Біля школи позивні повільна мелодія


Скачати 387.28 Kb.
Назва Біля школи позивні повільна мелодія
Сторінка 1/4
Дата 13.03.2013
Розмір 387.28 Kb.
Тип Документи
bibl.com.ua > Астрономія > Документи
  1   2   3   4
Біля школи

позивні

повільна мелодія
Ведуча: Ось i настав цей — день прощання зi школою. Попереду незвiдана даль. Позаду батькiвський порiг, розквiтла калина, протоптана стежка в шкiльному дворi, незрадлива мамина усмiшка зi сльозою на щоцi. Знайти себе, сноє мiсце в життi, вирости й вижити, бути завжди людиною - що є святiшого i дорожчого? Де б не були ви, куди б не закинула вас доля, але отой обрис рiдного краю, рiдної школи має завжди бути присутнiм.
Ведучий : Школа. Навчання в нiй, поволi i невiдворотно вiдпливає у минуле. І чим тривалiшою буде вiдстань, тим чарiвнiшим i милiшими серцю здаватимуться її обриси.
Ведуча: Сьогодні, дорогі наші випускники, можливо, як ніколи, ви

відчуєте, що школа – це ваш дім.
Ведучий: І сьогодні вона в сяйві квітів ніби притихла, щоб

попрощатися з вами, випустити вас, у далеку дорогу, яка

називається дорослим життям.
вальс

Маленькая страна"
Ведуча: Росте людина... її життя починається світанком душі –

дитинством. Залишається воно у пам'яті, як потаємне і світле. І скільки б не пройшло років, берег Дитинства притягує до себе, повертає до найвіддаленіших куточків людської пам'яті.
Ведучий: Важко сказати, у кого сьогодні більше свято - в учнів чи у вчителів. Що важче - навчатися чи навчати? Мабуть, і те й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань. Але професія вчителя потребує ще одного виняткового вміння – відчути кожного учня.
Випускник: Випускний вечір… Скільки спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі... Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Переповнює серце любов до життя, до своєї юності, до вас, дорогі вчителі, до вас, однокласники... Сьогодні, може, як ніколи, ми відчуваємо, що школа — це наш рідний дім, адже тут ми виросли.

Випускник: І сьогодні Школа в сяйві квітів і святкового вбрання випускників ніби притихла, щоб попрощатися з нами, провести нас у далеку дорогу, яка називається дорослим життям.
Випускник: Дорогі вчителі! Ви оберігали наше дитинство, а як буде далі, без ваших щирих побажань, вашої науки, вашої любові? Ми знаємо, що вчительська дорога тяжка, не встелена розкішшю. То ж нехай ці розкішні квіти і наша щира любов будуть для вас подарунком за те, що ви були з нами аж десять років, що ви не зрадили нам, були і залишаєтеся вірними обраному колись шляху. Ми ніколи вас не забудемо. І через роки і десятиліття пам'ятатимемо нашу рідну школу.
фон
Ведуча: Серця вперше торкнулась тривога,

Хоч співає воно як дитя.

Нині стелиться всім вам дорога

Із дитинства в доросле життя.
Ведучий: Дорогі друзі! Шановні вчителі! Батьки, гості!

Ми зібрались сьогодні з нагоди особливого свята.

Свята, якого немає в жодному календарі. В цьому святі

зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум розтавання

з однокласниками і радість зустрічі з майбутнім.
пісня " Руки ….. " 11 класи
Ведуча: Життя кожної людини – це історія, яка має минуле,

теперішнє, майбутнє. Час змінює все. Довга життєва

дорога людини нелегка й мінлива. Та всім неодмінно

світитиме далеким вогнем, стискаючи серце спогадом

дитинства, та земля, де ти народився, де живуть твої

батьки, де твій отчий дім, де лунала ніжна мамина

колискова.
Випускник: Я знаю ти довго молилася богу,

Щоб синові й доньці він долю щасливу послав,

Коли проводжала в дорогу,

Де плакало сонце між квітів і трав.
Випускник: Я світ обійду і своїми руками

Збудую щасливе життя.

І пісня, і слово, що лине від мами та батька

Омріяним зробить моє майбуття.
Ведучий: Не розгубіть скарбів душі

І не зречіться батьківської мови,

Бо все життя – то не лише обнови.

Є в ньому біль: терни на межі.
Ведуча: Що не легке – то дороге в стократ,

Мов мамина незгасна колискова.

Життя таки – не карнавал казковий.

Без буднів не буває свят.
Випускник: То ж на вальс ми вас мами і тата запросимо,

Хай помчить він усіх до зірок.

Закружляє хмільною порошею.

Наші руки сплете у вінок.
« Прощальний вальс» .

Випускники запрошують своїх батьків

Випускник: Дитинство непомітно спливає - і залишає за собою лише слід у пам'яті. Одинадцятий клас - рубіж дорослості. Саме період дитинства можна вважати найцікавішим та найкращим, адже, скільки себе пам'ятаємо, наші батьки оточували нас увагою, думали про нас. Саме їх ласка й турбота допомогли нам, що називається, стати на ноги...
Випускник: Здається, прекрасне, безтурботне життя ніколи не скінчиться, але... то лише мрії. Адже кожного з нас чекають особисте життя, власні проблеми, клопоти, котрі змушені будемо вирішувати самотужки.
Випускник: Можливо, зараз не зовсім усвідомлюємо, як нам і надалі будуть потрібні мамині поради - наприклад, щодо навчання, та й врешті-решт - відносно юнаків. Але цей час неодмінно настане, і тоді ми зрозуміємо, які були іноді неправі у ставленні до, на перший погляд, "безглуздих" батьківських порад...
Випускник: Помилки дитинства пізно виправляти, тим паче, що навіть наші голівоньки "забиті" зовсім не минулим, навпаки - майбутнім. Потрібно навчатися, всерйоз думати про майбутню кар'єру та починати якось влаштовуватися у теперішнє життя. Ще місяць-другий - і ми, власне, збагнемо, що дитинство - в минулому і йому хіба що залишається зворушено сказати: "Прощавай!".
Випускник: Що вдієш, так воно складається: сьогоднішнє швидко стає минулим, а минуле можна лише згадувати; живемо ж усякчас теперішнім і неодмінно зазираємо в майбутнє, проймаючись новими бентежними ідеями, будуючи плани...
Випускник: Мені сімнадцять - і я вже задумуюсь над тим, яким має бути моє майбутнє, роблю, так би мовити, певні внески, котрі авжеж допоможуть... Зробила для себе висновок: життям потрібно насолоджуватися та максимум брати від нього всього того, чого дійсно хочеш.
Випускник: Але жити не одним днем, а раз у раз зазирати в прийдешнє, прораховувати раціональність подальших своїх кроків. І тоді прикрих несподіванок стане менше.
Ведучий: Очікуванням кожне серце б'ється,

Надії вогник ще в очах не згас,

Директорові слово надається,

Вона сьогодні з радістю вітає вас.
Ведуча: Слово для привітання надається директору школи

Тетяні Борисівні Лукашенко.
Виступ директора школи туш
Ведучий: Тож любі, випускники!
Ведуча: Покидаючи шкільний " острів скарбів", пам'ятайте: справжні

скарби - це скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.
Ведучий: Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, любіть,

боріться за неї - і тоді в життя кожного увійде червоний

вітрильник надії.
Ведуча: Нехай вам небо безхмарне сміється,

Нехай вам усе у житті удається,

Бажаємо щастя на кожній стежині,

Вірних друзів завжди на путі.
Ведучий: Нехай серця не знають супокою

Хай обганяють мрії часу біг.

І ваша юність буде хай такою,

Щоб їй ніхто не заздрити не міг.
Ведуча: Щастя вам, дорогі випускники – 2008 року!

« Когда уйдём со школьного двора ».
Районний будинок культури

позивні

Ведучий : О школа рідна! Ти – як зірка в небі

Серед складних зіркових поєднань.

Ми тягнемося завжди всі до тебе

Бо у тобі скарбниця наших знань.
Ведуча: О школа рідна! Ти – світило в небі,

у тьмі прозрінь і мороці поріг,

ми все життя вертатимем до тебе

переступаючи із трепетом поріг
фон «Зодіак – Таинственная галактика»

Композиція + кінофільм про Галактику
Ведучий: Зоряне небо! Споконвіку воно супроводжувало земне життя наших пращурів. Ясним сонячним днем і погожої зоряної ночі, ранніми осінніми вечорами та весняними ранками небесні світила були разом з людиною, з її радощами і печалями, буднями і святами. Сьогодні вже тяжко встановити точно час, коли зоряне небо стало для наших предків і годинником, і компасом. Більше того - стало їхньою пам’яттю, бо закарбувало вірування і знання давно зниклих з лиця Землі окремих людей і цілих народів.
Ведуча: Небо здавалось давнім українцям то полем, то морем, то просто кленовим листком, на котрому написані Сонце, Місяць і зорі; хмари здавались лісами, дібровами, скелями, ватагою овець; зорі - копами на полі, або листом на воді; Сонце - соколом ; блискавка - терном або терновим вогнем.
Ведучий: Згодом люди помітили, що небесні світила утворюють групи, які назвали сузір’ями. Існують сузір’я Скорпіона, Оріона, Кассіопеї… Всіх їх обєднали в галактику, яку стародавні греки назвали «галаксіао», тобто «молочне коло», а українці – просто Чумацький Шлях.

- А чи не відбулись якісь зміни на нашому зоряному небі, у Всесвіті?
- Бачу-бачу! З’явилась молода Галактика під назвою „Чорнобаївська

Загальноосвітня школа”. О! Спектральний аналіз доводить, що 2008 року їй виповнилося 80 років.
- У мене є багато доказів, що всі зірки, навіть у цій Галактиці, не могли виникнути одночасно. Серед них, безперечно, є і старші, і молодші.
- Можливо, народження зірок відбувається і в наш час? А що ними рухає? Що виводить зі стану спокою, примушує триматися своїх орбіт?
- Це безперервне шкільне життя?
- Це життя міститься у самому центрі Галактики і забезпечує її рух та повернення на свою орбіту від лінії старту – 1 вересня – до лінії фінішу – 31 травня.
- У цій Галактиці навколо великих яскравих сузір’їв можна помітити, як рухається багато-багато зірочок. Цікаво, чи зможемо ми ввійти в контакт із цією цивілізацією? Чи зможе наша найсучасніша та найчутливіша апаратура вловити її сигнали?
дитячі голоси

Антонов «Как прекрасне этот мир»
Ведуча: Але нещодавно вражаюча сенсація здивувала світ: всі шпальти газет, найвідоміші журналісти лише те й робили, що дискутували щодо цього питання.
Ведучий: І як ви гадаєте, що ж це? Виявляється, українські вчені відкрили нову галактику Школярію! В ній уже протягом сімнадцяти років яскраво світять 23 гарячі, енергійні, веселі зірочки.
вальс Секундомір Відеовінетка
Ведуча: Палають в небі зірочки ліхтарями людської долі, перед далекою дорогою в життя загадайте кожний своє бажання. Сьогодні ці зірки Ваші. Бажаємо, щоб ваш вогонь розгорівся з новою силою і н згасав, щоб завтра в країні самостійного життя, куди Ви відпливаєте, він осявав Ваш шлях і зігрівав Ваші душі.
Ведучий: У яскравій та неповторній галактиці нашої школи

найяскравішими зірками сяють для нас випускники. Сьогодні у нас яскраво сяє не одна зірка, а цілий зорепад. Ось настає справжня зіркова мить нашого вечора.

Ведуча: Тож зустрічайте: зірки-випускники третього тисячоліття!
проходка Світло Феєрверк

Ведучий: Полинула думка до сонця й зірок, щоб глянути на трепетну землю, на якій відкриваються нам, на зелено-голубому обличчі планети наше майбутнє!
Ведуча: Ось – майбутнє України! Випускники!
Ведучий: Які міцними знаннями збагачують науку!
Ведуча: Високими спортивними досягненнями славлять наш рідний край
Ведучий: Неповторними талантами підносять культуру!
Ведуча: Клопіткою працею бережуть добробут України!
дефіле - гімн найкращим
№1 Ящук Ірина Сутула Юлія


№2 Романенко Роман Сова Вікторія Колісниченко Сергій


№3 Марченко Вадим Авраменко Катерина Завалій Михайло

№4 Марченко Дмитро Січкар Аліна Дробницький Андрій

№5 Хорошко Ігор Вовк Тетяна Данько Сергій

№6 Черненко Сергій Ряжена Лариса Гребенніков Сергій

№7 Шпаргаленко Сергій Ляпкало Наталія Білецький Олександр

№8 Язиков Максим Новохатько Інна Беліменко Дмитро
фанфари

«Королі» на сцені зявляються ведучі.

Ведуча: Доброго вам вечора, шановні батьки, вчителі, гості! Здається, що тільки вчора пролунав останній дзвоник, позаду - напружена пора іспитів та зовнішнього незалежного оцінювання, і ось - випускний бал, до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підійматися нашим випускникам.

Ведучий: Одинадцять шкільних років... Як непомітно вони промайнули!.. І незабаром усім нашим колишнім школярам доведеться складати перший власний іспит на дорослість.

Школьный вальс

Ведуча: Сьогодні музика лунає гучно в школі,
І тоне в квітах урочистий зал.
В очах у кожного - і радість, і надія,
В нас випускний - шкільний останній бал!

Ведучий: Вітаємо всіх вас на нашім святі, -
Воно і смутком, й радістю дзвенить,-
Це свято зрілості і свято розставання,
Майбутнього прекрасна світла мить

Ведуча: Шановні гості! Вчителі, батьки, друзі та рідні наших випускників! Всі ми із хвилюванням чекаємо на урочисту мить.

Ведучий: У ваших очах відбивається сотня відтінків людських почуттів. У них - турбота і радість, збентеження і хвилювання, сум і надія. І лише байдужості в них нема.

Ведуча: Адже кожен, хто сидить у цій залі, доклав зусиль для того, щоб наблизити це свято.

Ведучий: Минає дитинство... І залишаються від нього тільки звуки, які наближають до класу кроки вчительки, скрип крейди, шум дощу, і аромат квітів учителям на прощання. Настане світанок, відкриються двері школи, вийде щаслива зграя випускників і всі розійдуться по своїх життєвих стежинах….

Ведучий: Але в певний момент всі зрозуміють, які прекрасні люди 11 років навчались поруч, отримували оцінки, сиділи за однією партою – таких уже не зустрінеш...

Ведуча: Червневий день із світлими очима

Величаючись ступає на поріг.

Вже рік шкільний лишився за плечима,

І безліч літо простила доріг.

Ведучий: Наша одвічна святиня –

Прапор держави в віках.

Неба блакить в ньому плине.

Стиглих ланів в нім розмах.

Прапороносна група
Ведуча: Прапор школи - це символ

Знань і умінь дітвори.

Хай же над площею плинуть

Ці осяйні прапори.
«Марш»
Ведучий: Ось і наповнився зал посмішками, голосами, чудовою музикою свята.

Ведуча: Тож через хвилину наступає урочиста мить...
Ведучий: Ми проводжаємо випускників

На радість і на славу.

Дзвенить – лунає гучно!

Славетний Гімн держави!
Гімн
Ведуча: Очікуванням кожне серце б'ється,

Надії вогник ще в очах не згас,

Директорові слово надається,

Вона сьогодні з радістю вітає вас.
Ведучий: Слово для привітання надається директору школи

Тетяні Борисівні Лукашенко.

Виступ – Лукашенко Т. Б.

туш
Ведуча: Дорогі випускники! До вас звертається – начальник відділу освіти і науки райдержадміністрації - Сергій Миколайович Джоболда
Ведучий: Випускників вітає –
Ведуча: Свої поздоровлення вам шле –
Дорогою добра
Ведучий: Перша школо... В районі ти - невеличка держава,
Пишаєшся не кількістю, а славою
Тих учнів, що навчались “на відмінно”,
Отож нагородити їх потрібно неодмінно.
Ведуча: Закінчується прекрасна шкільна пора. Невпинно лине час, відраховуючи секунди, хвилини, години, тижні, місяці, роки...
Слово для зачитання наказу про одержання атестатів про повну загальну середню освіту запрошуються заступники директора з навчально-виховної роботи Валентина Вікторівна Чорногор та Валентина Миколаївна Командиренко.
Зачитується наказ. Вручення посвідчень.Діти в національних костюмах
Зачитується характеристика – Ляпкало Н., Новохатько І., Січкар А.
  1   2   3   4

Схожі:

Позивні, повільна мелодія
Сьогодні в нашому святі виявили бажання прийняти участь випускники, які закінчили школу 20 років тому у 1988 році
«Прощальний вечір, вечір випускний…»
Класний керівник виводить одинадцятикласників зі школи на подвір’я школи. Усі стають на сходах біля школи
ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
Федишин «Лише у нас на Україні», Н. Май «Мамина сорочка», «Пісня про тата», мелодія скрипки та гітари, мелодія Шопена, М. Скорик...
План-конспект виховної години на тему: «Цигарки повільна смерть»
«Цигарки – повільна смерть» Мета: довести учням шкідливість куріння та негативний його вплив на організм людини. Форма проведення:...
План-конспект виховної години на тему: «Цигарки повільна смерть»
«Цигарки – повільна смерть» Мета: довести учням шкідливість куріння та негативний його вплив на організм людини. Форма проведення:...
ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР
Відповідно до річного плану роботи Львівського ОДЕНЦ проведено трудову акцію “Парад квітів біля школи”
Що таке зірки?
Космонавти, як і льотчики, під час радіозв'язку користуються позивними. Які позивні були у першого космонавта Землі Юрія Олексійовича...
Що таке зірки?
Космонавти, як і льотчики, під час радіозв'язку користуються позивними. Які позивні були у першого космонавта Землі Юрія Олексійовича...
У КРАЇНА БОГОРОДЧАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ...
«День юного натураліста», «Вчимося за повідувати», «Одуд- птах 2012 року», «Парад квітів біля школи», «Дослідницький марафон», науково-освітніх...
ПОЛОЖЕННЯ ПРО БАТЬКІВСЬКИЙ КОМІТЕТ середньої загальноосвітньої школи...
Батьківський комітет школи керується у своїй роботі Положенням про батьківський комітет загальноосвітньої школи, планом роботи школи,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Портал навчання


При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання © 2013
звернутися до адміністрації
bibl.com.ua
Головна сторінка