|
Скачати 19.11 Kb.
|
Тема. Об’єкти та інформаційні системи Мета: ознайомити учнів зі структурою інформаційної системи. Сформувати поняття учнів про Інформатику як науку та галузь діяльності людини. Розглянути поняття інформаційної культури та інформатичної компетентності. Тип уроку: Урок засвоєння нових знань Обладнання та матеріали: Комп’ютерний клас обладнаний в мережу Хід заняття 1. Організаційний етап Організація учнів. Створення позитивного психологічного комфорту. 2. Фронтальне опитування
3. Оголошення теми та мети заняття. 4. Вивчення нового матеріалу Розповідь вчителя з елементами запису План
5. Засвоєння нових знань у вигляді бесіди 1. Що таке інформаційна система? 2. Наведіть приклади інформаційних систем? 3. Які ви можете назвати різновиди інформаційних систем? 4. Назвіть складові інформаційної системи? 5. Що ви розумієте під програмним забезпеченням інформаційної системи? 6. Що ви розумієте під апаратним забезпеченням інформаційної системи? 7. Що таке технологія? 8. На вашу думку, що таке інформаційна технологія? 9. Назвіть етапи розвитку інформаційних технологій? 10. Що таке інформатика? 11. На вашу думку, що таке інформаційна культура та інформаційна компетентність? 12. Що таке об’єкт? 13. Стан об’єкта, що це таке? 14. Що таке модель об’єкта? 15. Для чого нам потрібна інформаційна модель? 6. Підсумки уроку Оцінювання учнів по результатам роботи. Мотивація до виконання домашнього завдання 7. Домашнє завдання Опрацювати матеріал підручника. Д/з. Література: Завадський І.О. та ін. Інформатика: 9 кл.: Підруч. для загальноосвіт. навч. закл./ І.О. Завадський, І.В. Стеценко, О.М. Левченко. – К.: Видавнича група ВНV, 2009. – 320 с. Розділ 2, ст. 20-32. Дати в зошиті письмові відповіді на теоретичні запитання |
Питання до екзамену з дисципліни "Інформаційні системи та технології"... Об'єкти БД Microsoft Access. Режими функціонування Microsoft Access та об'єктів БД Microsoft Access |
Тема: Інформаційні системи та їх роль в управлінні економікою Мета Логічний підхід до структуризації дає змогу встановити структурні елементи залежно від функціонального призначення інформації та... |
Дисципліна «Інформаційні системи та технології» ЗМ №2. Системи обробки... Створити нову робочу книгу з ім’ям наступної структури: Ind1 група Прізвище варіант xls |
Урок №4. Тема: Структура інформаційної системи. Апаратна та програмна... Мета: ознайомити учнів із структурою інформаційної системи, основними пристроями апаратної складової інформаційної системи, їх функціями... |
ТЕМА: Операційні системи сімейства Windows. Вивчення об’єктів Робочого столу МЕТА: вивчити об’єкти Робочого столу та їх властивості, набути навички застосування технології Drag & Drop для виконання різноманітних... |
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 10 КЛАСІ Тема. Об’єкти сторінки та їхні властивості Мета уроку Навчальна: ознайомити учнів із призначенням текстових процесорів, способами запуску процесора MS WORD, елементами віконного інтерфейсу... |
ВКАЖІТЬ НА ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ МІЖ НАСТУПНИМИ ТЕРМІНАМИ “ІНФОРМАЦІЙНІ... Нформаційні системи (ІС) в широкому розумінні – будь-яка система обробки інформації. За галуззю застосування ІС можна розділити на... |
Символ Мета: Розглянути основні поняття інформації. З’ясувати предмет вивчення інформатики, її мету і завдання. Сформувати поняття "Інформація",... |
Шквір В. Д., Загородній А. Г., Височан О. С. Інформаційні системи... Література: Шквір В. Д., Загородній А. Г., Височан О. С. Інформаційні системи і технології в обліку: Навч посіб. 3-тє вид., перероб.... |
Урок №1 Тема. Призначення і функції електронних таблиць. Електронна... Розглянути основні об’єкти ЕТ: файл, книга, аркуш, комірка, адреса комірок, діапазон комірок |