РОЗПОРЯДЖЕНН Я


Скачати 47.47 Kb.
НазваРОЗПОРЯДЖЕНН Я
Дата09.04.2013
Розмір47.47 Kb.
ТипДокументи
bibl.com.ua > Військова справа > Документи


УКРАЇНА

 1. Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


ГОЛОВИ ВІЛЬШАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 8 січня 2008 року № 2-р

смт Вільшанка

Про затвердження районного плану дій

щодо поліпшення життєзабезпечення

ветеранів війни на 2008 – 2010 роки


На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 року № 731-р „Про затвердження плану дій щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2007–2010 роки” та відповідного розпорядження голови облдержадміністрації від 19 грудня 2007 року № 958-р:
1. Затвердити районний план дій щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2008–2010 роки (додається).
2. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання районного плану дій щодо поліпшення життєзабезпечення ветеранів війни на 2008– 2010 роки.

Інформацію про хід виконання районного плану дій надавати управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до 5 березня щорічно.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Виконуюча обов’язки голови

районної державної адміністрації Н.Опря

Затверджено

розпорядженням голови Вільшанської

районної державної адміністрації

від 8 січня 2008 року № 2-р

Районний план

дій щодо поліпшення життєзабезпечення

ветеранів війни на 2008 – 2010 роки 1. Передбачити згідно зі статтею 91 Бюджетного Кодексу України кошти для здійснення щомісячної стипендії інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років, у складі видатків на фінансування програми соціального захисту інвалідів.

Фінансове управління райдержадміністрації щорічно, починаючи з 2008 року


 1. Забезпечити ветеранів війни слуховими апаратами.

Центральна районна лікарня

2008 – 2009 роки


 1. Створити відділення сестринського догляду та довгострокового перебування хронічно хворих ветеранів війни на базі соціальних ліжок Добрянської дільничної лікарні.

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації,

центральна районна лікарня, територіальний центр соціального обслуговування одиноких престарілих громадян, Добрянська сільська рада

Протягом 2008 року


 1. Розширити практику роботи виїзних медичних бригад, сімейних лікарів у села району.

Центральна районна лікарня, відділ охорони

здоров’я райдержадміністрації

протягом 2008 – 2010 років 1. Внести пропозиції щодо збільшення цільового фінансування на пільгове забезпечення ветеранів війни ліками за рецептами лікарів.

Фінансове управління райдержадміністрації, відділ охорони райдержадміністрації

щорічно при формуванні бюджету


 1. Враховуючи вік хворих, ступінь захворюваності людей похилого віку, ввести до штату Добрянської дільничної лікарні одну посаду санітарки з обслуговування соціальних ліжок, виділити кошти на забезпечення харчування престарілих громадян на соціальних ліжках.

Фінансове управління райдержадміністрації, відділ охорони здоров’я райдержадміністрації,

2
Добрянська сільська рада

2008 рік та щорічно
7. Передбачити придбання легкового автомобіля для територіального центру соціального обслуговування одиноких престарілих громадян.

Фінансове управління райдержадміністрації,

територіальний центр

2008 рік


 1. Забезпечити мобільним телефонним зв’язком інвалідів та учасників бойових дій, встановлення телефонного зв’язку яким неможливе по технічним причинам, у межах фінансування програми соціального захисту населення.

Фінансове управління райдержадміністрації,

управління праці та соціального захисту

населення райдержадміністрації

протягом 2008 року


 1. Вивчити питання щодо безкоштовного встановлення телефонів ветеранів війни з використанням абонентського радіодоступу у форматі СДМА та внести пропозиції щодо передбачення у бюджеті на 2008 роки та наступні роки видатків на фінансування даних робіт.

Відділ економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, управління праці та

соціального захисту населення

райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, філія ВАТ „Укртелеком”


 1. Сприяти розвитку системи пільгових транспортних послуг ветеранам війни до закладів охорони здоров’я, місцевих органів влади, установ соціального захисту.

Селищна, сільські ради, територіальний центр постійно


 1. До 1 травня 2008 року вирішити питання забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до місцевих органів влади, закладів охорони здоров’я, освіти, культури.

Селищна, сільські ради, відділи охорони здоров’я, освіти, культури та туризму райдержадміністрації, відділ регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації


 1. Забезпечити проведення концертів, тематичних зустрічей з нагоди відзначення Дня Перемоги, Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, селищна, сільські ради
3


 1. Сприяти безкоштовному відвідуванню ветеранами війни музеїв та бібліотек.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації, селищна, сільські ради


 1. Рекомендувати районній газеті „Зорі над Синюхою” та газеті „Західний регіон” висвітлювати проблеми життєдіяльності ветеранів та можливі шляхи їх розв’язання, питання діяльності органів державної влади стосовно підвищення соціальної захищеності цієї категорії громадян.

Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації

Постійно


-------------

Схожі:

РОЗПОРЯДЖЕНН Я
Київради від 09. 09. 99 N 17/519 ( ra0017023-99 ) "Про створення комунального підприємства "Київтранссервіс"
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕНН Я
Про затвердження Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг)
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
...
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
З метою забезпечення гідного відзначення 70-ї річниці утворення Кіровоградської області, виховання поваги до історичних, культурних...
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
Західний Буг, розвитку соціально-культурної інфраструктури Золочівського району Львівської області, відродження етнічних традицій...
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
З метою виконання делегованих повноважень в галузі житлово-комунального господарства та торгівельного обслуговування Вільшанською...
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”...
УКРАЇНА БИТКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Надвірнянського району Івано-Франківської...
Затвердити Примірний перелік відомостей, що становлять службову інформацію, що є власністю держави, якій надається гриф обмеженого...
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
Кіровоградської облдержадміністрації від 7 березня 2008 року №188-р з даного питання, з метою організації безперебійної реєстрації...
РОЗПОРЯДЖЕНН Я
Протягом 2007 року працівниками контрольно-ревізійного відділу у Вільшанському районі, відповідно статті 10 Закону України „Про державну...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка