стипендії...
Спеціальна програма "Люди" Сьомої Рамкової Програми ЄС з досліджень та технологічного розвитку
STEPS International Right Film festival – Proposal of award
Награда за лучший короткометражный фильм, в котором идет речь об активизме и гражданском долге граждан в избегании и разрешении социальных/гуманитарных/экологических...
ПОРЯДОК проведення відкритої Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
Першості світу) з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery International Collegiate Programming Contest), яка...
МКС; англ. International Space Station, ISS
Росії, США, Японії, Канади, Бразилії та Євросоюзу. Маса станції складає приблизно 400 тонн. МКС обертається навколо Землі на висоті...
Неласая А. В.,Долгов В. И., Погорелый А. Н. Протоколы цифровой подписи...
Неласая А. В, Козина Г. Л, Молдовян Н. А. Протоколы коллективной цифровой подписи на эллиптических и гиперэллиптических кривых.// Радіоелектроніка....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка