ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з особовим складом ПДПЧ-36 Жовтневого РВ Тема: 5: Вивчення нових нормативно-правових документів.


Скачати 66.95 Kb.
НазваПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з особовим складом ПДПЧ-36 Жовтневого РВ Тема: 5: Вивчення нових нормативно-правових документів.
Дата16.06.2013
Розмір66.95 Kb.
ТипПлан-конспект
bibl.com.ua > Інформатика > План-конспект
ЗАТВЕРДЖУЮ

Начальник УМНС України

в Миколаївській області

підполковник служби

цивільного захисту

М.Г. Грицаєнко
«____» ___________ 2011 року
ПЛАН-КОНСПЕКТ

проведення заняття по функціональній підготовці

з особовим складом ПДПЧ-36 Жовтневого РВ


Тема: 1.5: Вивчення нових нормативно-правових документів. Наказ Управління МНС України в Миколаївській області № 358

«Про затвердження Регламенту інформаційного забезпечення оперативно-координаційного центру».
Навчальна мета: довести вимоги наказу до особового складу.
Час: 1 год
Місце проведення: учбовий клас.
Навчально-матеріальне забезпечення: план-конспект.
Література:

Наказ Управління МНС України в Миколаївській області № 358 «Про затвердження Регламенту інформаційного забезпечення оперативно-координаційного центру».
Порядок проведення заняття:

1. Організаційний момент - 5 хв.

перевірка присутніх;

оголошення теми і мети заняття, питань, які мають вивчатися.

2. Контроль знань - 5 хв.

перевірка засвоєння раніше пройденого матеріалу.

3. Викладення матеріалу теми – 25 хв.
Питання, які вивчатимуться:

1. Загальні положення;

2. Порядок та терміни надання інформації (повідомлення) до ОКЦ УМНС;

3.Порядок виходу на зв’язок керівництва підпорядкованих підрозділів та співробітників структурних підрозділів УМНС України в Миколаївській області;

4. Порядок інформування ОКЦ УМНС співробітниками структурних та підпорядкованих підрозділів УМНС України в Миколаївській області про прибуття до Гарнізонів співробітників МНС Україні.

Питання та їх короткий зміст


Методичнi вказiвки

1

2

1. Загальні положення
Регламент інформаційного забезпечення оперативно-координаційного центру структурними та підпорядкованими підрозділами УМНС України в Миколаївській області (далі – Регламент) встановлює порядок та терміни надання інформації (повідомлення) у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій, аварій, стихійного лиха тощо, до оперативно-координаційного центру УМНС України в Миколаївській області.

Основним завданням Регламенту є своєчасне та повне забезпечення інформаційної взаємодії між структурними, підпорядкованими підрозділами та оперативно-координаційним центром УМНС України в Миколаївській області (далі – ОКЦ УМНС).

Інформація (зведення) до ОКЦ УМНС підрозділами подається:

  • письмово, засобами електронної пошти на адресу: cpps@fd.mk.ua, post@firedept.mk.ua;

  • письмово, засобами факсимільного зв’язку на телефонний номер мережі загального користування: 0512 57-52-10;

  • усно, засобами телефонного стаціонарного (мобільного) зв’язку на телефонний номер мережі загального користування: 0512 55-17-46, 0512 24-71-01, телефонний номер спецлінії: 101;

  • усно, засобами телефонного зв’язку внутрішньовідомчої мережі, а також ІР- телефонії на номер: 16-10. 2. Порядок та терміни надання інформації (повідомлення) до ОКЦ УМНС.

Підпорядковані підрозділи УМНС України в Миколаївській області організовують та забезпечують збір, обробку та передачу оперативної інформації щодо загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій, аварій, стихійного лиха тощо (далі – надзвичайна ситуація).

У разі отримання будь якої оперативної інформації підпорядковані підрозділи УМНС негайно доводять відповідну інформацію до ОКЦ УМНС. З метою з’ясування обставин надзвичайної ситуації керівний склад підрозділу зобов’язаний терміново виїжджати на місце її виникнення. Терміни подачі інформації з місця виникнення надзвичайної ситуації: після прибуття та з’ясування обставин, але не пізніше ніж через 10 хвилин (надається телефоном або засобами радіозв'язку до пункту зв’язку частини, ОКЦ УМНС), а у разі різкого погіршення обстановки – негайно.

Керівництвом підпорядкованого підрозділу організовується підготовка та передача до ОКЦ УМНС відповідних письмових доповідей (додаток №1 до Регламенту).

У разі створення спеціальних комісій з ліквідації надзвичайних ситуацій, або проведення засідань органів влади з цього питання інформувати ОКЦ УМНС про прийняті ними рішення, а за вимогою оперативного чергового – начальника чергової зміни ОКЦ УМНС надавати звітні матеріали про їх роботу (акти, протоколи, накази та ін.).

Керівному складу, черговим радіотелефоністам підпорядкованих підрозділів, забороняється передавати інформацію про надзвичайні ситуації до структурних підрозділів УМНС України в Миколаївській області без попереднього надання до ОКЦ УМНС.

Відповідальність за своєчасне та повне інформування ОКЦ УМНС покладається на начальника підпорядкованого підрозділу або особу, яка виконує його обов’язки.
3.Порядок виходу на зв’язок керівництва підпорядкованих підрозділів та співробітників структурних підрозділів УМНС України в Миколаївській області.
Встановити термін виходу на зв'язок начальників та заступників начальника підпорядкованих підрозділів УМНС України в Миколаївській області за запитом начальника, першого заступника, заступників начальника УМНС України в Миколаївській області та оперативного чергового – начальника чергової зміни ОКЦ УМНС:

У робочий час по мобільному зв’язку – негайно, по каналам ІР - телефонії – до 20 хвилин;

У неробочий час по мобільному зв’язку – до 10 хвилин, по телефонним каналам загального користування (АТС) – до 45 хвилин.

Встановити термін виходу на зв'язок співробітників структурних підрозділів УМНС України в Миколаївській області:

У робочий час по мобільному зв’язку – негайно;

У неробочий час по мобільному зв`язку – до 10 хвилин, по телефонним каналам загального користування (АТС) – до 45 хвилин.

Начальникам та заступникам начальника підпорядкованих підрозділів та співробітникам структурних підрозділів УМНС України в Миколаївській області у разі зміни контактних номерів телефонів негайно інформувати ОКЦ УМНС України.
4. Порядок інформування ОКЦ УМНС співробітниками структурних та підпорядкованих підрозділів УМНС України в Миколаївській області про прибуття до Гарнізонів співробітників МНС Україні.
По прибуттю до Миколаївського обласного гарнізону цивільного захисту (далі – Гарнізон) співробітників МНС України, співробітник УМНС України в Миколаївській області, який забезпечує їх перебування, повинен надати до ОКЦ УМНС: посаду, звання, прізвище, ім’я та по-батькові, мету, термін перебування, вид транспорту та місце мешкання співробітника.

У разі прибуття до підпорядкованого підрозділу УМНС України в Миколаївській області співробітника (оперативної групи) МНС України черговий радіотелефоніст ПЗЧ, або особа, що виконує його обов’язки, повинні з’ясувати у начальника підрозділу (начальника караулу) посаду, звання, прізвище, ім’я та по-батькові, мету, термін перебування та вид транспорту після чого негайно доповісти до ОКЦ УМНС України.

У разі прибуття до Гарнізону керівного складу МНС України начальник чергової зміни ОКЦ УМНС повинен проінформувати Оперативно-чергову службу МНС України.


Дати під запис


Прочитати

Прочитати

Дати під запис


Прочитати

Прочитати4. Закріплення вивченого матеріалу - 5 хв.

Питання для закріплення:

1. Загальні положення

2. Порядок та терміни надання інформації (повідомлення) до ОКЦ УМНС.

3.Порядок виходу на зв’язок керівництва підпорядкованих підрозділів та співробітників структурних підрозділів УМНС України в Миколаївській області.

4. Порядок інформування ОКЦ УМНС співробітниками структурних та підпорядкованих підрозділів УМНС України в Миколаївській області про прибуття до Гарнізонів співробітників МНС Україні.
5. Підведення підсумків - 5 хв.:

вказати на питання, які вимагають підвищеної уваги;

оголосити оцінки;

відповісти на запитання.

План-конспект склав:

Начальник Жовтневого РВ

УМНС України

в Миколаївській області

майор сл. цив. зах. О.І. Остафій

Схожі:

ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з особовим...
ТЕМА: 14 Організаційний устрій та порядок функціонування цивільного захисту країни
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з особовим...
Навчальна мета: Довести вимоги Положення про територіальний устрій до особового складу
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по рятувальній підготовці з особовим...
ТЕМА №6: Організація і порядок проведення рятувальних та інших невідкладних робіт при виникненні НС на водних об’єктах
ПЛАН-КОНСПЕКТ на проведення заняття по медичній підготовці з особовим...
ТЕМА №4 «Медичне оснащення аварійно-рятувального, пожежно-рятувального підрозділу»
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з особовим...
Конституції України, Закону України “Про правові засади цивільного захисту”, інших законів України, нормативних актів Президента...
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з співробітниками...
Тема: «Конституція України та Закон України «Про дисциплінарний статут органів внутрішніх справ України» від 22. 02. 2006р. №3460-IV...
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по технічній підготовці з водійським складом жовтневого ЗМПО
Навчальна мета: вивчити з особовим складом водіїв основні вимоги безпеки праці до пожежних машин
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з співробітниками...
Тема 18: „ Про законодавче врегулювання питання боротьби з корупцією в Україні”
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення заняття по функціональній підготовці з особовим складом ДПЧ-21
...
ПЛАН-КОНСПЕКТ проведення семінарського заняття по функціональній...
Процес підготовки проекту Основного Закону почався після проголошення державного суверенітету України
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка