Вартість 1 кг печива грн. Скільки коштує кг; кг; 200 г печива?


Скачати 15.03 Kb.
НазваВартість 1 кг печива грн. Скільки коштує кг; кг; 200 г печива?
Дата27.04.2013
Розмір15.03 Kb.
ТипВопрос
bibl.com.ua > Інформатика > Вопрос
Самостійна робота № 5.

Множення звичайних дробів

Варіант 1

1. а)° Виконати множення: ; ; ; .

б)* Спростити вирази: ; .

в)** Обчислити: .

2. а)° Вартість 1 кг печива грн. Скільки коштує кг; кг; 200 г печива?

б)* Маса білого ведмедя 700 кг. Маса бурого ведмедя становить 43 % маси білого, а маса грізлі — 57 % маси білого. На скільки кілограмів грізлі важить більше, ніж бурий ведмідь?

в)** У кімнаті завдовжки 8 м ширина становить 75 % довжини, а висота — ширини. Знайти масу повітря в кім­наті, якщо маса 1 м3 повітря 1,29 кг.
Варіант 2

1. а)° Виконати множення: ; ; ; .

б)* Спростити вирази: ; .

в)** Обчислити: .

2. а)° Потяг їде зі швидкістю 75 км/год. Яку відстань він подолає за год; год; 2 год 36 хв?

б)* Заготовили 300 т палива. У січні було витрачено 13,5 % усього палива, в лютому — 19,5 % усього палива. На скільки тонн палива вит­ратили більше в лютому, ніж у січні?

в)** За три дні турист подолав 32 км. За перший день він пройшов 37,5 % усієї відстані, за другий — решти. Скільки кілометрів пройшов турист за третій день?
Варіант 3

1. а)° Виконати множення: ; ; ; .

б)* Спростити вирази: ; .

в)** Обчислити:

2. а)° Перше оповідання Оленка прочитала за год, а друге — повільніше у разу. Скільки пасу знадобилося Оленці, щоб прочитати обидва опо­відання? На скільки хвилин більше вона витратила на читання другого оповідання?

б)* Під лісові насадження відведено 420 га. Осики займають 63,5 % усієї площі, а клени — 29 % усієї площі. На скільки гектарів землі осики займають більше, ніж клени?

в)** За три дні витратили 480 грн. За перший день витратили 12,5 % усієї суми, за другий — решти. Скільки грошей витратили за третій день?

Схожі:

Які з пар чисел є розв’язками рівнянь з двома змінними?
Альбом для малювання і 3 зошити разом коштують 4 грн. 35 коп. Альбом дорожчий від зошитів на 1 грн. 65 коп. Скільки коштує альбом...
Складені задачі, які включають збільшення ( зменшення ) числа в кілька разів
Альбом коштує 7 грн, а книжка у 8 разів дорожча. Скільки гривень коштують альбом і книжка разом?
Тем : Створення композиції оздоблення виробів: торта, тістечок,печива. Мета
Мета: Засвоєння знань учнів про вироби, композиції; формування вмінь аналізувати вироби; розвивати логічне та абстрактне мислення,...
Вартість номеру, грн/доба

КАПІТАЛ. ВИТРАТИ ВИРОБНИЦТВА І ПРИБУТОК Альтернативна вартість
Альтернативна вартість — вартість найкращої втраченої можливості; вартість найкращої альтернативи, від якої відмовилися при порівняльному...
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тлово-технічна інспекція Нікопольської міської ради (Серпуховітін) безоплатно прийняти у господарське відання (на баланс) окремо...
Берднік І. С., Гуля В. С., Ємця А. А., Жайворонок Т.Є., Колесника...
«Хмельницькгаз», про стягнення 408 723,68 грн, з яких 30 916,83 грн – інфляційні втрати, 166 915,45 грн – 3% річних, 210 891,40 грн...
Уроку I. Організаційний момент
За 1,2 кг цукерок заплатили 8,64 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,4 кг таких же цукерок?
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Мунального господарства на поточний ремонт внутрішньоквартальних територій – 190,0 тис грн, відділу освіти і науки на придбання мийних...
Клас Задачі
Набори з двох товарів (30,0) і (10,16) мають однакову вартість по 120 грн кожний. Знайдіть ціни товарів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка