За сприянням ДЕПАРТАМЕНТА З ЄВРОПЕЙСЬКОї іНТЕГРАЦії ТА РОЗВИТКУ МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ запрошує Вас взяти участь у Проекті економічного розвитку


Скачати 78.95 Kb.
НазваЗа сприянням ДЕПАРТАМЕНТА З ЄВРОПЕЙСЬКОї іНТЕГРАЦії ТА РОЗВИТКУ МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ запрошує Вас взяти участь у Проекті економічного розвитку
Дата16.04.2013
Розмір78.95 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Економіка > Документи

20 June 2002

КОРПУС МИРУ США В УКРАЇНІ


за сприянням

ДЕПАРТАМЕНТА З ЄВРОПЕЙСЬКОї іНТЕГРАЦії ТА РОЗВИТКУ

МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

запрошує Вас взяти участь у Проекті економічного розвитку

Корпус Миру – це неполітична і нерелігійна організація уряду США, яка була заснована Президентом Джоном Кеннеді у березні 1961 року з метою зміцнення миру та дружби між народами світу.

Майже 40 років Корпус Миру в рамках технічної допомоги успішно реалізує програми з охорони здоров'я, навколишнього середовища, освіти та розвитку бізнесу в усьому світі. На даний час американські добровольці працюють у 78 країнах світу.

В Україні Корпус Миру розпочав свою діяльність на підставі Угоди, підписаної Президентами України і Сполучених Штатів Америки у травні 1992 року.

Цілі Корпусу Миру в Україні:

• допомагати українській стороні задовольняти її потреби у технічному досвіді;

• поширювати знання про американський народ серед народу України;

• сприяти глибшому розумінню українського народу американцями.

Діяльність Корпусу Миру в Україні фінансується Конгресом Сполучених Штатів Америки з державного бюджету, який формується з податків американських громадян.

Корпус Миру в Україні працює у таких напрямках: сприяння економічному розвитку, викладання английської мови як іноземної та охорона навколишнього середовища.

Здійснення Проекту економічного розвитку розпочала перша група добровольців Корпусу Миру США, яка у листопаді 1992 року приїхала в Україну.

Добровольці Корпусу Миру викладають економічні та бізнесові дисципліни в університетах, інститутах менеджменту, педагогічних інститутах, коледжах та інших учбових закладах. Добровольці читають лекції з основ макро- та мікроекономіки, теорії та практики маркетингу, бухгалтерського обліку, фінансів і менеджменту тощо, узгоджуючи їх з прийнятими в Україні програмами.

Добровольці бізнес-радник працюють з державними підприємствами, акціонерними овариствами, асоціаціями фермерів, сільськогосподарськими кооперативами.

Добровольці Корпусу Миру США надають консультаційну допомогу економічним відділам обласних, районних та міських державних адміністрацій.

Добровольці працюють консультантами з питань розвитку бізнесу в регіональних ресурсних центрах при громадських організаціях та бізнес-центрах.

Термін роботи добровольців Корпусу Миру на місцях призначення в Україні — два роки.

Добровольці Корпусу Миру США не отримують заробітної платні за свою роботу. Необхідні прожиткові витрати в Україні покриваються за рахунок Корпусу Миру США. Очікується, що умови роботи і проживання добровольців будуть рівноцінними до умов їх українських колег.

Організації, які бажають запросити на роботу добровольця Корпусу Миру США, повинні відповідати таким вимогам:

1. Організація повинна забезпечити добровольця планом роботи і робочим місцем з відповідним обладнанням та необхідними матеріалами.

2. Для роботи з добровольцем організація повинна призначити координатора, який зацікавлений у тісній співпраці з американським колегою і володіє принаймні основами англійської мови.

3. Організація повинна забезпечити добровольця перекладачем.

4. Організація повинна забезпечити добровольця житлом. Можливими варіантами є: окрема квартира, окремий блок або кімнати у гуртожитку (наприклад, типу "гостинка") з кухнею, ванною кімнатою, меблями та холодильником. Для безпеки американського спеціаліста бажано також надати телефон.

5. Якщо добровольцеві не буде надано можливості користуватися окремим телефоном, то йому/їй необхідно забезпечити доступ до телефону (міжміського і міського) як на роботі, так і за місцем проживання.

Обов'язки координатора

Якщо організація запрошує добровольця Корпусу Миру, для роботи з ним рекомендується призначити координатора, у якого є вільний час, оскільки добровольцеві буде потрібна допомога, поки він/вона не пристосується до роботи та життя у новому оточенні.

У навчальному закладі бажано, щоб координатором був викладач. До обов'язків координатора входить:

  • надавати детальну інформацію стосовно загальної політики навчального закладу, розкладу занять, навчальних планів і програм, системи оцінок, канікул, свят тощо;

  • представити добровольця колегам, персоналу, а також інформувати його/її про наради, збори та інші заходи, які проводяться для викладачів;

  • ­пояснювати добровольцеві, що очікується від нього/неї в його/її роботі;

  • надавати допомогу в ознайомленні з містом і громадою;

  • інформувати про події культурно-мистецького життя.

Протягом академічного року доброволець має викладати мінімум 12 — максимум 18 академічних годин на тиждень. Бажано, щоб доброволець працював не тільки з однією групою студентів, а з кількома різними, але не більше, ніж з чотирма.

У випадку, коли ваша організація є державною адміністрацією чи діловим об'єднанням, від координатора вимагається:

  • надавати детальну інформацію стосовно характеру та розкладу роботи організації чи відділу;

  • допомогти добровольцеві краще познайомитися з роботою колективу та доводити до відома добровольця інформацію про зустрічі та збори;

  • пояснювати доброльцеві, що координатор та українські партнери очікують від співробітництва з ним/нею;

  • допомагати добровольцеві знайомитися з містом та громадою;

  • інформувати добровольця про події культурно-мистецького життя.

Якщо ви бажаєте, щоб доброволець Корпусу Миру США в Україні працював у Вашій організації, та можете виконати вищезазначені умови, заповніть, будь-ласка, запит на добровольця, що додається, і надішліть його за адресою:

01001, Київ, Головпоштамт, а/с 204, Корпус Миру США в Україні,

Регіональному директору

Наші контактні телефони:

(044) 220-11-83, 220-17-93, 220-57-06; факс: 220-63-51.

Анкета повинна бути заповнена, узгоджена із співробітником, що відповідатиме за координування роботи добровольця, та схвалена директором організації.

Відбір організацій, до яких будуть надіслані на роботу американські добровольці, буде здійснено Корпусом Миру США спільно з Департаментом з Європейської Інтеграції та Розвитку Міністерства Економіки України.

Будемо раді, якщо Вас зацікавить Проект Корпусу Миру США в Україні з економічного розвитку.

Сподіваємося на співпрацю з Вами у найближчому майбутньому!Корпус Миру в Україні

ЗАПИТ

НА ДОБРОВОЛЬЦЯ КОРПУСУ МИРУ

0рганізація (повна назва)

Директор

Тел./факс

Повна адреса

Відділ/факультет, де працюватиме доброволець

Начальник відділу/декан

Тел./факс

Електронна пошта

Координатор добровольця

Тел./факс

Електронна пошта

Ваша організація є:

державною

благодійною

спільним підприємством

приватною

інше

Розміри організації:

структура

кількість працівників

Коротка інформація про організацію:

Коротка інформація про Ваше місто/область:

Скільки добровольців Ви хочете запросити

Посада

Обов'язки

Українські співробітники та їх посади

Розклад роботи: дні/тиждень______________години/тиждень____________

Вихідні

Підтримка місцевих органів влади (мера, голів обласної, міської рад, міліції)Співробітництво з іноземними державними і недержавними організаціямиЧому Ви хочете, щоб доброволець працював у Вашій організації?Який план роботи для добровольця Ви маєте/плануєте?Чого доброволець має досягти за 2 роки перебування у Вашій організаціїВідрядження (як часто, хто забезпечує транспортом)Обладнання, яким може користуватися доброволець:

комп'ютер (клас)

друкарська машинка

факс

телефон

електронна пошта

телевізор/відео

інше

Умови праці:

кількість працівників

освіта/рівень кваліфікації

мова спілкування

наявність перекладача

кількість працівників, які говорять англійською мовою та її рівеньставлення до іноземців, зокрема до американців

Житлові умови:

квартира (скільки кімнат/кв.м)

гуртожиток

відстань до роботи

транспорт

вода (гаряча, холодна)

ванна кімната

кухня

меблі

телефон

інше

можливості культурного відпочинку у місті

Ім'я, посада та підпис офіційної особи

(підпис)

Дата___________________ Місце печатки

Просимо додати до цього запиту таку інформацію:

• інформація про Вашу організацію (1-2 стор.),

• опис роботи добровольця,

• план роботи організації на 2 роки (2-3 стор.),

• коротка інформація про місто (історія, традиції, інше).


Схожі:

За сприянням МіНіСТЕРСТВА ЕКОЛОГії і ПРИРОДНИХ РЕСУРСіВ УКРАїНИ запрошує...
Корпус Миру – це неполітична і нерелігійна організація уряду США, яка була заснована Президентом Джоном Кеннеді у березні 1961 року...
За сприянням МіНіСТЕРСТВА ОСВіТИ і НАУКИ УКРАїНИ запрошує Вас взяти...
Корпус Миру – це неполітична і нерелігійна організація уряду США, яка була заснована Президентом Джоном Кеннеді у березні 1961 року...
ФАКУЛЬТЕТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ПЕРЕПІДГОТОВКИ
Національного банку України (м. Київ) запрошує Вас взяти участь у роботі ІV-ї Міжвузівської науково-практичної конференції студентів,...
ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
Національного банку України (м. Київ) запрошує Вас взяти участь у роботі ІІІ-їМіжвузівської науково-практичної конференції студентів,...
ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
Національного банку України (м. Київ) запрошує Вас взяти участь у роботі ІV-ї Міжвузівської науково-практичної конференції студентів,...
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ФОРМУВАННЯ РЕГІОНАЛЬНИХ СТРАТЕГІЙ РОЗВИТКУ...
Тономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями регіональних стратегій розвитку...
ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ-ї науково-практичної...
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства зовнішніх економічних зв'язків України від 28. 12. 94 N 237
Архіпов В. В. Організація ресторанного господарства / В. В.
Правила роботи закладів (підприємств) РГ: наказ Міністерства економіки з питань Європейської інтеграції України від 27. 07. 2002...
Шановні бухгалтери!
Корпорація «Мережа» запрошує Вас взяти участь в оглядово-тематичному семінарі на тему: «Річна звітність – 2015. Як працювати з 01....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка