Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій


Скачати 153.83 Kb.
Назва Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
Дата 25.06.2013
Розмір 153.83 Kb.
Тип Документи
bibl.com.ua > Інформатика > Документи

Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій


Лінійні програми
1. Якщо на одну шальку терезів посадити Даринку, яка важить кілограмів, і Наталку, яка важить на 5 кілограмів менше, а на іншу насипати кілограмів цукерків, які набагато важчі за дівчаток, то скільки кілограмів цукерків доведеться з’їсти нещасним, щоб шальки терезів врівноважились?
2. Невдаха-учень Сашко сів виконувати домашнє зав­дання і просидів за столом 2 години. З них хвилин він чухав потилицю і дивився у вікно, хвилин шукав у пись­мовому столі гумку, щоб стерти у підручнику з англій­сь­кої мови карикатуру на свого товариша, на малювання якої він витратив перед цим хвилин. Весь останній час Сашко пе­рекладав англійські слова. Скільки слів він встиг перекласти, якщо на переклад одного слова у нього йшло 5 хвилин?
3. Петрусь задумав число і нікому його не назвав. Друзі спіймали його і примусили подвоїти задумане число, а потім додати до нього 5. І тільки після того, як вони пообіцяли Петрусеві благодійну допомогу на контрольній з матема­ти­ки, він зізнався, що вийшло число . Визначте, яке число задумав і приховав від своїх друзів Петрусь?
4. На таксі Дусьці сидят блох, а на вівчарці Ладі — . Після того, як вівчарка і такса зустрілись і поговорили одна з одною, 12 Дусьчиних блох перейшли на Ладу, а 17 Ладиних - на Дуську. Скільки блохів тепер сидить на Ладі, а скільки на Дусьці?
5. Курочка Ряба знесла яєчко, а мишка взяла і розбила його. Після цього Ряба знесла три яєчка, але мишка знову їх розбила. Ряба піднатужилася і знесла п’ять яєчок, але без­совісна мишка розтрощила і ці яєчка. Так продовжувалося п’ять разів, поки Ряба не здалася. Із скількох яєць Дід і Баба змогли б зробити собі яєшню?
6. З тераріуму втекли гадюк, кобр та гюрз. Дов­жина кожної гадюки 1м, кожної кобри 1м30см, а гюрзи 1м15см. Скільки повних метрів ядовитих зміїв втекло з те­раріуму? Яку довжину вони складають у сантиметрах?
7. У цариці Несмеяни кругле обличчя, радіус якого . Визначіть, яку сторону повинно мати квадратне дзеркало, щоб, коли Несмеяна милується собою, її відображення по­мі­ща­лося у дзеркало.
8. Модниця Катруся, взявши ножиці в руки, змоделю­вала собі з маминого круглого капелюшка новий фасон — квадратний капелюшок. Якою повинна бути сторона квадратної ко­робки, де можна сховати новий капелюшок, радіус якого раніше був ?
9. Надішліть вітальну телеграму собі на день народ­ження від Президента країни.

10. Створіть програму, яка б виводила на екран монітора лист найзапеклішому Вашому ворогові, задаючи його ім’я з клавіатури.
11. 40 бабусь встали в чергу за пенсією. На видачу пенсії кажній бабусі касир витрачає 1 хв 32 сек. На скільки хвилин раніше, ніж сорокова, одержить пенсію двадцятьп’ята бабуся?

12. На одному маленькому квадратному безлюдному острові, довжина сторони якого була м мешкали потерпілих корабельну аварію Робінзонів. Вияснити, на скільки кв.м. менше прийшлося на каждого Робінзона післе того, як на острів вийшов ще один потерпілий корабельну аварію Робінзон.
Розгалужені програми

13. В череві вівчарки Лади сосисок, а в череві такси Дуськи — . Кому дісталося більше сосисок і на скільки?
14. Чебурашка вирівшив купити килими, щоб застелити кімнату, в якій він мешкав разом з Геною. Розмірами їхньої прямокутної кімнати виявилися цілі числа і . Коли Чебурашка запитав у магазині, які розміри квадратних килимів, що були у продажі, то продавець назвав йому ціле число . Яку кількість килимів необхідно закупити Чебурашці, щоб накрити максимальну площу кімнати. Килими не можна накладати та підгортати. Визначити, яка площа кімнати буде не накритою килимами. Передбачити ситуацію, коли розміри килиму перевищують розміри кімнати.
15. На квадратном городі, довжина всіх сторін якого дорівнює 80 м, посадили собаку. Цього собаку посадили на ланцюг довжиною м та см і прикріпили ланцюг до стовпа, який стирчить в самому центрі города. Довжина собаки від ошийника до передніх зубів — 30 см. Чи залишилось на городі місце, безпечне для злодіїв?
16. Толя поспорив з Миколою, хто з’їсть більше баночок гуталіну. Микола з’їв , а Толік — . Визначити, хто виграв. Скільки баночок гуталіну забезпечило перемогу тому, хто виграв?
17. Вовочка твердо вирішив стукнути старшокласника Єгора по лобі дошкою площею S кв.м. Вияснити, чи підійде для цієї справи дошка прямокутної форми шириною см. та довжиною см.
18. Чи впізнає себе дільник у залишку після ділення на нього націло числа ?
19. Васєчкін прочекав в очікуванні щеплення хвилин. Визначити, скількі годин і хвилин він чекає.
20. Іван Петрович надягнув нові штани і сів на тільки що пофарбовану табуретку. На його штанах з’явилася квад­ратна пляма зеленого кольору, довжина сторони якої стано­вила см. Виявилося, що у хімчистку беруть одяг, плями на якому завбільшки до см2. Визначіть, чи вдалося Іванові Петровичу врятувати свої штани?
21. Том Сойєр фарбує паркан своєї тітоньки. Нехай — довжина, а — ширина суцільного зафарбованого прямокутника в метрах, — сумарна площа плям фарби на решті паркана в квадратних метрах. Тітонька вирішила, що якщо площа прямокутника буде більша за 15 кв.м., а площа плям не більша за 10 кв.м., то Том отримає яблуко, інакше —догану по службі.

22. Змій Горинич застудився. Для його одужання потрібно не менше 10 та не більше 15 кг вітаміну С або більше 20 літрів гарячого чаю. Змій з’їв яблук (по 0,05 г вітаміну С в кожному) та випив склянок чаю (по 200 г кожна). Визначити, чи одужає Змій Горинич. Якщо ж ні, то скільки літрів чаю йому не вистачило для цього?
23. Від морського вокзалу відійшли одно­часно у протилежних напрямках теплохід та турист. Теп­лохід рухався зі швидкістю км/год, а турист по стежці вздовж річки зі швидкістю км/год. Якщо через годин турист передумає і вирішить поплисти річкою назад за теплоходом зі швидкістю км/год, то чи встигне він підсісти на теплохід, який має за графіком зупинку через годин після початку руху і стоїть на цій зупинці годин? Зважати на те, що всі події відбувалися протягом однієї доби.
24. На одному маленькому квадратному безлюдному ост­рові зі стороною м мешкали потерпілих корабельну аварію Робінзонів. Чи не порушені їхні права на житло, якщо на кожного Робінзона повинно припадати м2? Скіль­ком Робінзонам ще вистачить місця на острові, якщо поблизу трапиться нова аварія?
25. Жили-були дідусь і бабуся і був у них город прямо­кутної форми. Довжина городу була м, а ширина складала м. Якось дідусь посварився з бабусею і вирішив поділити город порівну. Тепер у дідуся квадратний город зі стороною м, відрізаний скраю, а решта дісталася бабусі. Ви­значіть, чи не залиши­лась бабуся ошуканою та чи дістався їй город прямокутної чи квадратної форми?
26. Трьом Товстунам подали на десерт кремові тістечка. Вага одного тістечка складала кг, а вага Товстунів відпо­від­но кг, кг, кг. Перший Товстун з’їв тісте­чок, другий — у два рази більше від першого, а третій — у два рази більше від другого, але кожний з них не міг з’їсти більше, ніж половина його власної ваги. Скільки тістечок було з’їдено Товстунами за обідом?
27. Щоб бути завжди чистим, людині необхідно кусків мила на рік. Якщо мити лише п’яти, то мила знадобиться у 12 разів менше, а тільки вуха — ще на один кусок менше. Скласти програму, яка б за вибором ко­ристувача давала відповідь, яку кількість кусків мила не­обхідно закупити на років вперед, щоб

митися повністю;

мити лише п’яти;

мити лише вуха;

мити п’яти і вуха.
29. Велосипедист Микола, стартувавши у точці та рухаючись по прямій , мріє про те, як він покатає на своєму велосипеді сусідку Катрусю. Чи здійсняться мрії Миколи, якщо неда­леко, у точці , росте дерево?
28. Три міліціонери гналися по прямій стежці за одним злочинцем. Вуса­тий міліціонер біг зі швидкістю км/год, лисий міліціонер — на 5 км/год швидше, а пузатий міліціонер — ще на 5 км/год швидше від лисого. Злочинець тікав зі швидкістю км/год. Пробігши годин, злочинець заліз на березу і причаївся. А мілі­ціо­не­ри, пробігши по годин кожний без сніданку, обіду та вечері, зу­пинились і всі троє підняли голови вгору. Той, в полі зору якого (до 5 метрів) виявився злочинець, був дуже щасливим і заарештував його. Визначити, хто з міліціонерів виявився щасли­вим, а хто залишився сумним? Скільки годин до арешту про­сидів на березі злочинець? Яка відстань була між міліціонерами в момент арешту злочинця?

Цикли

30. Ненажера Стецько пробрався перед обідом у шкільну їдальню, де вже були накриті столи, і почав швиденько під’їдати ще тепленькі булочки, що стояли на столах. З першого столу він з’їв булочок, з другого — булочок, і, відповідно, з останнього — булочок. Але за ним стежив черговий по їдальні Андрійко і ретельно все фіксував на своєму калькуляторі: скільки було з’їдено з першого столу, потім додав кількість булочок, що зникла з другого столу і т.д. Допоможіть покроково відтворити інформацію, яку отримував Андрійко на своєму калькуляторі!

32. На дверях ліфта висіло загрозливе попердження про те, що двері зачиняються самі в той самий момент, коли зайвий за вагою пасажир переступить поріг ліфта. Який по порядку пасажир постраждає, якщо ліфт витримує вагу не більше кг, а вага пасажирів, що стоять у черзі до ліфта, дорівнює відповідно ?

33. Коли Василині Премудрій виповнилося 18 років, Чахлик Невмирущий вирішив взяти її заміж. Василина запитала Чахлика, скільки у нього скринь із золотом. Чахлик сказав, що в нього зараз скринь і кожний рік додається ще по скринь. Василина пообіцяла, що вийде заміж тоді, коли у Чахлика буде повних скринь із золотом. Скільки років буде у цей час нареченій?

34. Капосний папуга навчився висмикувати у дідуся Василя волосся, яке ще залишилось у того на голові. Почавши з однієї волосини, він кожен день збільшував порцію удвічі. Через скільки днів дідусеві не знадобиться гребінець, якщо напочатку у нього на голові було аж волосин.

35. В понеділок Толя позичив у Миколки 2 цукерки і з задоволенням їх з’їв. У вівторок він позичив у два рази більше цукерок, після чого віддав половину боргу, а решту цукерок знову із задоволенням з’їв. Кожний наступний день він зичив у два рази більше цукерок, ніж у попередній день, віддавши з них цілу частину від половини боргу, а решту цукерок із задоволенням з’їдав. Скільки цукерок з’їсть Толік через тижнів? Скільки у нього при цьому буде складати борг? Скільки цукерок встигне повернути за цей час Толік Миколці?

36. Компанія бабусь поїхала на мотоциклах на курси з комп’ютерної грамотності. Попереду на мотоциклі без глушителя їхала одна бабуся, за нею — дві, потім — три і т.д. Скільки бабусь їхало на заняття, якщо приголомшені пішоходи всього нарахували рядів? Чи змогли бабусі зайняти всі місця у класі, якщо там стояло рядів по комп’ютерів в кожному? Скільки вільних місць залишилось?

37. Два хлопчики одночасно стартували з однієї точки і побігли — один по колу, а другий по сторонах квадрата. Якщо вважати, що радіус кола може бути лише цілим числом, а , то при якому найменшому радіусі і відповідній стороні квадрата вони знову одночасно зустрінуться у початковій точці?

38. У бабусі у шафі схована банка з вареням. В банці 650 г вареня. Онук Коля развідав, де банка і, почавши з однієї ложки, кожний наступний день з’їдав на 1 ложку вареня більше. Скільки грамів вареня в банці виявить бабуся через днів, якщо відомо, що в кожну ложку поміщається 5 г вареня?

39. Тато, мама і старша сестра вечеряють, а молодший брат Василько сидить під столом і пиляє ніжку стола з початковою швидкістю 2 см на хвилину. Через скільки хвилин закінчиться вечеря, якщо товщина ніжки стола см, , а швидкість пиляння Василька з кожною хвилиною падає на 0,1 см?

40. Маленька Моська хоче помірятися зростом із Слоном і біжить за ним їз швидкістю м/хв, а Слон тікає від неї зі швидкістю м/хв. У змореної Моськи швидкість через кожні 10 хвилин падає на м/хв. Чи здійсниться моськина мрія, враховуючи, що початкова відстань між нею і слоном була Sм і, якщо так, то через скільки хвилин це станеться?

41. Василина Премудра грала у шашки із Змієм Гориничем. Спочатку Василина з’їла у Горинича 3 шашки, а Горинич у Василини — 5 шашок, потім Василина у Горинича з’їла 9 шашок, а Горинич у Василини — 10 шашок, на третьому ході Василина проковтнула 15 шашок, а Горинич — 20. Ця серйозна гра продовжувалася ще довго, аж поки Горинич не стомився і на -му ході не з’їв саму Василину Премудру. Скільки всього шашок проковтнув Змій Горинич?

42. Коли у кімнаті розважалось вже мух, Петро Петрович відкрив кватирку, і розмахуючи рушником, почав виганяти їх на вулицю. На вигнання однієї мухи у нього йшла 1 хвилина, але через кожні 5 хвилин у кімнату залітала нова муха. Коли у кімнаті ставало менше ніж 10% від початкової кількості мух, то процес вигнання мух уповільнювався вдвічі. Скільки мух залишилось розважатися у кімнаті через хвилин? Через скільки хвилин Петро Петрович залишиться у кімнаті на самоті?

43. Мама завела колекцію колючих катусів. Коли трирічна Марійка татовою бритвою протягом днів встигла старанно поголити частину маминих кактусів, у мами залишалось ще колючих кактусів. Скільки всього кактусів завела мама, якщо Марійка, в перші два дні поголила по одному кактусу, а в кожний наступний день голила стільки кактусів, як в сумі у два попередні дні?

44. Капітан Флінт зі своїми піратами на безлюдному острові викопав величезний скарб із старовинних золотих монет. Спочатку Флінт взяв собі найбільшу кількість монет, яка не перевищувала половини скарбу, а решту віддав своїм розбійникам. Але тут на цю частину скарбу наклав лапу його заступник, який за прикладом свого начальника зробив те саме, а решту віддав підлеглим. Таким чином в кожній ком­панії, що залишалася, знаходився старший, який забирав свою частину скарбу, тобто найбільшу кількість монет, яка не перевищувала половини того, що ділили, залишаючи решту всім іншим. Скільки монет дісталося останньому розбійникові, якщо всього було розбійників та монет? Чи залишилися ображені розбійники?
Масиви
45. Барон Мюнхаузен, вийшовши на екологічно чисте полювання, зарядив свою рушницю кісточками вишень. Після того, як він вдало влучив поміж роги оленям, в яких попало відповідно кісточок, у них на головах виросли чудові молоді вишеньки. Скільки нових садженців зміг подарувати барон Мюнхаузен садівникам-дослідникам?
46. Мама розвела цілу оранжерею кактусів, деякі з яких були гольчасті, а решта — голі. Маленька донечка Яринка вирішила, що голки на кактусах — це надто визивно, і тому старанно поголила їх бритвою. Добре, що у мами залишився записник, в якому всі кактуси були позначені кількістю голочок (голі кактуси були позначені 0). Скількох кактусів не торкнулася рука юної перукарки?
47. Середню групу дитячого садочка вивели на прогу­лянку. Скільки дівчаток і скільки хлопчиків видно з-за пар­кану, якщо зріст хлопчиків задається у сантиметрах від’ємними числами, а дівчаток — додатними у вигляді цілих значень ? Окрім того, у всіх дівчаток на голівках зав’язані бантики заввишки 10 см, а висота паркану см.
48. Маленький онучок вирішив допомогти бабусі під­стриг­ти квіти на її дорогоцінному квітнику, зрізавши лише бутони та квіточки на них. На щастя кмітливий хлопчик зрізав лише ті квіти, які були заввишки від см до см від землі. Скільком квіточкам повезло бути підстриженими, якщо висота їх у сантиметрах становить ?
49. Коли барон Мюнхаузен захотів пообідати, він прив’язав на довгий мотузок шматок сала і закинув його високо у повітря. Зграя диких гусей, що пролітала тим часом над помешканням барона, зацікавилася незвичним предметом і найстарший гусак, що очолював зграю, проковтнув його. Не встиг він насолодитися відчуттям ситості, як шматок сала вискочив із нього ззаду і пропав у дзьобі другого гусака і т.д. Тепер доля обіду барона Мюхаузена залежала лише від довжини мотузка! Скільки кілограмів підсмаженої гусятини було подано на обід барона Мюнхаузена, якщо довжина мотузки становила см, гусей летіли на відстані см один від одного, довжина кожного з них дорівнює см, а вага цих гусей у кілограмах становила ?
50. Маленький Митрик кожний місяць виростає на 2 см, а у бабусі в комірчині набиті полички з різними ласо­щами — вареням, джемом, повидлом. Акуратистка бабуся записувала висоту і ставила наступний порядковий номер у свій записник кожної нової полички в тій послідовності, як вона з’являлася у комірчині стараннями дідуся. Висота цих поличок була (у сантиметрах). Нові полички дідусь весь час мостив де йому заманеться — вище, нижче і між тими, що вже були. Вияснити, через скільки місяців до яких по­личок, враховуючи їх порядок запису в бабусиній книжці, добереться Митрик (наприклад, спочатку до п’ятої, занотованої у записнику, потім до другої і т.д.), якщо він відкрив для себе бабусину комірчину, коли його зріст був см, а доросте Митрик до см.
51. Велосипедист-початківець Павлуша виїхав на широку дорогу. Але їхати інакше, ніж за законом синусоїди, йому ніяк не вдавалося. Юний спортсмен стартував у точці на вісі ОХ, а центри стовпів знаходяться у точках на цій же вісі, яку перетинає синусоїда руху велосипедиста. Щоб відчути міцність стовпа, треба врахувати, що його ширина становить . Скільки стовпів виявить на своєму шляху Павлуша?
52. Лихач-водій Василь Іванович вирішив поставити рекорд перегонів між містом Мляшем та містом Пляшем. Спочатку він запасся картою розташування заправок пальним на шляху між Мляшем та Пляшем, де відстань між заправками була позначена числами , а потім побився об заклад зі своїми друзями, що встановить рекорд за годин. Одна проблема мучила Василя Івановича: об’єм бака для пального складав літрів, а запасної каністри у нього не було. Витрати пального в дорозі становили 1л на 10 км шляху. Для економії часу Василь Іванович на кожній заправці визначав, чи варто витрачати 10 дорогоцінних хвилин на дозаправку, чи можна доїхати до наступної на залишках пального у баку. Чи зможе Василь Іванович встановити рекорд, якщо перша заправка знаходиться у місті Мляші, остання — у місті Пляші, а сам Василь Іванович їде з постійною швидкістю км/год? Чи може таке статися, що Василь Іванович взагалі не доїде до міста Пляша?
53. Лікар-психіатр призначив Сергійкові лікування від лайливих слів. Виконуючи поради психіатра, хворий повинен був записувати у таблицю по днях протягом місяця кількість використаних ввічливих слів ”Дякую”, ”Пробачте”, ”Прошу”. У який день місяця друзям Сергійка повезло на ввічливі слова більше за все? А у який день місяця у хлопчика був самий поганий настрій? Які ввічливі слова Сергійкові більше всього до вподоби?
54. В одному місті живе сім’я Галушок, яка складається з п’яти чоловік. Нам відомі їхні сімейний статус та імена ( наприклад, бабуся Клава), а також їхній вік та розмір взуття (наприклад, 80 років, розмір — 37,5 розтоптаний). В один з тихих сімейних вечорів за графіком був призначений перегляд відеофільму.

  1. Визначити, кому можна дивитись фільми для дорослих (починаючи з 16 років).

  2. Підрахувати кількість «постраждалих» під час сімейного перегляду.

  3. Визначити, хто з відсутніх на перегляді міг стягнути бабусині капці, коли вона солодко заснула, і чи задурно при цьому дісталося котові Васьці, якого звинуватили у цій крадіжці?


Підпрограми
55. Баба-Яга записалася на курси водіїв літальних апаратів. Але справи в неї були кепські, бо вона ніяк не могла запам’ятати, яким чином визначається тривалість польоту при відомій швидкості і відстані. Довелося їй звернутися по допомогу до маленького Хлопчика-Мізинчика, який швиденько написав їй шпаргалку, куди Бабі-Язі треба було лише під­ста­вити свої значеня. Як виглядала послідовність дій у цій шпаргалці і як до неї зверталася Баба-Яга?

56. Щоб відібрати найсильнішу команду з п’яти чоловік на міжнародні змагання по з’їданню апельсинів, десять приятилів розбилися по порядку на пари і визначили найобжерливішого з двох. Скільки апельсинів зможуть з’їсти на змаганнях члени збірної команди? Чи найсильніших гравців вибрали хлопці для своєї команди? А як би Ви запропонували хлопцям це зробити?
57. Юрко не переймався математичними формулами і тому весь час на уроки математики носив із собою довідник, в якому під номером 1 була записана формула обчислення периметра квадрата, під номером 2 — площі квадрата, під номером 3 — об’єму куба, під номером 4 — площі бокової по­верх­ні. Допоможіть Юркові скласти для комп’ютера підпрог­ра­му, яка б за заданим номером формули та довжиною сторони замінила б йому довідник для розв’язування домашніх завдань.

58. Браві солдати Мряка, Бряка, Брусик, Шмарик та Слюник служили у війську під командуванням сержанта Хрямзика. Перед сержантом Хрямзиком було поставлене зав­дання розробити стратегію визначення чотирьох найбільш підхо­дя­щих вояк для штурму фортеці супротивника. Досвідчений сержант вирішив визначати найкращу четвірку за таким правилом: відношення суми ваги вояк до добутку їх зросту повинно бути максимальним. Хто з п’яти служак був удостоє­ний честі захищати своє військо?

59. Мряка, Бряка, Слюник і Хрямзик йшли, йшли і натрапили на камінь, на якому було вибито напис: ”Якщо направо піти, то кожний назбирає довгиків та шириків, якщо наліво піти, то кожний може назбирати в два рази більше довгиків і цілу третину від шириків, ніж у попередньому випадку, а якщо прямо піти, то кожному дістанеться ціла ціла половина від довгиків і в три рази більше шириків, ніж у першому випадку”. Мряка, Бряка, Слюник і Хрямзик швиденько дістали свій лаптоп і на мові програмування Брюндаль склали підпрограми для визначення, куди їм вигідніше йти, щоб зібрати найкращий врожай довгиків та шириків. Їм було відомо, що згідно інструкції один довгик важить фряків та лигів, а один ширик важить фряків та лигів, а 20 лигів дорівнюють 1 фряку. Спробуйте зробити це і Ви на знайомій Вам мові програмування.



Інформатика для учня та вчителя

Схожі:

Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
Обробка послідовності дробових чисел'); writeln('Після введення кожного числа натискайте '); sum:=0
Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
Оголосите змінні, необхідні для обчислення вартості покупки, що складається з декількох зошитів, олівців і лінійки
Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
Дані дві цілі змінні а, b. Скласти фрагмент програми, після виконання якого значення змінних поменя
Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
Середнє зростання: ',sred: 6: 1', см'; writeln ГУ ',m,'-x учнів зростання перевищує ', 'середній.'
Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
У наступних завданнях змінні x, у, z передбачаються опісанними як array n] of integer (n деяке натуральне число, більше 0), якщо...
Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
Проте, в Turbo Pascal аргумент функції Sin повинен бути виражений в радіанах (1 радий. = 180 1415925, де 1415926 число "ПІ").)
Фонд Освітніх та Інформаційних Технологій
Проте, в Turbo Pascal аргумент функції Sin повинен бути виражений в радіанах (1 радий. = 180 1415925, де 1415926 число "ПІ").)
ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ ФІЗИКИ
Для гармонійного поєднання останніх досягнень інформаційних технологій та шкільного курсу вивчення фізики постає проблема створення...
СТВОРЕННЯ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ПЕДАГОГІВ ЗАСОБАМИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Т педагогічних наук, доцент кафедри інноваційних та інформаційних технологій. Шевченко Людмила Станіславівна – кандидат педагогічних...
Лекція Інформатизація діяльності інформаційних установ
Лекція Інформатизація діяльності інформаційних установ. Електронний документний фонд як модель управління інформаційними ресурсами....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка