|
|
Скачати 27.31 Kb.
|
| Клас: 6 Дата: Підтема: Сімейне дерево. Мета: Активізувати ЛО теми. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Удосконалювати техніку читання. Виховувати інтерес до історії своєї родини. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах (HO1), для індивідуальної роботи (Н02). ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання. Т: Hello, children! How are you today? Ps: We are fine, thank you! 2. Повідомлення теми та мети уроку. Т: Our topic today is «Family Tree». We'll look at the Queen Victoria's family tree and the family tree of Mrs Tyler — the teacher of English. And I hope that by the end of the lesson you'll be able to make up the tree of your family. 3. Перевірка домашнього завдання. 1) Впр. 6 (с. 39). Для перевірки домашнього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку. 4. Уведення в іншомовну атмосферу. Робота в парах. НО.: Look at Queen Victoria's family tree. Ask and answer the questions about the members of the British royal family. Учні отримують картки із сімейним деревом англійської королеви Вікторії. Потімв парах ставлять один одному запитання стосовно членів королівської сім'ї. Р;: Who are Queen Victoria's daughters? P2: Alice and Victoria. Who is William's sister? P;: Sophia. Who is Albert's son? P2: Edward. Who are Louise's cousins? ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Читання вірша. Впр. 1 (с. 40). Учитель читає вірш, а учні хором повторюють за ним. Потім двоє-троє учнів, за бажанням, декламують вірш перед класом. 2. Подання тексту для читання. Впр. 2 (с. 40). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда в режимі Т'->Р,-»Р2—>Рг Т: Are you interested in the history of your family? Do you know much about your relatives? Have you ever tried to make up a family tree? 2) Етап читання. T: Let's read the text and discover how to make a family tree. Учні читають текст за ролями. Один учень читає слова місіс Тайлер, другий учень — слова Тома, третій — слова Бетсі, а четвертий — слова автора. 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. а) Виконання завдання на картках. Учні записують прийменники, потім знаходять словосполучення з ними в тексті й читають речення вже з цими словосполученнями. Т: Fill in the word combinations with the correct prepositions. Find in the text the sentences with these word combinations and read them out. Fill in the prepositions. many______________________you to find_____________________ to bring____________________the family tree to talk _____________________ to start ____________________ dates______________________birth б) Впр. 2b (c. 40). T: Read the text again and put the sentences of the exercise 2b in the correct order. Учні ще раз самостійно читають текст, а потім розташовують речення у правильній послідовності. Для перевірки правильності виконання завдання учні ланцюжком називають, як мають бути розташовані речення. 3. Активізація мовленнєвих зразків. 1) Впр. З (с. 40). Учні розглядають сімейне дерево місіс Тайлер (с. 41) і заповнюють пропуски в реченнях вправи. 4. Розвиток умінь мовлення. Впр. 4 (с. 41). Учні працюють у групах по четверо-п'ятеро учнів. Вони всі — члени міжнародного дитячого літнього табору. Один із них погано володіє англійською. Його друг відрекомендовує цього учня іншим дітям за планом, поданим у вправі. ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Домашнє завдання. Впр. 5 (с. 41), письмово. 2. Підведення підсумків уроку. Бесіда в режимі Т—>Рt—>P2->Р3. Т: Why is it important to know the history of your family? Have you understood how to make a family tree? I hope, so because for the next time you'll have a project work in creating your family tree. Who are you going to talk with to learn more about your family? |
|
Підтема Календарно-тематичне планування до підручника “Our English”(Liudmyla Byrkun), 6-й клас, 3 уроки на тиждень |
Уроку Дата Підтема Соціокультурна Моя родина. Родинне дерево розвивати інтерес і поважне ставлення до ІМ і культури народу країни, мова якої вивчається |
|
Методичні рекомендації щодо ведення журналу Журнали класів на одній паралелі позначаються цифрами і відповідними літерами українського алфавіту, наприклад: 5-А клас, 5-Б клас,... |
Урок №5 Клас: 9 Дата: 01. 10 Великою французькою революцією, поглибити інтерес учнів до всесвітньої історії, культури, до культури Франції |
|
Дата Клас Лабораторна робота №8 Тема Мета: навчитися використовувати засоби “Пошук рішення” та “Підбір параметрів” для знаходження розв’язків задач моделювання |
РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВА платника податку на додану вартість Бажана дата реєстрації (перереєстрації) платником податку на додану вартість / дата переходу на спрощену систему оподаткування та/або... |
|
Урок 1 Дата: Клас: 4 Тема: Країни та нації Т.: Учитель роздає картки з зображенням прапорів країн, називає одну з вивчених країн, учні повинні підняти картки |
Дата Клас Масиви. Масиви в формулах Масив - це послідовність даних, розташованих у рядку або стовпчику. Для обробки масивів в табличному процесорі Ехсеlвикористовуються... |
|
Урок №9 Тема: Історичні пісні Обладнання: музичний інструмент, посібник-зошит 4 клас, фонохрестоматія 4 клас, ППЗ «Музичне мистецтво 4 клас», ноутбук, мультимедійний... |
Дата Клас Майстер функцій. Категорії функцій Зокрема, знаходити середнє арифметичне, максимальне й мінімальне значення, середньоквадратичне відхилення, найбільш імовірне значення,... |