Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2008року


НазваПро затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2008року
Сторінка1/5
Дата23.03.2013
Розмір0.49 Mb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Медицина > Документи
  1   2   3   4   5
Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2008року
Розглянувши пропозиції управлінь та відділів міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив: Затвердити план роботи виконавчого комітету міської ради на І півріччя 2008 року.
Про передачу жіночої консультації Тернопільського міського пологового будинку Тернопільській міській комунальній лікарні №2
На виконання рішення міської ради від 31.08.2007 р. № 5/12/6 "Про припинення діяльності юридичної особи – Тернопільського міського пологового будинку”, рішення міської ради від 31.08.2007 р. № 5/112/7 "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 13.03.2007 р. "Про розгляд звернення Тернопільської обласної ради від 28.11.2006 р. № 58 "Про стан охорони материнства та дитинства в області” та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Передати жіночу консультацію Тернопільського міського комунального пологового будинку з 01.01.2008 р. до складу Тернопільської міської комунальної лікарні № 2.

2.Управлінню охорони здоров’я підготувати наказ про внесення змін в штатний розпис Тернопільської міської комунальної лікарні № 2

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціальних питань Легкого Р.І.
Про надання в оренду нежитлового приміщення
Розглянувши клопотання ПП Ясіновського Володимира Степановича, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ПП Ясіновського В.С., згідно з додатком (додається). 2. Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення. 3. Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку. 4. Зобов’язати орендаря в 10-денний термін звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на управління охорони здоров‘я.
Про визначення кандидатури опікуна
Про надання в оренду нежитлового приміщення
Розглянувши клопотання ПП „Віта Сана”, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ПП „Віта Сана”, згідно з додатком (додається). 2. Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення. 3. Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку. 4. Зобов’язати орендаря в 10-денний термін звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на управління охорони здоров‘я.
Про надання в оренду нежитлового приміщення

Про визначення кандидатури опікуна

Про надання в оренду нежитлового приміщення

Про надання в оренду нежитлового приміщення
Про надання в оренду нежитлового приміщення ПП "Мультисоно"

Розглянувши клопотання ПП "Мультисоно", керуючись Законом України "Про оренду державного та комунального майна", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення ПП "Мультисоно", згідно з додатком (додається). 2. Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення. 3. Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням містобудування та архітектури міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку. 4. Зобов’язати орендаря в 10-денний термін звернутися в КП "Земельно-кадастрове бюро" для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з соціальних питань Легкого Р.І.
Про надання в оренду нежитлового приміщення ЗАТ комерційний банк "ПриватБанк" в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги
Розглянувши клопотання ЗАТ комерційного банку "ПриватБанк” про надання в оренду нежитлового приміщення в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги, керуючись Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати в оренду нежитлове приміщення ЗАТ комерційного банку "ПриватБанк", згідно з додатком (додається). 2. Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення. 3. Зобов’язати орендаря погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу міської ради питання перепланування та реконструкції приміщень у встановленому порядку. 4. Зобов’язати орендаря в 10-денний термін звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з соціальних питань Легкого Р.І.
Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14.11.2007р. №1717 “Про оголошення конкурсу на право оренди об”єктів комунальної власності” та від 14.11.2007р. №1719 “Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету від 3 жовтня 2007р. №1403 “Про оголошення конкурсу на право оренди об”єктів комунальної власності”
Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна” та “Про місцеве самоврядування в Україні”, та згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.07р. “Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.07р. №317 “Про порядок надання в оренду майна комунальної власності” вирішив: 1.Скасувати п.1,2,3,5,7 в додатку до рішення виконавчого комітету від 14.11.2007р. №1719 “Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету від 03.10.2007року №1403 “Про оголошення конкурсу на право оренди об”єктів комунальної власності”. 2.Скасувати п.1,3 в додатку до рішення виконавчого комітету від 14.11.2007року №1717 “Про оголошення конкурсу на право оренди об”єктів комунальної власності”.
Про реєстрацію змін до Статуту
На підставі поданих документів та керуючись Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зареєструвати зміни до Статуту об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “За Рудкою,5”, за адресою м. Тернопіль, вул. За Рудкою,5 кв.6 , Статуту викладений у новій редакції (додається).
Про реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Променада-4”
На підставі поданих документів та керуючись Законом України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Зареєструвати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку „Променада-4”, за адресою вул. Кошового І. Сірка, буд. 4 кв.4, яке діє згідно Статуту (додається).
Про легалізацію об’єднання громадян
На підставі поданих документів та у відповідності до Закону України “Про об'єднання громадян”, “Положення про порядок легалізації об’єднання громадян”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.1993р. № 140, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Легалізувати шляхом реєстрації громадську організацію “Тернопільська регіональна Асоціація ландшафтних підприємців”, за адресою: м. Тернопіль, вул. Винниченка, буд.1 кв. 74 , яка діє згідно Статуту (додається).
Про затвердження заходів звиконання Державної цільової програми "Школа майбутнього" на 2007 - 2010 рр.
З метою створення інноваційної моделі новітнього навчального закладу та удосконалення механізму надання освітніх послуг, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2007р. № 1071 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» на 2007-2010 роки», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити завдання і заходи спрямовані на виконання Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» на 2007-2010 роки згідно з додатком (додається). 2. Управлінню фінансів та бюджету, управлінню освіти під час складання проекту міського бюджету на відповідний рік передбачати кошти на виконання завдань та заходів спрямованих на виконання Державної цільової соціальної програми «Школа майбутнього» на 2007-2010 роки. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на управління освіти міської ради. (О.М.Остапчук).
Про бронювання робочих місць на 2008 рік для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту
Відповідно до статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 статті 5 Закону України „Про зайнятість населення” та “Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1998 року № 578, з метою надання додаткових гарантій щодо працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Забронювати на 2008 рік на підприємствах, в установах і організаціях, незалежно від форм власності, робочі місця для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці згідно з додатком ( додається ). 2. Враховуючи ситуацію на ринку праці міста, у разі потреби оперативного працевлаштування осіб, дозволити міському центру зайнятості з письмової згоди роботодавця направляти для працевлаштування інші категорії осіб, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних конкурувати на ринку праці та переносити з кварталу на квартал протягом 2008 року терміни працевлаштування на заброньовані робочі місця. 3. Тернопільському міському центру зайнятості: - довести встановлену бронь до підприємств, установ і організацій, зазначених у рішенні; - інформувати відділ звернень та контролю документообігу міської ради про хід виконання даного рішення до 9 липня 2008 року та 14 січня 2009 року. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з соціальних питань Легкого Р.І.
Про видачу дубліката свідоцтва на квартиру №29 та автостоянку №20 по вул.У.Самчука,33
Розглянувши заяву гр.Рапацького Олександра Віталійовича, про втрату свідоцтва про право власності на квартиру та автостоянку, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Видати дублікат свідоцтва про право власності на квартиру №29, яка розташована за адресою вул.У.Самчука,33 в м.Тернополі, та зареєстрована за Рапацьким Олександром Віталійовичем на підставі свідоцтва про право власності виданого 11.05.1998р. згідно рішення виконкому Тернопільської міської Ради народних депутатів від 28.01.1998р. за №66. 2.Видати дублікат свідоцтва про право власності на автостоянку № 20, яка розташована за адресою вул.У.Самчука,33 в м.Тернополі, та зареєстрована за Рапацьким Олександром Віталійовичем на підставі свідоцтва про право власності виданого 11.05.1998р. згідно рішення виконкому Тернопільської міської Ради від 28.01.1998р. за № 66.
Про видачу дубліката свідоцтва на гараж
Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів управління культури та туризму
Керуючись Законами України „Про оренду державного та комунального майна”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Державний бюджет України на 2007 рік”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс на право оренди об’єктів управління культури та туризму згідно з додатком (додається).

Про скасування п.1,2 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.2007 р. №1801 „Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів управління культури та туризму”
Враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.2007 р. №1790 „Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 21.03.2007 р. №317 „Про порядок надання в оренду майна комунальної власності”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Скасувати п.1,2 додатку до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.11.2007 р. №1801 „Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів управління культури та туризму”.
Про влаштування малолітньої дитини та надання їй соціального статусу

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини та погодження кандидатури опікуна

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини

Про передачу малолітньої дитини на виховання матері

Про затвердження висновку про позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини

Про звільнення опікуна від повноважень та призначення опіки над малолітньою дитиною

Про надання соціального статусу неповнолітній дитині

Про надання соціального статусу малолітній дитині

Про звільнення опікуна від повноважень та призначення опіки над малолітньою дитиною
Про надання населенню субсидій
Розглянувши протокол комісії з розгляду конфліктних ситуацій по наданню населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг від 6 грудня 2007 року, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Надати субсидії сім’ям власників житла та квартиронаймачів згідно з додатком (додається).
Про затвердження кошторисної документації на капітальний ремонт та влаштування централізованої системи опалення в частині будівлі за адресою бульв.Т.Шевченка,23
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення виконавчого комітету від 09.10.2007 р. № 1523 “Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 21.06.2007 р. № 830 “Про затвердження замовника на капремонт будівель комунальної власності міста на 2007рік”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити кошторисну документацію на капітальний ремонт та влаштування централізованої системи опалення в частині будівлі, пошкодженої внаслідок пожежі за адресою бульв.Т.Шевченка, 23, загальною вартістю 58542 (п’ятдесят вісім тисяч п’ятсот сорок дві ) грн. (додається). 2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
Про надання в оренду нежитлових приміщеньта внесення змін в рішення виконавчого комітету від 22.06.2007р.№ 833 “Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою”
Розглянувши клопотання суб’єктів підприємницької діяльності, представлені матеріали та керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Скасувати п.2 додатку до рішення виконавчого комітету від 18.07.2007 року №973 “Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів комунальної власності”. 2.Внести зміни в п.1.12 рішення виконавчого комітету від 22.06.2007 року №833 “Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою” і замість слів “загальною площею 562,2 кв.м”, читати “загальною площею 562,1 кв.м”. 3.Надати в оренду нежитлові приміщення суб’єктам підприємницької діяльності згідно з додатком (додається). 4.Управлінню комунальної власності укласти договори оренди на приміщення, вказані в п.3 даного рішення. 5.Зобов’язати орендарів питання перепланування та реконструкції приміщень погоджувати з управлінням містобудівного та архітектурного комплексу міської ради у встановленому порядку. 6.Зобов’язати орендарів в 10-ти денний термін звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань економіки Гринчишина П.С.
  1   2   3   4   5

Схожі:

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2007рік
Розглянувши пропозиції управлінь та відділів міської ради виконавчий комітет міської ради
Паспорт документа
Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради «Про затвердження цін на роботи(послуги), що виконуються архівним відділом...
ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», регламентом виконавчого комітету міської...
Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на 2013 рік
Регламенту виконавчого комітету, його апарату, управлінь та відділів міської ради, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону України «Про...
Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІІ квартал 2013 року
На підставі Регламенту виконавчого комітету, його апарату, управлінь та відділів міської ради, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону...
Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІV квартал 2013 року
На підставі Регламенту виконавчого комітету, його апарату, управлінь та відділів міської ради, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону...
Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на І квартал 2013 року
На підставі Регламенту виконавчого комітету, його апарату, управлінь та відділів міської ради, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону...
Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІІІ квартал 2013 року
На підставі Регламенту виконавчого комітету, його апарату, управлінь та відділів міської ради, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону...
В. П. Хомінець Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки...
Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого рішенням виконавчого...
П Л А Н роботи виконавчого комітету Синельниківської міської ради...
Питання, внесені на розгляд виконавчими органами міської ради Синельниківської міської ради
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка