Лікування та оздоровлення водою Вода – життя, а чиста вода основа здоров’я!


Скачати 58.35 Kb.
Назва Лікування та оздоровлення водою Вода – життя, а чиста вода основа здоров’я!
Дата 15.03.2013
Розмір 58.35 Kb.
Тип Документи
bibl.com.ua > Біологія > Документи
Лікування та оздоровлення водою

Вода – життя, а чиста вода - основа здоров’я!

На Землі не існує жодного живого організму, в якому немає води, навіть найпростішого! Відомо, що рослини на 80-99% складаються з води, тварини – на 60-75 % , а місячний ембріон людини аж на 97 %. Коли народжується дитина, то вода – це 75-80 % від її загальної маси. У дорослої людини процентне співвідношення води від її загальної маси тіла – близько 65 %, а в людей похилого віку – 55-60 %. Можна зробити висновок, що старість – це не що інше, як сухість організму. Печінка дорослої людини щодня прокачує через себе близько двісті літрів рідини.

Протягом життя людина в середньому випиває і, відповідно, виділяє приблизно 75 т води. У рідкому середовищі відбуваються процеси травлення і засвоєння організмом поживних речовин. Завдяки воді з організму виводяться шкідливі продукти обміну – сеча, піт. Як стверджують спеціалісти, без їжі людина може прожити два місяці, а без води не проживе і п’яти днів. При втраті 2 % води людина відчуває спрагу, при втраті 6-8 % може втратити свідомість, а при 10 % - з’являються галюцинації, людина не може нічого ковтати. Втрата 10-20 % води для людини - небезпечна для життя.

Вода – це найважливіша на нашій планеті рідина. У воді зароджується життя. Без неї неможливе існування рослин і тварин. Життя є лише там, де є вода і, навпаки, де знаходиться вода, там є життя. За словами академіка В.І. Вернадського: „Вода без життя в біосфері невідома ”.

Вода має величезне значення для здоров’я. Передусім, що вода це те, що ми п’ємо. За висновками Всесвітньої організації охорони здоров’я більше 80 % відомих сьогодні хвороб пов’язано з незадовільною якістю питної води. У той же час вода, яку ми вживаємо, може стати найкращим і найефективнішим лікуванням. Водні процедури, баня, лікування на морі, фонтан в саду – це наше здоров’я.

У всьому світі чиста питна вода стає найнеобхіднішим товаром. Тому індустрія продажу бутильованої води є однією з найприбутковіших і розвивається шаленими темпами. Щорічно продаються понад сто мільярдів літрів води, в основному в пластикових бутлях, що вже є шкідливим для здоров’я. Прибутки в цій галузі вже досягають понад трильйона доларів в рік – це 40% прибутків нафтових компаній і більше доходів фармацевтичних компаній. Торгувати водою найближчим часом буде прибутковіше, ніж нафтою.

У кожній країні є служба, яка на державному рівні контролює якість питної води, що надходить через водопровідну систему населенню. Але, не дивлячись на це, від її якості хочеться сподіватись кращого. Поки вода дійде у квартиру з місця, звідки йде її постачання, вона проходить через сотні кілометрів труб. У ній розчиняється безліч домішок, оскільки вода є універсальним розчинником. Недоочищена вода призводить до виникнення безлічі хвороб, наприклад, каміння в нирках, гастритів і виразок, онкології. Тому перед вживанням воду необхідно очищати. Для цього існують різні види фільтрів, а також є методики, як це можна робити вдома в побутових умовах.

Саме від якості води, яку ми п’ємо, залежить стан нашого здоров’я, якість нашого життя. Вода варта того, щоб ми цікавились, що ми п’ємо і зробили все можливе, щоб ця вода була чистою і фізіологічно повноцінною.

«Скажи мені, скільки ти п’єш, і я скажу, що в тебе болить», — так можна перефразувати відоме прислів’я. Ізраїльські лікарі запевняють, що багато хвороб мають лише одну причину — хронічну нестачу рідини. І це правда. Вода очищає наше тіло зсередини так само, як водяний струмінь змиває бруд зовні. Разом з водою з організму виводяться шкідливі речовини і токсини. Основна частина цього процесу відбувається в нирках, де утворюється сеча. Коли води недостатньо, кількість сечі зменшується, а концентрація токсинів у крові зростає. З’являються симптоми інтоксикації — головний біль, загальне нездужання, відчуття втоми. Нестача води шкодить і самим ниркам — у них накопичуються солі, які з часом перетворюються на ниркові камені.

Група британських учених на чолі з Девідом Льюїсом нещодавно довела, що недостатня кількість вжитої рідини може бути причиною хронічного нежитю і частих застуд, бо суха слизова оболонка носа і горла не може протистояти мікробам і вірусам. Щоб боротися з непроханими гостями, слизова має бути вологою, а для цього потрібно багато пити. За даними Льюїса, люди, що випивають на день менше 3 склянок води, страждають від застуди і хронічного нежитю в п’ять разів частіше, ніж ті, хто випиває 8 склянок. Нестача рідини призводить також до стійких запорів.

Людину, яка «не дружить» зі склянкою води, можна легко впізнати по шкірі. Вона має нездоровий колір, на ній чіткіше виступають зморшки. Не випадково знамениті манекенниці і голлівудські актриси починають розповідь про свою дієту із згадки про воду — без двох літрів мінералки зірки не уявляють свого дня.

За даними Держкомстату, кожен другий житель України змушений пити воду, що не відповідає гігієнічним вимогам. У результаті недоброякісна, екологічно забруднена вода є причиною майже всіх (до 80 %!) хвороб людини. Додатково очищуючи водопровідну воду за допомогою того чи іншого доступного в домашніх умовах методу, ми робимо її максимально прийнятною для нашого організму, тобто екологічно чистою і біоенергетично сумісною.

Відомо, що серед горців Кавказу довгожителів учетверо більше, ніж у Росії й Україні в цілому. Однією з причин їхнього довголіття є те, що вони п'ють свіжо талу воду, тобто воду гірських річок, що стікає з льодовиків.

Багато лікарів вважають, що найкорисніша вода — тала. Вона чиста, у ній немає солей важких металів, пестицидів і т. ін..

Цілющі властивості талої води добре відомі: вона поліпшує загальне самопочуття, підвищує працездатність, заспокійливо діє на нервову систему. Це прекрасний лікувальний засіб при ангіні, грипі, хворобах нирок і печінки, її корисно пити для профілактики інсультів і інфарктів. Жінки, напевно, користувалися гідротантними кремами, що підвищують здатність клітин шкіри всмоктувати воду. Завдяки цьому шкіра обличчя стає м'якою, еластичною. Такого ж ефекту можна досягти, якщо регулярно протирати обличчя шматочком льоду.

Як уже згадувалося, однією з функцій води є очищення організму від токсинів і зайвих солей. Але для цього необхідно, щоб вода була якісно очищеною, а ще краще — намагніченою.

Намагнічена («збуджена») вода володіє багатьма цілющими властивостями. Вона знижує рівень холестерину в крові й печінці, сприяє розчиненню каменів у нирках і сечовому міхурі, підвищує діурез, регулює виділення жовчі, тим самим запобігаючи жовчнокам'яній хворобі. Така вода нормалізує травлення, усуває розлад нервової системи. Тривале вживання намагніченої води поліпшує роботу шлунково-кишкового тракту, збуджує апетит, нормалізує кислотність. Намагнічену воду корисно не тільки пити, а й купатися в ній.

Статус питної води зараз дотримується дуже суворо. Відповідність санітарно-гігієнічному стандарту «Питна вода» ще не означає, що таку воду можна пити сирою, тому що не завжди відомо, чи немає в ній, наприклад, екологічно-інформаційного забруднення. Особливе значення високий стандарт питної води (інформаційно й екологічно чистої) має для вагітних, в організмі яких формується й розвивається плід, і немовляти. У зв'язку з цим особливо актуальним є вирішення питання про вітчизняну природну дитячу питну воду. Дитяча питна вода — це вода, яку дитина будь-якого віку може пити сирою, не ризикуючи здоров'ям, а, навпаки, тільки зміцнюючи його.

Лікувальною питною водою вважається вода збагачена фтором і йодом.

Фторована вода є джерелом фтору — елемента, необхідного для розвитку зубів і зміцнення ясен. Добова потреба організму у фторі складає 2—3 г. На половині території України (насамперед у західних областях) цей елемент у питній воді практично зовсім відсутній; в інших регіонах його концентрація у воді в 2—5 разів нижча від норми. Але, як показують спостереження, при споживанні протягом трьох років фторованої води кількість хворих на карієс (особливо серед дітей) значно зменшується. Найкраще організм людини засвоює фтор, що надходить саме з питною водою.

Добова потреба людини в йоді складає 100 мкг, а вагітні повинні одержувати його до 250 мкг. На території України, зокрема Київської області, вміст природного йоду в ґрунтових водах недостатній. Дефіцит йоду спостерігається й у водопровідній воді. При хлоруванні хлор, як більш активний елемент, заміщує йод, що призводить до нестачі останнього в організмі людини. Цей мікроелемент входить до складу гормонів щитоподібної залози, і дефіцит йоду позначається насамперед на пам'яті, гостроті зору, а також викликає розлад нервової і серцево-судинної систем, шлунково-кишкового тракту, призводить до чоловічої і жіночої безплідності, мимовільних викиднів, мертвонароджень і передчасних пологів. У дітей нестача йоду є причиною глухонімоти і розумової відсталості.

Не можна забувати про воду мінеральну, що добувається, як правило, з добре відомих підземних джерел і наділена багатьма цілющими властивостями. Лікувальні води можна вживати тільки за призначенням лікаря.

Вода, яку людина п'є сирою, особливо вранці натщесерце — найліпша. Саме таку воду мають вживати молоді жінки під час вагітності й матері-годувальниці у перший рік життя дитини: адже організм маляти цілком залежить від біоенергетики організму матері, а питна вода є в усіх випадках найважливішим інформаційним середовищем людини.

Тільки інформаційна й екологічно чиста біоенергетична питна вода може гарантувати нам здоров'я. Якщо у вас немає змоги пити таку воду сирою, пийте будь-які оздоровчі напої, приготовлені на якісній воді.

Схожі:

ВОДА. ВЛАСТИВОСТІ ВОДИ
Вода займає 71% від поверхні земної півкулі. Лише близько 1/4 приходиться на сушу. Вода є в океанах і морях, ріках і озерах, під...
Уроки сталого розвитку Позакласний виховний захід на тему «Вода джерело життя»
Позакласний виховний захід на тему «Вода – джерело життя». 6 клас Преображенської ЗОШ І –ІІІ ступенів
СЛОВО. ЗНАЧЕННЯ СЛОВА
Але під час повені вода затоплює міста, села. Знищує все на своєму шляху. Вода – наш ворог
На 14. 05 розвязати задачі №692, 693, 694
У посудину, в якій кипить вода, занурили пробірку з холодною водою. Чому при цьому воду в пробірці неможливі
Які види твердості води вам відомі?
До яких вод – м’яких чи твердих – належать колодязна і джерельна вода? Як пояснити, що це вода, як правило, смачна, а дощова, снігова...
Рассказ «Отчего в морозы трещат деревья» А. Н. Толстой Краплинами...
«В деревьях есть сырость, и сырость эта замерзает, как вода… Если налить воды в бутылку и поставить на мороз, вода замёрзнет и разорвёт...
РЕЗОЛЮЦІЯ засідання Громадської ради при Нікопольському міському голові
«Питна вода», а саме: Програма «Питна вода» комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного...
Золота рибка Сценарій вистави на екологічну тематику Діючі особи: М
М: Чисте гірське повітря! Купуйте живу воду! Остання жива вода на землі! Парасольки від кислотних дощів – для всіх і для кожного!...
Перша долікарська допомога це комплекс простих термінових дій, спрямованих...
Своєчасно надана та правильно проведена перша долікарська допомога не лише рятує життя потерпілому, а й забезпечує подальше успішне...
Уроку: «Вода знайома і загадкова» Мета уроку: Навчальна
Тема: Гідросфера Тема уроку: «Вода знайома і загадкова» Мета уроку: Навчальна: Продовжити формування системи знань про гідросферу...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка